Stranica 193 od 203 PrvaPrva ... 93143183191192193194195 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 5.761 do 5.790 od 6067

Tema: Rendom bičanje! :D

  1. #5761
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Rendom bičanje! :D

    To je bila greska , taj demo nije nikom uzeo pare.

  2. #5762

    Re: Rendom bičanje! :D

    MGS zadnji je demo i uzeo je pare. Na to sam mislio.


  3. #5763
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Rendom bičanje! :D

    A ona smeća kao Dear Esher i slično koja se prodaju za 10 eura, i to kupuju samo konzolaši, jel.

    Ljudi kupuju demoe i nedovršene poluproizvode. Ti igraš smeće WOT besplatno. Deal with it.

  4. #5764
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Rendom bičanje! :D

    Nemoj da sad moramo spominjat xbox live indie igre.

  5. #5765
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Rendom bičanje! :D

    Misliš Dust i Mark of Ninja koji rulaju?

  6. #5766
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Rendom bičanje! :D

    Više mislim na ovakve stvari:
    https://www.youtube.com/watch?v=pxKP0vn4sik

  7. #5767

    Re: Rendom bičanje! :D

    = Citat = Izvorno postao Windwalker Pregledaj post
    A ona smeća kao Dear Esher i slično koja se prodaju za 10 eura, i to kupuju samo konzolaši, jel.

    Ljudi kupuju demoe i nedovršene poluproizvode. Ti igraš smeće WOT besplatno. Deal with it.

    Ništa što navodiš nije hartavi demo .


  8. #5768
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Rendom bičanje! :D

    Hoces reci da se toliko velikoj skupini ljudi moze prodati taka prevara??

  9. #5769
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Rendom bičanje! :D

    Znas ti koliko je njihovo trziste? Nema teorije da bi tolika kolicina ljudi za to dala novce kad bi bilo lose koliko ti tvrdis.



  10. #5770

    Re: Rendom bičanje! :D

    Pa nije samo to. To je tek jedan dio. Prvi su uveli porez za mrežno igranje. I to im je prošlo savršeno. Kupiš igru i onda još moraš platiti da bi se igrao. Da znam "poklanjaju" igre ali to znači kiflu nekome ako mu se "poklonjene" igre ne sviđaju. To su najočitiji primjeri. Da ne pričam da su upravo na konzolama počeli zarađivati na hrpi DLC-ova pa su taj poslovni model prenijeli i na PC platformu. Kao što rekoh mene zabli, ni u džep ni iz njega ali sve skupa je žalosno kako im to lagano prolazi.


  11. #5771
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Rendom bičanje! :D

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Falus od kuda samo izvlačiš takve zaključke?

    OK, nekima izgleda taj multi mod kao dlaka sa šupka i kao zbugirano smeće ali kakve to veze ima sa onime što sam ja pisao?

    Znači samo konzolašima možeš prodati demo u trajanju od par sati. Ovaj mod ima daleku veću trajnost u nekom prosjeku, kao što rekoh oni koji su ga kupili ga igraju za razliku od jednog demoa. Kad kažem igraju pri tome mislim na mjesece ili čak godine. Sad možeš ti napisati da taj demo netko igra svaki dan ko blesav ili da je netko probao ovaj mod i deinstalirao ga nakon pet minuta...mislim sve je moguće ali vjerujem da znaš na što mislim.

    Prodati demo je vrhunac gluposti tako da me ne ćudi ako i dalje krenu tom praksom. Mene zaboli, ni džep ni iz njega ali žalosno.
    Kakve zaključke gospe ti? Kako nema veze s tim što si ti pisao? Jel ti čitaš što oboje pišemo? Najjače mi je kad ljudi upadnu sa jel ti čitaš što ja pišem kao nekakav univerzalan odgovor, jel ti čitaš što ja pišem isusati.

    Što to meni znači što neko ulupa u dayz 1000 sati kad je igra jebena alpha i prodaje se za 23€. Netko je i u MGS GZ ulupao par desetaka sati vjerojatno, netko će i u FIFA demo odigrati 50 utakmica za 5$. Nemoj ni ti izvlačit zaključke iz svog šupka, isto smrdi ko i moj.

    Na PC-u su ljudi kupovali goat simulator jer to je kao edgy i kul, a činjenica je da su samo potrošačko smeće kao i svi i da će jednostavno svaka pizdarija u 2014. nać svog kupca. Onaj star citizen je izvukao nekoliko desetaka isusovih milijuna s kickstartera i daju ljudima sadržaj na kapaljku, a svejedno ekipa troši po stotine dolara na jebene brodove. Mislim tako si pristran da je to strava, baš ono, strava.

    I naravno, MGS GZ da dođe na steam bi se isto prodavao kao majka, stoga molim lijepo.

  12. #5772

    Re: Rendom bičanje! :D

    Ne bi se prodala ni 1/10., uostalom glupo je o tome pričati jer do sada nitko nije ni pokušao prodavati demo PC igračima dok na konzolama to očito ide odlično. Sve ostalo što nabrajaš nije demo i nema baš nikave veze sa ovime o čemu ja govorim.


  13. #5773
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Rendom bičanje! :D

    Ali ni MGS GZ nije demo.

  14. #5774

    Re: Rendom bičanje! :D

    = Citat = Izvorno postao Worthaur Pregledaj post
    Ali ni MGS GZ nije demo.
    I rest my case.


  15. #5775
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Rendom bičanje! :D

    Ok, ni early access se nije prodavao na konzolama. Ja ću to nazvat još većim zlom od demoa i reći da hvala bogu što toga nema na konzolama i time pobjeđujem u raspravi. Yes!

  16. #5776
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Rendom bičanje! :D

    Igra je isto sta i standalone DLC tipa AC Freedom Cry, samo sto je izašla prije glavne igre. Nikakav jebeni demo.

  17. #5777
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Rendom bičanje! :D

    Daj prestanite grist provokacije Dugog.

  18. #5778
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Rendom bičanje! :D

    Covjek nema para da se igra na obje platforme i onda ovdje soli pamet klincima 10 godina mađim od sebe.

  19. #5779
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Rendom bičanje! :D

    Ja se ne sjećam kad je zadnji put izašla PC ekskluziva koja je bila dovršen proizvod. Sigurno ne u zadnjih 10 godina.

    Svaki put izađe neko alpha-beta smeće i jedino opravdanje koje se smisli je - budu modderi sredili. Jebo moddere koji moraju popravljati igru jer se ja ne mislim baviti manualnim patchevima, ini tweakovima i tim stvarima da bi igra bar malo bolje radila, iako nikad ne bude radila kako spada. O poliranosti da ne pričam, to fakat ne postoji među PC ekskluzivama.

    I onda gledaš konzolaše koji igraju Unchartede i sve ostale divote, a ti igraš nedovršene poluproizvode i na kraju si fino kupiš konzolu i pridružiš se masi. Tak sam i ja prije nekoliko godina.

    Još uvijek izađe nešto kul s vremena na vrijeme za PC, ali to su uglavnom nekakve strategije, avanture i tako to i to si fino pikneš za sitne pare. Ne znam, Van Helsing i Hector mi padaju na pamet. Ali to nisu konkretne igre na koje se može izgubiti dosta vremena.

    S druge strane, počevši od Bloodlinesa prije deset godina, ekskluzive zbilja ne prolaze nikakvo testiranje i puštaju se u prodaju barem dvije godine prije završavanja. Bugovi, rušenja, glitchanje, užasne animacije likova, nepostojeć AI, to sve prati PC igre malo previše i nakon nekog vremena postane toliko iritantno da ih počinješ potpuno ignorirati.

    Stalker i ARMA serijal su primjeri nedovršenih pucačina koje pucaju po šavovima.
    Ove vožnje tipa Live for Speed ili rFactor se isto nikad ne dovrše.
    Besplatni MMORPG-ovi uopće ne rade.

    Early Access igre zauvijek ostanu early access. Nikad nisam vidio niti jednu od tih igara da se zapravo dovršila.

    Ja ne mogu igrati nedovršenu igru i vrijeđa me kad netko misli da će mi se svidjeti nešto u što nije uloženo nimalo truda i volje.

  20. #5780

    Re: Rendom bičanje! :D

    Jel to ono kad upališ PS3 pa sviklih nekoliko mjeseci gledaš u ekran kad krene softverska nadogradnja konzole? Ili je to ono kad upališ igru pa gledaš kako se nadograđuje na zadnju verziju? Znači konzolaške igre izađu u 1.0 verziji i takve ostanu, savršene odmah po izlasku bez naknadnih nadogradnji. Kul.

    Zadnji UFC je dobar primjer konzolaške stabilne igre. Odličan.


  21. #5781

    Re: Rendom bičanje! :D

    Edit



  22. #5782

    Re: Rendom bičanje! :D

    EDIT

    LOL



  23. #5783
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Rendom bičanje! :D

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Jel to ono kad upališ PS3 pa sviklih nekoliko mjeseci gledaš u ekran kad krene softverska nadogradnja konzole? Ili je to ono kad upališ igru pa gledaš kako se nadograđuje na zadnju verziju? Znači konzolaške igre izađu u 1.0 verziji i takve ostanu, savršene odmah po izlasku bez naknadnih nadogradnji. Kul.

    Zadnji UFC je dobar primjer konzolaške stabilne igre. Odličan.
    Ne velim da nema patcheve. Ali to su sitni problemi koji se lako pokrpaju. Ne odaju dojam potpune nedovršenosti za koju imaš dojam da ih patchevi ne mogu popraviti jer su postavljene na krivim temeljima. Takva je npr. Arma. Potpuno nedovršena igra gdje se nema što igrati, a dev najavi sljedeći nastavak dok ni ovaj ne dovede u red. Kao da razvoj igra stane na pola posla i oni krenu raditi idući nastavak. To je zbilja neodgovorno prema kupcima.
    Ali kao što kažeš, PC igračima se može zbilja bilo što prodati. Konzolaši su ipak izbirljivi po pitanju kvalitete.

  24. #5784
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Rendom bičanje! :D

    Samo najkvalitetnije demo igre kupuju.

  25. #5785

    Re: Rendom bičanje! :D

    Neke zakrpe su velike poput same igre, tak da sigurno krpaju sitnije propuste.


  26. #5786
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Rendom bičanje! :D

    Pa zakrpe velike ko igra nisu baš pohvalna stvar ali hej.

  27. #5787
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Rendom bičanje! :D

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Ja ne mogu igrati nedovršenu igru i vrijeđa me kad netko misli da će mi se svidjeti nešto u što nije uloženo nimalo truda i volje.
    Da, to što su napravili su odradili preko kurca da ljudima uzmu pare s velikim smiješkom na licu i da ti možeš napisati te genijalne zaključke. I ti i dugi pretjerujete, svatko na svoju stranu. Early Access je za mene debilizam, al' barem ti otvoreno napišu prije nego li daš pare da je to nedovršeno i da možeš očekivati bugove te ostala sranja. S druge strane, jedan EA izda Battlefield i nazove to gotovim proizvodom.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  28. #5788
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111

    Re: Rendom bičanje! :D

    Joj najdraze mi kad netko posta ove glitcheve iz igara ne iz zabave, vec da pokusa nesto dokazati. Postoji li ijedna igra u kojoj nitko na svijetu nikad nije pronasao glitch? Ali ako je na youtubeu, mora dase pojavljuje regularnije od loading screena.

  29. #5789

    Re: Rendom bičanje! :D



  30. #5790
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Rendom bičanje! :D

    Kako dugi očajnički traži ove bugove da bi kao nešto dokazao. Baš mi ga milo koliko se trudi.

Slične teme

  1. Random bičanje!
    By TeraBajt in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 14-06-2009, 15:23

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •