Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 70

Tema: Dawn of War 2

  1. #1
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Dawn of War 2

    U čemu je točno stvar.

    Nakon koliko toliko zanimljive jedinice koju su detaljizirali kroz ekspanzije, napravili su nastavak koji je toliko polovičan.
    Izbacili su building management i krenuli stopama svojeg drugog hita Company of Heroes.

    Ali ovaj paprikaš koji su napravili nije ni konkretan RTS, ni RTT, a nije ni RPG. Jednostavno je napola dovršena i poprilično dosadna i monotona igra.
    Proizvođača i izdavača je pogodila ekonomska kriza i kako nikako ne mogu isporučiti hit igru, izbacuju prožvakane i nepotrebne ideje.

    THQ je pred zatvaranjem. Uz ovakve igre, nije ni čudno.

  2. #2
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Dawn of War 2

    Jadan si.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  3. #3
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Dawn of War 2

    Nadam se da je ti neces recenzirati,mislim treba ipak biti malo objektivniji... Hehe nije da sam zadrti fan ili nešto, niti sam jedinicu igro previše, ali sam zato dosta igrao Company of Heroes i igra je perfektna. Pa ako su takav napravili i DoW II samo s RPG elementima onda je to odlicna igra s rpg elementima... Evo kad starcraft 2 izadje vjerovatno ce svi pisati da je najbolji rts ikad, a bit ce ista ko i jedinica kako najavljuju...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  4. #4
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571

    Re: Dawn of War 2

    jebes nove igre. treba raditi remakeove :/

  5. #5
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Dawn of War 2

    Hahaha to sam i ja mislio kad je izašo Max Payne 2( da trea napraviti remejk jedinice u engineu od dvice), neznam mislim da bi ti brzo dopizdili ti pusti rimejkovi...A opet te igre nebi bile dobre ko i orginali.Mislis stvarno da bi jedan carmagedon bio dobar s ubergrafikom uuuuummmmmm loš primjer heheh.Evo recimo jedan diablo s diablo 3 engineom upss opet loš primjer....

    Mah u biti slažem se s d.e.m.o-m...Dajmo im da rade rimejkove!!1
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Kising lovers and Haters. I love them <3
    Postova
    3.270

    Re: Dawn of War 2

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Mislis stvarno da bi jedan carmagedon bio dobar s ubergrafikom
    Neka izađe... bit ću prvi prvi prvi prvi prvi prvi prvi koji će ju kupiti original (makar otišao u tunguziju po nju).

    *MSN me trenutno jebe u mozak pa sam rijetko na njemu*

  7. #7

    Re: Dawn of War 2

    To Wedran nije igrao ništa po čemu bi pljuvao, kako bi ispao alternativac vjeran svojoj reputaciji, pa se sada latio solidne igre.

  8. #8
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Dawn of War 2

    Wekyjeve pljuvačke postove uzimam s određenom dozom zadrška otkad je rekao da Morrowind izgleda isprano.

    Inače, nisam igrao dvojku, no jedinica je bila fenomenalna. W40k at its best.

  9. #9
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Dawn of War 2

    Igrao si. Kul.

    Sad oduzmi jedno 80% sadržaja prvog nastavka i imenuj unite nekim kul latinskim imenima. To je dvojka.

  10. #10
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Dawn of War 2

    Pa onda igraj jedinicu... vidiš kakva jednostavna solucija, a dvicu preporuči onima koji cijene promjene.I sam si reko da proizvođači nemaju ideja da su sve preuzeli iz CoH-a, a da je sve ostalo isto samo s novom grafikom opet bi reko da proizvođači nemaju ideja i da recikliraju jedinicu itd. itd.
    Zaključak: ljudi nikad nisu zadovoljni.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  11. #11
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Dawn of War 2

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Igrao si. Kul.

    Sad oduzmi jedno 80% sadržaja prvog nastavka i imenuj unite nekim kul latinskim imenima. To je dvojka.
    Rly? Damn...zbilja je tako loša? Šteta. Obožavam W40k svemir i nadao sam se još jednoj divnoj šansi da zavirim u isti na računalu.

  12. #12
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Dawn of War 2

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Pa onda igraj jedinicu... vidiš kakva jednostavna solucija, a dvicu preporuči onima koji cijene promjene.I sam si reko da proizvođači nemaju ideja da su sve preuzeli iz CoH-a, a da je sve ostalo isto samo s novom grafikom opet bi reko da proizvođači nemaju ideja i da recikliraju jedinicu itd. itd.
    Zaključak: ljudi nikad nisu zadovoljni.
    Ne, strategija se radi na principu nadogradnje.

    Usporedi Age of Empires s jedinicom. Total War nastavke. Svaki je bolji, veći, oširniji i detaljniji od onoga prije.
    S obzirom da Dawn of War nema nikakve radnje, nikakve skriptirane misije na koje bi developer potrošio vrijeme, nikakve teške unite ili rase, jednostavno vidiš da su radili igru tek toliko da nešto izbace na tržište jer se nema para.

    Daleko je Relic od nekadašnje genijalnosti Homeworlda, i sad se krpa na staroj slavi i starim idejama. Jeftino i loše.
    Molim da se ugledaju na Massive Entertainment, a mogu bez pardona i zatvoriti studio.

  13. #13
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Dawn of War 2

    Pa stvar je samo u tome koliko ti prihvacas promjenu ili ne...Jer su oni s dowom 2 napravili sve sto su i najvaljivali tako da si unaprijed mogo znati sto te ceka... Gledaj ako cemo iskreno AoE se i TW se nisu mjenjali od prvog nastavka(osim zanemarivih sitnica, nesto sitno balansa itd. i grafike naravno) tako da je to super ako neku igru voliš želiš je gledati u istom konceptu samo s novom radnjom, ali ako ti je to sve dosadilo(A vjerujem da fanovima je jer THQ sluša svoje fanove) onda puknes skroz novi koncep, sklopiš ruke i moliš boga da uspije pa ga opet muzeš do kraja i tako...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  14. #14
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Dawn of War 2

    Fanova neke igre ima manje nego zaposlenika firme. Kad su tako dobri u slušanju, zašto nitko ne kupuje njihove igre?
    Pitanje je dana kad će THQ zaključati svoja vrata ili prodati većinski dio pravoj firmi koja zna poslovati, poput Electronic Artsa.

  15. #15
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Dawn of War 2

    A znaš prodajne rezultate DoW-a 2??
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Dawn of War 2

    prodajni rezulatit ne govore ništa... uzmite za primjer WoW i WAR, WoW se prodo u xy puta više primjeraka al opet mi nikak nemože bit bolji od WARa...

    il npr. simsi i njihove expanzije, jedna od najprodavanijih igara a gadi mi se uopče čut za nju... fallout 3 prodavaniji od witchera, a fallout 3 je po meni o veči mod obliviona...

  17. #17
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Dawn of War 2

    MA ne W3dran je reko da THQ ima malo fanova, i da samo sto nije propao... Znaci on misli da je slaba prodaja, pa sam ga stvarno upit'o dali zna kolika je prodaja.Jer iako tebi prodaja ne govori nista ja mislim da je zaposlenicima i direktorima THQ-a jako bitna xD...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  18. #18
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: Dawn of War 2

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    TW se nisu mjenjali od prvog nastavka(osim zanemarivih sitnica, nesto sitno balansa itd. i grafike naravno)
    Ne.

  19. #19
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Dawn of War 2

    = Citat = Izvorno postao Herr Schnitzel
    = Citat = Izvorno postao Feanor
    TW se nisu mjenjali od prvog nastavka(osim zanemarivih sitnica, nesto sitno balansa itd. i grafike naravno)
    Ne.
    Hmmm princip je isti i u prvom medievalu i sad u empireu, imaš turn based kartu i jednu naciju koju si izabrao prethodno, imaš misije koje ti zadaje vrh, osvajaš provincije, a provincije osvajaš ili bormbom koja je real time ili pregovorima... A sad jeli to vjera kao u medievalu, spijuni kao u Romeu ili gentelmani kao u Empireu dođe ti na isto...Real time borba je ostala praktički ista(strah, generali, uzvisine), Turn Based se mjenjao, ali opet ne previse da bi rekao u jebote ovo je nova igra... JEdino sto se mjenja kroz igru su razdoblja i jedinice ali to se ne računa( ok fora je nakon pustih lukova i strijela dobit puške, al kad za 20 minuta skuzis princip to je to).... Sad nemoj smatrati da ja vrijeđam TW, meni je on perfektna igra baš ovakav kakav je i ne smeta mi previše što se nije mjenjao....
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  20. #20
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Dawn of War 2

    Nakon sto sam isprobao igru da napisem svoje viđenje situacije. Ovak, Dawn of War 2 je i vise nego dobar, stovise, odlican. Naime, ne vidim razloga zasto bi zadrzali koncept iz jedinice jer da su to napravili, dobili bi jos jednu, nazovimo to, "ekspanziju" sa poboljsanom grafikom i par novih jedinica. Ne vidim sta fali konceptu iz COH-a ako je on toliko kvalitetan. RPG elementi!? dapace, cine igru kudikamo ozbiljnijom, tezom i zanimljivijom. Same misije su jako dobro koncipirane te sa svojim par squadova moras iskoristiti sve njihove prednosti i nedostatke kao i cijelu bojisnicu. Ima uzasno puno taktiziranja i jedan krivi potez znaci poraz. Nije mi jasno W3DR4N kakve veze ima THQ s igrom, osim sto je njezin izdavac. Igru je radio Relic, a THQ ju je jedino izreklamiral i publiciral. Sto se mene tice totalno si bezveze popljuval igru bez ikakvih objektivnih cinjenica. Sve sto si rekao je totalno subjektivno i cisti tvoj dozivljaj...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  21. #21
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: Dawn of War 2

    Potpis na ovo gore, i dodao bih pitanje: da su napravili igru po tvom (dakle, kopirana jedinica sa par novih featurea), bi li ju spljuvao kao ekspanziju koju Relic prodaje pod nastavak?

  22. #22
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska
    Postova
    262

    Re: Dawn of War 2

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ne, strategija se radi na principu nadogradnje.

    Usporedi Age of Empires s jedinicom. Total War nastavke. Svaki je bolji, veći, oširniji i detaljniji od onoga prije.
    S obzirom da Dawn of War nema nikakve radnje, nikakve skriptirane misije na koje bi developer potrošio vrijeme, nikakve teške unite ili rase, jednostavno vidiš da su radili igru tek toliko da nešto izbace na tržište jer se nema para.

    Daleko je Relic od nekadašnje genijalnosti Homeworlda, i sad se krpa na staroj slavi i starim idejama. Jeftino i loše.
    Molim da se ugledaju na Massive Entertainment, a mogu bez pardona i zatvoriti studio.
    Ti bi zatvorio studij koji je proizvodio i proizvodi najbolje strategije danasnjice?Argumenti su ti mutavi,velicas dow1 koji je svijetlosnim godinama iza dow2, ti "vidis" da je igra skrpana na brzinu zato jer nisi objektivan i jer ti se ne svidja coh engine i taj stil igre,ali zato jer se tebi ne svidja treba odmah gasiti jedan perfektni relic?

  23. #23
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Dawn of War 2

    = Citat = Izvorno postao Scourge
    Ti bi zatvorio studij koji je proizvodio i proizvodi najbolje strategije danasnjice?Argumenti su ti mutavi,velicas dow1 koji je svijetlosnim godinama iza dow2, ti "vidis" da je igra skrpana na brzinu zato jer nisi objektivan i jer ti se ne svidja coh engine i taj stil igre,ali zato jer se tebi ne svidja treba odmah gasiti jedan perfektni relic?
    dohh? pa naravno

    Svijet se vrti oko Wedrana ako nisi znao

  24. #24
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska
    Postova
    262

    Re: Dawn of War 2

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    dohh? pa naravno

    Svijet se vrti oko Wedrana ako nisi znao

  25. #25
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Dawn of War 2

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Nakon sto sam isprobao igru da napisem svoje viđenje situacije. Ovak, Dawn of War 2 je i vise nego dobar, stovise, odlican. Naime, ne vidim razloga zasto bi zadrzali koncept iz jedinice jer da su to napravili, dobili bi jos jednu, nazovimo to, "ekspanziju" sa poboljsanom grafikom i par novih jedinica.
    Ne, napravili bi ekspanziju s gotovo istom grafikom i daleko, daleko manje jedinica.
    DoW 2 nikad nisu trebali raditi, jer je ideja nastavka loša u startu.

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Ne vidim sta fali konceptu iz COH-a ako je on toliko kvalitetan.
    Nije. Zanimljiv je, no ne baš toliko kvalitetan.

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    SRPG elementi!? dapace, cine igru kudikamo ozbiljnijom, tezom i zanimljivijom.
    Da, kad su dobro odrađeni, što nije slučaj s warhammerom.

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Same misije su jako dobro koncipirane te sa svojim par squadova moras iskoristiti sve njihove prednosti i nedostatke kao i cijelu bojisnicu. Ima uzasno puno taktiziranja i jedan krivi potez znaci poraz.
    Misije su jednolične i monotone, te im je posvećeno izuzetno malo vremena.
    Ima jedna taktika za cijelu igru, koju ti mogu napisati odmah. Tako bi zvučio i strateški vodič kroz igru.
    1. ne rushaj
    2. često koristi abillitije
    Uz ova dva koraka, svaku misiju možeš proći bez jednog jedinog ponavljanja.

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    SNije mi jasno W3DR4N kakve veze ima THQ s igrom, osim sto je njezin izdavac. Igru je radio Relic, a THQ ju je jedino izreklamiral i publiciral. Sto se mene tice totalno si bezveze popljuval igru bez ikakvih objektivnih cinjenica. Sve sto si rekao je totalno subjektivno i cisti tvoj dozivljaj...
    Izdavač diktira izlazak igre, i može odbiti svaki element igre koji misli da se neće prodati. Izdavač može prekrojiti igru kako želi.

  26. #26
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Dawn of War 2

    Ma pusti ga, neka par dana igra Total Annihilation, pa nek nam se vrati.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  27. #27
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: Dawn of War 2

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ima jedna taktika za cijelu igru, koju ti mogu napisati odmah. Tako bi zvučio i strateški vodič kroz igru.
    1. ne rushaj
    STo ti vjerojatno jako tesko pada posto si, jel, fan staromodnih strategija.

  28. #28
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska
    Postova
    262

    Re: Dawn of War 2

    Svaki rts sa tematikom vatrenih oruzja,dakle modernih ratova bi trebao izgledati poput dow2 ili coha.Jednostavno nije realno,i nije gust igrati kad dvije vojske dodju na bojiste i pucaju jedna na drugu ko u 18. stoljecu sa mitraljezima i raketama,bar meni.

  29. #29
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Dawn of War 2

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ne, napravili bi ekspanziju s gotovo istom grafikom i daleko, daleko manje jedinica.
    DoW 2 nikad nisu trebali raditi, jer je ideja nastavka loša u startu.
    To ti smatras da je ideja bila losa u startu. Recenzije i ocjena javnosti drugo govori...

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Ne vidim sta fali konceptu iz COH-a ako je on toliko kvalitetan.
    Nije. Zanimljiv je, no ne baš toliko kvalitetan.
    kako rece...
    = Citat = Izvorno postao LL21
    Sistem covera i mehanika te igre je nesto najbolje u RTSovima zadnjih 5-6 godina.
    slazem se u potpunosti. Naime, ovaj sustav covera ne samo da iskoristava okolis, nego si i prilagođava njemu nakon nekakve deformacije i ktome jos da svaka jedinica je posebna i ne ovisi o grupi nego zbog "potrebe covera" može izdvojiti iz grupe. Cinjenica je da sustav ne odlican, nego fenomenalan


    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    SRPG elementi!? dapace, cine igru kudikamo ozbiljnijom, tezom i zanimljivijom.
    Da, kad su dobro odrađeni, što nije slučaj s warhammerom.
    Kako nije??? Pa ne mozes ocekivat nekakav sistem iz klasicnog rpg-a, ipak je strategija u pitanju, a uostalom bi se sve previse zakompliciralo. Ovako imas jednostavno 2 osnovne grane koje možes razvit(close combat i ranged) sa nekoliko ability-a te jos dodas osnovne stvari iz strategija tipa healanje jedinica i granate i imas vec posla ko u prici, a takticke mogucnosti rastu u nedogled


    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Misije su jednolične i monotone, te im je posvećeno izuzetno malo vremena.
    Ima jedna taktika za cijelu igru, koju ti mogu napisati odmah. Tako bi zvučio i strateški vodič kroz igru.
    1. ne rushaj
    2. često koristi abillitije
    Uz ova dva koraka, svaku misiju možeš proći bez jednog jedinog ponavljanja.
    yeah, right. Probaj igrati na zadnjoj tezini i recimo nek te zaskoci nekoliko onih jedinica orkova sa jump packovima i pokolju ti cijeli squad a da si ne ne snađeš...zapravo, jos nista nisam ni vidio, posto sam tek prosao mali dio igre...

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Izdavač diktira izlazak igre, i može odbiti svaki element igre koji misli da se neće prodati. Izdavač može prekrojiti igru kako želi.
    Znaci, ti si to protumacio da je THQ slozio igru...da, mogu to, al u praksi sve se vecinom svodi na to da prihvate 99% projekta, uz neke sitne izmjene eventualno...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  30. #30

    Re: Dawn of War 2

    Ne obaziri se na Wekya...

Slične teme

  1. Warhammer 40k: Dawn of war III
    By Srle in forum Warhammer + Dawn of War
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 12-02-2013, 10:02
  2. Potvrđen Dawn of War 3!
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 20-08-2010, 00:13
  3. Dawn of Magic 2
    By W3DR4N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 13-09-2009, 15:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •