Stranica 197 od 203 PrvaPrva ... 97147187195196197198199 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 5.881 do 5.910 od 6067

Tema: Rendom bičanje! :D

  1. #5881
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Rendom bičanje! :D

    Ja san se bez problema navika na oba. Ali d-pad na x360 gamepadu je zlo.

  2. #5882

    Re: Rendom bičanje! :D

    Jucer popodne ostavim polu-ispravan laptop u servisu da mi naprave reballing.
    U servisu je bila neka zenska valjda tajnica il tako nes i rekla mi je da ce ga spremit pa da ce serviser pogledat to sutra i nazvat me.
    Danas ujutro mi zvoni telefon, javim se i kaze tip kao "zovemo iz servisa, jeste vi ostavili HP Pavilion jucer?"
    I tip mi onda kaze da su imali provalu u servis i da je moj jebeni laptop ukraden.

    Dodjem ja dole u servis, kad ono stvarno provala... Ja sam prvo mislio da me neko zajebava na telefon...
    I pricam sad sa tim valjda vlasnicima il tako nes i kaze mi tip "Mi cemo tebi isplatit stetu oko 500kn kolko je to vrijedilo neispravno..."

    ONO KOJI JEBENI KURAC?!

    Radi se o onom RiInfo / PCDoktoRi servisu u Rijeci...

    Bio sam danas na policiji jos i pandur je jos veci idiot ove dvojce iz servisa, fakat neznam sta da vise radim... Ocu jebeni laptop a ne pare, doso sam ga popravit a ne prodat.
    Da se idem zalit u ono drustvo za zastitu potrosaca il sta?

    Da napomenem jos da imaju neku "sobu-trezor" sa blindiranim vratima i kamerama ali moj laptop su taj dan ostavili na pultu ispred ulaznih vrata od onog defaltnog jugoslavenskog stakla koje moze razbit ko god oce...

  3. #5883
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Rendom bičanje! :D

    Šta je vrijedio više od 500kn?

  4. #5884

    Re: Rendom bičanje! :D

    Ma nije stvar u vrijednosti laptopa nego u tome da sam donio laptop na servis da imam nesto za koristit a ne da ga prodam u djelovima.
    To sta ga oni procjenjuju na 500kn za djelove me ne zanima, ja ocu laptop.
    Laptop je HP Pavilion DV6915NR i imo je orginal Windows 7 i AutoCAD 2015 instaliran, i sve moje podatke od cloudova no za to sam sam kriv.
    U savrsenom stanju, niti jedna ogrebotina, nova baterija ugradjena, samo sta je ta serija imala tu glupu gresku da im treba reballing inace...
    Radio je kako spada ali sam htio bit siguran da ga mogu furat okolo bez da krepa.

    http://www.njuskalo.hr/?ctl=search_a...avilion+DV6000

  5. #5885

    Re: Rendom bičanje! :D

    I novi HDD od 500GB sam stavio unutra isto.

  6. #5886

    Re: Rendom bičanje! :D

    Jesi dobio kakvu potvrdu kada si predao laptop? U svakom slučaju reci im da ne pristaješ na cijenu od 500 kn, da ćeš pisati primjedbu inspektoratu, udruzi potrošača te da ćeš opisati to negativno iskustvo na svim informatičkim forumima. Ako si ostavio laptop bez neke potvrde onda se poklopi po ušima i uzmi tih 500kn.


  7. #5887

    Re: Rendom bičanje! :D

    Nisu mi izdali nikakvu potvrdu;
    Ali oni su zvali policiju, ostavili moje podatke i rekli da sam ostavio laptop tamo na servisu, kasnije sam ja iso na policiju i to potvrdio...
    Sve je u zapisniku...

  8. #5888
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Rendom bičanje! :D

    Jebeni kineski miševi ne mogu podnijeti ni sudar sa zidom pri velikoj brzini.

  9. #5889
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Rendom bičanje! :D

    Kaj nisu svi miševi kineski?

  10. #5890
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Rendom bičanje! :D

    Svi koje ja kupim jesu.

  11. #5891
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Rendom bičanje! :D

    Kupin Samsung tv nema 4 miseca i već se zasere jedan HDMI utor. I sad bi ja ka triba nosit cili jebeni tv na servis radi jednog govnastog utora jer mi je u kurcu da već sad ne radi 100 posto. Koja je to šamarčina kad san sinoć u 2 ipo se izvalija u krevet odigrat koju TLOU partiju i vidin ono no signal. I onda u 2 ipo ure ujutro se koprcat oko tv-a i stolića, probavat drugi utor, drugi kabel, a najrađe bi zapalija sve to.

  12. #5892
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Rendom bičanje! :D

    Bičam po jebenoj kiši i nabujalim rijekama. Već mi je treći put ove godine ušla voda u podrum, a nadajmo se da neće biti i gore. Rade zečje nasipe doslovno 350 metara od mene, a o ljudima koje je već poplavilo i koji se spremaju na evakuaciju da i ne govorimo.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  13. #5893
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  14. #5894
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Rendom bičanje! :D

    Naručija san u Future IT bateriju za laptop u ponediljak i oni je uredno pošalju taj dan i kažu da će stić sutra (utorak) kod mene. I ja u utorak ujutro oden na Overseas express stranicu i vidin stigla ujutro u 6 pošiljka u Dugopolje i gledan jebeno, dobit ću je stvarno danas. I naravno došlo 8 navečer baterije nema. I vidin na stranici da za moju pošiljku stoji da je u 16 i nešto bila neisporučiva pa je s primateljen dogovoren novi termin. Mene (primatelja) naravno nisu niti kontaktirali nego su to posrali jer in se nije dalo dolazit ili šta već. Ugl, jeben in mater linu i lažljivu, dabogda in se firma ugasila. Takvi gubaši će sutra prvi plakat kako nema plaće, nema para, nema penzije, ali nema veze šta će oni svoj posal radit priko kurca i kako in prne. Jeben ti državu mrtvu ko nas stvori.

  15. #5895

    Re: Rendom bičanje! :D

    Ja čekam bateriju mjesec i nešto dana.

  16. #5896

    Re: Rendom bičanje! :D

    Ja sam bateriju za laptop cekao mjesec i pol dana i onda je stigla neispravna.
    Dobio sam refund, rastavio je i sad imam pun kurac 18650 ćelija.

  17. #5897
    Junior Member Plants Vs Zombies Babitz0r's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    28

    Re: Rendom bičanje! :D

    Ovaj forum. Zašto je mrtviji od groblja?

  18. #5898
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Rendom bičanje! :D

    Nema ljudi i edit nam je samo dvije minute.

  19. #5899
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Rendom bičanje! :D

    Ostalo je samo Vedranovo trolanje, drkanje oko konzola i ništa drugo. Nema Predatora da unese onaj LGBT duh, nema Fabije da širi moć Međugorja, nema Babića i Karabaša da kritiziraju stvari i nema mase drugih ljudi koja bi inače došla pričati o novim i nadolazećim igrama i slično.

  20. #5900
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Mar 2014
    Postova
    252

    Re: Rendom bičanje! :D

    :hiha:

  21. #5901
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Rendom bičanje! :D

    I forum nikad nije bio ovako spor.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  22. #5902
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Rendom bičanje! :D

    počeo me TV nešto zajebavat, tu i tamo kao da mu se skroz pobrkaju brightness/contrast/color i ostale postavke...zasad se nakon što malo mijenjam modove i s telke na PS3 (antena-HDMI) se popravi slika...

    jebemu, baš mi treba da mi krepa TV sad...nek pričeka još pola godine-godinu kad sam ionako mislio uzeti novi zajedno s PS4...ufff

  23. #5903
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Rendom bičanje! :D

    Kad ispružiš ruku prodavačici da ti vrati siću, a ona ju stavi na pult.

  24. #5904
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Rendom bičanje! :D

    A u ruku ti stavi račun.

  25. #5905
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Rendom bičanje! :D

    Dakle, PES 2015 bi do kraja godine mogao postati najčešći uzrok živčanog sloma među mladima. Kad je izašla nova generacija nogometnih igara, išao sam PES instalirat ove godine jer, eto tako. FIFA 14 je jedna od najgorih u prošlih nekoliko godina, pa bar malo da ispere taj okus.

    I da, dobar je PES, iako FIFA-u 15 nisam igrao, sve skupa mogu sa sigurnošću reći da je bolji bar od one gnjile 14-ice. Dribling je prilično ugodan, duge lopte i lopte u for su fantastične, postavljanje formacije i strategije koje je i inače u PES-u oduvijek lakše i slobodnije nego kod FIFA-e sad još dozvoljavaju da igraš skroz drukčiju formaciju za napad i obranu, skoro da se može igrati kako god zamisliš. Šutevi najbolji ikad, golmani stvarno super, nemam nikakve zamjerke, ALI zato je obrana u totalnom kurcu. Doslovce nitko nikoga ne pokriva. Možeš imati i petoricu u zadnjoj liniji (to ja furam), ali ostaju zjapiti goleme rupe. Obrambeni igrači puštaju protivnike u sredinu i "pokrivaju" ih sa vanjske strane, tako da ti AI na većim težinama s lakoćom zabija iz nekakvih čarobnih dugih lopti. Druga stvar je što je izuzetno teško uzeti loptu, imaš osjećaj kao da ti je igrač okrenut leđima da ne možeš do nje, a u tebe gleda i tvoj stoper koji bi trebao čupati lopte iz nogu ko maher ne može zaustaviti prosječnog napadača koji brljavi po kaznenom prostoru. Ne samo što je izuzetno iritantno primati takve krumpire kakvi padaju u ovoj igri, nego narušava kompletni balans igre. Količina golova u utakmici je smiješno velika, a zanimljivo, čak i kad igraš ligu u onim simuliranim parovima kad gledaš rezultate bude nešto tipa 8-5 ili slično. I tako po n-ti put nema na tržištu niti jedne nogometne igre koja radi sve kako treba. Nakon toliko nastavaka i godišnjih reizdanja gdje se tweakaju raznorazni detalji, i dalje još nitko nije uspio toliko svladati nogomet da ga simulira kako treba.

    A ono najgore je što bih pao sa stolice od oduševljenja da mi je netko dao ovaj današnji PES prije pet godina.

  26. #5906
    Senior Member It lives by night Sonik's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    610

    Re: Rendom bičanje! :D

    Fascinantne su mi ove analize igara koje su praktički iste

  27. #5907
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Rendom bičanje! :D

    Pa, ako si igrao samo dvije verzije izgledat će ti sve isto.

  28. #5908
    Senior Member It lives by night Sonik's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    610

    Re: Rendom bičanje! :D

    Pa ono, takvi serijali su čista mužnja, kladim se da namjerno ne žele napraviti jedan ultimativan nogomet. Nakon neznam 15 godina i toliko uloženih novaca još uvijek prave osnovne pogreške, nema teorije da je to slučajno.

  29. #5909

    Re: Rendom bičanje! :D

    Igrati FIFU ili PES s AI-om je zločin. Kad oni žele zabit gol, zabit će ga, znaju sve i sve se kreće po njihovom planu. Jednostavno je iritantno.

    Ali da, i meni je svaka FIFA ista, a PES nikad nisam volio jer su animacije bile gore od groznih i sve izgleda nekako robotski.

  30. #5910
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Rendom bičanje! :D

    = Citat = Izvorno postao Sonik Pregledaj post
    Fascinantne su mi ove analize igara koje su praktički iste
    gr8 b8 m8.

    Vidi se da nisi igrao niti jednu nogometnu simulaciju.

    @Slender: Nije problem u AI-u u smislu CPU igrača, nego u ponašanju igrača kad ih ne kontroliraš, a to je nešto što je uvijek prisutno, osim možda kad se igra online 11 v 11.

Slične teme

  1. Random bičanje!
    By TeraBajt in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 14-06-2009, 15:23

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •