Stranica 71 od 76 PrvaPrva ... 21616970717273 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 2.101 do 2.130 od 2269

Tema: iPhone

  1. #2101
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: iPhone

    Glavna prednost Androida je u tome što je puno jednostavniji, konkretniji i funkcionalniji u podosta stvari. Na Androidu si mogu sve podesiti i sve radi u svim kombinacijama, dok je iOS uvijek (nepotrebno) zakompliciran ili nelogičan kod nekih radnji koje na Androidu odradim kao iz šuba.

    Trenutno ti je najisplativiji iPhone 3GS u T-Mobile "EXTRA total S" pretplati za mlađe od 28 godina (598 kuna za iPhone 3GS + 60 kuna svaki mjesec za 150 minuta prema svim mrežama, 100 poruka i 512 MB internet prometa), nakon njega moj izbor bi bio Galaxy S2, a iPhone 4 nit mi smrdi nit miriši, uvijek bi prije uzeo Galaxy S2.

    Xperia Arc? Ne lajkam.


  2. #2102

    Re: iPhone

    Ma to bi trebo dobit za neku siću pa nisu pare bitne... Preko firme ide... Uglavnom dobit cu ili nista ili jedno od toga... A posto me vec tako stari sjebo (preko njegovog frenda ide) vjerovatno ce uzet sebi i meni uvalit neku ciglu... No to nije bitno sad...

    Ja sam mislio da je bas Android taj koji je retardiran i kompliciran... A ono... iPhoneov OS mi se cini puno bolji nekako, ima masu aplikacija i tih pizdarija... I bitno mi je da ima nesto kao jailbreak... Da nemoram placat aplikacije, posto nemam s cim a i neda mi se davat pare na to...

  3. #2103
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    iPhone ima jednostavniji interface koji je dovoljan samo priglupom covjeku (amerikancu) i užasno je konzervativan. Android ima puno više mogucnosti u samom startu a ako ih želiš još nije neki problem osposobiti ga. Ako iOS želiš bribližno osposobiti kao Andorid onda ces se napatiti. Eto tao nekako to možeš gledati. GalaxS2 svakako od ona 4 uređaja koja si naveo.

  4. #2104
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: iPhone

    Ako pare nisu problem...

    Samsung GALAXY S II


  5. #2105
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Razzarach
    Ja sam mislio da je bas Android taj koji je retardiran i kompliciran... A ono... iPhoneov OS mi se cini puno bolji nekako, ima masu aplikacija i tih pizdarija... I bitno mi je da ima nesto kao jailbreak... Da nemoram placat aplikacije, posto nemam s cim a i neda mi se davat pare na to...
    Android ti je u startu "jailbreakan" pošto je otvoreni sustav, sve aplikacije su odmah u startu besplatne ako želiš da budu besplatne. Ne pratim u zadnje vrijeme situaciju sa aplikacijama, ali možda je do sada Android već i prestigao iOS po broju aplikacija, a sve aplikacije koje imaš na iOS imaš i za Android.

    iOS po meni nema niti jednu jedinu prednost naspram Androida, ali niti jednu. Sve što iOS nudi, nudi i Andorid + još gro toga zbog open source sustava. iPhone je prije godinu do dvije ljudima služio kao statusni simbol više nego kao smartphone, mada je i tome kraj kad danas svatko može imati bilo koji smartphone po ultra povoljnim cijenama u pretplati koju tak i onak trošiš kao "bon" za razgovore...

  6. #2106
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    639

    Re: iPhone

    Da li kad jailbreak-am iPhone,da li je on otkljucan na sve kartice?

  7. #2107
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: iPhone

    Da.


  8. #2108
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    639

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Da.
    Ok,hvala na odgovoru.

  9. #2109

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Da.
    Nope. Kad JBas ajfon moras ga jos unlockat na sve mreze, ali sa samim JBom ne radi na svim mrezama.

  10. #2110
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    639

    Re: iPhone

    [quote=HarDStyle[R]]
    = Citat = Izvorno postao "Niko Bellic":2s7sh60y
    Da.
    Nope. Kad JBas ajfon moras ga jos unlockat na sve mreze, ali sa samim JBom ne radi na svim mrezama.[/quote:2s7sh60y]

    A kako ga unlockat na sve mreze?

  11. #2111

    Re: iPhone

    Klik
    U gore navedenom linku su ti tutaci za JBat i unlockat ovisno o tome koji ajfon/iOS imas. Brutalan sajt za upute sta se ajfona tice, sve jako ljepo objasnjeno pa nebi trebalo problema bit.

  12. #2112
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    639

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao HarDStyle[R
    ]Klik
    U gore navedenom linku su ti tutaci za JBat i unlockat ovisno o tome koji ajfon/iOS imas. Brutalan sajt za upute sta se ajfona tice, sve jako ljepo objasnjeno pa nebi trebalo problema bit.
    Hvala ti

  13. #2113
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.945

    Re: iPhone

    Zna netko di ima neki servis za iPhone u Rijeci? znam da ima u zagrebu al neda mi se slat i cekat to 5 dana, osim ako toga nema u Ri. Nije nista strasno samo mi je power tipka upala unutra i treba to otvorit i popravit.

  14. #2114
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Android ti je u startu "jailbreakan" pošto je otvoreni sustav, sve aplikacije su odmah u startu besplatne ako želiš da budu besplatne. Ne pratim u zadnje vrijeme situaciju sa aplikacijama, ali možda je do sada Android već i prestigao iOS po broju aplikacija, a sve aplikacije koje imaš na iOS imaš i za Android.

    iOS po meni nema niti jednu jedinu prednost naspram Androida, ali niti jednu. Sve što iOS nudi, nudi i Andorid + još gro toga zbog open source sustava. iPhone je prije godinu do dvije ljudima služio kao statusni simbol više nego kao smartphone, mada je i tome kraj kad danas svatko može imati bilo koji smartphone po ultra povoljnim cijenama u pretplati koju tak i onak trošiš kao "bon" za razgovore...
    lol. nemoj tvrdit takve stvari. android je samo nazivno open source. doduse, sam po sebi nesto otvoreniji od iOSa, ali i dalje daleko od otvorenog.
    ako ti se svida iphone, idi na iphone. zasto? android ima u startu više mogucnost. da, koje su totalno nepotrebne i samom korištenju i brzini da dođeš do željenog više odmažu nego pomažu. iphone je pokazao da je i jedna fizicka tipka i više nego dovoljna, a android ih ima 4 il 5 ako se ne varam. totalno nepotrebno.
    ne slušaj prljave hipsterštine koje navijaju za android samo zato što je iphone appleov i gay i šta ja znam šta sve ne i daju argumente "android je fleksibilniji i sve".

    a sto se tice ovog "konzervativni amerikanac", kolko se sjecam ti se s iphoneom nisi bas snalazio...

  15. #2115
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: iPhone

    Očem ti pričaš

    Naravno da je open source, evo, skini si i napravi izmjene po volji - http://source.android.com/source/downloading.htmlSKak misliš da postoji toliko ROM-ova ako sama srž androida nije dostupna moderima. Dečki si uzmu Android ROM i tweakaju ga.

    iPhone ima 2 fizičke tipke - gasi ekran i home tipka. Moj Android ima 2 fizičke tipke - gasi ekran i home tipka!? Drugi Androidi imaju uglavnom samo jednu fizičku tipku - gasi ekran!? I uz to imaju 2 touch tipke, jedna služi kao back gumb koji je UVIJEK na istom mjestu dok na iOS-u ovisi o aplikaciji gdje ga smjeste. A druga tipka je menu od same aplikacije koji možeš i ne moraš koristiti...

    I tvoj argument...

    "android ima u startu više mogucnost. da, koje su totalno nepotrebne i samom korištenju i brzini da dođeš do željenog više odmažu nego pomažu."
    Reci mi, koji je ono razlog JB-anja iOS-a nego da povećaš funkcionalnost odnosno broj mogućnosti uređaja/sustava?


    xD

  16. #2116
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: iPhone

    + dvije tipke za volume.

  17. #2117
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: iPhone

    Lol, da, zaboravio na njih Ali opet, isto ima i Android i iPhone pošto su to neizostavne tipke.

  18. #2118
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    + iPhone ima tipku (slide) za gašenje zvuka... android se snašao i bez toga...

    Koji ono mobitel ima više tipki?

  19. #2119

    Re: iPhone

    Pa koji ce ti kurac vise tipki kad je touchscreen?

  20. #2120
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    Pa to se i ja pitam.

  21. #2121
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: iPhone

    iPhone je fora. Meni su i on i Android dobri. Lijepo se nadopunjuju. iPhone je Edo Maajka za onog tko voli mjuzu i video. iTunes je kao neki big dealbreaker, ovo ono, a samo radiš najobičniji drag & drop iz foldera di su ti stvari i sve bude gotovo u par sekundi. Jednostavnije od copy & paste kad trpam multimediju na Android. Prezadovoljan sam. Baš je lijepa igračka taj iPhone. Razmišljam da nabavim još jedan i da ih nekako bacim u sync, ali grafa nesretna mora da se kupi i stalno to odgađam već 100 godine. Jebiga.


  22. #2122
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    To što je fora mu je valjda najveca prednost. Mene para nostalgija svaki puta kada vidim iPhone. Da imam potrebu za više od jednog mobitela vijerojanto bi to bio iPhone.

  23. #2123

    Re: iPhone

    Treba nekome iPhone 4S za 2500kn?
    3GS za 1000...

  24. #2124
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    371

    Re: iPhone

    pozz da li su realne cijene od 1200-1300kn za 3gs 8gigi ?

    http://www.njuskalo.hr/iphone-3gs-16-gbS... as-4097480

    http://www.njuskalo.hr/iphone-3gs-16-gbS... as-4140419

    gledam ova 2 pa sad ne znam da li se isplati uzeti ili su ovo neka kineska smeća

  25. #2125
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Hrvatska,Sisak
    Postova
    548

    Re: iPhone


  26. #2126
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    371

    Re: iPhone

    da ali onda moram uzeti pretplatu na 24 mjesec šta ne?

    mislim znaci platim tih 598kn i svaki mjesec 100 kn za pretplatu i imam flat internet koliko vidim?

    tj za 50kn

  27. #2127
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: iPhone

    Da, ako si <28 godina starosti možeš imati pretplatu u pola cijene.
    No nije taj "flat" pravi flat već kad se pređe 512 MB (ili koliko već) uračunatih u paket onda brzina padne na 64 kbps no ništa se dodatno ne naplačuje promet.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  28. #2128
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    371

    Re: iPhone

    ma dobro skuzio sam to, onda cu si ovo uzet, taman ce mi dobro doc, a 50-70ak kuna mjesecno nije mi puno za izdvojiti... valjda ih imaju jos, mislim trebali bi

    uzet cu si 3gs 8g i tu Exta total S tarifu

    puno hvala inace uopce ne bi ni znao za tu akciju

    Sretan Božić

  29. #2129
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.945

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao marijanovic
    Da, ako si <28 godina starosti možeš imati pretplatu u pola cijene.
    No nije taj "flat" pravi flat već kad se pređe 512 MB (ili koliko već) uračunatih u paket onda brzina padne na 64 kbps no ništa se dodatno ne naplačuje promet.

    ja isto planiram promjenit pretplatu na flat, samo sto sam gledao neku di nakon 2 gb ti brzina pada na 64kbps. Sta je 64 kbps malo za mobitel?

  30. #2130
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: iPhone

    64 kbps je 8 KBps odnsono to je brzina jedne ISDN linije. Brže nego 56k modem, no djeluje jako sporo zbog navike na velike brzine.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

Slične teme

  1. P: iPhone 5
    By thonchek in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 09-11-2013, 00:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •