Stranica 70 od 76 PrvaPrva ... 20606869707172 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 2.071 do 2.100 od 2269

Tema: iPhone

  1. #2071
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: iPhone

    Daj ne zezaj. Pa ja u džepu u kojem nosim mobitel nikada ni ne nosim ništa drugo, a pogotovo ključeve kojih ni nemam. Uh, sad sam miran. Ne kužim šta onda ekipa toliko kenja o osjetljivosti. Brijem da ću si ga uzeti idući tjedan. Fala svima na informacijama.


  2. #2072
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    311

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Death By Sexy
    = Citat = Izvorno postao wildje
    Cydia ti služi za skidanje raznih aplikacija, tweakova i slično pomoću kojih onda modificiraš iOS na razne načine.
    E, hvala!

    +Moš dat primjer? Po čemu je bolje od ne jailbreakanog?
    Evo ti jedna lista koja je meni odlično poslužila http://www.geeknaut.com/best-cydia-apps ... 01913.htmlS

    Sve lijepo opisano, dobro se može skužiti što sve omogućuje jailbreak.

    @Niko

    Mislim da zaštita nije potreba. Ja ga imam dvije godine i zbilja je u dobrom stanju. Jedino je malo zeznuto što je zadnja strana dosta glossy, pa se pod sunčevim svjetlom vide i najsitnije ogrebotine.

  3. #2073
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Daj ne zezaj.
    Sere te.. pa meni se Gorilla ekran vec izgrecao a da se ono govno na ajfonu nije... ili sere da ga drži u đepu sa svim i svacim ili ga cuva ko bebicu.

    A sto se tice stražnje maske, to je obicno govno... jedno 5 od 6 ajfonova koje sam držao u ruci je puknila stražnja maska na istom mjestu kao i meni i to iz cista mira...
    Sumnjam cak da je apple namjerno oslabio masku da bi je ljudi stalno mjenjali.

    Svakako ti preporucam najobicniju gumenu masku za iPhone. Ja je nisam imao ali uvjek sam razmišljao o njoj i da sad uzmem novi ajfon pod hitno bi uzeo i tu gumu.

  4. #2074
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Daj ne zezaj.
    Sere te.. pa meni se Gorilla ekran vec izgrecao a da se ono govno na ajfonu nije... ili sere da ga drži u đepu sa svim i svacim ili ga cuva ko bebicu.

    A sto se tice stražnje maske, to je obicno govno... jedno 5 od 6 ajfonova koje sam držao u ruci je puknila stražnja maska na istom mjestu kao i meni i to iz cista mira...
    Sumnjam cak da je apple namjerno oslabio masku da bi je ljudi stalno mjenjali.

    Svakako ti preporucam najobicniju gumenu masku za iPhone. Ja je nisam imao ali uvjek sam razmišljao o njoj i da sad uzmem novi ajfon pod hitno bi uzeo i tu gumu.
    Martine, sve 5, ali ti si ekstrem kojem mobiteli od par soma kuna ispadaju iz džepova zbog ignoriranja očitog, tak da mislim da nisi podoban za raspravu na tu temu. Uglavnom, sad je ionako zima. Džep od jakne FTW.


  5. #2075
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    iPhone mi je ispao jednom u godinu ipo dana i to mjesec dana prije nego sam ga prodao. To je bilo prošle jeseni a moj problem sa ispadanjem mobitela je poceo tek ljetos dok sam koristio 4 godine star mob pa mi je valjda u tom periodu oslabila briga za mobitelom. Tad sam vec i zaboravio da sam ikad imao iPhone. Ali sam ga imao i znam o cem pricam a sad hoces li prihvatiti moj savjet da ukoliko želiš jako dobro sacuvati svoj novi mobitel, to je tvoja stvar. Ja sam svoj iPhoe odvozio i pazio sam na njega i znam o cem pricam, tako da ako neko dođe i kaže da ga drži u đepu sa novcima i kljucevima i da mu NIŠTA NIJE... i sput mi izvrjeđa mamu... sry al ja takvom covjeku nebi rjec vjerovao, a ti kako hoces.

  6. #2076

    Re: iPhone

    Ma nece sigurno puknut iz cistog mira, je da je osjetljiva na ogrebotine, al da ce puknut tak lako, nece.

  7. #2077
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: iPhone

    Nemojte vrijeđati mame, nisu vam one krive!

  8. #2078
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: iPhone

    Ma ja mobitel uvijek držim solo u džepu, tak da meni jedino hlače mogu napraviti štetu. Čak ga ni ne ostavljam po stolovima i slično. Uvijek je na relaciji ruka - džep.


  9. #2079
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: iPhone

    Niko, i ja držim isto tako. U desnom prednjem džepu. Nije baš zdravo al ajde bar sačuva mobitel.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  10. #2080
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: iPhone

    Nije zdravo biti živ u današnje vrijeme.


  11. #2081
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: iPhone

    Napokon da je iPhone 3GS sletio i u moje cape. Skroz je ok stroj.


  12. #2082
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: iPhone

    Meni osobno je super, samo da ne psotoji taj jebeni iTunes... Al i to se da zaobići.

  13. #2083
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: iPhone

    Mene malo jebe sto mi je jebeni iOS 5.0 gore, tak da i nije bas prebrz. Jel tvoj od 8GB, 16GB ili 32GB? Sta ti tocno pise pod Settings/General/About/Capacity? Jailbreak, jesi ili nisi? Koji browser koristis?


  14. #2084
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    639

    Re: iPhone

    Planiram uzeti za iPhone ˝In Ear˝ slusalice zbog glazbe,pa da li se to isplati odnosno da li se primjeti razlika?
    I kad bi uzimao,da li imaju da se kupe negdje u trgovini,u Osijeku?
    Ili da uzmem na njuskalu?U vezi njuskala,da li mi moze neko objasniti razliku izmedju ove 4?

    http://www.njuskalo.hr/slusalice/apple- ... as-3246782
    http://www.njuskalo.hr/iphone-oprema/in ... as-3536684
    http://www.njuskalo.hr/iphone-oprema/ap ... as-2516664
    http://www.njuskalo.hr/slusalice/in-ear ... as-3856873

  15. #2085
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Napokon da je iPhone 3GS sletio i u moje cape. Skroz je ok stroj.
    Ajde kad ga malo koristiš, napravi neku usporedbu Legende i 3GS-a, baš me zanimaju tvoji dojmovi. Ne mora biti dugo, u kratkim crticama.

    Ustvari Android vs. iOS, ne...

  16. #2086
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: iPhone

    Moze. Budem pisao u "Notes" sva svoja zapazanja do kraja tjedna i onda u nedjelju dobijete Android vs iOS vs Symbian dozivljaje. Ne svidja mi se sto je iOS 5.0 gore, tak da nije bas fluidno kao sto sam ocekivao. Mnogo mi je sexy iPhone. <3


  17. #2087
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.945

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    SMnogo mi je sexy iPhone. <3
    tako sve pocinje.. i iako ti to sad zvuci cudno, vidjet ces za par mjeseci neces moc zamislit dan da ne surfas vijesti il sta vec na iPhoneu, da slusas muziku, ili da igras neki hebeno zarazni app dok cekas nesto.

  18. #2088
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Viper33
    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    SMnogo mi je sexy iPhone. <3
    tako sve pocinje.. i iako ti to sad zvuci cudno, vidjet ces za par mjeseci neces moc zamislit dan da ne surfas vijesti il sta vec na iPhoneu, da slusas muziku, ili da igras neki hebeno zarazni app dok cekas nesto.
    Sve što si naveo već odavno radi na Legendu. Mislim da će ipak prevagnuti Android.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  19. #2089
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: iPhone

    A čuj, iPhone je odličan uređaj ako ti paše zatvoreni sistem, s time da je po meni opet JB esencijalan zbog Winterboarda i SBSettingsa.

  20. #2090
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.945

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao marijanovic
    SSve što si naveo već odavno radi na Legendu. Mislim da će ipak prevagnuti Android.
    meni je iPhone prvi mobitel koji imam vise od godinu dana, prije njega sam svasta imao i mjenjao mobitele svakih 4-5 mj. I na drugima sam mogao radit i vise nego na iPhoneu al opet.. Jednostavno se nemogu odviknut od tog nacina surfanja, tih masu aplikacija tipa igre koje igram dok cekam nesto il dok mi je dosadno. Do aplikacija za skoro svaki portal sto citam svakodnevno. Onda slusanja muzike na njemu( iako doma imam ipod). Jednostavno meni je mobitel vecinu dana u ruci ako nije u ruci onda je u dzpeu ili negdje blizu. Nisam mogao vjerovat ali tako je, i ga mjenjao za neznam koji mobitel, a stvarno imam veliki izbor jer meni stari preko firme moze uzet koj god mobitel mu se prdne, zbog bodova i velikih racuna svaki mjesec.

  21. #2091
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: iPhone

    Jel koristis kakvu torbicu ili screen protector? Meni je najsexy bez tih sranja. Svidja mi se kako se zadnja maska fino "zalijepi" za ruku pa uopce ne klizi u ruci.


  22. #2092
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: iPhone

    Jel ovo ok zastita za iPhone 3GS?
    http://www.svijet-medija.hr/p/Zaštitni-poklopac-kućišta-SIMEL-Z-01-Apple-iPhone-3,-prozirni/28546/


  23. #2093
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: iPhone

    To se meni čini kao stražnja maska za uređaj a ne zaštita.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  24. #2094
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: iPhone

    Pa da, od gro ljudi sam cuo da je najslabija tocka od 3GS-a upravo zadnja strana koja se prebrzo izgrebe. Ekran je velikoj vecini u istom stanju kao i prvog dana.


  25. #2095

    Re: iPhone

    Ako ga cuvas nece mu nista bit... Npr Viperov je bio kao nov nakon pun kurac koristenja, a jednom mom frendu je pao sa balkona... Toliko o paznji...
    Mislim nemos mobitel od par hiljada kuna drzat u dzepu zajedno sa kljucevima i upaljacem...

  26. #2096
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.945

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Jel koristis kakvu torbicu ili screen protector? Meni je najsexy bez tih sranja. Svidja mi se kako se zadnja maska fino "zalijepi" za ruku pa uopce ne klizi u ruci.
    meni iskreno mob cesto pada( jbg-.-) al uvijek na njemu sam nosio prednji screen protector, jer sa njim i ne osjetis razliku. a za iza sam rijetko kad nosio. obicno ako upiknem neku maskicu pa je stavim iz fore na dan dva, al obicno nisam nosio maskicu. Sad kad imam iPhone 4 i na njemu imam samo prednji screen protector a iza nemam maskicu, i pao mi je vec jedno 2 puta i nista mu nije. Iako se govori za iPhone 4 da je prehebeno osjetljiv i da ako padne jednom gotovo je. Ugl poanta mog posta je da kupis prednji screen protector jer ekran se lako sjebe ako padne na njega, taj screen protector imas svugdje dode oko 50 kn i ne osjetis razliku ni mrvicu

  27. #2097
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Pa da, od gro ljudi sam cuo da je najslabija tocka od 3GS-a upravo zadnja strana koja se prebrzo izgrebe. Ekran je velikoj vecini u istom stanju kao i prvog dana.
    Da, svima su stražnje maske izgrebane, pa makar čuvali mob kao oko u glavi. Pre mekani je materijal pa se brzo pojave ti "mikro" rezovi koji izgledaju odvratno.

  28. #2098
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    639

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Pa da, od gro ljudi sam cuo da je najslabija tocka od 3GS-a upravo zadnja strana koja se prebrzo izgrebe. Ekran je velikoj vecini u istom stanju kao i prvog dana.
    Ja sam imao ovakvu zastitu naprijed http://www.gadgetspage.com/wp-content/u ... hine-2.jpgS
    Jako lijepo izgleda i presijava se,jedino mana je sto se vani slabije vidi...

  29. #2099
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: iPhone

    Uzeo sam danas... http://www.svijet-medija.hr/p/Zaštitni-poklopac-kućišta-SIMEL-ZO-01B,-za-iPhone-3GGS,-crni-matirani/28547/ ...i odlican je. Preporuka svima!


  30. #2100

    Re: iPhone

    Evo pitam u ovoj temi posto su u onoj drugoj sve android fenboji...
    Je li mi bolje uzeti Xperia Arc / Galaxy S2 ili iPhone 3GS / iPhone 4?
    Fakat dvoumim se... Neki mi kazu da je iOS bolji, neki mi kazu da je Android...
    Sluzio bi mi za fejs, slusanje muzike, web i nesto malo igri...
    Najbitniji mi je operativni sustav, izgled mi i nije bas toliko bitan... Jel moze android konkurirat iOS-u ili je totalni fail?

Slične teme

  1. P: iPhone 5
    By thonchek in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 09-11-2013, 00:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •