Stranica 69 od 76 PrvaPrva ... 19596768697071 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 2.041 do 2.070 od 2269

Tema: iPhone

  1. #2041
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: iPhone

    Danas mi kolegica spominje neku aplikaciju koja je na iPhoneu u međuvremenu postala dosta popularna, a nisam čuo za nju. Zove se Siri, i ljudi su je dosta koristili, čini se. Radi se o sustavu za glasovne naredbe na iUređajima sa glasom GLADOS-a iz Portala. Humor i funkcionalnost. Međutim, sad kad sam došao doma, idem potražit to i možda skinut, kad vidim, nema je.
    Ono što se dogodilo jest to da je Apple otkupio aplikaciju i pretvorio je u first party softver koji je sada sastavni dio OS-a, i to ekskluzivnoSza iPhone 4S.
    Al dobro, mislite si, tko je uspio ugrabiti aplikaciju prije nego je povučena, i dalje je može koristiti, zar ne?

    E pa ne može. Serveri o kojima Siri ovisi su ugašeni tako da se aplikacija više ne može koristiti. Jako lijepo, Crapple.

    Vjerojatno će se negdje već pojaviti crackana verzija za jb-ane uređaje, a kad smo već kod toga... Koja je zadnja verzija iOS-a koja ima mogućnost unthetered jailbreaka? I može li se iOS downgradeati? iTunes očito ne podržava tu opciju.

  2. #2042
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Aeron naš svagdašnji
    Postova
    103

    Re: iPhone

    Ta aplikacija je bila u alfa verziji (ili beti, nisam siguran) i samo za iPhone 4S.
    Kada su ju uspjeli portati na iPhone 4 i starije (neslužbeno), Apple je isključio servere.
    Inače, trebala je biti killer aplikacija zbog koje svi žele 4S al eto piši propalo.
    Korisnici Androida i dalje imaju hrpu aplikacija, ja sam na svom probao Iris čisto radi fore.
    AMD FX-8120 | Asrock 990FX Extreme3| 2x 4GB DDR3 1600MHz Corsair Vengeance | XFX HD6870 1GB | HITACHI 500GB + Seagate 160GB | OCZ SXS 500W | Antec Three hundred | LG DVD-RW 20x SATA | Samsung 226BW | Logitech Wave | MX518 @500Hz | Logitech x530 5.1

  3. #2043
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Danas mi kolegica spominje neku aplikaciju koja je na iPhoneu u međuvremenu postala dosta popularna, a nisam čuo za nju. Zove se Siri, i ljudi su je dosta koristili, čini se. Radi se o sustavu za glasovne naredbe na iUređajima sa glasom GLADOS-a iz Portala. Humor i funkcionalnost. Međutim, sad kad sam došao doma, idem potražit to i možda skinut, kad vidim, nema je.
    Ono što se dogodilo jest to da je Apple otkupio aplikaciju i pretvorio je u first party softver koji je sada sastavni dio OS-a, i to ekskluzivnoSza iPhone 4S.
    Al dobro, mislite si, tko je uspio ugrabiti aplikaciju prije nego je povučena, i dalje je može koristiti, zar ne?

    E pa ne može. Serveri o kojima Siri ovisi su ugašeni tako da se aplikacija više ne može koristiti. Jako lijepo, Crapple.
    ne kuzim te,pa apple je otkupio siri od neke tvrtke koja je modificirala neki vojni software koliko mi je poznato,a siri je ekskluzivna za 4s zbog toga sto ne bi postigli toliko dobru prodaju da je jedina razlika između iphonea 4 i 4s bolji hardver kod 4s

  4. #2044
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: iPhone

    Jest, ali Siri je postojao kao aplikacija za ranije modele iphonea koja se sada više ne može koristiti, sve zato da bi ljudi kupili 4S.

  5. #2045
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: iPhone

    da upravu si,nisam to znao,ali sumnjam da je ta aplikacija imala toliko integraciju sa iOS-om

  6. #2046
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    Ko voli da mu apple na tako bezobrazan nacin cucla pare iz đepa neka izvoli
    Opet si "revolciju" pišu na svoj racun iako su je pokupili od vlastitog comunitya.

  7. #2047
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: iPhone




  8. #2048
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: iPhone

    ?

  9. #2049
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: iPhone

    Kaj nije jasno!? Pogle slova na ikonama i spoji u tekst

  10. #2050
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.945

    Re: iPhone

    Treba mi jedan quick help.
    Imam pretplatu i sad idem u Bec na par dana, i nezelim da mi se mob spaja na net preko operatera. Ja sam iskljucio oni opciju ''mobilni podaci'' u postavkama. E sad, jel to dovoljno? da napomenem. Ja bi se tamo pokusao spojit na svaki wifi moguci, pa me strah da nebi ja izgubio wifi i da on nastavi surfat preko operatera? ili to nije moguce?

  11. #2051
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    Bartuc i sam sam se pitao koi klinac si sad to stavio

    Voperu ako si to ugasio onda ti se nebi smio spojiti na internet preko niceg drugog osim preko WiFia, naravno ako je i on upaljen. Ako ti se eventualno to upali moraš imati u gornjem lijevom kutu E ili 3G ikonu.
    Jel nisi do sada primjetio da kada se spojiš na WiFi nestane ti E/3G ikona?

  12. #2052
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: iPhone

    Da li se isplati uzeti novi iPhone 3GSSza 8 kuna?

    Zamijenio bi mi prastaru 5800 XpressMusic, koju imam jos od travnja 2009. godine.

    T-Mobile mobitel inace koristim samo za slusanje muzike i da malo surfam dok mi se puni baterija na HTC-u.


  13. #2053
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Viper33
    Treba mi jedan quick help.
    Imam pretplatu i sad idem u Bec na par dana, i nezelim da mi se mob spaja na net preko operatera. Ja sam iskljucio oni opciju ''mobilni podaci'' u postavkama. E sad, jel to dovoljno? da napomenem. Ja bi se tamo pokusao spojit na svaki wifi moguci, pa me strah da nebi ja izgubio wifi i da on nastavi surfat preko operatera? ili to nije moguce?
    Dovoljno je mobilne podatke iskljucit, ne može ti se on sam spojiti . Bitno da nađeš free wifi

  14. #2054
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    639

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Da li se isplati uzeti novi iPhone 3GSSza 8 kuna?

    Zamijenio bi mi prastaru 5800 XpressMusic, koju imam jos od travnja 2009. godine.

    T-Mobile mobitel inace koristim samo za slusanje muzike i da malo surfam dok mi se puni baterija na HTC-u.
    Ja mislim da,jer i ja sam imao istu tu Nokiu i zamijenio je za iPhone 3G i bio sam prezadovoljan,i sto se tice izgleda,brzine,funkcionalnosti,
    aplikacija itd. a iPhone 3GS ti je ko 3G samo dosta brzi i sto se tice interneta i u aplikacijama...tako da mislim da ti se isplati

  15. #2055
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: iPhone

    Niko, Iphone 3GS.za 8 kn je privlacna ponuda no ja na tvom mjestu ne bih mijesao Android i iOS. Koja ti je alternativa tom iPhoneu?
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  16. #2056
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: iPhone

    Ma ne mijenjam ti ja svoj HTC Legend, nego zbog problema sa signalom imam vec dulje vrijeme identican broj u Vip i T-Mobile mrezi. Ovo mi vise bude bio mp3 player za povremeno surfanje i primanje poziva kad mi Vip signal umre. Alternative nema, bar ne po toj cijeni, a i za backup mob ne namjeravam potrositi vise od 8 kuna.


  17. #2057
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: iPhone

    Uzmi, nevidim zasto ne, za tu cjenu je sigurno dobar, a i bolje je od te Nokie.
    Well, as long as it's interesting.

  18. #2058
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: iPhone

    Nisam napisao "mijenjanje" već "miješanje".
    Ako nemaš drugi neki za tu cijenu (a da se manje kolje s Android mobitelima xD), onda uzmi taj 3GS.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  19. #2059
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: iPhone

    A nista onda. Vjerojatno iduci tjedan i ja upadam u Apple sektu. Sad samo trebam savjet...

    Gdje kupiti onu zastitnu gumu i SP po nekoj razumnoj cijeni?


  20. #2060
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: iPhone

    Njuškalo možda?
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  21. #2061

  22. #2062
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: iPhone

    Fala.


  23. #2063
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: iPhone

    E, zna možda neko jel došao untethered jailbrake za iOS 5 (iPhone 3GS)?


    I daj nek mi neko objasni kaj mi ta cydia (il kak se zove..) omogućuje? (ne kužim ja to baš, a gugl ne)

  24. #2064
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    639

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Death By Sexy
    E, zna možda neko jel došao untethered jailbrake za iOS 5 (iPhone 3GS)?


    I daj nek mi neko objasni kaj mi ta cydia (il kak se zove..) omogućuje? (ne kužim ja to baš, a gugl ne)
    Ne znam da li ti je pametno stavljati iOS 5 na iPhone 3GS jer mislim da bi ga jako usporilo...

  25. #2065
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    311

    Re: iPhone

    Ma nije bed stavit iOS5. Meni ne radi ništa lošije od četvorke. A kaj se tiče jailbreaka, provjeravao sam baš pred neka 2-3 dana i untethereda još uvijek nije bilo. Tak da zasad imam tethered na iOS5 i mogu reć da sve fino radi.

    Cydia ti služi za skidanje raznih aplikacija, tweakova i slično pomoću kojih onda modificiraš iOS na razne načine.

  26. #2066
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao wildje
    Cydia ti služi za skidanje raznih aplikacija, tweakova i slično pomoću kojih onda modificiraš iOS na razne načine.
    E, hvala!

    +Moš dat primjer? Po čemu je bolje od ne jailbreakanog?

  27. #2067
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: iPhone

    Pošto vidim da vas dvojica imate iPhone 3GS, imam jedno maleno pitanjce. Gledao sam one navlake raznorazne i sad me zanima koliko je iPhone 3GS osjetljiv bez njih i jel screen protector stvarno must have ili mogu neko vrijeme bez njega? Nisam baš planirao sad trošiti na te stvari, pa me zanima koliko ste dugo, ako ste uopće, koristili vaš iPhone 3GS bez tih "štitnika" za ekran i ledja?


  28. #2068

    Re: iPhone

    Ja imam iPhone oko godinu i pol i nikad nisam koristio torbice/maske/folije. Sta se ekrana tice nema potrebe ga folijom ako pazis, neces za ostetit osim ako neces necim metalnim drapat po njemu ili ak ti padne na pod sa ekranom prema dole. A straznji dio ti je banana, ako oces da bude ko od prvog dana moras kupit masku. Jer kolko god ti pazio, ta ledja su napravljena od one sjajne i osjetljive plastike i nema sanse da to ostane neosteceno.

  29. #2069
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: iPhone

    Ok. Znači ledja moram zaštititi. Nego, koliko uopće vrijedi novi iPhone 3GS 8GB black kodiran na T-Mobile? Razmišljam da ga prodam ili zamijenim odmah u startu za nešto drugo.


  30. #2070
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: iPhone

    Ja ga imam 1 god. bez tih navlak i pizdarija s tim da mi pada stalno i džepu je s ključevima i novcima i nije mu niš bilo. Mrvicu se vidi da je potrošen na leđima, a jedina ogrebotina na ekranu (jedva vidljiva) je od toga kad sam ga bacio na radijator. Čvrsto govno.

Slične teme

  1. P: iPhone 5
    By thonchek in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 09-11-2013, 00:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •