Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Internet

  1. #1

    Internet

    E ovako...
    U zadnje vrijeme imam velikih problema s internetom , u jutro sve normalno radi ali oko 18h pocne me svakih par minuta izbacivat s interneta , odnosno puca mi veza , doslovno svakih 2-3 min .
    To mi se događa vec 5-6 dana , izprve sam mislio da ce to proc al me sad pocelo stvarno nervirat.
    Mislim da to nije do t-com-a i nihovih dizanja brzina , posto mi u jutro radi ok , a navecer ne.
    Fakat neznam u cemu bi bio problem ..
    Jos jedna stvaar, danas u jutro kad sam upalil komp na desktopu mi se pojavila ikona "norton security scan"!!
    I sad gledam u cudu od kud je to doslo sad , kad znam da nisam sigurno to instaliro , a niti mi je iskocio nekakav pop up za instalaciju prije.
    I ja to uredno uninstaliram , i ugasim komp , te navecer ponovno upalim kad me to opet doceka instalirano.
    WTF??!!

    Ehh , ja vas sad molim ak neko zna u cemu bi tu mogao bit problem , da mi kaze .
    Sve mi se cini da je nekakav spyware , ali sam skeniro sa ad-aware 2007 , nije nist naso.

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    2.427

    Re: Internet

    Probaj s Spybotom i nekim antivirusom...
    // P55A-UD3R // i5 750 // Scythe Katana 3 // G.Skill 4GB DDR3 // HD5850 // EVO840 SSD // Chief 650W TS //
    // Bach VX // P2414H // X-540 // Blackwindow Elite & Deathadder / KrakenPRO V2 // Asus Xonar DG //


    & Asus G75VW - DS72

  3. #3
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Internet

    = Citat = Izvorno postao Z@gi
    E ovako...
    U zadnje vrijeme imam velikih problema s internetom , u jutro sve normalno radi ali oko 18h pocne me svakih par minuta izbacivat s interneta , odnosno puca mi veza , doslovno svakih 2-3 min .
    To mi se događa vec 5-6 dana , izprve sam mislio da ce to proc al me sad pocelo stvarno nervirat.
    Mislim da to nije do t-com-a i nihovih dizanja brzina , posto mi u jutro radi ok , a navecer ne.
    Fakat neznam u cemu bi bio problem ..
    Jos jedna stvaar, danas u jutro kad sam upalil komp na desktopu mi se pojavila ikona "norton security scan"!!
    I sad gledam u cudu od kud je to doslo sad , kad znam da nisam sigurno to instaliro , a niti mi je iskocio nekakav pop up za instalaciju prije.
    I ja to uredno uninstaliram , i ugasim komp , te navecer ponovno upalim kad me to opet doceka instalirano.
    WTF??!!

    Ehh , ja vas sad molim ak neko zna u cemu bi tu mogao bit problem , da mi kaze .
    Sve mi se cini da je nekakav spyware , ali sam skeniro sa ad-aware 2007 , nije nist naso.
    Gotovo pa sam uvjeren da ti je taj norton security scan neka vrst spyware-a meni se isto jednom pojavio(mala zuta ikonica??) provaj instalirati neki anti spyware software(Ad-aware, avg) pa proskeniraj sustav...sad neznam bi li to prekidanje veze moglo biti uzrokovano s ovim spywareom, ali probaj pricekati pa ako se ne sredi za par dana zovi t-com...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  4. #4

    Re: Internet

    to sam prvo napravio , skeniro sa ad-aware , al mi nije nist naso ...
    Zato mi je cudno ak nemam spyware zkj mi to stalno dolazi.
    Bi bilo mozda razlike kad bi skeniro u safe modu?

  5. #5
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Internet

    Bi i to velika probaj...MA ja sam to imo i uspjesno sam rijesio...JA mislim da nakon skeniranja i brisanja s adawareom moras otic u WINDOWS folder na cd-u i iz tamo nesto izbrisati...

    EDIT:izbrisati neki auto startup install ili tkao nesto i to bas u safe modu..
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  6. #6

    Re: Internet

    Ok
    Skenirat cu sutra u jutro jer sad mi se fakat neda , a i spava mi se
    Onda vam javim jel je naso kaj il ne

  7. #7

    Re: Internet

    Evo skeniro sam u safe-u , i nije nista nasao
    Ali sam uspio rijesit problem s nortonom , bio je ukljucen neki auto startup install , pa sam ga izbriso s programom startup.
    Jel ima neko ideju sta bi moglo bit u vezi pucanja veze...

Slične teme

  1. Internet
    By dino032 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 23-12-2010, 12:50
  2. Internet
    By Mirko L in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 45
    Posljednji post: 16-11-2009, 23:56
  3. Internet
    By Black0u7 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 30-09-2008, 12:13
  4. Internet TV
    By Invisible Man in forum Software
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 23-04-2007, 13:29

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •