Stranica 26 od 26 PrvaPrva ... 16242526
Prikazujem rezultate 751 do 763 od 763

Tema: Gothic 3

  1. #751
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Gothic 3

    NI najmanje...dobro ajde , svijet je zanimljiv i vuče te da igraš ali nakon što tri/četiri puta izvučeš mač i pofajtaš se izgubiš volju i deinstaliraš igru .

  2. #752
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Gothic 3

    Malo sam gledao gameplay filmeke, čak i da si uzmem neku Archer ili Mage klasu, opet ne radim dovoljno (brzo) damagea da bi mogao samo s time igrati, i dalje mi treba melee pošto te brzo opkole A Archer klasa mi i ne izgleda loše, glavno da ja moram ciljati, bez lock on target...


    PS: Kakva su vaša iskustva sa Archerima? Ste s njima često u melee okršajima?

  3. #753

    Re: Gothic 3

    Gothic igre su uvijek bile primarno melee.

  4. #754
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Gothic 3

    Zašto onda pobogu nisu taj segment napravili kako spada. Moraš biti panjina da u akcijski orijentiranom RPG-u napraviš tako lošu akciju Pa da je moja igra, zaposlio bi čitav tim ljudi koji bi samo na tome radili, tako da izgleda picikato, a funkcionira još i bolje od toga...

  5. #755

    Re: Gothic 3

    Nemam pojma, G3 je nesreća crash n burnSkategorije po tome kako su devovi testirali taj borbeni sistem i ostavili ga za GOLD verziju kad je svakom očito da je slomljen u samoj osnovi kad te vepar može stunlockati do smrti, a nemaš problema sa, ono, neprijateljima koji bi TREBALI biti problem.

  6. #756
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Gothic 3

    U v1.74 ima taj neki Alternative AI koji bi trebao pobošljati AI ali i onemogućiti taj famozni StunLock. O da, seks!

  7. #757

    Re: Gothic 3

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Malo sam gledao gameplay filmeke, čak i da si uzmem neku Archer ili Mage klasu, opet ne radim dovoljno (brzo) damagea da bi mogao samo s time igrati, i dalje mi treba melee pošto te brzo opkole A Archer klasa mi i ne izgleda loše, glavno da ja moram ciljati, bez lock on target...


    PS: Kakva su vaša iskustva sa Archerima? Ste s njima često u melee okršajima?
    G3 sam vise puta zapocinjao igrati i svaki put bih poludio igrajuci mele unita,
    archera obicno neigram u takvim igrama no u g3 mi je to bila jedina opcija i snalazio sam se odlicno,
    speed potion, big game hunter i trollovi padaju bez problema, lov na divljac i skupljanje trofeja je ono sto mi je bilo predivno odradjeno...
    zalazak sunca kod svjetionika i prikradanje stadu jelena svaki put izvlaci osmjeh

    EDIT:
    jesam, lovac sam

  8. #758
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Gothic 3

    Ja sam počeo igrati igru 3 puta, i nikad je nisam prešao do kraja, iako sakupim uvijek 12 gobleta i stvarno dosta stvari uradim, ali ne skupim sve one relice ili što su već, mislim da su bili dijelovi armora.

    Uglavnom, svaki put sam igrao kao hardcore melee, nakon određenog vremena u stanovitim okolnostima unaprijedio bih skill mačevanja na dual wield u hašašina, u onom najistočnijem velikom gradu u Vagrantu, i onda bih uzeo dva ona vatrena mača, nemam pojma kako se sada zovu, samo znam da je damage 120 i da gore!

  9. #759

    Re: Gothic 3

    Da izbjegnemo buduće nesporazume.


  10. #760

    Re: Gothic 3

    Za one koji ne prate scenu, ista ekipa koja je napravila odličan Community Patch za G3 je završila posao i na Forsaken Gods stand-alone ekspanziji. Modificirana igra se može kupiti nova (Steam, itd) ili ako već imate FG možete skinuti samostalan patch na sljedećem linku.
    http://www.gamershell.com/download_71682.shtml

    Osjeća li se tko dovoljno hrabar?

  11. #761
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Gothic 3

    Uzeo na Steamu, skupa s Gold Editionom dvojke, kada ulovim vremena...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  12. #762
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Dugave
    Postova
    935

    Re: Gothic 3

    Ako je u patchu samo ovo kaj piše u descriptionu, ne vrijedi mi ga uzimat. Prešao sam FG i bez toga, a u gameplayu ima puno drugih bugova osim poboljšavanja grafike i stabilnosti. Jednom je bilo sasvim dovoljno.
    Fakat tko je hrabar...

  13. #763

    Re: Gothic 3

    CP 1.75 za Gothic 3 stiže uskoro. Više na linku ispod.
    http://www.dsogaming.com/news/gothic-3- ... nimations/
    Mad Vulture Games, descendants of the Community Patch Team for Gothic 3, have released the changelog of their upcoming 1.75 Unofficial Community Patch v1.75 for the third part of the Gothic series. This new update comes with dynamic shader caching to reduce stuttering, improved shadows quality, improved animations and Bloom / HDR effects, native support for FXAA, and texture adjustments. This update will be rolled out in the coming days and you can find below its entire changelog. Enjoy!

Slične teme

  1. Gothic
    By Booby in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 24-01-2012, 10:44
  2. Gothic 2
    By Akorn in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 03-11-2010, 22:23
  3. Gothic 1,2,3
    By Mir#4o in forum Gaming općenito
    Odgovora: 80
    Posljednji post: 16-01-2008, 12:56
  4. Gothic 3
    By Letva in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 26-01-2007, 23:40
  5. Oblivion vs Gothic 3
    By Kenyi in forum Gaming općenito
    Odgovora: 130
    Posljednji post: 03-11-2006, 13:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •