Prikazujem rezultate 1 do 30 od 151

Tema: The Secret World

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1

    The Secret World

    Dakle, strogo čuvana tajna koja se ticala novog MMO uratka iz Funcomovih dvorana je ovih dana otkrivena. Naime, Funcom nam je pokazao igru smještenu u moderni setting sa horor tematikom i obećao igru bez klasa i grinda. Koliko se funcomu može vjerovati je već druga stvar, AoC debakl i slične stvari, ali ovo je mene osobno zaintrigiralo jer mi lagano baca na konkurenta kojeg bi nadolazeći World of Darkness MMO mogao imati kad izađe.

    SLUŽBENA STRANICA

    Ragnar Tørnquist on The Secret World
    Interview with Ragnar Tørnquist, Part I
    Interview with Ragnar Tørnquist, Part II



  2. #2

    Re: The Secret World

    Tokyo soon.
    http://www.thesecretworld.com/news/g...ter_april_2014
    Tokyo itself is coming! With Issue #9, we will be releasing the first part of the zone, the first chapter in the continuation of the main story, several side missions and of course, the AEGIS system.

    We've received a lot of requests since the game launched to make the story mission repeatable so that players can enjoy those missions once again. With Tokyo the story mission will be completely repeatable. Instead of filling your story mission slot, once you have run through the story mission for the first time, the missions will appear as main missions on the particular NPCs responsible for that section of the mission. This means that you can not only rerun the mission in its entirety, but you can rerun only parts of it if you wish to clarify or examine a certain section.

    Please note that for now, this is limited to the Tokyo story mission, but we are considering taking a look back at the rest of the story mission at a future date.

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: The Secret World

    koliko storylineova ima TSW?

  4. #4

    Re: The Secret World

    = Citat = Izvorno postao crnisokol Pregledaj post
    koliko storylineova ima TSW?
    Ovo što Sybelius kaže. Uglavnom se svodi na flavor text van faction-specifičnih misija. Nije to neka stroga podjela na tri strane koje ne mogu igrati zajedno ili tako nešto.

  5. #5
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    331

    Re: The Secret World

    obzirom da ne igram mmo radi price ,zapazio sam da TSW ima jedne od najboljih ispricanih prica u gamingu,tu ne mislim samo na story line nego i na sporedne misije.Karizmaticni NPC-ijevi koji se pamte i onaj feeling iz filmova David Lyncha ,kad nakon kraja gledas odjavu i zapitas se wtf/sto se do dogodilo tamo?!

  6. #6
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    331

    Re: The Secret World

    igram TSW od izlaska i pojma nemam ,ne znam odgovoriti o storyline-u ,imam jednog lika temlar ,zavrsio sve frakcijske misije i nekakvu back story,pretpostavljam da svaka frakcija ima ima misije sa istom temom samo iz drugih perspektiva a sto se tice back story mislim da je samo jedna.

    TSW igram radi settinga i odlicnog team gameplaya u lair-ima i dungeonima,tako da bas nemam pojma o prici.

  7. #7
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: The Secret World

    Lynch?? sad si mi povećao interes za ovu igru

  8. #8
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: The Secret World

    Isprobao ovaj vikend, nabavljam prvom prilikom.
    Setting rula, već na početku zanimljiva priča, prilično dobro napisani monolozi, vrlo "prirodni" NPC-evi, velika pažnja na detalje itd.. Ne kužim baš kritike na gameplay - igra je poput Guild Warsa 2 dosta akcijski orijentirana te nudi veliku slobodu u razvoju likova. Jedina zamjerka su mi animacije koje su dosta ukočene, al' ono, to je MMO, neću tražit dlaku u jajetu pored svega ostalog. I ono, za masovku igra je vizualno zbilja lijepa.

    Thx Arby za kod
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  9. #9

    Re: The Secret World

    Koje si oružje izabrao? E da, jer ti igra možda zaboravi reći: obavezno nabavi drugo oružje i uloži u te skillove također. Imaš dva slota za oružja sa razlogom i trebaš kombinirati skillove, active i passive.

    Ništa za kod, drago mi je da si uspio skinuti igru na vrijeme i zaigrati čak.

  10. #10
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: The Secret World

    Katana.
    Budem vidio još što ću uzeti za second oružje, možda nešto ranged.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  11. #11
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    331

    Re: The Secret World

    ako namjeravas igrati kao dps u dungeonima ,boss fightovi nisu close ranged friendly

Slične teme

  1. Can You Keep A Secret {psst}
    By levian in forum Guild Wars
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 22-08-2012, 09:21
  2. Secret Life of Chaos
    By Kid A in forum SCIENCE!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 02-04-2011, 10:51
  3. Secret of Mana
    By Electromaster in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 26-07-2010, 13:03

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •