Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: DZ klan

  1. #1
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    varaždin
    Postova
    150

    DZ klan

    Evo odlučio sam napraviti jedan zasad mali klan.
    moje iskustvo sa wolfom vidite u potpisu,samo kaj dio vremena sam bez xfire-a igrao
    Nisam neki prof al ide mi dosta dobro.
    Tražim igraće sa sljedičim uvjetima:
    min. pola mjeseca iskustva
    posjedovanje xfire ili skype,ak i nema skinut će
    aktivnost kroz radni tjedan koji put da dojdete igrat,a kroz vikend bar da 1h možemo malo zaigrat.
    želja za zabavom,druženjem i zezancijom
    ne radim nikakav pro clan ili tako nešto,nego samo da igramo za zabavu,ali organizirat ću nam i borbe sa ostalim klanovima.

    Bilo bi poželjno da mi se javi neko ko zna i radit server da mi malo pomogne da sve nemoram sam,te ako može da zna radit mape.(ovo nisu obavezni uvjeti za ulazak u clan)

    Imam već 2 člana,uskoro i još par dok se sa frendovima čujem,a vi ostali samo se javite.
    usput svi zainteresirani napišite i koju bi klasu igrali,tj koja vam klasa najbolje ide.


  2. #2
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: DZ klan

    sretno,

    neznam baš kolko domaće ekipe još igra a da već nije u nekom klanu, al samo naprijed, držim vam fige.

    ak vas se skupi mogli bi na domaćem publicu zapucat malo.

    Živi bili pa umrli

  3. #3
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    varaždin
    Postova
    150

    Re: DZ klan

    = Citat = Izvorno postao Čux
    sretno,

    neznam baš kolko domaće ekipe još igra a da već nije u nekom klanu, al samo naprijed, držim vam fige.

    ak vas se skupi mogli bi na domaćem publicu zapucat malo.
    ma ima ih dosta sam pitanje kolko forumaša će pogledat ovu temu te kolko od tih koji pogleda su za klan te kolko ih ima klan,al ipak vrijedi probat.
    usput da se nadovežem.nažalost nisam nikada radio server,kolko se to plaća dal se može besp. napravit,a da mi komp nemora biti 24/7 upaljen.znam da se možda neki pitate zašto kad radim klan nisam to već prije ispitao,al odg. je zato jer mi je ideja o klanu pala jučer i odma u isto vreme radim sve kaj treba,skupljam informacje te prikupljam članove,a radim klan da se malo zabavimo tak da ne mislim plačat neku veću cifru za to.ono samo da skupim ekipu za druženje,da razmijenjujemo iskustva i da međusobno si pomažemo i igramo


  4. #4
    Member Plants Vs Zombies R's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    84

    Re: DZ klan

    Imate vec hrvatski public server Barabu 213.191.134.125:27960...mozete tamo igrati, ali ako bas hoces svoj...ovi ti hostaju W:ET a imaju odlican ping http://www.terahost.de/index.php?page-19S sve ti oni namjeste ne moras nista radit...tu su ti i cijene. Mi imamo tamo war server...ping mi je 27...

  5. #5
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    varaždin
    Postova
    150

    Re: DZ klan

    uh cijene nisu baš prejeftine(za mene) tak da ćemo ak ikog skupim opće igrat na barabi


  6. #6
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: DZ klan

    opet ovisi kolko vas se skupi, ak dijelite trošak onda i nije puno, al u svakom slučaju prvo ekiput probat skupit a onda tek o sreverima razmišljat

    Živi bili pa umrli

  7. #7
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    varaždin
    Postova
    150

    Re: DZ klan

    negde sam slučajno postao post umijesto tu tak da moderator ako vidiš de ovaj post sam ga zbriši.
    Postavil sam pitanje sad sam bil na barabi.piše da mi verzija nije dobra,a imam wolf 2.55,treba novija ili kaj


  8. #8
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: DZ klan

    da, baraba vrti 2.60b i zadnji ETpro ( 3.2.6 )

    Živi bili pa umrli

  9. #9
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    varaždin
    Postova
    150

    Re: DZ klan

    = Citat = Izvorno postao Čux
    da, baraba vrti 2.60b i zadnji ETpro ( 3.2.6 )
    a joj,onda ću morat skinut novi
    btw. skupio sam 4 člana,još skupljam tak da javite mi se svi zainteresirani.


  10. #10
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: DZ klan

    Čux, mogao bi napraviti jedan post u kojemu bi bili linkovi za sve što u današnje doba treba za igrati WET, official mape, kojim se redom što instalira, čisto ono najosnovnije. Trebalo bi također provjeriti jel onaj Lakudin sticky post s linkom na "kompletnu" verziju sa svim patchevima još uopće drži vodu.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  11. #11
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: DZ klan

    planiro sam zmetat tak neš već, sam nikak se primit toga.

    viewtopic.php?f=14&t=9110

    ovo radi, već sam ga preporučio dost puta, ista star se nalazi na PCP devedeju 100/101 ak se nekom neda skidat, ima sve patcheve, etpro i neke custom mape već nutra.

    imam još toga al sve ovisi kolko daleko mislite ić s klanom, ak je samo zajebancija tipa war s random poljacimaonda niš posebno netreba par sitnica za config i mapa koja moža, ali ak se misli natjecateljski igrat na ladderima i cupovima onda je to već druga spika.

    Živi bili pa umrli

  12. #12
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    varaždin
    Postova
    150

    Re: DZ klan

    skinuo sam 2.6 i patch i sve uredno inst. napravio profil i sad skine mi ona sva sr. na barabi i onda mi se neće konektat jer piše da je server only for low ping,a zatim idem reconect i onda piše incorect ET.exe file wtf? i tak stalno naizmjenično,molim pomoć??


  13. #13
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: DZ klan

    2 stvari provjeri

    jel si metnul 2.60b (nema instalacije sam pregaziš par fajlova)
    jel imaš etpro opće

    Živi bili pa umrli

  14. #14
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    varaždin
    Postova
    150

    Re: DZ klan

    ma nešt zezalo,skinuo sad jedan drgui sve super radi.imam sam par pitanja pa ak nije problem da mi neko odgovori.

    barabi mi sad radi,pa bi htel pitat,kak da organiziram clan warove,di to mogu pogledat kak ide,dali način kakav se igra na barabi se igraju i tak warovi ili po dogovoru?


  15. #15
    Member Plants Vs Zombies ZuziKlica's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    81

    Re: DZ klan

    Dodji na TS od barabe, skoro uvijek ima nekoga gore, pogotovo u vecernjim satima.
    Decki se nalaze i graju warove, pa ce sigurno bit nekog ko ce ti objasniti IRC i dat popis kanala za warove.
    Za pocetak, ako se skupite, dam vam pristup na baraba war server, pa da imate di igrat sa svim konfizima i mapama. Pass takodjer mozete dobit na TSu od stalne ekipe koja je rego.

    E, da. TS je 161.53.58.41:8767 mislim da je pass za anonymus maxo

    P.S. Sorka starosjediocima kaj njihovim pimpekom po plotu udaram, al nije to nista novo

  16. #16
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    varaždin
    Postova
    150

    Re: DZ klan

    evoga mi imali prvi war malo za probu 2v2.hehe spušili ko k..
    mislim nisu oni tak jaki kao pojedinci bili,u 1v1 smo ih često i dobili,al imaju taktiku,a mi smo došli bez ičeg .al budemo razvili taktiku već,polako


Slične teme

  1. web za klan
    By thonchek in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 13-03-2010, 20:10
  2. ST:BC klan
    By RayDX in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 41
    Posljednji post: 18-08-2008, 10:27
  3. klan
    By Korpse in forum Counter Strike
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 26-10-2007, 14:08
  4. BF2 klan
    By Snake The Best in forum Gaming općenito
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •