Stranica 112 od 203 PrvaPrva ... 1262102110111112113114122162 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 3.331 do 3.360 od 6067

Tema: Rendom bičanje! :D

  1. #3331
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Rendom bičanje! :D

    Mogo bi i ja vise probati daj COH al mi dow uzima previse vremena...i zivaca

  2. #3332
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: Rendom bičanje! :D

    igra san slicnu igru cohu, samo sto ima manje zahtjeve zove se axis and allies misija dan d je mocna xD

  3. #3333

    Re: Rendom bičanje! :D

    = Citat = Izvorno postao Forengner
    CoHO.
    Sturm STURM!
    Za sada imam win-streak 5.
    Ali ipak,tuzno je kako neki ljudi nemaju nimalo osecaja za taktiku.
    Ja uglavnom igram motorizovanu pesadiju (grenandiri+transport i artiljerija) tenkove retko kad uzmem,a ako to ucinim,uzimam Tigere.
    Ja nikad ne uzimam tenkove kad mogu igrat, eventualno 2,3 tenka tako da mi služe za obranu i to je to, nema mi većeg užitka neko sa pješadijom sjebat neprijatelju sve moguće tenkove koje pošalje na mene.

  4. #3334
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Rendom bičanje! :D

    Cek...ak mozes igrati coh prek neta zasto mi jos nismo medieval nabacili?

  5. #3335

    Re: Rendom bičanje! :D

    Mislio sam na vrijeme kad sam ga mogao igrati.

  6. #3336
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Rendom bičanje! :D

    Riiiiiiiiiiiiiiiight

  7. #3337
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Rendom bičanje! :D

    = Citat = Izvorno postao hrčak
    Bičam po ljudima i njihovom stalnom zapitkivanju o Bogu, kaj te briga kaj mislim, to je moja osobna stvar i ne morate me tbog toga jebat u zdrav mozak svaki dan.
    Ti si sigurno jedan od onih ateista. Aj odi fino na misu i ne pravi se pametan.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  8. #3338

    Re: Rendom bičanje! :D

    [quote=Sonic_Moronic]
    = Citat = Izvorno postao "hrčak":z3oa7jk9
    Bičam po ljudima i njihovom stalnom zapitkivanju o Bogu, kaj te briga kaj mislim, to je moja osobna stvar i ne morate me tbog toga dragat u zdrav mozak svaki dan.
    Ti si sigurno jedan od onih ateista. Aj odi fino na misu i ne pravi se pametan. [/quote:z3oa7jk9]

    Znači kad mi smeta kad stalno netko s kim razgovaram počne ispitivati o tome što ja mislim o Bogu, odmah sam ateist? Što se mene tiče, boli me kurac za Boga, netko vjeruje, netko ne i baš me briga. to je tovja privatna stvar i gotovo, ali ne podnosim kada mi netko uleti sa spikom ja vjerujem/ne vjerujem što onda potkrijepi hrpetinom argumenata koji nemaju veze sa ničime, Takvi ljudi mi idu na kurac i čisto zbog toga sam napisao svoj post. I nemoj me molim te slat nigdje na misu jer na njoj ima više licemjera nego igdje drugdje.

  9. #3339

    Re: Rendom bičanje! :D

    Sonic je bio sarkastičan.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  10. #3340
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Rendom bičanje! :D

    A hrčak ide u pakao.

  11. #3341
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Valhalla
    Postova
    2.934

    Re: Rendom bičanje! :D

    Koga stavljas pod licemjere?
    Ljude koji idu na misu?
    My life for Aiur!

  12. #3342
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Rendom bičanje! :D

    [quote=hrčak][quote="Sonic_Moronic":1qyn1e3e]
    = Citat = Izvorno postao "hrčak":1qyn1e3e
    Bičam po ljudima i njihovom stalnom zapitkivanju o Bogu, kaj te briga kaj mislim, to je moja osobna stvar i ne morate me tbog toga dragat u zdrav mozak svaki dan.
    Ti si sigurno jedan od onih ateista. Aj odi fino na misu i ne pravi se pametan. [/quote:1qyn1e3e]

    Znači kad mi smeta kad stalno netko s kim razgovaram počne ispitivati o tome što ja mislim o Bogu, odmah sam ateist? Što se mene tiče, boli me kurac za Boga, netko vjeruje, netko ne i baš me briga. to je tovja privatna stvar i gotovo, ali ne podnosim kada mi netko uleti sa spikom ja vjerujem/ne vjerujem što onda potkrijepi hrpetinom argumenata koji nemaju veze sa ničime, Takvi ljudi mi idu na kurac i čisto zbog toga sam napisao svoj post. I nemoj me molim te slat nigdje na misu jer na njoj ima više licemjera nego igdje drugdje.[/quote:1qyn1e3e]

    Ful se slažem s tobom.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  13. #3343
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Rendom bičanje! :D

    Sonice bas ti je lijep avatar
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  14. #3344
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Rendom bičanje! :D

    Je, sviđa mi se, mogao bih ovoga dulje zadržati.

    Inače, bičam po prelošim ljubavnim tekstovima koji su polijepljeni po cijeloj školi, točno mi dođe da zažalim što mi je rođendan 14.2. LJUBAV OH LJUBAV DUŠO NEMOJ ME OSTAVITI. Dosta pobogu.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  15. #3345
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Rendom bičanje! :D

    Ustvari ti je žao što ti je neka cura ukrala dečka.

  16. #3346
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    964

    Re: Rendom bičanje! :D

    Lud je ovaj hrčak nema s njim šale.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Zapucaj u Srebrenicu po Guber vodu,ujutro se nasmrces i navece si ko zmaj,nakon sto ispuses i lijevu hemisferu mozgovine,al vrijedi,sinusi su zlo

  17. #3347
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: Rendom bičanje! :D

    bjesnoca ga vata....to je od narodnjaka

  18. #3348
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Valhalla
    Postova
    2.934

    Re: Rendom bičanje! :D

    Bičam po narodnjacima,turbo folku,nadam se da cu sto prije otic daleko da vise neslusam te gluposti
    My life for Aiur!

  19. #3349
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: Rendom bičanje! :D

    lol,aj dobro xD

  20. #3350
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    964

    Re: Rendom bičanje! :D

    Kako mi dižu živce ljudi koji sred chata odu offline s facebooka, to nije normalno


    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Zapucaj u Srebrenicu po Guber vodu,ujutro se nasmrces i navece si ko zmaj,nakon sto ispuses i lijevu hemisferu mozgovine,al vrijedi,sinusi su zlo

  21. #3351
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Mađarska koju nabijem na tri qrtza
    Postova
    2.462

    Re: Rendom bičanje! :D

    Bicam po tome sto sam doso iz skole u 15:45, jeo sam, u 16:00 sam krenuo u skolu opet, u 16:30 sam bio u gradu, kupio kosulju i cipele, u 16:45 sam zavrsio s kupovinom, u autu sam se presvlacio, i u 16:55 sam bio u skoli da bi stigo na fakin bal, nabijem ja ravnatelja s obaveznim "eventima" -.-"
    Onda kad je zapocela priredba u 16:00, 2 sata i 45jebenih minuta sam stajao, jer naravno, mjesta moram prepustit starijima(citaj 90% ljudstva, jer je to bio donatorski bal..) i slusat neke idiote kak neznaju pjevat nit svirat...
    Nakon toga sam htio otic van, kupit cigarete i vratit se nazad.. ALI NEEE ne smije se otic sa bala, tojest smije se ali ako izadjes nesmijes nazad, a ja sam moro starog cekad da dodje po mene u 23:00, tak da nisam imo fakin duhana, onda me pocela hvatat žeđ, skoro sam dehidriro tam, dok ovi nisu poceli prodavat coca colu, kolace 'n' sheez u skolskom restorano, normalno cijene su bile "donatorske" bokte dao sam 1000 ft cca. 25kn za casu od pola litre coca cole -.- Nakon toga sam bio umoran ko pas, kava je kostala 100forinti aka 2,5kn... No naravno ta kava je bila neka mazohisticka, ni sam neznam kak sam to uspio popit, nakon toga su me neke zenske tjerale da moram plesat tamo, jedno sat vremena sam odbijo, ona mi bacila taj neki papiric u facu(neka plesna tombola il tak nest lol) i rekla da moram plesat dok me prozovu.. Naravno ja sam taj papiric podvalio nekom drugom, taj netko drugi je oso kuc s tim papiricem, nakon sta ta jedna zenska nije izvukla para na tomboli te zenske koje su djelile ta sranja su mi pocele srat
    Onda sam potrosio 20ak kn na 10 listica za pravu tombolu, ali ta tombola je bila 1h kasnije neg sta je trebala bit tak da sam listice ostavio frendu, valjd je nes dobio O.o
    E i da, onda kad su rekli da mozemo na skolsko igraliste izac van, ja iziso, prof iz fizike upire prstom u mene i kaze "nemoze nigdje bez kaputa" ja idiotu nikak objasnit da neam niki kurac jaknu nit nist da moram tak bit, a da nutra nec bit, on se pocne derat na mene i tako nesto, mutavo skroz, lol, i sta njega ima bit briga ocu se ja razbolit/crknit ili nesto trece?
    I to je ugl. to, hejtam jebenog ravnatelja i njegove "obavezne >evente<" na koje moramo sam mi ic i gledat budale... I to je ugl. to....

    edit: tek sad skuzih da sam mal sjebo u pocetku ova vremena...

  22. #3352
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Rendom bičanje! :D

    tl;dr
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  23. #3353
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Rendom bičanje! :D

    @Blood. E totalno se slazem i mene na mrtvo ime zivcira kad nemam nista hladnog u frizideru.

    Valjda si o tome pisao

  24. #3354
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: Rendom bičanje! :D

    Bičam po ovoj jebenoj mački koju dragam, zarila je jebene pandže u moju kožu da osjetim kako grebe po jebenom mesu, ali tako JEBENO grije, a hladno je u prozor da ju neću nigdje micat
    I am an island.

  25. #3355
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Rendom bičanje! :D

    = Citat = Izvorno postao Nee Joe
    Bičam po ovoj jebenoj mački koju dragam, zarila je jebene pandže u moju kožu da osjetim kako grebe po jebenom mesu, ali tako JEBENO grije, a hladno je u prozor da ju neću nigdje micat

    Hahah, cenzura ili ne?

  26. #3356
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: Rendom bičanje! :D

    Nema cenzure, znaš ono kad mačka mijesi tijesto, a.k.a. kad se namješta ili šta već, tak i ova po mojoj ruci, sunce joj imat ću ožiljke jedno dva mjeseca....
    I am an island.

  27. #3357
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Rendom bičanje! :D

    Ja imam izgrebane ruke od svoje mačke, al to samo znači da me voli. :shy:
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  28. #3358
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: Rendom bičanje! :D

    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    Ja imam izgrebane ruke od svoje mačke, al to samo znači da me voli. :shy:

    I am an island.

  29. #3359

    Re: Rendom bičanje! :D

    Bičam po ekipi iz razreda, ima par normalnih osoba, al sve ostalo su sve kreteni. Kolko god mislio da valjda ima netko normalan i kolko tolko inteligentan u ostatku koji svi poredu slušaju cajke, ne mogu reći da sam našao takvog te proglašavam svakog tko sluša cajke idiotom ukoliko me ne razuvjeri nekim jebenim čudom.

  30. #3360
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Rendom bičanje! :D

    HRČAAAAAAAAAAK

Slične teme

  1. Random bičanje!
    By TeraBajt in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 14-06-2009, 15:23

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •