Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Vaš laptop?

  1. #1
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Vaš laptop?

    Kao što svi već dobro znate, prodaja prijenosnih računala raste iz dana u dan. Danas "prosječan" laptop može obavljati sve zadaće (osim igranja najnovijih igara) jednako dobro kao i stolno računalo, a zauzima puno manje prostora i troši manje električne energije nego "prosječna" konfiguracija...

    Vjerujem da mnogi od vas već posjeduju (ili planiraju nabaviti) nekakav laptop i zato mislim da bi bilo zgodno da oni koji ih imaju ovdje napišu koji laptop koriste, svoja iskustva s njim, glavne prednosti i mane pojedinih modela i (ako su doživjeli neki kvar) ugodna ili neugodna iskustva sa ovlaštenim servisima...

    Također, opišite i vaša iskustva s dodatnom opremom poput torbi, ruksaka, miševa i brojnih drugih dodataka koji poboljšavaju iskustvo korištenja prijenosnih računala i olakšajte drugima izbor u gomili takvih proizvoda koji su nam danas dostupni na tržištu...

    Zajedno smo jači...


  2. #2
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Vaš laptop?

    Ovaj tjedan mi stiže Acer Aspire 5735Z. Čini mi se kao zabavan uređaj. Dvojezgreni proc, 3GB radne, Intelova Dx10 grafika (nije bog zna što, no ionako nenam namjeru tjerati GTAIV na njoj, 320GB HDD na koji mislim baciti Vistu kad mi stigne. All in all, za multimediju i lagani gaming sasvim solidan uređaj. Jedino još moram uzeti nekakvu torbu za njega.

  3. #3
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    29

    Re: Vaš laptop?

    Nekako ne volim laptope i mislim ih izbjegavat dok mogu.

  4. #4
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Vaš laptop?

    Jučer sam uzeo crni Dell Studio 1537 i impresioniran sam. Ima dvojezgreni Intel Pentium T3200 proc na 2.0 GHz, grafu ATI Mobility Radeon HD 3450 sa 256 MB memorije, 2 GB DDR2 memorije na 667 MHz, WD disk od 160 GB, slot in DVD pržilicu (predobra stvar), VGA i HDMI izlaz, eSATA port, 4 USB 2.0 porta, Bluetooth, WLAN i (što mi se posebno sviđa) pod garancijom je 36 mjeseci...

    Sve to za samo 4.199,00 kuna...

    Prezadovoljan sam!


  5. #5

    Re: Vaš laptop?

    Nitko ne slini na one netbookove? Brat ima notebook, ali meni su fancy netbookovi, čisto za pregledavanje foruma, čitanje maila i pisanje nekih stvari za fakultet (još kad imaš dosadno predavanje i netbook uz sebe i bežični net na faxu, pff life is good =D )

  6. #6
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Vaš laptop?

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    Nitko ne slini na one netbookove?
    Imam ti ja onaj mali plavi Acer Aspire One 8.9" s diskom od 160 GB i 1 GB memorije. Imam na njemu Windows XP i sve radi maestralno. Mali plavac je zmaj!

    Toliko sam se navukao na njega (imam ga vec preko 6 mjeseci) da cu bit ozbiljno zbediran ako uskoro rikne...


  7. #7
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Vaš laptop?

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    Nitko ne slini na one netbookove? Brat ima notebook, ali meni su fancy netbookovi, čisto za pregledavanje foruma, čitanje maila i pisanje nekih stvari za fakultet (još kad imaš dosadno predavanje i netbook uz sebe i bežični net na faxu, pff life is good =D )
    Slinim ja bez brige. Pokušat ću si možda na ljeto nabavit od Lenova jednoga, sa 12" ekranom. Taman sredina koja mi paše
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  8. #8
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Vaš laptop?

    ASUS laptop
    2GB RAM, 1,99 Dual Core Intel, 256 MB grafulja, neznam sad sve napamet u autu mi je laptop
    Al mi je komp koji je po karakteristikama duplo slabiji zapravo duplo jači..

  9. #9
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.994

    Re: Vaš laptop?

    dobri su laptopi.. na njima sam već.. oho.. 9 godina skoro.. nedostatak je gaming zbog mobility grafulja.. da bi bilo to to treba nabavit bar hd 4xxx serije.. al dobro
    prednost je definitivno kad nestane struje i onda prebacivanje na bateriju xD kolko me to puta spasilo u falloutu.. ajoj kad se moram igrat kad grmi.. xD

  10. #10

    Re: Vaš laptop?

    ja imam HP-a i mogu reci da sam zadovoljan

Slične teme

  1. Vaš WoW UI!
    By Spectre in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 440
    Posljednji post: 07-08-2010, 17:08
  2. Vaš(i) guild(ovi) (WoW)
    By Imothep in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 118
    Posljednji post: 13-06-2010, 18:06
  3. Vaš prvi dan!
    By Kaciga in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 86
    Posljednji post: 20-03-2008, 09:41
  4. Vaš desk
    By McPingvin_v2.0 in forum Alt-F4
    Odgovora: 90
    Posljednji post: 18-11-2007, 13:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •