Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Pitstopboss

  1. #1

    Pitstopboss

    Evo, kratko predstavljanje jedne novije besplatne browser-based igre

    U osnovi, ovo je dobro smišljena strateška igra bazirana na Formuli 1. Počne se sa jednim vozačem, koj je automatski ubačen u natjecanje.

    Na stranici "Go racing" se nalazi monitor sa hrpom klizača. Pomoću njih se podešava bolid da bude što bolji i što brži, da nakraju potučeš konkurenciju.

    Posebno je važno obratiti pozornost na "pace" klizač. U početku ga je potrebno namjestiti na 0 i odabrati 16 krugova zbog goriva. Onda klikneš na "update settings" da pohraniš podešenja, i spreman si da pošalješ vozača na stazu.

    Ispod te gomile klizača se nalazi meni gdje se odabire kombinacija guma. Odabir guma ovisi o stazi i o vremenu, tako naprimjer u Hungaroringu (Mađarska) za oblačno vreme i temperaturu staze od 20°C odabereš kombinaciju 4. Kad odabereš kombinaciju ideš gore do menija gdje odabireš set guma, taj meni se nalazi iznad klizača i odaberi gumu pod brojem 8, "medium tyre".

    Koristeči "track info" (informacije o stazi), podesiš klizače kako ti tamo preporuči, i naravno pohraniš prije nego što pošalješ vozača na stazu sa "Go on run" gumbom. Vozač će se vratiti nakon 16 krugova sa prijedlozima za podešenja - bit će označena sa tamno zelenom bojom. Ta podešenja podesiš prema preporuci, i pošalješ ga opet van na stazu.

    Oprez: Ne treba ići u ekstreme kod podešavanja, ako je nizak postotak podešenja onda pomakneš klizač za svega 10 do 15 i te korake smanjuješ kako se približavaš 100%. I naravno, probaj iskoristiti gume koliko god je moguče.

    Kad dođeš do 8 "run-a", podesi "pace" na 99 i odaberi sviježi set guma, i odaberi manje krugova nego prije (11 krugova je preporuka, mada može i manje). Kad odradiš prvi brzi run, podesi bolid prema preporukama, odaberi sviježi set guma, ali neka budu drugačije od onih prije, t.j. ako su u prvom brzom "run-u" gume bile "soft" odnosno mekše, onda neka u drugom budu tvrđe, odnosno "medium". Kad se vozač vrati, klikneš na "analysis" i potražiš zeleno odnosno ljubičasto vreme kruga, kad ga pronađeš, pogledaj koje gume je tad imao na bolidu. Vrati se onda natrag na monitor, odaberi gume koje su bile brže i pošalji vozača natrag na stazu na zadnji "run".

    Ovo je samo osnovni opis PitStopBoss-a, ali može poslužiti ko vodič kroz početničke kupove i natjecanja.

    Evo i linka:

  2. #2
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Pitstopboss

    zanimljivo, ali me nikad nisu interesirali ti driving browser gejmovi.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •