Stranica 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 271

Tema: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

  1. #61
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    Ma bermudski trokut je cisto logicko objasnjenje, magle nastaju zbog velikog broja malih otočića u blizini i zbog velikih razlika između temperature mora i zraka iznad mora na tom podrucju, kako to da je u bermudskom trokutu bio jednak broj nesreca kao i svugdje drugdje u svijetu nakon izumljenog zirokompasa(kompasa koji nema magnet), sunce je na drugoj strani(pa normalo da je kad ti kompas pokazuje jug a ti putujes prema sjeveru), Podrucje je bogato metanom(ima cak i u novom zeitgheistu o tome kao je to jedan od najboljih obnoviljivih izvora energije), a zbog pomicanja litosvernih ploca dolazi do njegova ispustanja, smanjenja gustoce mora i brod potone, kako je vecina brodova hermeticki zatvorena znači ko stakleneke moze se dogoditi da taj brod jednostavno nakon par sati/dana(neznam) točno ispliva nazad na povrsinu sa mrtvom posadom(ghost ship).
    Btw uz današnju tehnologiju znači praćenje preko gps-a,SART,EPIRB plutace bla bla truc truc prosjecne sanse da spasioci pronađu sruseni avion je 40%... Aj zamisli te sanse prije 60 godina...
    BTW... Znam ovako neke stvari jer studiram Nautiku pa naucis oces, neces... Over and Out
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  2. #62

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    [quote=K4ciga]
    = Citat = Izvorno postao hrčak
    Napiso sam da su MOŽDA napravili alieni nikad se nezna,pitaj boga kaj sve neznamo.
    Slažem se,međutim te je piramide napravila ljudska ruka.Inače,kako znaš da i Pelješki most ne grade alieni? Pitaj Boga što sve neznamo.
    = Citat = Izvorno postao "hrčak":1ifx30j1
    P.S. Možda nisu zelei nek baš žuti.
    A možda su i plavi.Što ti misliš,kakve su boje alieni? Baš volim s tobom raspravljati.[/quote:1ifx30j1]
    Pelješki most je naredi da gradi Sanader znači alien.Možda su alieni baš od svake boje pomalo.

  3. #63
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    A možda su i plavi.Što ti misliš,kakve su boje alieni? Baš volim s tobom raspravljati.

    Svi misle da su marsovci zeleni, ustvari su metalik roze i debeli

    Ajs nigrutin car




    No da.

    Ima itko kakav dobar dokumentarac o svakakvim takvim pizdarijama za preporučit?
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  4. #64
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    znate vi sta su boje?

    elektromagnetska emitiranja koje mi vidimo

    sta znas, mozda nas mozak nije evoluirao tj da se nikad u postojanju zivog svijeta na Zemlji nije srela takva boja

    onda to u nasim ocima izgleda kao corruptana tekstura, ali nekoliko puta gore i moze dovesti do epilepsije

    to je moja teorija bas bi volio cuti ostale

  5. #65

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    ima smisla

  6. #66
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    Ne, nema smisla. Ne kužim što je htio reći. Kakve corruptane teksture? Boje koje mi vidimo su vidljiv dio svjetlosnog spektra koji predmeti odbijaju. Ovisno o premazu, svojstvu materijala i sličnim stvarima ovisi koje će dijelove svjetlosnog spektra neki predmet upiti, a koje će reflektirati natrag. Te reflektirane dijelove spektra vidimo kao neku boju jer će površina nekog predmeta reflektirati elektromagnetne valove određene valne duljine a svaka boja ima svoju valnu duljinu. Primjerice, trava upija plavu i crvenu a reflektira zelenu, rajčica upija plavu i zelenu a reflektira crvenu. Ako tvar upije sve boje, bit će crna a ako ih sve reflektira, bit će bijela i zato crna i bijela nisu boje poput plave, zelene, crvene, žute. Crna i bijela su sve boje.

  7. #67
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    Ima itko kakav dobar dokumentarac o svakakvim takvim pizdarijama za preporučit?
    Secret Space, Volume 2 "Alien Invasion" 1/4S- Pogledaj i ostale partove.

    Secret Space
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  8. #68
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    = Citat = Izvorno postao eddie2142
    onda to u nasim ocima izgleda kao corruptana tekstura, ali nekoliko puta gore i moze dovesti do epilepsije
    Ako imaš problema sa corruptanim texturama, stavi nove drivere, možda pomogne
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  9. #69
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    = Citat = Izvorno postao eddie2142
    onda to u nasim ocima izgleda kao corruptana tekstura, ali nekoliko puta gore i moze dovesti do epilepsije
    definitivno nema smisla, ako i postoje boje valne duljine ne vidlje ljudskom oku, jednostavno je samo nećemo vidjeti, isto kao i zvukove frenkvencija koje nečujemo...

  10. #70
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    = Citat = Izvorno postao Guber
    = Citat = Izvorno postao eddie2142
    onda to u nasim ocima izgleda kao corruptana tekstura, ali nekoliko puta gore i moze dovesti do epilepsije
    definitivno nema smisla, ako i postoje boje valne duljine ne vidlje ljudskom oku, jednostavno je samo nećemo vidjeti, isto kao i zvukove frenkvencija koje nečujemo...
    Da, možda je ono što mi vidimo kao prozirno samo brdo novih boja koje nismo u mogućnosti vidjeti.

  11. #71
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    a možda su boje dugina spektra sve boje koje iole postoje...

  12. #72
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    U dugama je vidljivo 7 boja (ne računamo prijelaze) jer voda radi kao prizma i kapljice vode razlažu svjetlost na 7 različitih boja. Inače, postoje milijarde nijansi, vidljivih i nevidljivih ljudskom oku. Primjerice infracrveni spektar. Mi ga ne vidimo. Primjer toga su daljinski upravljači za TV-e. Uperite ga u oči i pritisnite neku tipku. Nećete vidjeti ništa. No uperite isti taj daljinski u kameru na mobitelu i pritisnite tipku. On će vidjeti svjetlo.

  13. #73
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    U dugama je vidljivo 7 boja (ne računamo prijelaze) jer voda radi kao prizma i kapljice vode razlažu svjetlost na 7 različitih boja. Inače, postoje milijarde nijansi, vidljivih i nevidljivih ljudskom oku. Primjerice infracrveni spektar. Mi ga ne vidimo. Primjer toga su daljinski upravljači za TV-e. Uperite ga u oči i pritisnite neku tipku. Nećete vidjeti ništa. No uperite isti taj daljinski u kameru na mobitelu i pritisnite tipku. On će vidjeti svjetlo.
    exactement!

    ljudi nevide NLOe, ali su ih uspjeli uslikati

  14. #74
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    Zovite me zastarjelim, no ja mislim da NLO ne postoji, a sve one teorije zavjere mi idu na onu stvar. Svi traže neko sranje da dokaže kako se američka vlada urotila protiv ljudske rase.

  15. #75
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    Ne. NLO postoji, ja mislim da su to Americke ili Ruske letjelice. A ne neki ejlijeni.

  16. #76
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    = Citat = Izvorno postao eddie2142
    Ne. NLO postoji, ja mislim da su to Americke ili Ruske letjelice. A ne neki ejlijeni.
    Upravo čitam neku knjigu o teorijama zavjere,i tamo se u jednom poglavlju spominje mogućnost da su nacisti izgradili baze na mjesecu još u 40-ima,a koristili su letjelice tanjurastog oblika,dok druge teorije spominju da su poslali ljude i nacrte Japancima pred kraj rata koji su onda sagradili te letjelice i navodno sagradili bazu na tamnoj strani mjeseca,gdje su im se navodno pridružili Rusi i Ameri,pa zbog toga ima tako malo snimki tamne strane i već dugo nije bilo izleta na mjesec.Ali mi je ipak malo smiješno to.

    E,i što kažete na ovo o Jacku Trbosjeku?
    http://www.casebook.org/ripper_media...morley/75.html




    Father of G.W.B.

    A 77 year old Australian, using only the initials G.W.B, wrote to Ripper author Daniel Farson and told him the story that one day in 1889, while playing in the London streets at 9pm, his mother called out to him, 'Come in Georgie, or Jack the Ripper will get you'. The boys father overhearing this patted the boy on the head telling him, 'Don't worry, you would be the last person Jack the Ripper would touch'. Years later after an argument, when the boy challenged his father to stop beating his mother, the boys father confessed to his son that he was in fact Jack the Ripper. During this confession the father explained that at the time he did not know what he was doing, but his ambition was to get drunk and kill every prostitute that accosted him. He also claimed that when he committed the murders he wore two pairs of trousers, the outer bloodstained pair he would dispose of in the pile of manure which he sold from his cart.

    The father was born in 1850 which would make him 38 at the time of the murders. He married in 1876 and by all accounts was a violent drunkard, who would come home night after night and beat his wife and children. He had pined for a daughter, but when his only female child was born an imbecile, he took to drink and suffered severe mental problems, which resulted in him killing prostitutes. According to the son, the father told him to change his name because he was going to confess to the murders before he died. The son, who claimed his father died in 1912 constantly scanned the newspapers awaiting the revelation, which never came. Unfortunately, no researcher has found evidence to confirm if the father of G.W.B ever existed.

    Zanimljivi su mi inicijali tog Australca...Ali uvjerljivija je teorija ona o nekom odvjetniku ili liječniku koji je imao ludu majku,a kasnije se utopio u Temzi.

  17. #77
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    ajd sad si pretjero s tom teorijom zavjere o bazama na tamnoj strani mjeseca (i to još u 40-im)
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  18. #78
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    Ovaj samo da se nadovezem na brzinu o teoriji zavjere sto se tice Americkog sljetanja na mjesec,a danas nam je pricao profesor na faksu(doktor astronomije i doktor pomorskog prava btw. postavio omjere za planete na pozdravu suncu i jako je zanimiljiva prica sto se toga tice ali..), enikejs kaze nama danas taj profesor da on smatra da su ljudi koji smatraju da su amerikanci izmislili let na mjesec ciste budale, jer (ovo je njegov primjer, a ja mu vjerujem) teze je za povjerovat da su ljudi smislili mobitel(koji radi na principu atomskog sata koji pak radi na principu okretanja nekog protona u cesiju i/ili rubidiju[koja je opet zabavna i zanimljiva prica sama za sebe]) nego napravili letjelicu koja je sposobna sletjet na mjesec... Inace lik je ful pametan i nacitan i znanje jednostavo izvire iz njega...
    OVer and Out
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  19. #79
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    pa, mobitel koji radi na principu atomskog sata i jest izmišljen nakon što su ljudi sletjeli na mjesec
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  20. #80
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    NE uglavnom poanta je, ako vi mislite da je covjek sposoban izmislit mobitel, a nije sposoban sletjet na mjesec onda ste i vi budale(iz njegovih usta jel)
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  21. #81
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    teorije zavjere padaju u vodu... hell yeah!

  22. #82
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    E, kako bi vi uzivali na predavanju tog lika, sad nisam siguran ovo je malo OT ali jebiga...uglavnom lik postavlja cijeli svemir u daljine koje mozes pojmiti, neznam kako bi to opce opiso tipa: ako je zemlja u promjeru 10cm onda je sunce 11 m u promjeru i daleko 1200 m udaljeno od cemlje, mjesec je 3,5 cm u promjeru i 3 metra udaljen od zemlje...ili recimo nacrta galaksiju onako priblizno koja je duga nekin nemam pojima koliko svjetlosnih godina oko 80 tissuca, nisam siguran i onda kaze zamislite svjetlo naseg sunca koje putuje groz galaksiju otkad se isus rodio znači 2000 svjetlosnih godina i onda napravi crticu na onom crtezu i kaze, evo ovoliko je proslo heheh...Masu podataka koje nikad nisi cua a puno puno su zanimljivi... Recimo na Europi(mjesecu od JUpitera) su otkriveni komadi leda, ali je otkriveno da se ti komadi leda miču što znači da ispod njih postoji voda definitivno sto je cudno jerbo su temperature na povrsini oko 100 K (-100 C), uglavnom termalnim snimanjem je zakljuceno da Europa ima jos uvijek aktivnu jezgru i da se grije iznutra i da su uvjeti di je voda slicni kao i na zemlji ispod polarnog leda(btw. led je debel 80km) i planira se ekspedicija koja ce bit lansirana ovih dana,tjedana,mjeseci....Naravno naci ce se neki 15-ogodisnji skeptik, ali ja ipak vise vjerujem doktoru astronomije xD... Ili prica kako je 2008 planirana ekspedicija na mars, ali je propala i moci ce se odrzat tek 2040-te... Mah nesto predobro... Oprostite sto sam zapilao, ali eto...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  23. #83
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    Ček, propala ekspedicija na Mars?!

  24. #84
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    Ja sam mislio da nije ni zakazivana tada nego 2030... Prvo ide Pathfinder pa tek onda ljudi...

  25. #85
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    u trebao bi ti to nacrtat stvarno je komplicirano objasnit, ima veze sa putanjama jednog i drugog planeta, uglavnom priblizavaju se najblize tocki svakih 32 godine i tada treba putovat do marsa 6 mjeseci...To ti je bila ta akcija ono kad se srušila onaj space shuttle ''Columbia'' a prije toga je bio obnovljen MIR(svemirska postaja) i bila je vecinom americak posada na miru sa par rusa samo...PLan je napravljen 1980 i neke, i izabrano je 24 ljudi koji ce do 2008 imat 40 tak godina od tih 24 na MIRU trebalo je biti odabrano 6-ero ljudi koji ce definitivno ic tamo a na marsu su trebali provesti 540 dana s tima da bi se 4 ero ljudi trebalo spustiti na povrsinu a 2-je bi ostalo u letjelici(koja je btw itrebala izgledat ful cudno, morat cu ti to u paintu nacrtat xD) ...BtW par godina prije toga je na Mars trebana poslana sonda koja bi pretvarala helij i vodik iz Marsove atmosfvere u 103 tone goriva koje su bile potrebne za povratak...Projekt je bio relativno u tajnosti ali se ipak saznalo za njega...Uglavnom sonda je poslana na MArs i danas sluzi za slikavanje terena na marsu a 2008 je propao plan jer lansiranje totalno ovisi o konstalaciji planeta i prakticki treba biti izvedeno u dan kako bi se reklo...Ugl prvo se zapalio MIR zbog retardiranog amerikanca koji nije navikao na ruske standarde kabela, spojeva ma cista glupost, a kad su poslali ''Columbiu'' da popravi stanicu ona je eksplodirala...Imam jos neke podatke, ali i ovako je preopsirno...

    EDIT:kazem ti doktor astronomije to kaze, a ne neki lule s ceste
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  26. #86
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    MIR je kontrolirano srušen nad južnim Pacifikom prije par godina a Columbia je postala materijal za kumove nekoliko godina NAKON toga. Jednostavno u orbiti nije bilo mjesta za oronulu rusku postaju i novi ISS.

  27. #87

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    Malo ste previše high tech za nas old school mistike u ovoj temi... bolji bi odaziv dobili u ovoj drugoj temi (Koloniziranje).

  28. #88
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    MIR je kontrolirano srušen nad južnim Pacifikom prije par godina a Columbia je postala materijal za kumove nekoliko godina NAKON toga. Jednostavno u orbiti nije bilo mjesta za oronulu rusku postaju i novi ISS.
    Gledaj ti si sad za mene teorija zavjere,a opet naglasavam doktor astronomije mi je čvrsta cinjenica... sori xD

    EDIT: kumove??
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  29. #89
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    Dude, prije par godina je na teveu bio prikaz uživo kako dijelovi MIR-a padaju i izgaraju u letu. Tjednima je planirano kako da padne bez da dijelovi zaspu naseljeno područje. A columbija je nekoliko godina nakon toga, također prikazana na TV-u kako pada u dijelovima. National Geographic je napravio dokumentarac o padu Columbije.

  30. #90
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    Gledaj Amerikanci su zajebali stvar i postaja samo sto nije bila eksplodirala, a pravodobnom reakcijom americkih astronauta spaseni su svi zivoti istih...A jesi razmisljo malo zasto bi rusili MIR na zemlju... nikome ne smeta da ''visi'' u zraku ko sto je visio nekoristen neznam koliko prije toga...
    http://hr.wikipedia.org/wiki/Maksim_Klarin...EjSon ne laze, on je čak norris pomorske skole, osnivac zadarskog veleucilista ili barem pomorskog odjela, covjek koji je radio na Zadarskim Tablicama(najstarijim hrvatskim astronomskim tablicama) itd itd...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

Slične teme

  1. Zagonetke
    By The Great Duck in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 132
    Posljednji post: 02-01-2010, 18:41
  2. Proizvođač Warhammer Online MMO-a: WoW je stvar prošlosti
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 03-09-2008, 18:09
  3. Izgled stranice u prošlosti
    By Armachus in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 16-04-2008, 22:08
  4. Zagonetke...
    By Berax0r in forum Alt-F4
    Odgovora: 967
    Posljednji post: 17-02-2008, 23:35
  5. Čovjek bez prošlosti (JOHN DOE)
    By pHo3nyX in forum Multimedia
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 30-08-2006, 21:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •