Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Western Digital Caviar Black

  1. #1
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381

    Western Digital Caviar Black

    Dakle,u zadnjem Bugu je bio test čvrstih diskova,i kao najbolji izabran je Western Digital Caviar Black 1 TB.Kao ustupitelj je navedena M San Grupa,no problem je što oni prodaju samo partnerima,tj. ne može se od njih naručiti kao od HG Spota ili Ve-mila,pa bih htio znati gdje se to može naručiti,i ima li možda koji čvrsti disk bolji i od njega,da nije preskup i da je dobavljiv u Hrvatskoj?

  2. #2
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

  3. #3

    Re: Western Digital Caviar Black

    = Citat = Izvorno postao The Great Duck
    Dakle,u zadnjem Bugu je bio test čvrstih diskova,i kao najbolji izabran je Western Digital Caviar Black 1 TB.Kao ustupitelj je navedena M San Grupa,no problem je što oni prodaju samo partnerima,tj. ne može se od njih naručiti kao od HG Spota ili Ve-mila,pa bih htio znati gdje se to može naručiti,i ima li možda koji čvrsti disk bolji i od njega,da nije preskup i da je dobavljiv u Hrvatskoj?
    odi na caviar blue

  4. #4
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Western Digital Caviar Black

    zašto da ide na caviar blue ako je black osjetno bolji ??
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  5. #5
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Western Digital Caviar Black

    Uzeo sam si prije par dana dva crna kavijara WD6401AALS i diskovi su super. Kopiranje s diska na disk je veoma brzo, vrlo su tihi i skoro neprimjetni. Temperatura je ok i neam zamjerke. Imam fino pet godinica jamstva na njih i mislim da mi je to u zadnje vrijeme najbolja kupnja hardvera. Kasnije kad dodje kod nas uzet cu si fino jos Corsair SSD za sistemski disk i zakon...


  6. #6
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Western Digital Caviar Black

    ajde izvrti hd tune, zanima me bench iz prve ruke...

  7. #7
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Western Digital Caviar Black

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    ajde izvrti hd tune, zanima me bench iz prve ruke...
    SNe da ti se meni s tim zajebavat, a i za kompom sam tek vikendima. Ekipa iz BUG casopisa ga je testirala i razlike u brzini u odnosu na WD1001FALS su minimalne tj. negdje je brzi on, a negdje ovaj moj. Glupo mi je sad ga testirat kad je vec vise od polovice natrpano...


  8. #8
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: Western Digital Caviar Black

    a sa cime uspjete natrpati te HDDove??? mislim pjesme i tu i tamo koji film dostatan je i 250-320GB.Sto to nakrcavate xxx filmovima i sta ti ja znam pa vam stoji i bezze zauzima prostor ne kuzim???pogledas film i amen...delete.

  9. #9
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    4.594

    Re: Western Digital Caviar Black

    [quote=h3@dhunt3r]
    = Citat = Izvorno postao "Karlo_from_Bjelovar":1ige2x8h
    ajde izvrti hd tune, zanima me bench iz prve ruke...
    SNe da ti se meni s tim zajebavat, a i za kompom sam tek vikendima. Ekipa iz BUG casopisa ga je testirala i razlike u brzini u odnosu na WD1001FALS su minimalne tj. negdje je brzi on, a negdje ovaj moj. Glupo mi je sad ga testirat kad je vec vise od polovice natrpano...[/quote:1ige2x8h]

    to ti je manje od 5min posla
    AMD ATHLON X2 7750BE @3.2GHz ZALMAN 9500LED
    GIGABYTE MA770-DS3 REV. 2.0
    2X1GB G.SKILL PK PC8500 1066 MHz
    POWERCOLOR HD4850 PLAY
    2X500GB SAMSUNG F1
    SEASONIC S12II 430W

  10. #10
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Western Digital Caviar Black

    Ja uvijek uzimam dva identicna diska. Jedan za OS i podatke i jedan za backup podataka sa tog prvog diska. To mi se dosad pokazalo kao najbolji setup. Najbitnije stvari drzim na laptopu, a komp mi je u neku ruku skladiste svega zivog i sluzi mi vecinom za igranje, dok na laptopu radim sve ostalo. Sto se tice testiranja obavit cu to za vikend kad ste vec toliko navalili, ali ne kuzim cemu to kad su ih u BUG-u vec sve testirali, a i ovako "od oka" vidim ocigledna poboljsanja u odnosu na moje dvije stare ST3320620AS Barracude...


  11. #11

    Re: Western Digital Caviar Black

    = Citat = Izvorno postao Shaka
    a sa cime uspjete natrpati te HDDove??? mislim pjesme i tu i tamo koji film dostatan je i 250-320GB.Sto to nakrcavate xxx filmovima i sta ti ja znam pa vam stoji i bezze zauzima prostor ne kuzim???pogledas film i amen...delete.
    Ja svoj koristim i kao htpc tako da je na njemu pozamašna kolekcija filmova i glazbe, tako da ce i ovih 2.2TB uskoro morati biti prosireno...

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Western Digital Caviar Black

    Ja čekam da 2Tb padne na cijenu sadašnjih 1Tb i onda krečem u akciju...ne žuri mi se .Treba mi jedno 4 TB a WD bi mogao biti moj izbor.Probili su se u zadnje vrijeme kao pouzdani , povoljni i brzi brand .

  13. #13
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Western Digital Caviar Black

    = Citat = Izvorno postao Yakuzas
    = Citat = Izvorno postao Shaka
    a sa cime uspjete natrpati te HDDove??? mislim pjesme i tu i tamo koji film dostatan je i 250-320GB.Sto to nakrcavate xxx filmovima i sta ti ja znam pa vam stoji i bezze zauzima prostor ne kuzim???pogledas film i amen...delete.
    Ja svoj koristim i kao htpc tako da je na njemu pozamašna kolekcija filmova i glazbe, tako da ce i ovih 2.2TB uskoro morati biti prosireno...
    SNe ginu ti dva WD20EADS-a ako imas to u planu...


  14. #14
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Western Digital Caviar Black

    = Citat = Izvorno postao Shaka
    a sa cime uspjete natrpati te HDDove??? mislim pjesme i tu i tamo koji film dostatan je i 250-320GB.Sto to nakrcavate xxx filmovima i sta ti ja znam pa vam stoji i bezze zauzima prostor ne kuzim???pogledas film i amen...delete.
    ne pohranjuju svi "tu i tamo koju pjesmu ili film"... neki pohranjuju cijele diskografije i tko zna šta... trenutačno imam 900 GB prostora kombinirano i već mi je polako "tijesno"...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  15. #15
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Western Digital Caviar Black

    bezimeni... pred nekoliko mjeseci si ceko da cijena 1tb padne na cijenu 500-640gb... sad si vec na 2tb preso...

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Western Digital Caviar Black

    Malo sam računao...za sve dvd-ove mi treba blizu 4 tb...previše mi to diskova u kućištu ako kupujeam po 1 tb.Jedan sistemski i 2x2 tb je uvrh glave.

  17. #17

    Re: Western Digital Caviar Black

    = Citat = Izvorno postao h3@dhunt3r
    = Citat = Izvorno postao Yakuzas
    = Citat = Izvorno postao Shaka
    a sa cime uspjete natrpati te HDDove??? mislim pjesme i tu i tamo koji film dostatan je i 250-320GB.Sto to nakrcavate xxx filmovima i sta ti ja znam pa vam stoji i bezze zauzima prostor ne kuzim???pogledas film i amen...delete.
    Ja svoj koristim i kao htpc tako da je na njemu pozamašna kolekcija filmova i glazbe, tako da ce i ovih 2.2TB uskoro morati biti prosireno...
    SNe ginu ti dva WD20EADS-a ako imas to u planu...
    Ovi od 2Tb su cijenom jos jako nepovoljni, pa sam razmisljao o jos recimo 2 WD10EADS. Imam full tower, pa mi prostor nije problem.

  18. #18
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Western Digital Caviar Black

    Diskont24 ti trenutno prodaje WD10EADS po 700 i koju kunu (mislim da je cifra 709 kuna) po komadu pa za jedan WD20EADS kupis tri takva. Eto ti prilike buraz, go crazy!


  19. #19
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Western Digital Caviar Black

    [quote=h3@dhunt3r]
    = Citat = Izvorno postao "Karlo_from_Bjelovar":3057g9w5
    ajde izvrti hd tune, zanima me bench iz prve ruke...
    SNe da ti se meni s tim zajebavat, a i za kompom sam tek vikendima. Ekipa iz BUG casopisa ga je testiralaSi razlike u brzini u odnosu na WD1001FALS su minimalne tj. negdje je brzi on, a negdje ovaj moj. Glupo mi je sad ga testirat kad je vec vise od polovice natrpano...[/quote:3057g9w5]
    sry sto dizem temu... al gledam nesto i nikako ne mogu naci broj u kojem su to odradili?!?!

  20. #20
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Western Digital Caviar Black

    Ala frende pa u proslom broju s velikim testom Netbook konzola za www imas i huge test cvrstih diskova. Imali su sve crne kavijare na testu. Imas i tablice s rezultatima...


Slične teme

  1. P: Western Digital WD10EURS 1 TB
    By Jerry in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 25-01-2012, 10:44
  2. Western Digital WDBAAU0010HBK
    By Niko Bellic in forum Komponente
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 15-12-2009, 18:02
  3. WD 1TB Caviar Green
    By bezimeni in forum Komponente
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 10-10-2009, 13:56
  4. Western Digital HD
    By PCGamer in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 27-06-2009, 20:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •