Stranica 1 od 16 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 467

Tema: "Fenomen Twilight"

  1. #1
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    "Fenomen Twilight"

    Naime, gledam po Facebook-u zadnjih mjesec-dva i doslovce skoro svaka zenska je poludila za tim filmom Twilight. Ono, neke su stavile unutar svog imena jos i prezime Cullen(prezime glavnog protagonista u filmu). Ja sam jucer pogledao film, i ono, nist posebno, barem meni. Ste vi gledali film? Sto mislite o tome? Ste primjetili ovu pojavu na face-u i slicnim mrezama?
    Posebice bih htio cuti forumasice...

    Inace, za sve "zaostale" koji jos nisu gledali film, rijec je o ovome:


    http://en.wikipedia.org/wiki/Twilight_Movie
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: "Fenomen Twilight"

    film je teško sranje, i svako žensko razmišljanje o tome kako je taj film kul, te kako je kul onaj wannabe badass motherfucker u ulozi glavnog vampira s ružnom wannabe badass frizurom, wannabe isprebijanom badass facom te sa glitter efektom na koži ako se previše sunča ne uzimam u obzir.
    Film je smeće, knjiga je smeće i sve šta se prodava pod tom licencom je prokleto smeće.

    I da,
    = Citat = Izvorno postao Stephen King
    S“Both Rowling and Meyer, they’re speaking directly to young people… The real difference is that Jo Rowling is a terrific writer and Stephenie Meyer can’t write worth a darn. ”

  3. #3
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: "Fenomen Twilight"

    = Citat = Izvorno postao Dreamer Deceiver
    film je teško sranje, i svako žensko razmišljanje o tome kako je taj film kul, te kako je kul onaj wannabe badass motherfucker u ulozi glavnog vampira s ružnom wannabe badass frizurom, wannabe isprebijanom badass facom te sa glitter efektom na koži ako se previše sunča ne uzimam u obzir.


    Da, zato bas i pitam. Opce mi nije jasna ta fascinacija s tim americkim tinejderskim smecem. Koma
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: "Fenomen Twilight"

    to je toliko popularno iz razloga šta je danas normalno biti "altrenativan", te ako želiš biti donekle altrenativan i kul, moraš voljeti vampire i tvajlajt

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: "Fenomen Twilight"

    i zaboravljaš jednu stvar, nemaju wannabe baddass madafakera s glitter efektom, te da je to kul i in, a da budeš kul i in, moraš voljeti i tvajlajt
    i nemoj mi govoriti da sam stariji od 18
    osjećam se ko starac

    EDIT : jedva čekam vedrana i njegovu teoriju kako je tvajlajt revolucija među filmovima i knjigama

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: "Fenomen Twilight"

    Ur skinz is glow,u is a wampare!

    Užas od filma,užas od knjige,užas od trenda -.-'
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  7. #7
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: "Fenomen Twilight"

    al da užas od frizure...ccc...
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  8. #8
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Iza cikotable
    Postova
    284

    Re: "Fenomen Twilight"

    Film je prosječna žalost ali me najviše živcira hormonsko ludovanje za njim ka neke retarde!!!!

  9. #9

    Re: "Fenomen Twilight"

    Ja mora da sam bio sretan kad sam išao ovo pogledati (napominjem da nije bilo svojevoljno da me ne zatuču lokalni mačo mačo momci) jer kino nije bilo puno uzdišućih <15 cura, ali svejedno nisam bio pošteđen užasa kao Twilight.

    Naime, ovaj film je u meni izazvao plač i cerek, kroz 80% filma uglavnom istovremeno. Zašto? Kao World of Darkness fan jednostavno si ne mogu pomoći da se ne cerim kad vidim prenemaganja, površnosti i pokušaje da se stvori iluzija dubokoumnosti dijalogom koji bi ja čak napisao bolje, čak i sa jednim preletom preko originalnog literarnoga uratka. Plač? Jer sam iz ovog filma naučio jednu i samo jednu stvar: cura će padati na mene ako se pospem šljokicama, prošećem se placom u podne gdje ih zavedem, a navečer ih maltretiram fizički i psihički jer će izgleda to sve zanemariti ako se sjajim k'o disko kugla kad sunce udari u podne.

    Knjiga i film su trebali ostati samo ljubavna priča jer bi u tom slučaju bio solidan film. Dodavanje vampira u čitavi miks (wow, lik će je razvaliti ako se ne suzdržava... koga je iskreno briga? Jedna tuka manje) je bilo totalno nepotrebno igranje na "pretty boy" opsesiju koje cure imaju i moglo je bez toga jer je baš to vampirsko prenemaganje i loši efekti uvelike uništilo film.

    Očekujem repliku od lokalne poklonice, naravski.

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338

    Re: "Fenomen Twilight"

    = Citat = Izvorno postao Invisible Man
    Film je prosječna žalost ali me najviše živcira hormonsko ludovanje za njim ka neke retarde!!!!
    titanic će oduvijek i zauvijek biti prvak!



    kraj priče
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: "Fenomen Twilight"

    Meni su najviše smetali užasni specijalni efekti.
    Ostalo je bilo OK. Prosjek.
    Gledao sam daleko boljih vampirskih filmova.

  12. #12
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: "Fenomen Twilight"

    Jeza me hvata kada vidim žene koje si u status na fejsu stave:

    Edward: "I don't have the strength to stay away from you any more.... " Bella: "Then don't! " .................................


  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: "Fenomen Twilight"

    Sva sreća pa ja nisam naletio na takve.

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: "Fenomen Twilight"

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    Jeza me hvata kada vidim žene koje si u status na fejsu stave:

    Edward: "I don't have the strength to stay away from you any more.... " Bella: "Then don't! " .................................
    Dobro da takve i tome slične citate nisam čitao kod par frendica na fejsu i MSN-u jedno pola godine

  15. #15
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: "Fenomen Twilight"

    = Citat = Izvorno postao Duke of Earl
    = Citat = Izvorno postao Maloki
    Jeza me hvata kada vidim žene koje si u status na fejsu stave:

    Edward: "I don't have the strength to stay away from you any more.... " Bella: "Then don't! " .................................
    Dobro da takve i tome slične citate nisam čitao kod par frendica na fejsu i MSN-u jedno pola godine
    Ja još čitam.
    Zadnje što sam vidio bilo je: ''Peace. Love. Twilight.''
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  16. #16

    Re: "Fenomen Twilight"

    Veću glupost nisam u životu vidio. A opća fascinacija filmom kod ženskog spola mi izgleda kao da je nekako forsiraju. Prevelik hype oko sranja.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  17. #17
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    1.981

    Re: "Fenomen Twilight"

    i ja ocu biti sjajeci Kulen

  18. #18
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: "Fenomen Twilight"

    Because of Edward Cullen, human boys have lost their charm.

    Basic InfoType: Common Interest - Beliefs & Causes
    Description:
    Reading about Edward Cullen has not only changed our perspective of guys, but vanquished human charm altogether.

    If you are completely infatuated with this unbelievable sexy, sophisticated vampire (why do we do this to ourselves?) this group is for you.


    Thank you, Stephenie Meyer, now I'll never find a man.


  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Mianus, CT
    Postova
    1.825

    Re: "Fenomen Twilight"

    Nisam jednostavno imao žive volje da pogledam to njesra. Također nemam namjeru gubit vrijeme sa nekih 700-800 stranica tog sranja. Btw. što nije čudno da je taj film "genijalno super odlično prepreprecool" samo osobama ženskog spola u dobi od 12-18 godina


    Bolje prozor u ruci, nego ruka u prozoru.

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    1.981

    Re: "Fenomen Twilight"

    ...do 20 i vise, moje "kolegice" na faksu su opsjednute s doticnim

  21. #21
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: "Fenomen Twilight"

    Ja ga još nisam ni pogledao... vidim da sad neću ni imati potrebe.

  22. #22
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: "Fenomen Twilight"

    Ala miki, tim sam se filmom uspavljivao par mjeseci. Toliko je dosadan i isprazan da odma zaspem...

    Imam mladju sestru koja to pase i skuplja postere bla bla i tak. Dao sam joj da si pogleda epizodu South Park-a di sprdaju te wannabe vampire i bila joj je konza. Isto tak je skupljala postere Jonas bratje i dao sam joj opet da pogleda epizodu South Park-a di sprdaju te jadove i bila joj je zakon. Pasla je mala i Hajskul mjuzikl i onda cobra dadne sisterici agen da pogleda pogadjate sta; epizodu South Park-a di sprdaju tu glupost i opet njoj zakon (voli Cartman-a k'o i brat joj)...

    Zakljucak:

    Ima premalo epizoda South Park-a godisnje i ona di Obama pljacka je bila bzvz...

    Djeca pasu sto im se servira i to je nazalost tak. Gdje su dani kad je moja baba u njenim godinama kod svoje babe upolju cuvala kravu "Zekulju" (da tako se zvala) i citala Tolstoja pa postala profesorica. Sudeci po stanju stvari sestra ce da nam svima mado krv popije...

    Danas se lektira skida s neta i neki forumi/fejsovi su pokazatelji kulnosti. Ono ne dasmo u banani nego nas Ivo owna. On je garant cuvao krave. Tak i izgleda...

    Tvajlajt sak es od lickog medvjeda kad dobije proliv...

    Onu malu koja glumi tamo bi prasnooo...

    Sex prodaje...


  23. #23
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: "Fenomen Twilight"

    Preletio sam film u 5 minuta. Ono kad su igrali bejzbol je bilo simpatično, ostatak filma smeće. I Bogu hvala da nemam tvajlajtom opičene frendice
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  24. #24
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Je vais bien, ne t'en fais pas
    Postova
    2.036

    Re: "Fenomen Twilight"

    = Citat = Izvorno postao Samael
    = Citat = Izvorno postao Invisible Man
    Film je prosječna žalost ali me najviše živcira hormonsko ludovanje za njim ka neke retarde!!!!
    titanic će oduvijek i zauvijek biti prvak!



    kraj priče
    ne moš mi to napisat...


    twilight, dunno, moglo je to i gore, čini mi se. ima nekih stvari koje su mi super, na neke sam se drapala od smijeha koliko je loše izgledalo. mislim, bilo je tu potencijala za jednu fakat odličnu adaptaciju, al klasično, morali su to umotati u komercijalni celofan.

    gledajte malo kvalitetnih vampirskih filmova ----> http://www.imdb.com/title/tt1139797/

  25. #25
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: "Fenomen Twilight"

    titanic je odličan
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  26. #26
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska
    Postova
    262

    Re: "Fenomen Twilight"

    Kolko cujem film je za pederkaste emace i uglavnom zenske,cisti pederluk zakljucujem.Znaci da bi psihicki popizdio nakon filma.

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Je vais bien, ne t'en fais pas
    Postova
    2.036

    Re: "Fenomen Twilight"

    znači, u principu, ženske su glupe i retardirane... lol

    šteta što ih toliko potvrđuje to

  28. #28

    Re: "Fenomen Twilight"

    [quote=Dreamer Deceiver]film je teško sranje, i svako žensko razmišljanje o tome kako je taj film kul, te kako je kul onaj wannabe badass motherfucker u ulozi glavnog vampira s ružnom wannabe badass frizurom, wannabe isprebijanom badass facom te sa glitter efektom na koži ako se previše sunča ne uzimam u obzir.
    Film je smeće, knjiga je smeće i sve šta se prodava pod tom licencom je prokleto smeće.

    I da,
    = Citat = Izvorno postao "Stephen King":1ctauxmd
    S“Both Rowling and Meyer, they’re speaking directly to young people… The real difference is that Jo Rowling is a terrific writer and Stephenie Meyer can’t write worth a darn. ”
    [/quote:1ctauxmd]
    Ja sam od velike vecine ljudi koji su citali knjigu i gledali film cuo da je knjiga ( tri dijela ) jako dobra , a da je film uzasno los i da se to dvoje nemoze ni usporediti...
    Neki nikako ne mogu da shvate da oni koji se smiju najviše pate...

  29. #29
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: "Fenomen Twilight"

    ja vjerujem svojem instintu... kad ne vjerujem njemu, vjerujem kingu

  30. #30
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: "Fenomen Twilight"

    Vrijeme za predrasude pošto nisam gledao. Djeluje mi kao žešće sranje, jer po ovome šta ste napisali se može zaključit da je to neka sapuničasti vampirska priča tipa Bafi D Vempajr Slejr. Patetično. Jadno.

    Ne može postojati išta što je veći trash. Fuj!

Slične teme

  1. I´m the Freeman - "trailer" za Half-Life "film"
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-09-2010, 20:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •