Stranica 1 od 15 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 428

Tema: Fallout: New Vegas

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Fallout: New Vegas

    Nova Fallout igra na pomolu!

    http://www.bethsoft.com/bgsforums/index ... pic=980972

    EDIT: Da se ispravim, samu izradu igre je preuzeo Obsidian...što je u mojim očima tračak nade da bi mogla ispasti onako kako je Fallout 3 trebao biti.

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Bethesda radi Fallout: New Vegas

    a kako je to molim te fallout 3 mogao biti?

    uradili su kako su najbolje mogli ako uracunas da to uopste nije njihova ideja, zapravo jeste ali su morali koji milioncic iskesirati za to.

  3. #3

    Re: Bethesda radi Fallout: New Vegas

    Kao što sam rekao u temi s najavom, ime mi ne odgovara jer se ne zna što je iz naslova - novi nastavak sigurno nije, a ovako ostavlja dojam nekakve ekspanzije.

  4. #4
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Bethesda radi Fallout: New Vegas

    = Citat = Izvorno postao eddie2142
    a kako je to molim te fallout 3 mogao biti?

    uradili su kako su najbolje mogli ako uracunas da to uopste nije njihova ideja, zapravo jeste ali su morali koji milioncic iskesirati za to.

    Kakav je mogao biti, mogao je biti ko prva dva, legendarna i bezvremenska igra. No nije bitno sad to.

    @Arbiter

    Hm, Bethesda radi na svojim projektima ( vjerojatno TES 5 ili Fallout 4), a ovaj Fallout je potpuno nova igra, RPG u stilu fallouta 3, ali nije njegov nastavak. jednostavno još jedan RPG smješten u Fallout setting koji neće nikako utjecati na ono što bethesda radi.

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Bethesda radi Fallout: New Vegas

    Potpuno nova? nebi se cudio da koriste onaj mod maker iz Fallout 3... xD

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Bethesda radi Fallout: New Vegas

    Tako je, potpuno nova fallout igra, evo intervju ovdje

    http://www.shacknews.com/featuredarticle.x?id=1113

    Obsidian je sastavljen dobrim dijelom od ljudi koji su radili na prva dva Fallouta, a budući da su im iz bethesde rekli da sami dizajniraju igru kako žele, bez striktnih ograničenja.. me likes

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Bethesda radi Fallout: New Vegas

    imam dojam da ce ovo biti ono sto si ti ocekivao od Fallouta, a bogami si puno ocekivao

  8. #8
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Bethesda radi Fallout: New Vegas

    Mislim da ima potencijala... ostaje da vidimo kako će ispasti.

  9. #9
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Bethesda radi Fallout: New Vegas

    = Citat = Izvorno postao eddie2142
    imam dojam da ce ovo biti ono sto si ti ocekivao od Fallouta, a bogami si puno ocekivao
    Budemo vidjeli! Treba izaći u 2010..ima još vremena, ali zbilja me zanima što će od ovog ispasti xD

  10. #10

    Re: Bethesda radi Fallout: New Vegas

    Mene samo zanima hoće li se opet držati 1st person pogleda, budući da je u pitanju isti engine (premda nam je Civ serijal prikazao i drugu perspektivu Gamebryo engina). I da, Obsidianu instinktivno ipak više vjerujem nego Bethesdi kad su ovakve stvari, ali ajde budemo vidjeli.

    I da, igra bi se trebala zvali Fallout: New Reno... to bi bio pun pogodak, ali kad moraju ići sa East Coast.

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Bethesda radi Fallout: New Vegas

    Bas se vidi kako se furaju na Reno iz Fallout 2...

  12. #12
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Obsidian radi Fallout: New Vegas

    Ja sam i sad na trojki. Ali iščekujem nastavak, jer mi je trojka za sada odlična.

  13. #13
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Bethesda radi Fallout: New Vegas

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Mene samo zanima hoće li se opet držati 1st person pogleda, budući da je u pitanju isti engine (premda nam je Civ serijal prikazao i drugu perspektivu Gamebryo engina). I da, Obsidianu instinktivno ipak više vjerujem nego Bethesdi kad su ovakve stvari, ali ajde budemo vidjeli.

    I da, igra bi se trebala zvali Fallout: New Reno... to bi bio pun pogodak, ali kad moraju ići sa East Coast.
    Pa nije li Vegas na zapadnoj obali? Enivej, hvala onom ko je promjenio naslov teme

  14. #14

    Re: Bethesda radi Fallout: New Vegas

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Mene samo zanima hoće li se opet držati 1st person pogleda, budući da je u pitanju isti engine (premda nam je Civ serijal prikazao i drugu perspektivu Gamebryo engina). I da, Obsidianu instinktivno ipak više vjerujem nego Bethesdi kad su ovakve stvari, ali ajde budemo vidjeli.

    I da, igra bi se trebala zvali Fallout: New Reno... to bi bio pun pogodak, ali kad moraju ići sa East Coast.

    Obsidian je osnovao lik iz Black Islea,to mi govori sve što trebam znati.
    Inače Obsidian je do sada radio dosta izometričnih/3 person igri.(NWN npr.)

  15. #15
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Obsidian radi Fallout: New Vegas

    Las Vegas je isto u Nevadi, Reno je grad vrlo sličan Las Vegasu tako da ne vidim gdje je problem u tome da se igra zove New Vegas. Ionako su svi gradovi modelirani na postojećima. U svakom slučaju me veseli što Obsidian radi ovaj "nastavak", iako nisam igrao NWN2, sama činjenica da se igra radi od strane barem dijela ljudi koji su radili na originalnom Falloutu je ohrabrujuća.

  16. #16
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: Obsidian radi Fallout: New Vegas

    Tocno to, jaako ohrabrujuca. Mislim da bi ovo mogao biti 'next-gen' Fallout koj cekam
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  17. #17
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Obsidian radi Fallout: New Vegas

    Uf, ovo bi moglo biti stvarno dobro

    What to Expect From Fallout: New Vegas
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Obsidian radi Fallout: New Vegas

    Moram priznati da me zanima kako ce New Vegas ispasti. Ipak ga rade ljudi koji su kreirali prva dva Fallout-a. Nadam se da ce stilski biti puno blizi jedinici i dvojci i da ce quest-ovi biti kompleksniji i zanimljiviji.
    Through this fog they came along
    Dark creatures singing a terrible song

  19. #19
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Obsidian radi Fallout: New Vegas

    Ja u biti na kraju neznam niti koji ce zanr biti, mislim znam da ce bit rpg al kak ce izgra izgleda, izometrijski ko fallout ili nesto trece...? Ako ce bit ko originalni fallout onda

    To je u biti potpuno nova igra...
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Obsidian radi Fallout: New Vegas

    Ja se iskreno nadam da ce u pitanju biti RPG. Hoce li biti izometrijski ili ne, moram priznati da mi je svejedno, dok god je izvedba kvalitetna. Nadam se da igra nece podcjenivati inteligenciju igraca, kao sto je bilo u slucaju F3, gdje su quest-ovi, po meni, bili prejednostavni, a glavni quest prekratak i preplitak. Zapravo, najjaci dio je bilo istrazivanje karte.
    Through this fog they came along
    Dark creatures singing a terrible song

  21. #21
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Obsidian radi Fallout: New Vegas

    Kako god ispadne ja sam siguran da ce ispasti odlicno. Faith people.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  22. #22
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Obsidian radi Fallout: New Vegas

    Imam vjere u ovaj projekt, samo sto su me kroz godine mnoge igre u koje sam vjerovao razocarale. Ali iskreno mislim da dok god malo pricaju, a puno rade, nade za jos jedan odlican Fallout ima. Thumbs up.
    Through this fog they came along
    Dark creatures singing a terrible song

  23. #23

    Re: Obsidian radi Fallout: New Vegas

    Meh,više ni nema veze da li je izo,fps ili tps.
    Najvjerovatnije će biti pomična kamera kao i u F3.

  24. #24
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    613

    Re: Obsidian radi Fallout: New Vegas

    A ono,ne želim biti pesimističan,igrao sam F3 i bio je ok igra,ni dobra ni loša,osrednja.Preveliki se hype počeo dizati,jer lako se dogodi da na kraju ispadne kao da ga je moj pijani susjed radio
    Ma ne treba mi sig!nisam ga niti htio praviti...o sh.....

  25. #25
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Obsidian radi Fallout: New Vegas

    = Citat = Izvorno postao Rider on the Storm
    Mozda nevezano uz temu, ali imam jedno pitanje: Zna li itko sto se dogodilo s europom nakon rata?
    Mozda je ostala netaknuta, mozda razorena vise nego amerika, tko zna xD
    Evo ti ovo, mozda pomogne...
    http://fallout.wikia.com/wiki/European_Commonwealth
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  26. #26
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Obsidian radi Fallout: New Vegas

    Procurile prve informacije o novom Falloutu koji radi studio Obsidian. Sljedeci tekst je postao jedan user na Gamespot forumu, i to bi kao se trebalo naci u iducem broju casopisa Gameinformer. Naravno, nema sluzbene potvrde od developera, ali sta kazete na ovo:

    - Similar to Dragon Age: Origins, at character creation the player can select from different background stories. The first few hours of the game are different depending on which background you choose, and you get some unique perks based on your background when the main game begins.

    - One background story is shown, Chinese Agent. The background story takes place before the bombs fell. The player is part of a team of Crimson Dragoons infilitrating Hoover Dam. You manage to sneak through the Americans' defenses, set explosives, and head to an extraction point, but your escape is cut off by American soldiers in Power Armor. The player and other survivors of the Crimson Dragoons take refuge in a cave in the canyons, where they commit hari kari with cyanide capsules. The player about to do the same when the bombs fall. The background story ends an indeterminate time later, when the player exits the cave, removes his helmet, and sees his ghoulish reflection in the waters of the Colorado River.

    - The background story segues into character creation. The player can customize the appearance of the ghoul, and you see you start the game with two unique perks. One, similar to the Ghoul Mask in Fallout 3, makes Feral Ghouls non-aggro. The other makes the player immune to radiation sickness and allows the player to discharge accumulated radiation in a blast similar to a Glowing Ghoul, healing the player and any mutants while damaging all non-mutants in range.

    - By default, the Chinese Agent has the skills Sneak, Small Arms, and Explosives tagged and SPECIAL stats set, although the player can modify their tagged skills and stats if they don't like the template.

    - One character background option is Lone Wanderer. This selection has no background story or template and is a complete blank slate for players.

    - The SPECIAL system used will be similar to Fallout 3, but skills will be harder to cap and one character will not be able to become a master of all skills. The article is not very specific because apparently it's something the developers are still tweaking.

    - Gambling will return, but not as a skill. Your Luck stat will effect gambling results. You can attempt to cheat at cards using your Sneak skill or hack slot machines using your Science skill.

    - There will be vehicles. The desert of New Vegas dwarfs the Capital Wasteland and you will need transportation to get around and explore it. You will acquire a vehicle several hours into the main quest. You can customize your vehicle with parts bought at shops or won through racing circuits and quests. Vehicles will not be common, but you will encounter road gangs, merchant caravans, and other vehicles in the wastes. The open desert is home to some very large mutant creatures, like giant radscorpions and sandworms, that will attack your vehicle.

    - New Vegas has a coliseum run by a slaver gang called the Caesar's Legion. You can gamble on and participate in arena fights.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  27. #27
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Fallout: New Vegas

    Opa, nakon nekog vremena novi info...sviđa mi se i ovo bi stvarno moglo bit zanimljivo.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  28. #28
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Fallout: New Vegas

    Sviđa mi se jako, nadam se da će ispast kao što obećavaju (bar dio).
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  29. #29
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Fallout: New Vegas

    Ja se nadam da će gamplay biti dobrim dijelom kao F3, dakle atmosferični RPG/FPS, s hrpom poboljšanja i noviteta.

    Za razliku od mnogih, meni je F3 u redu (što se igranja tiče, loša priča je druga stvar).

  30. #30
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: Fallout: New Vegas

    Svidaju mi se noviteti. Cini se da ce background-i imati veci utjecaj na gameplay, nego u Dragon Age-u. Konacno ce se moci igrati kao ghoul, a nadam se i mogucnosti igranja sa super-mutantom ili Enclave-ovim vojnikom. Samo da ne zapne negdje.
    Through this fog they came along
    Dark creatures singing a terrible song

Slične teme

  1. Novi trailer za Fallout: New Vegas
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 15-06-2010, 12:48
  2. Detalji o Fallout: New Vegas kolekcionarskoj ediciji
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 13-05-2010, 20:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •