Stranica 1 od 76 1231151 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 2269

Tema: iPhone

  1. #1
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    iPhone

    Ovih dana vrlo vjerojatno kupujem iPhone 3G u timobajlu za 400kn pa me zanima ako ga neko ima kakva su njegova iskustva sa njim.
    Kakav to on ima bluetooth?

  2. #2

    Re: iPhone

    Njegov bluetooth koristi samo za spajanje na dodatke tipa bežične slušalice. Ali u praksi mi se to i nije pokazao kao neki problem, jer se sve s njega tak i tak može skinut na komp. Ono za što je zamišljen odrađuje vrlo dobro, dobiješ telefon, gps, A/V player (s vrlo dobrom kvalitetom zvuka) i pristup internetu i aplikacijama (od kojih se da naći nekoliko korisnih).

  3. #3
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    A jel se mogu prebacivati sa jednog uređaja datoteke na drugi?

  4. #4

    Re: iPhone

    Nisam probao između dva Iphone-a , a prema drugim telefonima sam probao i ne ide.

  5. #5
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    A u ku...
    Il ga necu ni uzeti, ili cu i dalje nosakat stari K800i po đepu
    Apple

  6. #6
    Guest

    Re: iPhone

    Ma kakav IPHONE, uzmi Nokiu N95 i nečeš požalit

  7. #7
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: iPhone

    Zapravo, radije pričekaj ako možeš pa uzmi N97. Izlazi relativno uskoro i daleko je jača i od iPhonea i od N95. A i moje osobno mišljenje je da je isto tako i ljepša.

  8. #8
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: iPhone

    mmm, a el moze malo vise podataka o toj n95?

  9. #9
    Guest

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    Zapravo, radije pričekaj ako možeš pa uzmi N97. Izlazi relativno uskoro i daleko je jača i od iPhonea i od N95. A i moje osobno mišljenje je da je isto tako i ljepša.
    Da a početna cijena bude tolko paprena da bumo bežali od njega ko vrag od tamjana.


    @KARLO:

    http://tinyurl.com/czxfu8

  10. #10
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: iPhone

    Imaš 2 verzije koje se razlikuju u količini memorije, veličini zaslona i efikasnosti grafičke akceleracije.
    Ova:
    http://www.gsmarena.com/nokia_n95-1716.php
    Podržava memorijske kartice do 16GB (535kn u Feniksu, no nemojte mi vjerovati jer sam to vidio prije par dana)
    Dok ova ima 8GB memorije, nešto veći zaslon i neobjašnjivo niže rezultate u testovima hardverske akceleracije grafike:
    http://www.gsmarena.com/nokia_n95_8gb-2088.php


    N97 koju sam preporučio šije oba stroja i iPhone po performansama. iPhone i dalje jest multimedijalno čudo sa prekrasnim OS-em, no po snazi nije ni blizu N97. Koja ima i pravu tipkovnicu koja se izvlači sa stražnje strane uređaja. Just in case you don't like 'em tochscreens.
    http://www.gsmarena.com/nokia_n97-2615.php

    N96 treba izbjegavati jer ne nudi ništa revolucionarno u odnosu na N95 Classic i 8GB, ima loš dizajn zbog kojeg je nestabilna i ima neopravdano visoku cijenu u odnosu na prethodne Nokijine flagship uređaje.

    Isto vrijedi napomenuti da ako kolega želi mobitel sa fenomenalnom kamerom, možda bi trebao uzeti N82 koja uz isti hardver nudi daleko bolju sliku sa kamere no u isto vrijeme žrtvuje dobar dio multimedijalne funkcionalnosti sa N95/96/97 uređaja:
    http://www.gsmarena.com/nokia_n82-2177.php

  11. #11
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: iPhone

    pwnalo me....

    ah... svejedno necu uzet... ne bi uzeo touch mob ni da mi ga besplatno nudis...
    [sad vidim ovo da ima izvlacivo tipkalo... pa to vise nije toliko lose ]

    ova n82 ima odvratno tipkalo... ali ne kupujem ja mob

  12. #12

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    N97 koju sam preporučio šije oba stroja i iPhone po performansama. iPhone i dalje jest multimedijalno čudo sa prekrasnim OS-em, no po snazi nije ni blizu N97. Koja ima i pravu tipkovnicu koja se izvlači sa stražnje strane uređaja. Just in case you don't like 'em tochscreens.
    http://www.gsmarena.com/nokia_n97-2615.php
    Istina, sve se svodi na to kaj ti treba, meni je na primjer Iphone po performansama bio sasvim dovoljan, pa su presudili estetski faktori

  13. #13
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: iPhone

    Želiš reći po karakteristikama, pošto su performanse još uvijek Appleov najveći adut i barem je dva koplja bolji od najbrže konkurencije.

    U vezi bluetootha, to će biti ispravljeno u Operativnom sustavu 3.0, koji dolazi za 2-3 mjeseca i koji će svim korisnicima uređaja biti u potpunosti besplatan.
    Imaš cijelu prezentaciju OS-a i neke značajke su prefantastične.

    Recimo, dopisnik Peić kaže da ga je N97 u potpunosti razočarao po pitanju sučelja i njegove funkcionalnosti. Kaže da Nokia namjerno ništa ne želi naučiti od Applea i da su zato već tri godine u zaostatku za jednim jedinim telefonom.

  14. #14
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    Ma da mogu ovog trena bi uzeo N96 (koja je vac dostupna) jer je mobitel prefenomenalan i definitivno najglasniji mobitel koji sam ikad cuo.
    Ali problem je u tome sto je N95 2k kn (kolko se sjecam. neda mi se sad gledat) a N96 jos skuplja.
    A ja iPhone (8GB) dobijem za 400kn sto je oooogromna razlika, pogotovo kad pogledam u kakvoj sam financiskoj situaciji.
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    U vezi bluetootha, to će biti ispravljeno u Operativnom sustavu 3.0, koji dolazi za 2-3 mjeseca i koji će svim korisnicima uređaja biti u potpunosti besplatan.
    Imaš cijelu prezentaciju OS-a i neke značajke su prefantastične.
    Puno hvala weki
    Cini se da cu nosakat K800 u đepu taman dok se odviknem od njega i izađe taj fix
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Recimo, dopisnik Peić kaže da ga je N97 u potpunosti razočarao po pitanju sučelja i njegove funkcionalnosti. Kaže da Nokia namjerno ništa ne želi naučiti od Applea i da su zato već tri godine u zaostatku za jednim jedinim telefonom.
    Da. to je najveca boljka Nokie. Napravili su razliku kao Win98-Win7 sto se tice izgleda menua.

  15. #15
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: iPhone

    @Rider, ako ništa drugo, kupi ga za 400 kuna i prodaj bez da otvoriš kutiju za 2000-2500 kuna.

  16. #16
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    Ma da
    ...i onda odem i kupim N96

  17. #17
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: iPhone

    N96 je potpuno neisplativ uređaj. Prednosti koje ima nad N95 serijom nisu dovoljne da opravdaju toliku razliku u cijeni.

  18. #18
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    Nov je i zato je skuplji

    I kakve je jos utiske ostavio. Kako radi taj Wi-Fi. Jel mogu lec u krevet i preko iPhonea gledat film koji je na kompu i dali mogu surfati netom, a da mi bandwitch nabija sa ADSLa?

  19. #19
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: iPhone

    U tome i jest bit WiFi mobitela. A koliko sam imao prilike vidjeti, iPhone je stvarno prekrasan za multimediju zbog ekrana veličine nogometnog igrališta. Hell, frendom Blackberry Storm je zvijer a ima manji zaslon. I sa ugrađenim Safari preglednikom je gušt letjeti od stranice do stranice. Iskreno govoreći, opet razmatram uzimanje iPhonea u T-Comu. Naravno Nokia ostaje.

  20. #20

    Re: iPhone

    Wifi se spaja na tvoj router, tako da ti sav promet ide na ADSL, a i brzina interneta je jednaka tvojem adsl-u.

  21. #21
    Guest

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Ovih dana vrlo vjerojatno kupujem iPhone 3G u timobajlu za 400kn pa me zanima ako ga neko ima kakva su njegova iskustva sa njim.
    Kakav to on ima bluetooth?

    Iphone za 400kn u t-mobilu??

    Možeš mi objsnit kak to ide?Preko onih bodova?Ili misliš mjesečno plačati 2 godine ?

  22. #22
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    Flex obitelj 300, produljenje ugovora na 24mj.
    Itekako se isplati kad nas cetvero potrosi tih 300kn samo sto je problem u tome sto je poziv samo 25 lipa unutar obitelji pa skoro i nepotrosimo to sve al nakraju godine ostane oko 200tinjak kuna sto potrosim na internet i tako to...
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    U tome i jest bit WiFi mobitela.
    kuljno. a jel se moze preko njega povezati na komp i prebacivati npr slike i pjesme. I sta moram jos nadokupiti da bi koristio Wi-Fi?
    Ruter mi je zicani d-link.

  23. #23
    Guest

    Re: iPhone

    aha sad kužim thank you

  24. #24
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Flex obitelj 300, produljenje ugovora na 24mj.
    Itekako se isplati kad nas cetvero potrosi tih 300kn samo sto je problem u tome sto je poziv samo 25 lipa unutar obitelji pa skoro i nepotrosimo to sve al nakraju godine ostane oko 200tinjak kuna sto potrosim na internet i tako to...
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    U tome i jest bit WiFi mobitela.
    kuljno. a jel se moze preko njega povezati na komp i prebacivati npr slike i pjesme. I sta moram jos nadokupiti da bi koristio Wi-Fi?
    Ruter mi je zicani d-link.
    Osobno, spajam Nokiu na Siemensov SE555 WLAN modem i nemam potrebu za dodatnom opremom. Inače, dosad nisam uspio spojiti N95 i računalo u WLAN ni pomoću računala i WiFi signala ostvariti konekciju u kojoj bi računalo opremljeno WiFi karticom služilo samo kao posrednik. Ono što jesam izveo je dijeljenje konekcije preko Bluetootha. Na računalu bih digao server koji bi koristio postojeću DSL vezu te bih se Bluetoothom spojio na računalo preko mobitela na kojem bih upalio klijent aplikaciju koja je potom emulirala standardnu WLAN konekciju. Samim time bih dobio funkcionalnu mrežu u krugu od nekoliko metara od računala na koju se bilo koji mobitel sa kofiguriranom Bluetooth aplikacijom mogao spojiti i koristiti DSL vezu.

  25. #25
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    198

    Re: iPhone

    u vezi iPhone bluetootha
    i sada imas program za bluetooth ali ga apple nije "priznao"...

  26. #26
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    Jel znas mozda kako se zove taj program?

    btw: hvala svima na pomovci

  27. #27
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: iPhone

    Uzmi iPhone i gotovo,daleko je od savršenstva na pocetku,ali se zato skoro svi problemi mogu rijesiti ili ce biti rijeseni novom verzijom software-a.

  28. #28
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346

    Re: iPhone

    Ovako ću ti reći.

    Ja imam SE Xperiu i gledao sam iPhone prije kupovine. Meni treba da si mogu upisati cijeli raspored, da imam word i dobru povezanost. Tu je Xperia bila puno bolja od iPhonea.

    S druge strane, sa iPhoneom se služim svaki dan, pošto dosta ljudi s kojima se družim ga posjeduje. To je mobitel za zajebanaciju, multimediju i igranje. Ne može on zamjeniti jedan WM mobitel, ali to mu nije niti namjera. Postoji klijantela koja ga kupuje i to je slučaj sa svim Apple proizvodima. Po izgledu i ekranu je stvarno outstanding. Lijepo sučelje, brzo i relativno lagano za korištenje.

    N95 također sam dosta koristio i sve što mogu reći da je spor, ali i da je to potpuno drugačiji mobitel prema iPhoneu. Ovako iskreno, mislim da na tržištu ne postoji konkurencija iPhoneu. Baš zbog toga OSa i te njegove simpatičnosti, jednostavnosti i brzine.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  29. #29
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    Eo kupio sam ga.
    Nisam se jos naviko Ali cini se jako cool.
    Jos cu morati dobro prouciti upute jer mi je skroz nejasan. TS je vrlo osjetljiv. Mobitel bi svaki cas isao na internet xD

    Eo ovaj post pisem sa njim internet je vrlo brz...

    Thx svima na pomoci

  30. #30
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: iPhone

    Ja nisam ni pogledao upute. Dođe to samo od sebe, a šta ne znaš pitaj.

Slične teme

  1. P: iPhone 5
    By thonchek in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 09-11-2013, 00:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •