Stranica 71 od 210 PrvaPrva ... 2161697071727381121171 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 2.101 do 2.130 od 6298

Tema: Serije

  1. #2101
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2011
    Postova
    353

    Re: Serije

    [quote=Kid A]
    = Citat = Izvorno postao "_baldrick":iwpbro01
    /cut
    Ali jesi skuzio kako taj mehanicki smijeh nije isti kod brita i amera?
    U britanskim serijama je to jedva primjetno i tiho dok je kod amera fakat iritantno i preglasno i cak imaju nekad dramske pauze (!) pa glumci sacekaju dok se smijeh ne utisa, wtf[/quote:iwpbro01]
    znam na šta misliš, no navikne se čovek. barem ja. što je dobra stvar jer bih inače propustio odličan humor zbog sitnice, s moje tačke gledišta

  2. #2102
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: Serije

    = Citat = Izvorno postao Kid A
    dramske pauze (!) pa glumci sacekaju dok se smijeh ne utisa, wtf
    Raymond.
    Липе цвату и у Србији!

  3. #2103
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Serije

    wizard. štfu. zadnja sezona čru blada je preawesome. ne sjecam se više kakve su bile prijašnje (znam da sam ih s guštom gledao), ali ova je stvarno vrh, bio netko fan tog žanra ili ne!

    edit: uostalom, brojke govore za sebe. odskrolajte na dno stranice i pogledajte. x)
    http://en.wikipedia.org/wiki/True_Blood

    "True Blood is HBO's most watched series since The Sopranos."


    btw čeka se početak novih sezona frinđa, supernaturala, GoTa i HIMYMa... ^^
    anna torv. <3


  4. #2104
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Serije

    Mjerilo kvalitete serije su ti brojke na wikiju?
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  5. #2105
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Serije

    pa sigurno neku glupu neinteresantnu loše-napravljenu seriju ne bude gledalo toliko ljudi.
    ako netko voli pizdarije s vukodlacima, vampirima i sličnim i nesličnim živinama, ova serija ce mu 100 posto bit zabavna! (molim vas, bez asocijacija na twilight. prvi dio je jedini gledljiv. drugi je vec preloš.)

  6. #2106
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Serije

    Daj dovoljno golotinje i krvi i gledat ce je
    Well, as long as it's interesting.

  7. #2107

    Re: Serije

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    wizard. štfu. zadnja sezona čru blada je preawesome. ne sjecam se više kakve su bile prijašnje (znam da sam ih s guštom gledao), ali ova je stvarno vrh, bio netko fan tog žanra ili ne!
    Zadnja sezona je najlošija. Sve neki polu dovršeni story arcovi koji su tu samo zato da bi imali više efekata za zadnje 2 epizode (ako onaj Isus kaže još jedanput "bRRRRuho" odmah ću se ukloniti). I naravno, fanservice svuda u vidu likova bez košulja. This is like one of my Japanese anime!

  8. #2108
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Serije

    @ Karlo
    Arrested Development ti je prekinuta u trecoj sezoni zbog nezainteresiranosti publike i neshvacanja humora dok je ovaj abortusSpozivio cijelih 9 sezona
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  9. #2109
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Serije

    nisam primjetio toliko golotinje trololo osim u par sex scena?!
    likovi bez košulje?! woot? opet nisam primjetio. dobro, ima ona scena kad se eric "pijan" kupa u jezeru.
    story arcova? molim?!

    konacno je objasnjeno dublje šta je glavna glumica, istovremeno se uvijek odvijaju barem 2 stvari, dublje je prikazano kako funkcionira ta "vampirsko-masonska organizacija" te je više ispričano kako su bili u prošlosti intergrirani u društvo. priča se sve više grana i grana, a ti kažeš da je sezona najlošija.

  10. #2110
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Serije

    I meni je ta serija najbolja

  11. #2111

    Re: Serije

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    story arcova? molim?!

    konacno je objasnjeno dublje šta je glavna glumica, istovremeno se uvijek odvijaju barem 2 stvari, dublje je prikazano kako funkcionira ta "vampirsko-masonska organizacija" te je više ispričano kako su bili u prošlosti intergrirani u društvo. priča se sve više grana i grana, a ti kažeš da je sezona najlošija.
    I vještac iz Meksika. I ovaj neki klub vještica. I random Fae sex u šumi. I nepotrebna shifter priča. I ljubavni zaplet sa Jessicom.
    O tome i pričam kad kažem da ima previše bespotrebnih arcova koji su se, neki bar, mogli prebaciti u iduću sezonu.

  12. #2112
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Serije


    pa iz toga kluba vještica se razvije cijela priča kasnije! s marry antoneat i ne znam šta. i taj jebeni dečko (mehikaner) od onog faggy-crnca kasnije odvede njega u taj covent pa se otkrije da je ovaj zapravo medij. da mu njegov djed nije podario tu moc ne bi mogao proci kroz onu sunčanu blokadu što je vještica postavila. kasnije se to poveze s vampirima i nastane cijeli kaos! što se tiče seksa one vile s onim policajcem u šumi, šta nisi skuzio da je uspostavljena neka veza dok su spojili prste?! vjerojatno ce to kasnije postati vazno! i kako pobogu mozes rec da je shifter prica nepotrebna kad je u njoj brat od jednog od glavnih likova poginuo?!

    pa ponašaš se ko da baš želiš hejtat seriju



    kenyi, obvious troll is not a troll.

  13. #2113

    Re: Serije

    Meni je najbolja serija Lost - Izgubljeni

  14. #2114
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Serije

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    anna torv. <3

    I'll be in my bunk...
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  15. #2115
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Serije

    Upravo sam pogledao cijelu prvu sezonu serije Skins. Prava je šteta što ima samo 10 epizoda.


  16. #2116
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Serije

    @boz: čekiraj seriju fringe. s time da nemoj odustat odmah nakon prvih par epizoda, jer serija tek kasnije postane awesome kada se "prava priroda" serije pocne "otpetljavat"..

  17. #2117

    Re: Serije

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar

    pa iz toga kluba vještica se razvije cijela priča kasnije! s marry antoneat i ne znam šta. i taj jebeni dečko (mehikaner) od onog faggy-crnca kasnije odvede njega u taj covent pa se otkrije da je ovaj zapravo medij. da mu njegov djed nije podario tu moc ne bi mogao proci kroz onu sunčanu blokadu što je vještica postavila. kasnije se to poveze s vampirima i nastane cijeli kaos! što se tiče seksa one vile s onim policajcem u šumi, šta nisi skuzio da je uspostavljena neka veza dok su spojili prste?! vjerojatno ce to kasnije postati vazno! i kako pobogu mozes rec da je shifter prica nepotrebna kad je u njoj brat od jednog od glavnih likova poginuo?!

    pa ponašaš se ko da baš želiš hejtat seriju



    kenyi, obvious troll is not a troll.
    Ne hejtam, TB mi je zakon serija, ali ova sezona je clusterfuck natrpanog sadržaja. Samo zato jer prikladno ima smisla na kraju ne poništava to da ima previše stvari i da se sezona trga tematski na koju će stranu ići. Ne znam, možda je stvar preferenci - ja bi bio zadovoljniji da imaju 1-2 arca koje dobro razrade nego 4-5 koji su tu eto tako, ti možda preferiraš više stvari dok god ima smisla na kraju. Svakom svoje.

    Edit:
    Ignoriraj sve što sam rekao, kraj sezone je bio odličan.SWe are not FUCKING PUPPY DOGS!S

    Tara ode, Isus ode, ona kuja iz Authoritya ode, Edgington se vraća.


  18. #2118
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Serije

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    @boz: čekiraj seriju fringe. s time da nemoj odustat odmah nakon prvih par epizoda, jer serija tek kasnije postane awesome kada se "prava priroda" serije pocne "otpetljavat"..
    Pogledao Fringe. Zakon serija.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  19. #2119

    Re: Serije

    Zna netko gdje mogu naci seriju Heroes ?

  20. #2120
    Senior Member Respawned sorcerer ProzoЯ's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    1.317

    Re: Serije

    na internetovima

  21. #2121
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Serije

    [quote=Arbiter of Change]
    = Citat = Izvorno postao "Karlo_from_Bjelovar":f796b4uz

    pa iz toga kluba vještica se razvije cijela priča kasnije! s marry antoneat i ne znam šta. i taj jebeni dečko (mehikaner) od onog faggy-crnca kasnije odvede njega u taj covent pa se otkrije da je ovaj zapravo medij. da mu njegov djed nije podario tu moc ne bi mogao proci kroz onu sunčanu blokadu što je vještica postavila. kasnije se to poveze s vampirima i nastane cijeli kaos! što se tiče seksa one vile s onim policajcem u šumi, šta nisi skuzio da je uspostavljena neka veza dok su spojili prste?! vjerojatno ce to kasnije postati vazno! i kako pobogu mozes rec da je shifter prica nepotrebna kad je u njoj brat od jednog od glavnih likova poginuo?!

    pa ponašaš se ko da baš želiš hejtat seriju



    kenyi, obvious troll is not a troll.
    Ne hejtam, TB mi je zakon serija, ali ova sezona je clusterfuck natrpanog sadržaja. Samo zato jer prikladno ima smisla na kraju ne poništava to da ima previše stvari i da se sezona trga tematski na koju će stranu ići. Ne znam, možda je stvar preferenci - ja bi bio zadovoljniji da imaju 1-2 arca koje dobro razrade nego 4-5 koji su tu eto tako, ti možda preferiraš više stvari dok god ima smisla na kraju. Svakom svoje.

    Edit:
    Ignoriraj sve što sam rekao, kraj sezone je bio odličan.SWe are not FUCKING PUPPY DOGS!S

    Tara ode, Isus ode, ona kuja iz Authoritya ode, Edgington se vraća.

    [/quote:f796b4uz]

    Faking konačno da su Taru koknuli. Nestabilan storyline lik, jad itd.
    I to sačmarocom u mozak. Da ZNAŠ da se taj lik NEĆE vratiti. NIKAD.
    Ali žao mi je Isusa.

    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  22. #2122
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Serije

    Krep, završio Entourage...meni definitivno jedna od najboljih serija...
    - Always angry, all the time -

  23. #2123
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Serije

    Hvala za info. Nisam ni znao da je počela osma sezona. Skroz sam zaboravio na to.


  24. #2124
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Serije

    Ne samo što je počela, već je i završila...Osam epizoda, svaka po dvadeset minuta...skratili je i previše, al i dalje je odlična...
    - Always angry, all the time -

  25. #2125

    Re: Serije

    O cemu se radi u toj seriji?

  26. #2126
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Serije

    O glumcu koji sa svojim bratom (propalim glumcem) i dva prijatelja dolazi u L.A. kako bi postao bogat i slavan. Angažuje agenta (najboljeg lika u seriji) i tu sve počinje...Usponi, padovi i sve što ide uz to...
    BTW serija je rađena po životu Marka Wahlberga....
    - Always angry, all the time -

  27. #2127

    Re: Serije

    Zanimljivo

  28. #2128
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Serije

    Obavezno pogledaj Entourage! Serija je preodlična, a iako se s vremenom radnja dosta razvodnila, prvih par sezona je genijalno napravljeno i radnja je nabrijana do jaja. Evo upravo krećem gledati zadnju sezonu pa javim dojmove. Navodno će se snimati i film po seriji.


  29. #2129

    Re: Serije

    Mozes li mi dati torent za tu seriju da ju skinem?

  30. #2130

    Re: Serije

    ne o tome u javnosti.

Slične teme

  1. TV Serije - Recenzije korisnika
    By Berax0r in forum Multimedia
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 11-01-2010, 18:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •