Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Video - player and codecs problem

  1. #1
    Guest

    Video - player and codecs problem

    svaki, baš svaki video player koji imam (power dvd, bs play, mv2 player, media player classic, windows media player) kad pokrenem film bilo kojeg formata (avi, mpg, asf, wmv, mp4 - mobitel video files) UVIJEK je zvuk u redu, a slika je samo crni window

    brisao sam sve codece (k-lite 1.37) i playere i isto je, i opet instalirao i isto je, a prije je sve dobro radilo

    mogu format C, ali to ću ostaviti za zadnju opciju

    HELP

    prje kad nije bilo crnog windowa, još jedna "sitnica" - gledam dvd film i bio je nekih 13 min kada počne ponavaljati zadnju minutu, ta minuta prođe i opet ispočetka ponavlja tu minutu - to se događalo na svim dvd filmovima koje imam (20 otprilike)

    HELP

  2. #2
    Guest
    rješio sam prvi problem, kontrast i saturation su bili na min i slika je naravno bila crna, a ostaje drugi problem

  3. #3
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    problem je mogolo uzrokovati više stvari, najjvjerojatnije je sljedeće : na kompu si imao codec za neki format (Avi i sl.) no ti si naknadno instalirao neki skup codeca koji sadrži codec koji ti već imaš i koji je neophodan. Kada deinstaliraš skup codeca, svi njegovi codeci će biti deinstalirani, pa tako i onaj koji si imao prije. Druga mogučnost je da si instalirao više skupoca codeca na jednom kompu - zbog toga su česti konflikti a zna doči i do nestabilnosti sustava ...
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

Slične teme

  1. Bs player problem
    By Cookie monsta in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 12-01-2012, 09:57
  2. problem sa flash player-om
    By avr freak in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 17-07-2011, 10:12
  3. Video player??
    By StYmPy in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 07-07-2008, 19:55
  4. Video na TV - u sa PC - a
    By | | \| i X 4 | in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 19-08-2007, 14:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •