Stranica 4 od 8 PrvaPrva ... 23456 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 228

Tema: Wolfenstein

  1. #91

    Re: Wolfenstein

    pogledajte recenziju novog wolfensteina na gamereportu: http://www.maxzona.com/Wolfenstein-Video_5515_0__0.aspx

  2. #92
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: Wolfenstein

    One supermoci kad sve pozeleni su mi prelose.I animacije oruzja su nekak konzolaski izvedene,oruzja su prevelika i cudan je osjecaj kad se cilja za razliku od cod4.Nekazem sad da igru treba usporedivat s codom...Zasad je dosadna jer sam jos na mp 40 al mozda poslje postane bolja kad otkljucam oruzja n shit.
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  3. #93
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    782

    Re: Wolfenstein

    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    Novi wolf?

    Pa nije baš wolfenstein, setting je, priča, nazi, paranormalno i to. Blaskowitz izgleda ko serious sam, a ne kao B.J.S

    Gameplay je nekak cod/fear. Grafika mi vuče na bioshock, baš zbog boje i količine i izgleda svjetala i sjaja...

    Što reći? Gledajući igru i ujedno ju uspoređujući sa RTCW dolazim do zaključka da nije dostojna prethodnika, baš zbog sporosti i zbog aim-a. Gledajući igru kao igru, a ne kao nastavak RTCW, odlična je, pomalo repetivna u međumisijama grada, ali inače je dost ok, iako je priča bolja u RTCW, vidit ću još ovdje, ali imam osjećaj da je dublja nego što mislim.

    Sve u svemu dobar naslov, 8/10

    Veil je dosta ok stvar, ali ništa posebno, moglo se bolje iskoristit. Evo da je igra barem 20% brža i da nema aima, imala bi pravi RTCW štih.
    Dakle nisam jedini koji je to primjetio.A nije da samo izgleda nego ima i takav karakter.
    A i prica mi je onak dosta "partizanska" sa "pazi mirko metak" atmosferom

  4. #94
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Wolfenstein

    Vidi se da su konzole ostavile svoj dio, al je SP svejedno jako dobar. Malo izmijenjeno od starog koncepta, pogotovo sa sandbox elementima, al ak je neko volio Wolf3d i RTCW, uživat će i u ovome. Šteta što su izbacili allied oružja i kretanje je ipak malo presporo za moj ukus, sl sve skupa (bar što se SP-a tiče)

    Živi bili pa umrli

  5. #95
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Wolfenstein

    deinstalirao sam igru nakon 5 minuta..

    uđem ja tako na onu prvu željezničku stanicu i hoću se popet na drveni vagon.. kad ono, gle čuda.. ljestve ne postoje, nego su NACRTANE NA TEKSTURU DRVETA..

    onak. užasno neozbiljno za taj engine
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  6. #96
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Wolfenstein

    A jesi lik.

    Igrao sam duže Wolfiku i sad sam na nekih 70%. Igra je čisto okej na kraju krajeva. Nije nešto najbolje, ali napucavanje funkcionira, lokacije su raznolike i čisto je zabavan za igrati.
    Neće biti svevremenski hit, rijetko će ga tko izigrati više puta, no što jest, igra je zabavna dok traje.

  7. #97
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Wolfenstein

    Igrao itko MP?
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  8. #98
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    623

    Re: Wolfenstein

    = Citat = Izvorno postao Cherry
    Igrao itko MP?
    Igrao ja s frendovima betu mp... nije loše, al opet nekako rađe igram CoD2 MP ili pak neki stari wolf.

  9. #99
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Wolfenstein

    I tako, na kraju zbog samog tempa igre su zajebali poznati rtcw multiplayer i jedinu garanciju za popularnost igre i dobru prodaju. SP ce neki proci, neke nece, i ovo ce pasti brzo u zaborav, posebice uz jesen i ponudu hitova koji slijede.
    Velika steta
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  10. #100
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Wolfenstein

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    I tako, na kraju zbog samog tempa igre su zajebali poznati rtcw multiplayer i jedinu garanciju za popularnost igre i dobru prodaju. SP ce neki proci, neke nece, i ovo ce pasti brzo u zaborav, posebice uz jesen i ponudu hitova koji slijede.
    Velika steta
    ..potpis..
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  11. #101
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    623

    Re: Wolfenstein

    Rekao bih da se id koncentrirao na Rage jer će im ta igra donijeti veliku zaradu, ako ne radi ičeg drugog, samo radi grafike jer smi svi svjedoci da će mnogi doživjeti orgazam kad vide kolko poligona može pljuvati idtech 5

  12. #102
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Wolfenstein

    Ne bih rekao.

  13. #103
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Wolfenstein

    Jel mi može neko reć kako je igra optimizirana i min. i preporučenu konfu za igru.
    THX
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  14. #104
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Wolfenstein

    MP su debelo zasrali, al sudeći po svemu nisu digli rike od njega. Na wolfenstein forumu je pokrenut topic od strane devova za prijedloge, u samo 2 dana ima već prek 25 strana materijala ima gore. navodno već rade na tome, dal misle ozbiljno ili sam da drže fanove zagrijanim za još jedan fail, vrijeme će pokazat

    http://www.wolfenstein.com/board/viewto ... =16&t=1191

    http://www.wolfenstein.com/board/viewto ... 767#p17767

    još k tome je i wolfpro krenuo u proizvodnju tak da još ima šanse, jedino se bojim da (ak to ikad u red dovedu) više nebu niko osto

    http://forums.myhannes.info/wbb/index.p ... hreadID=63

    Živi bili pa umrli

  15. #105
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Wolfenstein

    Igra je definitivno razočarenje ako ju uspoređujemo sa prethodnikom .Igra kao igra nije loša , sasvim je solidna ali što se mene tiče nakon jednog prelaska pada u zaborav.RTCW sam odigrao gro puta...lako bih ga mogao odigrati i još pokoji puta ...velika je razlika između te dvije igre.Nebo i zemlja. Ali definitivno ju vrijedi odigrati...ima tu pristojne zabave.

  16. #106
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Wolfenstein

    Znači nije ko RTCW, šteta, kako god odigrat ću je pa ću vidjeti kako će mi pristat, iako nevjerujem da će dobro.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  17. #107
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Wolfenstein

    kao što su i svi rekli, RTCW je meni bio puno bolji i zabavniji, čak je imao i bolju atmosferu. Ali nije ni ovaj loš, čisti prosjek.

  18. #108
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    pogledaj na GPRS-u
    Postova
    594

    Re: Wolfenstein

    slažem se da je ovo čisti prosjek, ali jako tužno što je wolfenstein izgubio svoju početnu atmosferu i štih. Ovo skoro uopće nema veze sa prethodnicima.

  19. #109
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Wolfenstein

    da to mi je najviše žao jer sam očekivao mračnu i strašnu atmosferu kao i u prethodniku, a dobio sam prosječan fps po ulicama grada.

  20. #110
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: Wolfenstein

    Izgleda ko bioshok... ništa posebno igrica ono, prosječno da... ccc prviše tulavih efekata.
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  21. #111
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Wolfenstein

    = Citat = Izvorno postao tigerija
    Izgleda ko bioshok... ništa posebno igra ono, prosječno da... ccc prviše tulavih efekata.

    Ovaj da..., ovo ne može ni prismrditi Bioshocku. Nego, sjećam se kada sam igrao RTCW sa svojim prijateljem iz Ogulina (a ja živim u Makarskoj), mi baš odabrali ovu legendarnu igru da nas zabavlja u dosadnim kišnim noćima, na kraju smo bili toliko psihički pogođeni da smo one naciste vampire zvali zečićima...

  22. #112
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Wolfenstein

    Baš počo igrat i prešo koji nivo i vidim da igra nije ono što sam očekivao. Dost me razočarala, previše je tih svemirskih sranja i uopće me ne podsjeća na wolfenstein koji sam igrao prije 8 god. RTCW
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  23. #113
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Wolfenstein

    Dosao do onog prvog grada, igra je bas ono kaj sam ocekivao, nis posebno al ce bit ok za odigrat, tak nema nis novog pametnije.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  24. #114
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Jako, jako daleko
    Postova
    1.350

    Re: Wolfenstein

    dude, listen to me, older it gets beter it is!!1

    Viva La Bella Mafia, Viva La Quen Bee y Viva La Rap Muzika

  25. #115
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    782

    Re: Wolfenstein

    Cijelo vrijeme sam razmisljao sto igri fali i zasto me na kraju nije uspijela fascinirati.I sjetio sam se.u igri ima premalo straha a previse akcije.Mnogi su leveli mogli biti strasni ali su upropasteni hordama neprijatelja koji samo jure na vas,takoder u ovom nastavku izgleda da su nacisti bili uspijesniji u experimentima pa vise nema neuspjelih experimenata protiv kojih se i oni bore.U ovom nastavku imate borbu protiv 20 neprijatelja odjednom od kojih su 15 obicni vojnici a ostali cudovista,ubersoldati itd i sve to pomijesano sto je po barem meni ostavlja mlak i neuvjerljiv dojam.

  26. #116
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352

    Re: Wolfenstein

    Mozda si samo ostario pa ti neke stvari nisu toliko strasne .

    Ja od igre nisam očekivao previše, tako da sam na kraju i ugodno iznenađen, totalno igrivo i zanimljivo...

    Inače, ako je tko prešao igru i sad mu je do zajebancije, otrkivanja easter eggova i sličnog bacite oko na trainer, trenutno jedini način za cheatanje u igri.

    DOWNLOAD:SWolfenstein PC Trainer ( šifre )

    Ako naiđete negdje na prave šifre, postajte i to. Puklo me sad na traženje kakvih easter eggova i bugova u igrama, pa ću probat i u novom wolfensteinu.. a puno je lakše kad si nepobjediv

  27. #117
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: Wolfenstein

    Ah ... Evo i ja probao Wolfenstein ... A sta da kazem, igrivo je a sad kolko dugo, vidjet cemo.

    AI me fascinira, dok je RCTW imao jedan od boljih AIeva u svoje vrijeme, ovdje su Nazisti naprosto glupi. Likovi se zalate na mene direkt, i nekad me uopce ne vide na par sekundi iako stojim ispred njih ... Uzmite u obzir da sam igru odmah startao na Hard tezini (Bring 'em on!).
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  28. #118
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Wolfenstein

    Ha, cim vise i vise igram to mi je igra zabavnija, dobro da nisam nis ocekivao od nje pa mi je ispala i bolje nego kaj sam ocekivao. Upgradeovi oruzja su bas kul, veil ima svoje prednosti, u stvari igra nije tak ni losa, ono cvrsta trojka.

    Neznam zasto al cak mi i ima taj neki wolf stih, sta ja znam...puno je vremena proslo od kad sam zadnji put igrao rtcw. A AI, pa meni je na nekim djelovima bas bio ok; npr. vidim lika kroz neku pukotinu u zidu, vidi i on mene i ak ja otidjem lijevo otidje i on, da ga nemogu pogodit, otidjem desno ide on zamnom, morao sam otic okolo da ga koknem xD

    Usao u Tavern neki, dalje cemo vidjet.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  29. #119
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    657

    Re: Wolfenstein

    bas mi je super igra i tamo jumpam po krovicima u gradu po tajnim prolazima i skupljam skrivene zlatnike
    AMD Athlon II X4 620 // GTX 260 SuperOverClocked // 2gb DDR3 // gigabyte ma785GMT-UD2H//LG 23" FULL HD

  30. #120
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: Wolfenstein

    Slažem se skroz sa vukopasom. Dobro je akcija, ali nije igrivost ono, nije to to... očekujem od igrica neki žar, ili atmosferu, a ne samo napucavanje...
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

Slične teme

  1. Wolfenstein
    By W3DR4N in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 18-09-2009, 08:36
  2. Wolfenstein
    By Čux in forum Gaming općenito
    Odgovora: 197
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •