Stranica 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 271

Tema: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

  1. #31
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    Ja se volim tjerat da probijem strahove. Ono poslije gledanja nekog opicenog horora ja do kuce idem sjebanijim putem, čisto onako da naucim drzat zivce u "kantici".
    Paranormalno je zabavno, ali jbg, vece su sanse da postoji logicno objašnjenje nego jednostavno prihvatit nesto kao "cudnu" pojavu.
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  2. #32
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    Hmm a meni se jednom dogodilo... Meni i frendu točnije...

    Aj ukratko da ispričam (i odma da kažem ja nisam onaj maštoviti dečko koji voli zabiberit priču da ubacujem neš i serem, inače sam vrlo skeptičan što se tiče tih stvari al ovo mi se neš čudno dogodilo...)

    Znači bio rođendan brata mog, cugalo se na plaži (ja nisam) i došli frendovi moji neki i sad svi ošli i ostali samo ja i ti frendovi. Znači nas 4, sami na plaži. Nismo ni skontali da je ovaj idiot čopio bocu neke žeste (ostalno pola) i mi to podjelimo. I da odma kažem, NISMO bili pijani, jako lagana zuja, skoro pa ništa... I sad neko je dao glupu ideju da se odemo kupat u Dunav (vani jbte 11 naveče, ljeto, vruće) i mi se dogovorimo da oćemo, al prvo moramo nabit kondiciju i otjerat sav taj alkohol iz sebe tako što ćemo otrčat 700 metara uz obalu Dunava, i to ni više ni manje nego da se skinemo u gaće jer je bilo vruće ko u šupku. I kad smo to otrčali, fino se oznojili, i buć u Dunav. I tu smo se brčkali do jedan sad ujutro. E sad ide dio na koji se trebate obazirat...

    Znači od nas 4, ova dvojica kažu da moraju do 2 doći kući, i da će u jedan i po krenit kući da stignu. I tako bi, izađu oni iz vode u 1 i po (znam da je tolko sati jer je ovaj provjerio), obrišu se, osuše, i u 1 i 40 krenu kući. Tu smo taman i ja ovaj što je osto izašli, i kad sam pogledo na mobitel, bilo je 1:42 (točno se sjećam). Još znam da me je pito ovaj kolko je sati i ja mu nisam reko nego mu pokazo mobitel, tako da smo obojica vidili. (znači 1:42 izašli iz vode) I tu smo mi stojali na obali i sušili se (nismo se brisali nego čisto na zraku), prepričali smo sve moguće što smo mogli prepričat, čak je i neka ženska sa frajerom prošla gore pokraj nas (nije nas vidila, bio mrak al mi nju jesmo) i dalje smo pričali, već smo se osušili, i ta ženska se nakon jedno 20 minuta vratila s tim likom opet pokraj nas gore, i mi smo i dalje bemti pričali dok neko nije reko de ajmo više odavde. Ništa, ja se obućem i taj frend, uzmem mobitel i pogledam na sat kad ono 1:46... E sad ja sam se sjetio da sam pokazo ovom kolko je sati, i pitam ga kolko je bilo kad smo izašli? Kaže on 1:42... I ja onak zbunjen pogledam opet na mob, vidim 1:46... I bacim njemu kao de pogle ovo - i prva reakcija je naravno bila zbunjenost, onda smijanje ko nenormalno pa kasnije malo opet zbunjenost. Znači mi smo izašli iz vode, pričali o svemu (moja procjena jedno 40 minuta), tolko dugo da su nam se gaće osušile, ta treba je s likom prošla 2 puta pokraj nas, i da je prošlo jebenih 6 minuta samo? Onak ne

    Kasnije smo razmišljali da to nije bilo ono kad se sat vrati u nazat, ali nije to bilo to... Još sam sutra dan odma nazvo i pito ovu dvojicu što su ošli u kolko su točno krenili, i rekli su u 1:30...

    Eto ukratko, znači moja procjena negdje 40-ak minuta smo mi tamo bili da bi na satu pokazalo 6 minuta samo... I ne, nije mi mobitel bio sjeban, i na njegovom satu je isto to bilo...

    Možda samo se nekako zajebali, ali ja još nisam skonto kako...

  3. #33
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    Skvasili ste mobitele koji su se potom zaglavili. Ili ste pričom savili prostorno-vremenski kontinuum.

  4. #34
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    Skvasili ste mobitele koji su se potom zaglavili. Ili ste pričom savili prostorno-vremenski kontinuum.
    Ne, skinili smo se i ostavili stvari (uključujuči i mobitele) na obali... Pa nisam lud da idem s mobitelom u vodu

    A ionako smo u boksericama bili tako da nisam imo di stavit mobač osim u šupak, a to mi nije u interesu...

    Ne znam kažem, ja sam skeptik, al za ovo nemam objašnjenja, ni ja ni taj frend...

    Bili smo se i sprdali Dunavski Trokut kao, al to je samo sprdnja i zajebancija...

  5. #35
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    Ne znam ja, Kenan voli te stvari pa rekoh...

  6. #36
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    Ne znam ja, Kenan voli te stvari pa rekoh...
    Stavljat mobitel u šupak ili slušat ovakve priče?

  7. #37
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    Prvo.
    I onda žicati ljude okolo da ga nazovu jer je "izgubio" mobitel pa ga traži.

  8. #38
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    Prvo.
    I onda žicati ljude okolo da ga nazovu jer je "izgubio" mobitel pa ga traži.
    I još zaboravi uključit vibru...

    Nego, de ne offtopic, idem ja kvotat sebe da nebi ošli na drugu stranicu a da mi niko ne pročita ovo čudo što mi se dogodilo

    = Citat = Izvorno postao LorlonWarrior
    Hmm a meni se jednom dogodilo... Meni i frendu točnije...

    Aj ukratko da ispričam (i odma da kažem ja nisam onaj maštoviti dečko koji voli zabiberit priču da ubacujem neš i serem, inače sam vrlo skeptičan što se tiče tih stvari al ovo mi se neš čudno dogodilo...)

    Znači bio rođendan brata mog, cugalo se na plaži (ja nisam) i došli frendovi moji neki i sad svi ošli i ostali samo ja i ti frendovi. Znači nas 4, sami na plaži. Nismo ni skontali da je ovaj idiot čopio bocu neke žeste (ostalno pola) i mi to podjelimo. I da odma kažem, NISMO bili pijani, jako lagana zuja, skoro pa ništa... I sad neko je dao glupu ideju da se odemo kupat u Dunav (vani jbte 11 naveče, ljeto, vruće) i mi se dogovorimo da oćemo, al prvo moramo nabit kondiciju i otjerat sav taj alkohol iz sebe tako što ćemo otrčat 700 metara uz obalu Dunava, i to ni više ni manje nego da se skinemo u gaće jer je bilo vruće ko u šupku. I kad smo to otrčali, fino se oznojili, i buć u Dunav. I tu smo se brčkali do jedan sad ujutro. E sad ide dio na koji se trebate obazirat...

    Znači od nas 4, ova dvojica kažu da moraju do 2 doći kući, i da će u jedan i po krenit kući da stignu. I tako bi, izađu oni iz vode u 1 i po (znam da je tolko sati jer je ovaj provjerio), obrišu se, osuše, i u 1 i 40 krenu kući. Tu smo taman i ja ovaj što je osto izašli, i kad sam pogledo na mobitel, bilo je 1:42 (točno se sjećam). Još znam da me je pito ovaj kolko je sati i ja mu nisam reko nego mu pokazo mobitel, tako da smo obojica vidili. (znači 1:42 izašli iz vode) I tu smo mi stojali na obali i sušili se (nismo se brisali nego čisto na zraku), prepričali smo sve moguće što smo mogli prepričat, čak je i neka ženska sa frajerom prošla gore pokraj nas (nije nas vidila, bio mrak al mi nju jesmo) i dalje smo pričali, već smo se osušili, i ta ženska se nakon jedno 20 minuta vratila s tim likom opet pokraj nas gore, i mi smo i dalje bemti pričali dok neko nije reko de ajmo više odavde. Ništa, ja se obućem i taj frend, uzmem mobitel i pogledam na sat kad ono 1:46... E sad ja sam se sjetio da sam pokazo ovom kolko je sati, i pitam ga kolko je bilo kad smo izašli? Kaže on 1:42... I ja onak zbunjen pogledam opet na mob, vidim 1:46... I bacim njemu kao de pogle ovo - i prva reakcija je naravno bila zbunjenost, onda smijanje ko nenormalno pa kasnije malo opet zbunjenost. Znači mi smo izašli iz vode, pričali o svemu (moja procjena jedno 40 minuta), tolko dugo da su nam se gaće osušile, ta treba je s likom prošla 2 puta pokraj nas, i da je prošlo jebenih 6 minuta samo? Onak ne

    Kasnije smo razmišljali da to nije bilo ono kad se sat vrati u nazat, ali nije to bilo to... Još sam sutra dan odma nazvo i pito ovu dvojicu što su ošli u kolko su točno krenili, i rekli su u 1:30...

    Eto ukratko, znači moja procjena negdje 40-ak minuta smo mi tamo bili da bi na satu pokazalo 6 minuta samo... I ne, nije mi mobitel bio sjeban, i na njegovom satu je isto to bilo...

    Možda samo se nekako zajebali, ali ja još nisam skonto kako...

  9. #39
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    ne postoji nikakvo logicno objasnjenje.
    a bome nemas nijedan dokaz.
    pomiri se sa tim...








    ...lud si...








    ...i prijatelj je
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  10. #40
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    Mene je uvijek zanimao Jack The Ripper.
    Općenito ta ubojstva u kojima počinitelj nije otkriven.

  11. #41

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    Mene začudo nikad nisu zanimale povijesne ubojice. Ono, možda zbog intelekta ako su činili maštovita ubojstva, ali to da ih nisu uhvatili nije nešto pretjerano posebno. Hell, danas ima ubojica koji nikad ne bivaju uhvaćeni unatoč svoj tehnologiji koju imamo i činjenici kako su danas sve osobe zavedene u bazama podataka, ali ipak uspijevaju nestati bez da ih se ikada nađe (ono, pogledaj ovo sa Fritzlom... više od 20 godina bez da je itko primjetio)... zamisli kako je bilo relativno "lakše" ubijati prije bez straha da će te otkriti zahvaljujući DNA testu ili otiscima.

  12. #42
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    @Lolron, imaš 2 objašnjenja...

    1) Toliko ste bili dosadni jedan drugome da ste mislili da je prošlo 40 minuta, a zapravo je prošlo samo 4 minute... Baš kao i u školi kada ti je dosadno, pogledaš na sat, a ono nikako da završi.


    2) Možda ste gay pa ste se jednostavno izgubili jedan drugome u očima. Maštali kako se mažete kremicama dok vas mjesečina obasipa nježnim, vručim poljubcima, a ljetni povjetarac lagano mrsi kovrčave dlake što iz guze rastu... Sasvim logično i normalno u tim godinama, ne mora te biti sram.




    Jedino "paranormalno" što sam ja vidio je bila neka živina što je pretrčala preko parkirališta, među aute, kasno navečer. Bilo je veće od mačke, a po kretnji nije bio pas (niti mačka), kretalo se slično kao lasica. Stari kaže da je vjerojatno bila štakorčina. Ali ono, tolika štakorčina usred ZG-a Tko zna kaj je to bilo...

  13. #43
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    ne opet tema o zavjerama na pcp forumu.fail,fail,fail...
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  14. #44

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    To je Bartuc igrao Bloodlines kao Nosferatu pa ono... suspiiiiiiciiiiiiious.
    Ali ne, najgore je to kad nešto vidiš perifernim vidom i onda kad bolje pogledaš vidiš da nema ničega... ali znaš da je nešto bilo. Ono, damnz.

  15. #45
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    Da, fora je taj periferni vid, uvodi misterij u život

    Ali ovo nisam bio vidio perifernim vidom. Mislim jesam, vidio sam brzo kretanje i stigao sam se okrenuti i vidjeti živinu na još kojih 1-2 sekunde što nije malo.


    Inače obožavam paranormalno i uvjek kažem da bi volio vidjeti nešto paranormalno, ali onda se sjetim da bi se vjerojatno toliko usrao od straha da nebi mogao spavati sam sljedećih par tjedana

  16. #46

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Inače obožavam paranormalno i uvjek kažem da bi volio vidjeti nešto paranormalno, ali onda se sjetim da bi se vjerojatno toliko usrao od straha da nebi mogao spavati sam sljedećih par tjedana
    Pored nespavanja i mijenjanja jedno 5 pari gaća dnevno jer bi zbog manične panike zamijenio mačku koja kopa po kontejneru za tko zna što, vjerojatno najgore od svega je što kad otkriješ samo jednu paranormalnu stvar ona isti tren pita ono klišejno pitanje; "Ako je ovo stvarno, šta je još tamo vani?".

  17. #47
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    Duhovi me full fasciniraju ali ujedno i totalno straše. Brijem da se ničega ne bojim koliko duhova... Tako da kada je neka emisija o njima, sa guštom je gledam (dok nisam solo), ali nakon toga je katastrofa osjećaj Svako malo mi se pričinjavaju zvukovi, pogotovo kada si proluftam sobu prije spavanja pa namještaj puca jerbo se materijal širi/skuplja promjenom temperature Uff što je tada napeto...


    Osim njih, volim mistične živine poput Big Foota, Nessie, Chupacabra i sl. I na kraju su mi i Alieni totalna fascinacija, njih se ne bojim (bar dok mi na vrata ne pokucaju) i želja mi je vidjeti jednoga dana letečeg tanjura

  18. #48
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    hah, barem se duhova 100% ne bojim jer je nekako najmanja vjerojatnost da postoje
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  19. #49

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    Mene isto zanima zašto baš duhovi budući da su oni, hipotetski pričam, sami po sebi (promatrani nezavisno, jel'te) bezopasni jer je prava opasnost lokacijaSu kojoj se nalaze, tj. kojom su sposobnosti u nekoj određenoj mjeri manipulirati. I po vjerovanjima/kvazi-istraživanjima duhovi većinom imaju "sidrište" u jednoj kući ili su vezani za neki predmet tako da nisu konstantni izvor straha ako se udaljiš.

  20. #50
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    Ne znam, logika nalaže da ti nemreju ništa, čak i ako postoje. Ipak su načinjeni iz iste materije kao i prdec moga prijatelja Tomislava, osjetiš ih ali ti ne mogu ništa, eventualno zasuziti oči...


    Jebiga, ne znam, jednostavno ih se bojim

  21. #51
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    Ja također. Mislim da bi vrištao kao curica i počeo bježati da ugledam jednog .

  22. #52
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    Taman gledam na imdb-u da postoji film o Jack The Ripperu.
    Kako to da prije nisam za to čuo?
    Uglavnom, moram pogledati što prije.
    Nadam se da je film dobar.

    http://www.imdb.com/title/tt0120681/

  23. #53
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    Mene najvise zanima teorija da su alieni napravili piramide i stonehedge te Chupacabra....

  24. #54
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    = Citat = Izvorno postao _cryphx_
    Mene najvise zanima teorija da su alieni napravili piramide i stonehedge te Chupacabra....
    Gledao sam na youtubu (ako se ne varam) frajera koji rekreira čitav Stonehenge bez uporabe električnog alata. Sve radi potpuno sam, a alat mu je napravljen isključivo od drva (što je također sam napravio). Frajer diže, rotira i prevrče blokove teške više tona kao iz šale. Kaže da vjeruje da su slične metode koristili i ljudi koji su sagradili Stonehenge, pa možda čak i piramide. Ipak je sve sa improviziranim alatom te materijalima koji su se mogli naći i u to prapovjesno doba... Tako da je to jedna od najboljih teorija za sada, pošto je ipak frajer pokazao svjetu da je moguće.

  25. #55

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    Za stonehage kažu da je bil nešto kao crkva da su ga alieni radili nebi bil takav neg bi bili kvadrati i krugovi,piramide su možda gradili alieni jer se stalno na njihovim zidovima vide nekakva takva biča,pa letjelice i slično.Sve je moguće

  26. #56
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    = Citat = Izvorno postao hrčak
    Za stonehage kažu da je bil nešto kao crkva da su ga alieni radili nebi bil takav neg bi bili kvadrati i krugovi
    Kako možemo,ikad,znati čak i da alieni postoje,kakva bi im bila crkva? Ili si zaključio po krugovima u žitu?
    = Citat = Izvorno postao hrčak
    piramide su možda gradili alieni jer se stalno na njihovim zidovima vide nekakva takva biča,pa letjelice i slično.Sve je moguće
    To se zovu hijeroglifi.

  27. #57

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    [quote=K4ciga]
    = Citat = Izvorno postao hrčak
    Za stonehage kažu da je bil nešto kao crkva da su ga alieni radili nebi bil takav neg bi bili kvadrati i krugovi
    Mislil sam napisat ljudi...
    Kako možemo,ikad,znati čak i da alieni postoje,kakva bi im bila crkva? Ili si zaključio po krugovima u žitu?
    = Citat = Izvorno postao "hrčak":vm584o0u
    piramide su možda gradili alieni jer se stalno na njihovim zidovima vide nekakva takva biča,pa letjelice i slično.Sve je moguće
    To se zovu hijeroglifi.[/quote:vm584o0u]
    znam kak se zovu sam su malo čudne sve te oči i slično.

  28. #58
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    Pa jesu čudni,ali ako su čudni,znači li to automatski da su nastali od aliena? Postoje konkretni i čvrsti dokazi o gradnji piramide,i nijedan dokaz ne uključuje male zelene koje usred pustinje grade 3 piramide.

  29. #59

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    Napiso sam da su MOŽDA napravili alieni nikad se nezna,pitaj boga kaj sve neznamo.
    P.S. Možda nisu zelei nek baš žuti.

  30. #60
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: Zagonetke prošlosti,paranormalno...

    = Citat = Izvorno postao hrčak
    Napiso sam da su MOŽDA napravili alieni nikad se nezna,pitaj boga kaj sve neznamo.
    Slažem se,međutim te je piramide napravila ljudska ruka.Inače,kako znaš da i Pelješki most ne grade alieni? Pitaj Boga što sve neznamo.
    = Citat = Izvorno postao hrčak
    P.S. Možda nisu zelei nek baš žuti.
    A možda su i plavi.Što ti misliš,kakve su boje alieni? Baš volim s tobom raspravljati.

Slične teme

  1. Zagonetke
    By The Great Duck in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 132
    Posljednji post: 02-01-2010, 18:41
  2. Proizvođač Warhammer Online MMO-a: WoW je stvar prošlosti
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 03-09-2008, 18:09
  3. Izgled stranice u prošlosti
    By Armachus in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 16-04-2008, 22:08
  4. Zagonetke...
    By Berax0r in forum Alt-F4
    Odgovora: 967
    Posljednji post: 17-02-2008, 23:35
  5. Čovjek bez prošlosti (JOHN DOE)
    By pHo3nyX in forum Multimedia
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 30-08-2006, 21:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •