Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Sensible Soccer 2006

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Sensible Soccer 2006

    Upravo igram demo doticne igre, koja izlazi za par dana i mogu rec da sam odusevljen! Takodjer na forumu od Codemastersa reakcije na igru su vrlo dobre!!!

    Nikada culi za Sensible Soccer??? A da promjenite forum?
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    kako se igra zove čuo sam nešt o njoj ali nisam vidio ni skrinšot ništ de napravi skrinšot pa postaj ovdje

  3. #3

    Re: Sensible Soccer 2006

    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Upravo igram demo doticne igre, koja izlazi za par dana i mogu rec da sam odusevljen! Takodjer na forumu od Codemastersa reakcije na igru su vrlo dobre!!!

    Nikada culi za Sensible Soccer??? A da promjenite forum?

    I kažeš super, daj link za demo!

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    Za one koji neznaju, tj. za one koji koji su prije 12 godina bili u pelenama... Sensible Soccer je ARKADNI NOGOMET koji je u originalu izasao za AMIGU. Dakle, to je arkada, nije niti pokusava biti simulacija poput PES-a... Original na Amigi igrao se pomoci Joysticka i koristila se samo jedna tipka... U ovoj novoj se koriste cak TRI TIPKE!!! Jedna za dodavanje i tackle, druga za sve vrste udaraca prema golu i uklizavanje i treca za sprint.

    Imate i recenziju na sledecoj stranicu:

    http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=65134

    Sto se tice demoa, otidji na http://www.codemasters.comSregaj se i skini ima oko 120 mb..

    Napominjem, to nije simulacija vec arkada!!!! Ali izrazito igriva i stvara ovisnost... Uvodna muzika koju morate cut " Goal Scoring Superstar Hero" je fantasticna i morate ju cut!!! Inace ta stvar svira i u origialu iz devedesetih!

    Sensible Soccer je vjerojatno bio najpopularnija igra na Amigi svih vremena, i osobno sam na njemu polomio desetke joysticka
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  5. #5
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    SWOS je najveći car. To sam jedno vrijeme uz windowse automatski stavljao na komp. Nogomet s najboljim databaseom. Sredinom devedesetih nudio je igračima većinu domaćih klubova, kasnije su Fife ponudile ove poznatije poput Dinama, Hajduka... ali SWOS, on je imao sve. Danas izgleda neozbiljno i blesavo, ali igra je stvarno dio gaming povjesti. Tko je dobije, ima pivu.

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    btw.. najbolji sam igrac SWOS-a na ovome porducju

    Evo i link za mladu gardu

    na ovome linku imate skinut originalan Sensible Soccer iz 1992 (jeste se rodili tada?)
    Komplet igra ima, vjerovali ili ne: 642 kb

    http://www.abandonia.com/games/hr/47/SensibleSoccer.htm

    Skinite i pogledajte!

    Ako vam ne radi drito iz Win XP probajte ju pokrenut sa VDMSound
    http://www.abandonia.com/main.php?nav=programs

    ili sa DOSBox

    http://dosbox.sourceforge.net/download.php?main=1
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  7. #7
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352
    skinuo sma demo i rula...

    kao i orginalni SWOS kojeg igram na emulatorima...

  8. #8
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469

    Re: Sensible Soccer 2006

    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Upravo igram demo doticne igre, koja izlazi za par dana i mogu rec da sam odusevljen! Takodjer na forumu od Codemastersa reakcije na igru su vrlo dobre!!!

    Nikada culi za Sensible Soccer??? A da promjenite forum?
    ja nikad čuo?

    drapam ga od 96.,onaj prvi SS,par mjeseci nakon toga car svih careva-SWOS ,amiga se nije gasila dan i noć.

    mene je fascinirala činjenica da ima toliko klubova,repki i igrača...jer skoro mi je samo to bilo dovoljno,oduvijek sam znao samo složit neki turnir pa promatrat rezultate....

    a u samoj igri sam se dovoljno ispraksirao....negdje tijekom igranja SS 98 sve znanje mi je isparilo,stvarno,onaj tko je mogao savršeno naučiti kontroliranje lopte taj je bio kralj.

    a što se tiče 2006,nabavit ću ga sigurno,jer moram nakon dugo vremena zaigrat pravu legendu....heh evo prilike da kažem SWOS pwns FIFA
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  9. #9
    A kada izlazi full verzija dotične igre (SS2006)

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    mislim da izlazi za nekih tjedan dana... mozda i prije
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  11. #11
    Lijepo, evo upravo skidam DEMO igre, kada je tako dobra kako govorite, mora da će me opako zaraziti noćas!

  12. #12
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    9. lipnja

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Lijepo, evo upravo skidam DEMO igre, kada je tako dobra kako govorite, mora da će me opako zaraziti noćas!
    Vjerujem da hoce! Ful jednostavno! Uglavnom, sve je podredjeno cistoj nesputanoj zabavi!
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  14. #14
    Evo odigrao sam nekoliko utakmica, i mogu reći da je igra zabavna, doduše nije me baš zarazila, ali rado ću si nabaviti full verziju (viditi ću još)! Jednostavna je, grafika je simpatična . . .! Igra je jednostavno opuštajuća, nema naprezanja, preporučujem onima kojima je potrebna određena doza relaksacije, od beskonačnog pucanja, šuljanja, taktiziranja...

  15. #15
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Privlaka
    Postova
    89
    Igra je kratko rečeno promašaj... Bugovita, Nemožeš promjenit igrača, Golmani su retarde teže, igrivost nije na razini, u MP i nije toliko zabavna.... Razočaranje za SS fanove... nažalost

    "I told you, I'm a cleaner. I feel no remorse for seeing dead bodies. To me, it's just cold, rotting flesh."

  16. #16
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469
    = Citat = Izvorno postao Wildboy
    Igra je kratko rečeno promašaj... Bugovita, Nemožeš promjenit igrača, Golmani su retarde teže, igrivost nije na razini, u MP i nije toliko zabavna.... Razočaranje za SS fanove... nažalost
    nemoj reć

    ne znam,nisam još probo...
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  17. #17
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    ja je imam i mogu reći da mi igra nije ništa posebno. nabavio sam je samo zbog originala. istina, nisam ju ni previše igrao. možda se u slijedećem pokušaju navučem.
    i da - pjesma je stvarno dobra, likovi izgledaju simpatično (cell shaded), ali najviše mi se ne dopadaju stadioni, ima ih, ali su tako pusti, prazni. nekak su bez života
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  18. #18
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Okej, sad kad vas je SS2006 razocarao, sigurno se pitate postoji li noviji nogomet sličan njemu. Iako nije 3D i više djeluje kao remake, shareware igra New Star Soccer 3 je rješenje za vas. Kao šta je nekad imao SWOS, igra nudi nevjerojatnu bazu podataka i klubova i dovoljno je zabavna da vrati duh takvog nogometa. http://www.newstarsoccer.com/

  19. #19
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Privlaka
    Postova
    89
    OMG preobratio si me, od sad si moj uzor

    "I told you, I'm a cleaner. I feel no remorse for seeing dead bodies. To me, it's just cold, rotting flesh."

Slične teme

  1. Sensible World Of Soccer
    By Shicy in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 29-06-2008, 00:34
  2. Proevolution Soccer 2007
    By dugi in forum Gaming općenito
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 21-10-2007, 11:36
  3. Pro Evolution Soccer 6
    By killer010 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 410
    Posljednji post: 20-04-2007, 22:15
  4. Sensible Soccer
    By d_grei in forum Gaming općenito
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 02-09-2006, 20:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •