Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 47

Tema: The Wheelman

  1. #1
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    South Central Los Angeles
    Postova
    203

    The Wheelman

    Jel zna netko ista o ovoj igri?Malo sam gledao necini se lose nesto ka driver,ako se nevaram moglo bi biti dobro.


    Code:
    http://www.gametrailers.com/player/usermovies/13991.html

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    Pogledao trailer, to je ono sa Vin Diesel-om. Jedna cekam.

    Vin Diesel rides again !!!

    Datum izlaska: US: September 2008
    Europe: June 27, 2008

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549

    Re: The Wheelman

    http://www.gametrailers.com/player/36917.html
    nadao sam se da će od ovoga nešto biti, no sad kad vidim gameplay uopće mi se ne sviđa. totalno arkadno.

  4. #4
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: The Wheelman

    A što si očekivao?
    Meni je nekako osrednje.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: The Wheelman

    ma izgleda ok... onak ak nemaš šta igrat igra će super doč, čini se zabavno a to igre i trebaju bit

  6. #6

    Re: The Wheelman

    Gledajući onaj video nisam vidio ama baš ništa dobro u igri. Naime prvotno sam ovaj video ono okretanje auta toliko forsira da vjerojatno neću ni zaigrati igru jer je samo to prikazano kao nešto novo i napredno, ista stvar je i sa iskakanjem i hvatanjem za drugo auto što je unatoč tome što je dobro odrađeno, vjerujem da će na kraju ispasti jedini adut igre. Očekivao sam nešto dobro, ne znam koliko vas pamćenje služi, no ako ste igrali Ridikove kronike, znate o čemu pričam, od veoma dobro iskorištene priče, do dobre igre koja nije bila prezahtjevna. Dobro, sada da ne tupim o Ridikovim kronikama, Vin Diesel očito nešto misli postiči ovim naslovom, možda i hoće, film ne sumnjam da će biti pun shitova koje smo gledali u xXx-u i drugim, no imam osjećaj da će igra biti teški promašaj. Nisam vidio ni da li se uopšte radnja odvija van vozila, nekako... ne znam, pokušati ću i pratiti čisto jer volim Dieselove glupe filmove (slični su Šerafcigerovim i Rambovim MeAgainstWorld filmovima) no, igra, očito da je zakazao... dunno

  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: The Wheelman

    ček to vin diesel radi igre??

    ajde bar neko od tih poznatih da nije "igre su zlo, treba ih iskorjenit" a da u filmovima pokolje pol svijeta...

  8. #8

    Re: The Wheelman

    Jučer sam gledao gamespot live na e3 i bio je wheelman. Moram priznat da sam više očekivao.

    Vožnja koja je sastavn dio ove igre je odrađena prepovršno i arkadno.
    Fizika tijela je užas-ovaj razbije auto a ovi samo lebde po zraku i padnu na pod vrlo nerealno.
    Grafika je srednja žalost, mogli su barcelonu puno bolje napravit-ovak imho izgleda prejednolično.

  9. #9
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: The Wheelman

    http://www.gametrailers.com/player/43776.html
    novi trailer

    Igra mora skrivati ogromni adut u rukavu ako misli uspjeti na izuzetno zahtjevnom tržištu.

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: The Wheelman

    ima vina dizela.
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  11. #11

    Re: The Wheelman

    = Citat = Izvorno postao baldrick_
    ima vina dizela.
    to mi je dovoljno da igram igru
    obožavam njegov najači sam,najnabrijaniji,totalno ufuran,nitko mi ništa nemože,cool lik

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: The Wheelman

    meni je to dovoljno da pogledam film, ali da odigram igru.. malo teže, ali mnogi će zbog toga da se prime na igru, koja bi, da nije dizela, bila totalni finansijski fijasko.
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Lara Croft Mansion
    Postova
    1.636

    Re: The Wheelman

    Trailer izgleda obecavajuce
    Makar me to sve podsjeca na DRIV3R

  14. #14

    Re: The Wheelman

    meni se ovo čini kao jedna arkada koju igraš uz feeding frenzy dok čekaš da ti se do kraja skine ili dođe nova igra

  15. #15
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: The Wheelman

    nekako sumnjam da ce igra poluciti neki veliki uspjeh. Ni Vin Diesel joj nece pomoci. Kako kaze Vedran, danasnje trziste je postalo jako zahjevno i fakat igra treba nesto specijalno ponudit da bi uzela jedan dio kolaca. Inace, imat cemo klasicnu akcijsku igru, nista posebno...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  16. #16
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: The Wheelman

    Bliži se izlazak Wheelmana i ostalo je svega desetak dana do njegovog izlaska.
    Za razliku od nekoliko uzastopnih trailera koji nisu previše impresionirali igrače i kritiku, novi gameplay filmovi izgledaju poprilično zabavno, s raznolikim i odlično sceniranim misijama.

    Tigon je napravio vodič kroz dvije misije, pa je filmiće najbolje gledati po redu.
    Osobno gledam u HD rezoluciju, no ukoliko vam je prevelika za bandwidth, prebacite na SD.

    http://www.gametrailers.com/player/46249.html

    drugi video je rascjepljen na dva parta
    http://www.gametrailers.com/player/46399.html
    http://www.gametrailers.com/player/46397.html

  17. #17
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: The Wheelman

    Sudeći po ovim trailerima igra izgleda zabavno.
    Ma vjerojatno nebude podbacila...bar se nadam.

  18. #18
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: The Wheelman

    Da da, pratim ovu igru vec neko vrijeme...drzim fige da sve ok ispadne!
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  19. #19
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352

    Re: The Wheelman

    Nekako sam skeptičan glede ovoga.. Traileri mi nisu previše uvjerljivi nekako. Nadam se da sam u krivu, ali mislim da će ovo biti prosječno u najboljem slučaju.

  20. #20
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: The Wheelman

    Neznam što kukate. Igra izgleda jako zabavno, ali mi se ipak čini da će dosadit sa ovim prebacivanjima iz auta u auto.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  21. #21
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: The Wheelman

    Danas igra izlazi, cak je i Vin Diesel to u intervjuu potvrdio...bas me zanima kakva ce to biti igra.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  22. #22
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Lara Croft Mansion
    Postova
    1.636

    Re: The Wheelman

    Vec mi je na popisu

  23. #23
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: The Wheelman

    Jooj jedva cekam da vidim
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  24. #24
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: The Wheelman

    Igra je izašla.
    Unatoč osrednjim kritikama, još uvijek sam iznimno "nabrijan" na cijelu stvar.

    Jel probao tko?

  25. #25
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: The Wheelman

    Jesam ja; a gle, sto se tice brzine izvedbe i grafike tu je sve 5, ne ide ko gtaIV aka. krepana macka nego lijepo klizi, bravo za developere. Naravno, glupo je usporedjivat sa gtaIV al ajde, ipak je tamo drugaciji i veci grad, vise detalja bla bla. Malo malo sam igrao tak da ono, nemogu puno pricat. Ogroman naglasak je stavljen naravno, na voznju, auto je tvoje oruzje, moze s njim izvodit razlicite manevre da zeznes druge aute, odnosno ih unistis i to je bas ok napravljeno. Ima i ono famozno "airjack" otimanja auta, fency stvar. Radnja se odvija u Barceloni, razlicite mafije povezane, ti si waj wheelman koji u stvari radi za neku agenciju, to sve saznate u prvih 5 min ^^ Jos nisam dosao do oruzja, pa neznam kak to funkcionira. Imate mapu grada, gps; uz glavne misije imate TONU sidemisija, tipa streetrace, nabavi mi ovaj i onaj auto, odi od tocke B do tocke A al pazi da te ne uniste i jos drugih, razlicitosti ne manjka.
    Grad je prelijepo napravljen, puno mjesta za izvodit stunt trikove, uske ulicice, uglavnom lijepo i sareno. Fizika automobila je slicna onoj u gtaIV al opet drugacija (po meni je gtaIV bolji). Auti mogu "driftati" ako treba, okretanje po rucnom, sve je tu i onak, tesko za opisat al pase igri. Zvukovi su dobri, voice acting takodjer, kao sto se pretpostavili Vin Diesel daje glas glavnom liku koji se zove Milo Burik Pa je tu neka zenska, pa brdo spanjolske mafije itd.
    Neznam kaj bi vise napisao za ako kratko vrijeme igranja, vidjet cete i sami kad je nabavite!

    P.S. Kontrole su u pocetku malo cudne, wasd je kontroliranje autra, strelice lijevo desno za izvodenje manevara, home je turbo a end je airjack, ono lol Al naviknut cete se, mozete i mis cak koristit
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  26. #26

    Re: The Wheelman

    Probao sam igru i mogu reci isto kao i za Saints Row 2-zivi ocaj po pitanju svega: fizike,grafike(nije toliko losa ali smeta sto nema FSAA,nikakve opcije za mjenjati),nerealnosti do kraja(zabijes se u sve i svasta i nimalo se ne osjeti na zdravlju igraca),preporuka nemojte instalirati osim ako ste od 5 do 10 godina.GTA 4 je stoljecima udaljena od ove igre i nemojte to dvoje uspoređivati
    Intel E7200 2.53@3.8 Ghz,Sapphire 4850,4 Gb king max DDR2 800@960 Mhz,Gigabyte P31-DS3-L

  27. #27
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: The Wheelman

    gtaIV mi je prvi pao na pamet ali moze i saint row, iako je wheelman bolji, daleko bolji. Nije se ni mogla ocekivati neka realnost, koja uostalom nije ni izrazena u gta, sto se tice zabijanja i sl, takva igra bi onda bila neigriva. Zabis se par puta malo jace i mora mijenjat auto, to stoji ok. A fizika je ok, barem je bolja nego u nfs-u Ma igra je ok ljudi, naravno kome se ne svidja ne svidja se, nije neka bajka al za malo zajebancije je sasvim ok!
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  28. #28
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    657

    Re: The Wheelman

    ne idemi u glavu kak ste uopce mogli ista ocekivat od ove igre, cim sam vidio prvi trailer znao sam da ce biti smece.
    AMD Athlon II X4 620 // GTX 260 SuperOverClocked // 2gb DDR3 // gigabyte ma785GMT-UD2H//LG 23" FULL HD

  29. #29
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: The Wheelman

    Kao sto rekoh, ima onih koji je ne vole i onih koje je vole...tebi je smece, nekom je vrhunac gaminga, stoga se ohladi od ovakvih komentara. Stvarat predrasude ljudima daje lijepu sliku o tebi i tvojem iskustvu igranja. Da li si kad cuo za objektivnost? I mislio sam.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  30. #30
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    657

    Re: The Wheelman

    gle, objektivan sam i ovakve igre se nebi smjele radit
    AMD Athlon II X4 620 // GTX 260 SuperOverClocked // 2gb DDR3 // gigabyte ma785GMT-UD2H//LG 23" FULL HD

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •