Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 96

Tema: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

  1. #1
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    planet claire
    Postova
    63

    Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    Iako vas nema, al ajmo probat... Ljubitelje navedenih žanrova a možemo dodati i industrial, aggrotech itd molim da komentiraju što slušaju, vole, gdje izlaze, kak se oblače, kojem stilu pripadaju...oni koji se kuže u žanrove nek pokušaju drugima objasnit o čem se radi.fala
    hey poor you don´t have to be Jesus

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    Slušam electro-industrial i darkwave od navedenih žanrova, a od aggrotecha namjeravam proučit Combichrist.

    Kaj se bendova tiče, na prvom mjestu je Ice Ages, bend koji po meni owna svu ostalu elekroniku, inače solo projekt Protectora iz Summoninga. Kombinacija industriala i darkwavea koja na svu sreću nema cheesy plesne melodije tipične za velik dio darkwave-a.
    This Killing Emptiness

    Onda Mortiis, nastao kao solo projekt bivšeg Emperorovog basista i u početku bio ambijentala s fantasy settingom. Danas su kombinacija industrial rocka i electro-popa. Polako ali sigurno postajem njihov fanboy, bilo da je riječ o ranoj ili kasnijoj fazi. xD
    Parasite God

    Ovih dana mi se stalno vrte Skinny Puppy, legende industriala i velik utjecaj kasnijim bendovima tog žanra. U ranijim albumima ima dosta mindfucka, eksperimentiranja sa samplovima i "neslušljive buke", pa ih ne preporučujem za uvod u bend. Kog zanima nek posluša s "The Greater Wrong of the Right", dosta je lagan za probavit.
    Dig It
    Pro-test


    = Citat = Izvorno postao Pathetica
    gdje izlaze, kak se oblače, kojem stilu pripadaju...
    SNe očekuj odgovor na taj dio posta, ovdje ti nema gotičara.

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    A vampire , samo sto njega nema

  4. #4
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    @ mafiozor : ice ages je odlican nabavljam odma
    Won't Bow Don't Know How.

  5. #5
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    batcave?
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    = Citat = Izvorno postao Kenyi
    A vampire , samo sto njega nema
    V4mp1r3 je mega-über-gotičar sastavljen od dijelova slabijih gotičara. Al istina, nema ga pa ga nisam spomenuo.

    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    @ mafiozor : ice ages je odlican nabavljam odma
    SThat's the spirit!

  7. #7
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    planet claire
    Postova
    63

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    batcave?
    pa da, to je ime londonskog goth kluba, navodno tu su počeci te subkulture. danas se često naziv koristi za glam gothic rock sa elementima groteske, spooky atmosfere i dark cabareta. napisah baš taj naziv jel bendove tipa sex gang children, specimen, virgin prunes trpam pod taj "žanr" (no hard feelings ak sam u krivu)
    evo primjera, nadam se da će vam se zgadit život
    rOPEIMpJQ4A
    hey poor you don´t have to be Jesus

  8. #8
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    Dobra muzika, ali spotovi su za moje ukuse... Gadni. Ali dobro, ja općenito ne volim spotove.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    dead can dance slušam od navedenoga...
    predobra bendčina... svakako preporučujem albume Spleen and Ideal, Within the realm of Dying sun, Aion i Serpent's Egg

  10. #10
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    Prije sam slušao Blutengel i Cruxshadows. Blutengel tu i tamo poslušam na youtubeu, imaju mi par dobrih stvari.

    I da, Diary of Dreams mi je isto dobar band. Imam njihov album "One of 18 Angels".

  11. #11
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    196

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    Pa eto slusam vecinom industrial.Pod definitivno kvlt bendove bi stavio Throbbing Gristle,Test dept. i einstruzende neubaten.Ali to je vec ono zestoki Industrial,pod slabije izvodjace bi stavio Front 242,Velvet Acid Christ,Frontline Assembly i :wumpscut:
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Toliko vježbaju da imaju i na pimpekima pločice
    I don't want no teenage queen.,I just want my M-16.

  12. #12
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    planet claire
    Postova
    63

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    uu supach!! e, ovak.. EBM mi je zasad najdraži, ovisna sam o nitzer ebbu i spetsnazu, a ima još nekih tipa: and one, die krupps, the neon judgment,DAF,Laibach..... tehno industrialce isto dosta slušam, što se tiče blutengela oni mi dost vuku na soft tehno (isto je i sa wolfsheimom)
    "cyber" mjuza... iako je sve na isti kalup: brutalna distorzija i prebolesnodobri beatovi-dioxyde, hocico, funker vogt...
    dead can dance je odličan experimentalni ambijentalni darkwave bend, a čula sam da su najčešća podloga za gothic bellydance a.k.a. tempest(lol ima i tog, znate..)
    einsturzende neubauten je predivno neshvatljiv avangardni bend. tak mi je žal kaj nisam bila na prošlom koncertu
    neda mi se više pogađat žanrove pa ću još nabacat:skinny puppy, ministry, clan of xymox, front line asembley, front 242, project pitchfork, rosetta stone, siouxie, christian death, the cure, suicide commando, velvet acid christ, london after midnight, frozen autumn...
    ovo je u vrlo kratkim crtama, a i glava me boli kad se sjetim raznih podžanrova...anyway u drugom postu bum probala napisat neš suvislo o EBM-u(+ primjeri), a predlažem i drugima koji znaju druge žanrove da isto to naprave i poduče ostale laikeXD
    hey poor you don´t have to be Jesus

  13. #13
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...


  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    1.981

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    nisam tolko u toj glazbi al slusam par bendova tipa Front Line Assembly i Einstruzende Neubaten koji su mi skroz jbni...

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    1.981

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    tu sam
    svakako jedan od najutjecajnijih bendova na ovim prostorima...njih bi volio vidjet uzivo

  16. #16
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    196

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    prisutan
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Toliko vježbaju da imaju i na pimpekima pločice
    I don't want no teenage queen.,I just want my M-16.

  17. #17
    Senior Member It lives by night snowblind's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    587

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    mračna strana edm-a, imam combichrist i njegove ostale projekte, suicide commadno, nitzer ebb, front 242, psyclone nine, god module...

  18. #18
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    = Citat = Izvorno postao Drugs Bunny
    ima li ljubitelja laibacha ovdje? ^^
    Ne. Uopće

  19. #19
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    = Citat = Izvorno postao Drugs Bunny
    ima li ljubitelja laibacha ovdje? ^^
    jučer bila frendica u puli na koncu...
    ja sam bio pred dvije godine
    predobar bend ;D

  20. #20
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    Jel Laibach ima svake godine oko 11. mjeseca koncert u ZGu? Znam da je u protekle 3 godine, kolko ih slušam, svaki puta imao tamo negdje oko 20.11.

  21. #21
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    = Citat = Izvorno postao Drugs Bunny
    od deathrocka(tojest darkwave) volim bauhaus, alien sex fiend, cure, christian death, chants of maldoror, sisters of mercy itd.
    SWait a sec, kaj nisu većina bendova koje si naveo zapravo goth rock?

    = Citat = Izvorno postao Drugs Bunny
    Das Ich
    = Citat = Izvorno postao Pathetica
    Front 242
    Oba benda imaju neke genijalne pjesme okružene hrpom repetitivne dosade. HeadhunterSod Front-a i Gottes TodSod Das Ich, na primjer. Catchy pjesme, ali albumi na kojima se nalaze su teški očaj.

    = Citat = Izvorno postao Drugs Bunny
    :wumspcut: - christfuck
    zr_Nk6kRJ70
    Može neka preporuka koja nije toliko... jednolična? Namjeravam proučit taj bend, al ova pjesma će me teško natjerat da nabavim album.
    = Citat = Izvorno postao Drugs Bunny
    world's best electro industrial act!
    SMy ass.
    = Citat = Izvorno postao Drugs Bunny
    za njega moram odvojit dvije pjesme jer je ovo jedna od depresivnijih pjesama koje sam ja čuo, a predobra je
    panzer ag - sick is the one who adores me
    A9Unpocw6JE
    S
    Daj ajde, moje tangice su depresivnije od tog. Ne kažem da je pjesma loša - dapače, dobra je, možda skinem album s tom pjesmom, al osim uvoda, sve se sastoji od cheesy plesnih melodija za koje ne vidim po čemu bi bile depresivne.

    = Citat = Izvorno postao Drugs Bunny
    za ljubitelje industrial metala(tehnički je bliže ovom topicu nego metal topicu - pošto metal archives ne podržavaju industrial metal kao podvrstu metala) ću preporučit sve bendove NDH pokreta(ovo nije ništa ustaški) tipa rammstein, oomph!, megaherz, stahlhammer i slično. također hanzel und gretyl, ameri. hanzel und gretyl NISU nacisti koliko god se to činilo na neke trenutke.
    hanzel und grety - ich bin uber alles
    tcuEgkpr6Xk
    Let the Planets Burn nije loša stvar, skinut ću taj album kad mi se bude slušao industrial metal.

    Nego, jedna preporuka za tebe : Turmion Kätilöt. Finski bend kojeg fanovi najčešće uspoređuju s Rammsteinom. Sličnost postoji, pogotovo kod bržih pjesama koje su po meni bolje od Rammstein-ovih, dok su sporije i mid-tempo pjesme neusporedivo lošije izvedene. Ak trebaš nešto za nabrijavanje, navali na njihov prvi i najbolji album, Hoitovirhe.
    Teurastaja
    Rauteketju

    = Citat = Izvorno postao Pathetica
    Dioxyde
    S
    Nisu loši, "Social Phobia" je jedan od boljih techno-industrial albuma koje sam dosad čuo. Preporuka fanovima žanra.

    Geist
    = Citat = Izvorno postao Pathetica
    Ministry
    Kultni bend, bilo da je riječ o ranom synth popu i industrialu ili kasnijem industrial metalu po kojem su najpoznatiji. Jednako cijenim oba razdoblja, makar ćešće preslušavam ranije stvari. "Twelve Inch Singles" i "Early Trax" su odlične kompilacije singlova iz synth pop faze i remix-eva tih singlova. Također, "Twitch" je odličan electro-industrial album, makar mi je sjeo tek nakon 3. slušanja.
    Everyday is HalloweenS(damn, kak me ta pjesma uvijek oraspoloži)
    Isle of Man

    = Citat = Izvorno postao Pathetica
    Clan of Xymox
    Creatures je odličan album, makar sam se ne njemu predugo zadržao, moram detaljnije proučit ostatak njihove diskografije.

    Creatures
    Consolation

    = Citat = Izvorno postao Drugs Bunny
    ima li ljubitelja laibacha ovdje? ^^
    SYou rang, m'lord?
    Odličan bend, makar još nisam poslušao Volk, a vidim da ga sa svih strana hvale.

  22. #22
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    = Citat = Izvorno postao Mafioz0r
    = Citat = Izvorno postao Drugs Bunny
    ima li ljubitelja laibacha ovdje? ^^
    SYou rang, m'lord?
    Odličan bend, makar još nisam poslušao Volk, a vidim da ga sa svih strana hvale.
    Volk je po meni njihov najbolji album, od koncepta, tekstova do same glazbene izvedbe

    America

    Francia

    Yisra'el

  23. #23
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    planet claire
    Postova
    63

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    front 242 nije dosadan pogotovo ak vas pere "back to the roots" faza... fascinantni su stari old school bendovi i dobar su temelj za pratit razvoj novog vala iste glazbe... priznajem, zvuk im je full jednostavan i neš grublji, vokali jednolični, text besciljan al sve zajedno je strašna kombinacija koju dns i najbolji nažalost upropaste remixanjem. osim toga, nemrete očekivat niš više kad su iz 1981., ne?

    drugs bunny kakav je taj film broken i o čem se radi?? inače, tražim film iz 80tih, mislim da je mjuzikl o punku ili gothic rocku, a zove se Jubille. ak netko od hakera naleti kojim slučajem na cijelu verziju filma pls nek posta. danke

    što se tiče laibacha: eins zwei drei vier laibach ist so geil zu mir (germanski mi suxa, al bar se rimuje ), na ejtizu u petak su puštali na dark flooru tak dobre stvari, al mi je naj kad puste tanz der mussolini od DAF-a, a podij se isprazni i ostanu sam najčru fanovi: odjednom bijelo postane crno!!

    Sretan Uskrs btw!!!
    -zSRcFxZ ... re=related
    hey poor you don´t have to be Jesus

  24. #24
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    joj FLA sam slušao negdje u 1. srednje. brutala. radili su i mjuzu za Q3 čoeče.
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  25. #25
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    Što se industrial rocka/metala tiče, ima već poprilično godina da slušam bendove iz tog žanra.
    Počeo sam s malo "blažim" i suvremenijim bendovima tipa Rammstein, Rob Zombie, Marilyn Manson, da bih završio na legendarnim bendovima kao što su Ministry, KMFDM, Skinny Puppy, Einsturzende Neubauten, Nine Inch Nails i sl. Što se EBM-a i dark electra tiče, taj sam žanr relativno nedavno otkrio tj. više mu se posvetio. Tu su pak bendovi kao što su Combichrist, Dawn Of Ashes, God Module, Velvet Acid Christ... Sve u svemu, od ogromne količine glazbenih žanrova koji su bili samo prolazne faze, industrial je uz nu metal jedini žanr koji mi nikad nije dosadio i iz kojeg uvijek mogu nešto novo poslušati, a kako se čini, EBM i dark electro će im se pridružiti.
    = Citat = Izvorno postao Pathetica
    kakav je taj film broken i o čem se radi??
    Budući da Drugs Bunny nije online, ja ću ti malo pojasniti u njegovo ime.
    NHF DB...
    Uglavnom, film je zapravo spoj nekoliko spotova NIN-a iz Broken faze. Na to je nabačena nekakva priča koja povezuje te spotove u cjelinu. Ukratko, mladić je otet, mučen i brutalno ubijen dok na televizoru u prostoriji u kojoj se taj masakr odvija sviraju spotovi NIN-a. Imao sam priliku pogledati taj film, i mogu reći kako je vjerovatno nešto najbrutalnije što sam imao prilike pogledati. Film traje circa 20 minuta, i uistinu je krcat raznoraznim gadarijama, od samih spotova koji su u najmanju ruku uznemirujući, do samog mučenja i ubijanja tog mladića. Sam film nikad nije službeno izašao zbog ekstremnog sadržaja i tolike razine uvjerljivosti i detaljnosti da navodno film izgleda kao pravi snuff film. Trent Reznor je navodno podijelio film bliskim prijateljima te je svaki film imao određeni dio filma zamračen, kako bi Reznor u slučaju procurivanja filma u javnost znao otkriti tko je odgovoran za to, ako je vjerovati informacijama s Wikipedije. Doduše, film je ranih devedesetih(kad je i snimljen) procurio na VHS kao bootleg, a do danas je izašlo nekoliko verzija samog filma, svaka sa boljom kvalitetom slike.

  26. #26
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    = Citat = Izvorno postao Pathetica
    Sosim toga, nemrete očekivat niš više kad su iz 1981., ne?
    STo što su stariji bend im nije izlika da budu zamorni.

    = Citat = Izvorno postao Pathetica
    na ejtizu u petak su puštali na dark flooru tak dobre stvari, al mi je naj kad puste tanz der mussolini od DAF-a, a podij se isprazni i ostanu sam najčru fanovi: odjednom bijelo postane crno!!
    SIndeed, a mi pozeri se pokupimo jer nismo dovoljno tr00 da podnesemo uspavljujuće djelovanje te pjesme.

    = Citat = Izvorno postao Duke of Earl
    Volk je po meni njihov najbolji album, od koncepta, tekstova do same glazbene izvedbe

    America

    Francia

    Yisra'el
    Your offering pleases me.

    Nabavljam album pa javim dojmove kad poslušam.

  27. #27
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    Meni je Laibachov Jesus Christ Superstar zakon. I Opus Dei isto.

  28. #28
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    planet claire
    Postova
    63

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    hmm bum pogledala taj film od NiN-a. zanima me dal je u njemu, među ostalim perv spotovima, happiness in slavery...to je brutala-nažalost ja sam ga vidla na velkom screenu-od tad imam fobije
    očigledno nisu točne glasine da su imali posljednju turneju kad nastupaju po Europi: NovaRock{Austrija}, Sonicsphere{Engleska}...?

    što se tiče fronta nema se smisla prepucavat kakvi su, kao što rekoh back to the roots fanovi vs. noobs{rofl}

    još neš: ona chiasm je super, baš sam ju jučer slušala... one woman band-svaka čast!
    ak vas zanima šta domaće od čiste elektronike i industrije poslušajte Monofonik! one man band, više priznat van države pošto smo mi šuplji i slušamo cajke. sve vam piše na njegovoj stranici a imate i free downanje pjesama! isplati se
    http://www.monofonik.com/
    http://www.myspace.com/monofonikmusic
    btw.nije indie, ljudi krivo pišu.
    hey poor you don´t have to be Jesus

  29. #29
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    [quote=Duke of Earl][quote=Mafioz0r]
    [quote="Drugs Bunny":2pk5g87t]ima li ljubitelja laibacha ovdje? ^^[/quote]SYou rang, m'lord?
    Odličan bend, makar još nisam poslušao Volk, a vidim da ga sa svih strana hvale.[/quote]
    Volk je po meni njihov najbolji album, od koncepta, tekstova do same glazbene izvedbe

    [url=aVFctjhkGjI]America[/url]

    [url=fxs37SzUo7A]Francia[/url]

    [url=V5JdDrDPv2A&feature=related]Yisra'el[/url][/quote:2pk5g87t]

    ovaj live je puno bolji od Yisraela

    [url="3VhprofUTfQ"]3VhprofUTfQ[/url]

  30. #30
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Dark mjuza: EBM, dark elektro, darkwave, gothic, batcave...

    Inače, poslušao sam pjesmu Telekinetic od God Modulea.
    Dobra pjesma, ali to bih mogao slušati jedino u pozadini.

Slične teme

  1. gothic 4
    By Rullbreaker in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 15-03-2011, 18:03
  2. hl2 ep1 i mjuza
    By revenion in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 23-09-2006, 14:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •