Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 55

Tema: Hrvatska na vrhu online igre

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668

    Hrvatska na vrhu online igre

    Hrvatska je postala prvak Europe u Call of Duty 4 (Nations Cup na najpopularnijoj gaming stanici, Clanbase.com), osvojeno je zlato u trenutno najigranijoj pucačini u Hrvatskoj.

    U polufinalu je pobijeđena reprezentacija Švedske, dok su u finalu protivnici bili Nizozemci koji su nakon napete borbe svladani 2:1 (bod po mapi).
    Na svom putu do pobjede naša reprezentacija izgubila je samo od Nijemaca, dok su ekipe poput Izraela, Belgije, Finske, Ukrajine i Švedske padale kao pokošene.

    Za ovo izvanredno dostignuće hrvatskog gaminga zaslužan je tim sljedećih igrača:

    Andro"savix"Sakar, / Team -Imex (Croatia)

    Josip"djov1"Čavlović / Team -Imex (Croatia)

    Leon"ace"Ivanić, / Rabbits (Croatia)

    Bojan"boki"Jovanović, / Rabbits (Croatia)

    Filip"woozie"Vuglec, / Rabbits (Croatia)

    kao i dečki iz backupa (strugi,terror,fakman).
    Dečki su nas sve učinili ponosnima i dokazali da u Hrvatskoj postoje itekako kvalitetni i dobri gameri.

    Evo kakav je zaključak od strane organizatora ovog Cup-a:

    "Conclusion

    It was a great match, between two even greater teams. Although the Dutch showed clear mentality in their previous matches, this time they were intimidated by the superior play of the Croats. Team Croatia righteous won this match and the Gold Medal, being more intuitive and having the great djov1 in their line-up. Congratulations to both teams for their success and wishes that the next Nations Cup has so great teams participating as this one."

    Izvor: http://clanbase.ggl.com

    Vlasnici tvrtke Diabolic-Servers izjavili su: "Diabolic-Servers se naravno može pohvaliti i činjenicom da je finalni meč odigran upravo na jednom od naših servera i naravno zahvaljujemo se ovim putem našoj izabranoj vrsti na povjerenju."

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb-Lanište/ Šibenik
    Postova
    1.665

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    svaka čast!
    vaik ludlo

  3. #3
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    Baš me zanima jesu li oni bili gosti u Dobro Jutro Hrvatska, Globalnom sijelu ili sličnim emisijama gdje pozivaju naše raznorazne osvajače medalja sa raznoraznih natjecanja.

  4. #4
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    Bili su u "emisiji" MP Gaming u PC Playu 116 kada je ReiKo intervjuirao jednog od člana ekipe, Wooziea iz Rabbitsa.
    Na TV emisije o kojima pričaš mogu doći jedino ako netko od njih zgazi kakvog zeca pa ih pozovu na raspravu o tome koliko prvo mjesto u Nations Cupu utječe na njihovu agresivnost u vožnji viličara.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  5. #5
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Bili su u "emisiji" MP Gaming u PC Playu 116 kada je ReiKo intervjuirao jednog od člana ekipe, Wooziea iz Rabbitsa.
    Na TV emisije o kojima pričaš mogu doći jedino ako netko od njih zgazi kakvog zeca pa ih pozovu na raspravu o tome koliko prvo mjesto u Nations Cupu utječe na njihovu agresivnost u vožnji viličara.


    Baš tako nekako. Inače, svaka čast ekipi, dokazali su da je Hrvatska moćna u mnogim sportovima. Pa i elektroničkim

  6. #6
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    829

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    svaka čast!!

    NEMOŽE PREVEL'KA SLIKA

  7. #7
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Bili su u "emisiji" MP Gaming u PC Playu 116 kada je ReiKo intervjuirao jednog od člana ekipe, Wooziea iz Rabbitsa.
    Na TV emisije o kojima pričaš mogu doći jedino ako netko od njih zgazi kakvog zeca pa ih pozovu na raspravu o tome koliko prvo mjesto u Nations Cupu utječe na njihovu agresivnost u vožnji viličara.
    Čudime samo to što još nisam našao neku televiziju koja je posvećena samo igrama. Mislim da je već dovoljno veliko tržište za to.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  8. #8
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    Za to moraš otići u Koreju, tamo imaš dvije kablovske telke - Ongamenet i MBCgame, koje 24 sata na dan emitiraju samo gaming, a i druge televizijske postaje često se tuku oko dobijanja prava za prijenose nekih važnih mečeva, prije svega u StarCraftu. Vele da je kod njih gaming na telki gledan otprilike kao reality showovi tipa Big Brother ili Farma kod nas.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    Svaka im cast !!! Ponosam sam joj kako mi je drago... Ja cu kad stanem za svoje noge i fino sredim kakav privatni posao otvorit Gaming centar u Zagrebu !!! Bit ce to cudo od gradjevine

  10. #10
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Za to moraš otići u Koreju, tamo imaš dvije kablovske telke - Ongamenet i MBCgame, koje 24 sata na dan emitiraju samo gaming, a i druge televizijske postaje često se tuku oko dobijanja prava za prijenose nekih važnih mečeva, prije svega u StarCraftu. Vele da je kod njih gaming na telki gledan otprilike kao reality showovi tipa Big Brother ili Farma kod nas.
    Jedna internacionalna televizija tipa Discovery i HBO (ali bez pretplate, ofc) bi dobro poslovala sa takvim sadržajem, ma da je barem i streamana online.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Bili su u "emisiji" MP Gaming u PC Playu 116 kada je ReiKo intervjuirao jednog od člana ekipe, Wooziea iz Rabbitsa.
    Na TV emisije o kojima pričaš mogu doći jedino ako netko od njih zgazi kakvog zeca pa ih pozovu na raspravu o tome koliko prvo mjesto u Nations Cupu utječe na njihovu agresivnost u vožnji viličara.
    Inače osim Rabbitsa koji su već izašli u "MP" rubrici u PCPlayu, "Imex" klan je već interviewiran pa stoga možete i očekivati njihov interview u nekom od narednih brojeva.

    Što se tiče MBC i OnGameNet kanala u J. Koreji, sve što je W1k1n6 naveo je točno, a u sljedećih par brojeva možete isto tako očekivati demistifikaciju tih pojmova eSports gaminga koji je nažalost svih ovih godina od nas skriven na dalekom istoku

    Isto tako, na tim kanalima nije samo Starcraft ( iako je prisutan 50% vremena) tu su i razne druge igre osim raznih Korejskih MMORPG-a, Kart Rider ( 크레이지레이싱 카트라이더 ), CS, Tekken, WoW i tako... vidio sam neki dan kad sam gledao live OSL finale i reklame za neke druge igre koje se emitiraju,tako da materijala nikad ne fali

    Ali nema beda, sve će vam biti objašnjeno, kako bi rekao Battlecruiser "Take it slow"

  12. #12
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    bravo naši

  13. #13
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Kising lovers and Haters. I love them <3
    Postova
    3.270

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Tekken
    Stop right there

    Di se može to gledat prek neta ako ima koji sajt sa gledanjem prijenosa,

    Da vidim kako se pro fajtaju.

    *MSN me trenutno jebe u mozak pa sam rijetko na njemu*

  14. #14

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    Ugodno sam iznenađen, svaka čast!
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  15. #15
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Za to moraš otići u Koreju, tamo imaš dvije kablovske telke - Ongamenet i MBCgame, koje 24 sata na dan emitiraju samo gaming, a i druge televizijske postaje često se tuku oko dobijanja prava za prijenose nekih važnih mečeva, prije svega u StarCraftu. Vele da je kod njih gaming na telki gledan otprilike kao reality showovi tipa Big Brother ili Farma kod nas.
    Koliko sam čuo preko satelita se emitira neki Game Channel, ne znam koji točno, mislim Astra ili tako nekako (nikad nisam imao sat. TV pa...). Ali mislim da se više bave recenziranjem i srodnim aktivnostima nego praćenjem profesionalne scene.

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Za to moraš otići u Koreju, tamo imaš dvije kablovske telke - Ongamenet i MBCgame, koje 24 sata na dan emitiraju samo gaming, a i druge televizijske postaje često se tuku oko dobijanja prava za prijenose nekih važnih mečeva, prije svega u StarCraftu. Vele da je kod njih gaming na telki gledan otprilike kao reality showovi tipa Big Brother ili Farma kod nas.
    Koliko sam čuo preko satelita se emitira neki Game Channel, ne znam koji točno, mislim Astra ili tako nekako (nikad nisam imao sat. TV pa...). Ali mislim da se više bave recenziranjem i srodnim aktivnostima nego praćenjem profesionalne scene.
    Game Channel je ja mislim Francuski kanal, prije se zvao Game One...možda se varam, ali znam da to nema velike veze s eSprotsom.


    @ Commander Dawg


    Na youtubeu jedna dva veoma kvalitetna i dobrodušna dečka pod nickovima "Jon747" i "Nevake" svaki dan uploadaju sve što se može vidjeti na TV-u od Korejskog profesionalnog elektroničkog sporta.

    Zanima te Tekken? Njega svako malo stavlja "Jon747"

    http://www.youtube.com/profile?user=Jon ... ery=Tekken

    I to Tekken CRASH.

    Uživaj.

  17. #17
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    "Dobro, možda sam promašio ime, možda je i Gaming Network ili tako nekako"

  18. #18

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    Ovaj me razgovor podsjeća na emisiju koja je išla davno na HRT-u zvala se "Modul 8" i vodio ju je Kristijan Ugrina
    iako su u centru pozornosti bile konzole tj. PlayStation bila je dosta zanimljiva, gledao sam skoro svaku epizodu
    ali se nikad nisam prijavo na natjecanje i sad mi je žao nekak.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  19. #19
    Senior Member It lives by night Chieftain's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    In dirty old part of the city where the sun refused to shine
    Postova
    525

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    slavlje!!!
    War, war never changes.

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    imate na freetube-u par gaming kanala

  21. #21
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    19

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    svaka cast deckima, ponosni smo sto smo HRVATI!!!

    Da da se napravi nesto slicno tako kao sto je bio Modul 8... bas sam nekidan o tome pricao sa frendovima kako je to bila dobra emisija... voditelj uvjek na rolama...xD ali da se sad stave racunala a ne playstationi... i da to ide naprimjer u nekom vecernjem terminu... pa onda 1 dan pozovu neka 2 clana da odigraju war u cod2 pa sljedeci dan neka 2 clana da igraju war u cod 4 pa onda jedan dan dotu da igraju, pa starcraft, naslo bi se dosta igara...samo to se nece nikad ostvarit uz ovakav HRT i ovaku politiku...

  22. #22

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    = Citat = Izvorno postao hydrogen
    svaka cast deckima, ponosni smo sto smo HRVATI!!!

    Da da se napravi nesto slicno tako kao sto je bio Modul 8... bas sam nekidan o tome pricao sa frendovima kako je to bila dobra emisija... voditelj uvjek na rolama...xD ali da se sad stave racunala a ne playstationi... i da to ide naprimjer u nekom vecernjem terminu... pa onda 1 dan pozovu neka 2 clana da odigraju war u cod2 pa sljedeci dan neka 2 clana da igraju war u cod 4 pa onda jedan dan dotu da igraju, pa starcraft, naslo bi se dosta igara...samo to se nece nikad ostvarit uz ovakav HRT i ovaku politiku...
    To je dobra zamisao, bio bih među prvima koji bi se prijavili na natjecanja
    možda bi ljudi vidjeli kak nije cod2 ili bilo što samo pucanje i ubijanje
    tj. ljudi ovdje u HR
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  23. #23
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    19

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    tako je... meni bude muka kad vidim na dnevniku ili negdje kad oni psiholozi i psihijatri pocnu srat kako to uzrokuje agresivno ponasanje itd... ali kazem ti to se nece moc ostvarit jer HRT je k u r a c od televizije...nema nista zanimljivog placamo 70kn pretplatu a ne gledam ga ni 2h u danu, a nova i rtl su privatne pa nezz...

  24. #24

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    Ak' je bilo jednom možda bude i opet tj. ak' im se isplati
    a za RTL i Novu ne bi nikad jer bi više bilo reklama neg game sadržaja
    jedina dobra stvar na novoj RTL-u je kaj između reklama ima i malo filma, tak da nisam baš za Novu i RTL
    Možda ak' napišemo neku peticiju?
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  25. #25
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    19

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    a dobro i to sto kazes...a peticiju neka naprave ovi koji su osvojili 1. mjesto ja potpisujem odma...i da pc play malo pomogne imali bi dobar gaming program...

  26. #26

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    Nije nužno da naprave oni koji su osvojili prvo mjesto, može bilo tko sam se treba skupit dovoljan broj potpisa
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  27. #27
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    svaka čast dečkima.

    od gaminga sam jedino naletio na CGS reportaže na Eurosportu 2, pokrili su sve matcheve i sve igre, sam kaj je to jednom na godinu i onda opet niš nakon toga.

    sječam se i modula 8, neznam zaš je to propalo mada se dost dugo i držalo

    Živi bili pa umrli

  28. #28
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    Da se nadovežem na dijalog o emisiji gamerske tematike. Takvo nešto HRT ne želi jer nemaju s čime realizirati. Za njih bi to bilo daleko izvan okvira programa kakav obično rade. Dok tokom godine izvedu pun k studijskih spektakl emisija (Zvijezde plešu/pjevaju/lete/štogod + Evergreen i slične gluposti), ovakvo nešto bi im vjerojatno bilo preveliki zaokret. Šanse su da bi takva emisija sigurno pobrala veću gledanost od potpuno promašenog Evergreena, ali HRT je televizija koja živi na državnoj grbači i apsolutno im je svejedno bio njihov program gledan ili ne.

    RTL i Nova, s druge strane, paze na gledanost, ali manijakalno podilaze trendovima. Znaju da će im Vijesti biti gledanije ako ubace više crne kronike i poginulih motorista, a isto tako znaju da im se više isplati proganjati "videoigrice" kao najveće zlo, nego ih na taj način promovirati.

  29. #29

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Dok tokom godine izvedu pun k studijskih spektakl emisija (Zvijezde plešu/pjevaju/lete/štogod + Evergreen i slične gluposti), ovakvo nešto bi im vjerojatno bilo preveliki zaokret. Šanse su da bi takva emisija sigurno pobrala veću gledanost od potpuno promašenog Evergreena, ali HRT je televizija koja živi na državnoj grbači i apsolutno im je svejedno bio njihov program gledan ili ne.

    RTL i Nova, s druge strane, paze na gledanost, ali manijakalno podilaze trendovima. Znaju da će im Vijesti biti gledanije ako ubace više crne kronike i poginulih motorista, a isto tako znaju da im se više isplati proganjati "videoigrice" kao najveće zlo, nego ih na taj način promovirati.
    Sad, but true
    ali ipak ideja o oživljavanju Modula8 ili pravljenju nekakve druge emisje o gamingu nije loša,
    samo je realizacija problem
    BTW,
    svaki put kad mi neko na TV počne govoriti o štetnosti igra dobijem infarkt, od gluposti koje pričaju
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  30. #30
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Hrvatska na vrhu online igre

    Čekirajte ovaj eSports. ZSVPgt-mRUw

    Do koje je to mjere došlo, ha ? Impresivno

    Zamislite da kod nas prenose uživo mečeve interaktivne PC igre "Trlja" ( ovu igru zovu u različitim djelovima Hrvatske drugim imenima, sorry ja samo znam za ovo ime i "Mlin".

Slične teme

  1. Odgovora: 14
    Posljednji post: 17-03-2010, 12:07
  2. Barca na vrhu svijeta!
    By Niko Bellic in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 44
    Posljednji post: 25-12-2009, 11:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •