Stranica 2 od 26 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 763

Tema: Gothic 3

  1. #31
    Senior Member Lord of The Fleas mravojed19's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Šta te boli qu***
    Postova
    372
    nemaš levela u gothicu,di god ideš nema loadinga. nisam igrao fable pa ne znam kako je tamo.znam da je gothic dosta realniji po izgledu. i jedna bitna stvar je da ti u gothicu uletiš u neku šumu na level 2 ćeš poginuti u roku 5 minuta. i onda kad si level 10 se vratiš i pometeš pod s njima.

    to mi je puno bolje,kad osjetim strah jer idem negdje gdje će me ubiti bez beda,pa kad me skuze počnem bjezati ko zadnja pi*ka i kasnije se vratim i s uzitkom ih

    u oblivionu tog nema,sve je na tvom levelu i uz malo truda i vještine klikanja mišem( obiljezje pucačine a ne RPGa) sve mozes pobjediti.
    YOU POST TO MUCH OUTLANDER.

  2. #32
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    pa bolje je da su svo na tvojoj razini mislim koja je stvar da sad uletis medu 50 njih i ubis ih sve u pola minute a ti si lvl 25 a oni su negde 1-5
    alo?

  3. #33
    Senior Member Lord of The Fleas mravojed19's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Šta te boli qu***
    Postova
    372
    ma ne ne,ja sam s level 35 u gothicu 2 ownao osim kad mi doleti 3-4 orc warlorda,ili elite warriora,kojih u zadnjih par sati ima pun kuqac,tako da protiv 3 takva nemam šanse. super je sve balansirano.

    loot i treasure su hand placed,a ne ko u oblivionu sve na random,ubiješ vuka nađeš u njemu 3 zlatnika i lopatu jebeš to... ili u svakom ruinu nalaziš iste stvari nema razlike. koji je smisao istrazivanja ako je svaki od 200 ruina u oblivionu jednak? ovisno koji sam ja level takav će biti i loot. u morrowindu je to bio smisao istrazivanja. uletiš u neku grobnicu u nekoj pripizdini,jedva preziviš i nađeš neki dio oklopa ili oruzje koje je zakon.


    oblivion tog nema, mogu ići u jednu te istu ruševinu i na levelu 25 ću uvijek nalazit daedric armor na svakom šugavom banditu ili marauderu.

    šta im je bilo kad su to radili isuse...

    u gothicu ako nađeš dobar komad oruzja ili armora,drziš ga se ko pijan plota jer ti o njemu ovisi oćeš uspjeti doć natrag u grad po još healing potiona il će te zaklati na pol puta

    znači puno više ovisiš o rpg elementima nego o vlastitom skillu baratanja mišem i tipkovnicom.
    YOU POST TO MUCH OUTLANDER.

  4. #34
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    kuzim ali ipak najvise me smeta sto enma 1 lica kak cu to covjece igrat a i borba kak sam reko nije najbolje reazradena i nekak je spora,i previse precizna...protivnik te nemre ni blokirat dok ga udaris sto je glupo ja volim izazove a ne da ga zakoljem u 3 sekunde i da nema sansu ni borit se
    alo?

  5. #35
    Senior Member Lord of The Fleas mravojed19's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Šta te boli qu***
    Postova
    372
    ae neću govorit kakva je borba u trojci kad nisam probao,meni dual wield izgleda pomalo čudno ali ok,kad probam demo,napisat ću ovdje.

    u dvojci su protivnici blokirali,ja sam bio level 6 kad sam skuzio da i ja mogu blokirati samo trebam dobar tajming,onda je malo lakse bilo.

    vidjet ćemo kako će bit u trojci,rekli su da će bit veća upotreba miša...

    YOU POST TO MUCH OUTLANDER.

  6. #36
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    čini mi se da će gothic bit bolji od obliviona, a i nadam se da hoće

  7. #37
    Senior Member It lives by night Werewolf's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    531
    Oblivion je ODLICAN! A ako ghotic uspije bit jos bolji onda !
    eXimius.lycan

  8. #38
    Senior Member Lord of The Fleas mravojed19's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Šta te boli qu***
    Postova
    372
    ja mislim da će gothic3 bit bolji jer:

    ima bolju grafiku
    ima daleko više questova(500)
    bolju priču od obliviona(ne uspoređujem s ostatkom TESa)

    ne znam točno koliko je velik prostor u kojem se igra odvija,ali ako je 5 puta veći od gotika 2,onda je zbilja ogroman.

    ima puno bolji level dizajn,tj. world design jer ovdje nema loadinga.
    sve je rukom postavljeno.

    ima više guildova nego oblivion, i svaka od njih ima utjecaj na svijet,kao i u gotiku 2.

    ima 3 totalno različita predjela koje istrazujemo: pustinju-vidio na filmiću,prejebeno,onda regiju sa običnim šumama,slapovima,rijekama,malim selima itd.sve zelenilo. i na kraju sjevernu regiju koja po meni zrači atmosferom da je to nevjerojatno.čak i više od ostatka igre.

    za razliku od dvojke ima pun kuqac armora i oruzja

    i meni najdraza prednost: ima ogroman broj NPCova koji kao i u Gothicu 2 imaju svoje poslove,i zaista RADE, a ne ko u oblivionu stoje i gledaju i vode totalno kretenske razgovore koji nemaju veze s vezom.

    glasove za NPCove će posuditi preko 30 voice actora(i u gothicu 2 je tako bilo). znači neće nam svaki NPC zvučat jednako kao i onaj s kojim smo pričali maloprije, aka to mi je jedna od najglupljih stvari u oblivionu.

    u njemačkoj se gothic 2 prodavao bolje od HL2 i WOWa...

    eto valjda sam dosta prednosti dao.

    YOU POST TO MUCH OUTLANDER.

  9. #39
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    u pcp kažu da grafika nije bolja neg u oblivionu, no to me ne briga grafika mi nije toliko važna

  10. #40
    Senior Member Respawned sorcerer WEASEL's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    sinj
    Postova
    1.646
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    u pcp kažu da grafika nije bolja neg u oblivionu, no to me ne briga grafika mi nije toliko važna
    singed, grafika nije bitna, a po screenshots vidim da nije ni loša...

  11. #41
    Senior Member Lord of The Fleas mravojed19's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Šta te boli qu***
    Postova
    372
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    u pcp kažu da grafika nije bolja neg u oblivionu, no to me ne briga grafika mi nije toliko važna
    ma nije bitna(igram fallout 2 trenutno,sad sam si pauzu uzo )

    ali definitivno je bolja! oblivion ima krajolik koji na screenshotovima izgleda super,ali uzivo i nije toliko dobar,bez modova,teksture su zmuljane totalno,ruševine iskaču 100m ispred tebe, lišće na drveću se okreće onako kako ti ideš oko stabla,znači 2D je.

    voda je očajna,u Morrowindu je bolje izgledala.

    lica likova izgledaju loše i svi likovi ko da pate od Downovog sindroma..

    jedino dobro izgledaju oruzja i armor.

    gothic 3 mi definitivno izgleda bolje,oblivion je precjenjen.
    YOU POST TO MUCH OUTLANDER.

  12. #42
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    gothic 3 mi definitivno izgleda bolje,oblivion je precjenjen
    e s ovim se slažem

  13. #43
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    198
    ma jedan je zaljučak: gothic 3 će bit bolji od obliviona, btw frend će mi sutra dofurat...gusarsku verziju da malo probam , naravno da ću poslje nabavit oriđiđi
    nikad se ne potpisujem al eto vam POTPIS

  14. #44
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827
    sa mravojedom19 se gotovo u svim psotovima slazem.

    Moglo bi se reci da sam novopeceni veliki fan gothica,. iako sam igrao TES: morrowind i oblivion i pratio pricu TESA ,. misljenja sam da ce ga GOTHIC 3 doslovno pokopati.

    Navest cu i razloge zasto,.

    Plusevi i minusi TESU:
    +/- zanimljiva borba u prvom licu (gore navedeno - imas osjecaj tezine zamaha oruzje) ,. al glupo je igrat u trecem licu,. retardirano napravljeno, U fableu i Gothicu mi se potpuno svida igra iz treceg lica i tak bi trebali rpgevi izgledat,. a ako ih nemogu tak napravit,. onda nek idu na 2d diablo,. i to ce bit fora,. malo hack&slasha
    + skoro sva vaznija hladna oruzja iz stvarnosti su pokupili,. meni je to ok,jer imaju i dovoljno vlastitih inovativnih oruzja.
    +/- detaljnost svijeta,. 100 vrsta najobicnijih vesta/majca,. znam da se to vama fanovima TESA svidja,. al meni je to dodatan problem u igri,. posto sam perfekcionist i zelim popamtiti i imati u sjecanju puno stvari iz igri koje igram,. u gothicu je to isto savrseno napravljeno,. par vrsta odjela i kud ces vise.
    - nacin razvijanja mi je dosadio u oblivionu,. uopce mi nije gust razvijat lika,. u morrowindu mi je bilo,. dosao sam do 67. levela
    + dobri questovi, i prica sve u svemu,. iako je malo previse zakomplicirana detaljima,. ko da me zanimaju sva ta imena careva i povjesnik likova,. (vidi: perfekcionizam)

    sjetit cu se jos,. with time,.

    Meni je i Gothic 2 bolji od TESA,. koji ima daleko slabiju grafikuu i od morrowinda,. no to mi ni nije toliko bitno,.
    ono zbog cega je Gothic poseban:

    *prica i nije tolko zanimljiva i inovativna dok ti ju netko ukratko isprica,. moras prozivjeti cijelu igru koja te uvuce u doista interesantu pricu ,. atmosfera je na visokoj razini. Zanimljivo je sto se ta ista prica provlaci kroz sva tri nastavka.
    * Dok igram imam feeling da likovi skojima se druzis su ti stvarno prijatelji,. osjetis neku virtualnu toplinu .D (weird indeed) i to je jos jedan od razloga zbog kojih je igra izrazito zanimljiva i zabavna,. daklem,. dijalozi su na jednoj posebnoj razini,. ljudi su zapravo "zivi",. iako ne rade puno funkcija ko na oblivionu (spavaju,jedu,odlaze na misu,pricaju puno stvari medusobno), ostavljaju mozda isti dojam zivota,..a sto se mene tice u gothicu 2 ima dovoljno npc-a.
    * nacin razvijanja je jako jednostavan, poseban,. a opet zanimljiv i jedva cekas LEVEL UP,. koji se ne pojavljuje toliko cesto,.(ovisi kako igras),. ali dosta sporo ide proces razvijanja sto od mene moze dobiti samo pohvale.
    Jos danas se sjecam tog razvijanja na pocetku ims =/500 experiencea,. level si 0 ,. procitas par stiva gore na tornju vec imas 150/500 (25exp po knjizi) ,.ubijes 4-5 goblina koji daju 30 exp,. par fieldraidera koji daju 40 ,.i hocu rec,. nakon sto odigras i prodes igru,.lagano je zapamtiti gdje ces se razviti i koliko ako ides ponovo igrat,. sto pridodaje uzitku ponovnog igranja jer drugi put zelis ubiti i rijesiti sve ono sto prvi put nisi da bi na kraju imao jos za koji level jaceg lika,. a jos jedan plus dajem tome sto monsteri nisu random postavljeni niti se random reswpawnaju,. nego je igra podijeljena na 6 chaptera i u svakom chapteru se na pojedinim mjestima koja ste vec pocistili pojavi malo manji broj tih istih monstera,. ili dodu neki od jacih monstera (orcovi).
    * upravo ti chapteri isto cine igru zanilmjivom,. jer u svakom chapteru osjetis da igraje postaje teza,. prica postaje slozenija,. na tebi je veci teret,. moras poubijat mrcine od zmajeva,.and so on.
    * svi itemi su dosta korisni,. i skupljenje biljaka je isto zabavno jer napominjem nista nije random napravljeno,.pa imas taj feeling,. "mozda necu imat dosta gljiva za quest",. pa ko lud skupljas sve sto vidis,. sto je sasvim ok,. jer otkrivas zapravo cijelu igru i full uzivas u njoj,. a ne ja recimo u oblivionu nevidim smisla pokupovat i posjedovat sve spellke,sve iteme, biljke za svoju neku vlastitu kolekciju jer u TESU mi je to nije tolko zabavno ( osim sto sam u morrowindu u Balmori svaki put dok sam igrao ubio jednog trgovca i zauzeo njegov ducan,.i imenovao ga svojim domom,. gdje sam nakrcao sve lijepe iteme koji su mi se svidali)

    eto,.
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  15. #45
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    cini mi se dobra igra posebno mi se svidaju oni neki dinosauri il kaj su vec, i mnogo je zahtjevna
    Minimum:

    * Windows 2000/XP/XP64
    * 1024MB RAM
    * Intel Pentium 4 / AMD CPU 2GHz or equivalent
    * Direct3D compatible graphics card with at least 128MB and Shader Model 1.4

    Recommended:

    * Windows 2000/XP/XP64
    * 1.5GB RAM
    * Intel Pentium 4 / AMD CPU 3GHz or equivalent
    * ATI X1600 or better, GeForce 6800 or better, at least 256MB

    Other:

    * 4.6GB available fixed-disk storage
    * DirectX 9.0c (included)
    * DirectX 8.1 compatible sound card
    * DVD-Drive

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  16. #46
    = Citat = Izvorno postao Kiklop
    cini mi se dobra igra posebno mi se svidaju oni neki dinosauri il kaj su vec, i mnogo je zahtjevna
    Minimum:

    * Windows 2000/XP/XP64
    * 1024MB RAM
    * Intel Pentium 4 / AMD CPU 2GHz or equivalent
    * Direct3D compatible graphics card with at least 128MB and Shader Model 1.4

    Recommended:

    * Windows 2000/XP/XP64
    * 1.5GB RAM
    * Intel Pentium 4 / AMD CPU 3GHz or equivalent
    * ATI X1600 or better, GeForce 6800 or better, at least 256MB

    Other:

    * 4.6GB available fixed-disk storage
    * DirectX 9.0c (included)
    * DirectX 8.1 compatible sound card
    * DVD-Drive
    1 GB RAM-a je istodobno i minimalno i preporučeno, igra neće biti zahtjevnija od obliviona!

  17. #47
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    to je dobra vijest, imam taman komp za minimum

  18. #48
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    = Citat = Izvorno postao Kiklop
    cini mi se dobra igra posebno mi se svidaju oni neki dinosauri il kaj su vec, i mnogo je zahtjevna
    Minimum:

    * Windows 2000/XP/XP64
    * 1024MB RAM
    * Intel Pentium 4 / AMD CPU 2GHz or equivalent
    * Direct3D compatible graphics card with at least 128MB and Shader Model 1.4

    Recommended:

    * Windows 2000/XP/XP64
    * 1.5GB RAM
    * Intel Pentium 4 / AMD CPU 3GHz or equivalent
    * ATI X1600 or better, GeForce 6800 or better, at least 256MB

    Other:

    * 4.6GB available fixed-disk storage
    * DirectX 9.0c (included)
    * DirectX 8.1 compatible sound card
    * DVD-Drive
    1 GB RAM-a je istodobno i minimalno i preporučeno, igra neće biti zahtjevnija od obliviona!



    hmmmm...ako nece bit zahtjevnija a potrebno je 1 giga...kak sam ja onda igro oblivion sa 512mb...mislim nisam bas cito konfiguraciju
    alo?

  19. #49
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    47
    humm, ja imam 1.5 GB RAM, proc Athlon na 2.2Ghz; ali grafa mi je ATi Radeon 9600; mislite da cu to uopce moci pokrenuti na toj grafi ????
    I shall use my force to become a ultimate gamer

  20. #50
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Bishop_45
    humm, ja imam 1.5 GB RAM, proc Athlon na 2.2Ghz; ali grafa mi je ATi Radeon 9600; mislite da cu to uopce moci pokrenuti na toj grafi ????
    pa tvoja grafa ima 120mb i ps 2.0

  21. #51
    Guest
    Kako vjedva čekam ovu igru..a i imam konfu dobru za to

  22. #52
    Bit će dobar gothic, bolji neg oblivion, a ako bude zahtjevan kao oblivion ne ginu mi high detalji To sa cako 1 GB RAM-a, cisti EPP

  23. #53
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    ma da
    gf5200111
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  24. #54
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    = Citat = Izvorno postao Bishop_45
    humm, ja imam 1.5 GB RAM, proc Athlon na 2.2Ghz; ali grafa mi je ATi Radeon 9600; mislite da cu to uopce moci pokrenuti na toj grafi ????
    normalno da ces moc igrat ta grafa podrzava 2.0 shaders a treba ti minimum 1.4

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  25. #55
    Guest
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Bit će dobar gothic, bolji neg oblivion, a ako bude zahtjevan kao oblivion ne ginu mi high detalji To sa cako 1 GB RAM-a, cisti EPP
    Mislim da nije zahtjevniji,a i gledo sam screensi izgledjau bolje,a ti si oblivion na high dero sa svojom..x300 ak se ne varam,tak da s ovim nemas problema,jos i imas lcd ja mislim pa deres na 1280

  26. #56
    = Citat = Izvorno postao Axl Rose
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Bit će dobar gothic, bolji neg oblivion, a ako bude zahtjevan kao oblivion ne ginu mi high detalji To sa cako 1 GB RAM-a, cisti EPP
    Mislim da nije zahtjevniji,a i gledo sam screensi izgledjau bolje,a ti si oblivion na high dero sa svojom..x300 ak se ne varam,tak da s ovim nemas problema,jos i imas lcd ja mislim pa deres na 1280

    X1300 PRO, dodtano clockan-a, oblivion je tjerala na high detaljima i 800 x 600 rezoluciji... Neću imat problema sa ovim, kao ni većina ostalih!

  27. #57
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    1.949
    btw,kad to cudo izlazi
    You're not defined by what you have, but by what you do with what you have.

  28. #58
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    = Citat = Izvorno postao Nemesis
    btw,kad to cudo izlazi
    ovaj mjesec

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  29. #59
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    13. 10. u europi
    jedva čekam
    nadam se da će biti ono što oblivion nije bio
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  30. #60
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    jel ima taigra sluzbenu stranicu na engleskom

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

Slične teme

  1. Gothic
    By Booby in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 24-01-2012, 10:44
  2. Gothic 2
    By Akorn in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 03-11-2010, 22:23
  3. Gothic 1,2,3
    By Mir#4o in forum Gaming općenito
    Odgovora: 80
    Posljednji post: 16-01-2008, 12:56
  4. Gothic 3
    By Letva in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 26-01-2007, 23:40
  5. Oblivion vs Gothic 3
    By Kenyi in forum Gaming općenito
    Odgovora: 130
    Posljednji post: 03-11-2006, 13:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •