Stranica 3 od 38 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 1115

Tema: Mobiteli...

  1. #61

    Re: Mobiteli...

    thx
    a kako flashat i di skinut firmware

  2. #62
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Mobiteli...

    Nokia PC Suite dopušta update firmwarea i automatski ga skida sam. Možda Sony Ericsson PC Suite to također može. Doduše, potrebno je koristiti firmware od drugog uređaja. Proguglaj malo, sigurno ima tutoriala. Nemam toliko informacija o non-Symbian uređajima.

  3. #63
    Senior Member Ninja hurdle grizli's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    daruvar
    Postova
    894

    Re: Mobiteli...

    se ima svoj upade kao i nokia pogledaj na njhovoj stranici a mozes ga i rucno instalirati pomocu 3rd party aplikacija

  4. #64
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    829

    Re: Mobiteli...

    zna li netko mogu li na LG KC910 Renoir ici aplikacije poput onih za iphone?
    mob ima odlicnu kameru ali ako na njega neidu igre i slicne gluposti prestajem razmisljat o kupovini

    evo link za specifikacije http://hr.lge.com/prodmodeldetail.do?ac ... l=NOTHING#

    NEMOŽE PREVEL'KA SLIKA

  5. #65
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    198

    Re: Mobiteli...

    Prijtelji mi nedavno kupio taj Renoir
    trenutacno nije ovdje ali se vraca u roku od 3 dana(max.)
    pa cu isprobati

    btw:koje aplikacije npr.
    ps. ja imam iPhone(sad se osjecam kewl)

  6. #66
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Mobiteli...

    Evo ekipa upravo mi je u lijevom dzepu nova novcata 5800 XpressMusic, u desnom stara N81, a u ruci pljuga i mogu vam rec da je feeling prejeben. Bas sam happy totalno...

    Ako kome treba prodajem jeftino 5700 XpressMusic staru godinu dana (jos godinu dana pod garancijom) sa SanDisk Mobile Ultra microSD karticom od 4GB koja (nazalost) prima samo Vip SIM kartice pa ako je netko zainteresiran nek mi se javi u bilo koje doba dana ili noci...

    Pozdrav svima

    h3@dhunt3r


  7. #67
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    829

    Re: Mobiteli...

    = Citat = Izvorno postao Tele
    /cut
    negdje u ovoj temi pise da na cookie nemozes stavit igre, mozes imat samo one koje dobijes sa njim
    na to sam mislio, necu kupovat mob ako nemogu stavit neke nove stvari na njega

    @headhunter kolko si platio za 5800 i kakvi su dojmovi

    NEMOŽE PREVEL'KA SLIKA

  8. #68
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    198

    Re: Mobiteli...

    cini mi se(98% siguran) da si je moj prijatelj instalirao igre bez problema

  9. #69
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    198

    Re: Mobiteli...

    u vezi Reonira i igra
    ti mozes instalirati ifre u njemu ali kad ih igras ti se na dnu ekrana pojavi kao tipkovnica i preko nje igras...

  10. #70
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    2.250

    Re: Mobiteli...

    Kopirano iz druge temeSzbog nedostatka odgovora.

    Obnavljam pretplatnički ugovor s Vipom pa imam priliku uzeti neki mobitel po povoljnijoj cijeni. Zapravo i ne tražim/ne trebam novi mobitel jer sam zadovoljan s ovim trenutnim, ali bilo bi glupo ne iskoristiti priliku.

    Trenutno imam Samsung E390Sveć dvije godine, i potpuno sam zadovoljan njime. Najviše mi služi za pisanje poruka i slušanje glazbe (imam i microSD memorijsku karticu od 2GB).

    Tražim novi mobitel u cjenovnom rangu do 500 kuna. Iako sam (bio) skeptičan prema touchscreen mobitelima (ponajprije me brine praktičnost pri pisanju poruka, pošto poruke najčešće pišem objema rukama i bez gledanja), počeo sam proučavati LG KP502, poznatiji kao Cookie (ime je gej, ali voljan sam živjeti s time). Imam priliku uzeti ga za 291 kunu. Zanima me isplati li se to ili postoji neki bolji mobitel do 500 kuna u Vipovoj ponudiS(uz produljenje pretplatničkog ugovora na nova 24 mjeseca).
    Isto tako, zanima me i koja je razlika između modela KP500Si modela KP502.

    Hvala unaprijed.
    It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

  11. #71
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Mobiteli...

    Razlika je u dizajnu (KP-500 ima zasebne gumbe dok KP-502 ima više streamlined gumbe) i bolji uređaj u tom cjenovnom rangu nećeš iskopati, Jedini problem kod njega je što ima ozbiljan manjak aplikacija.

  12. #72
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    2.250

    Re: Mobiteli...

    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    Jedini problem kod njega je što ima ozbiljan manjak aplikacija.
    Care to elaborate?
    It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

  13. #73
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Mobiteli...

    Java OS Hellbača je razmazio Symbian

  14. #74
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Mobiteli...

    taj OS na bazi jave suxx big time..

    htio sam uzet taj cookie jer je bizarnih 291kn u vip promo ponudi..
    a onda ustanovio da aplikacija za njega ima 4.. od čega su 2 bezveze..
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  15. #75
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Mobiteli...

    Ni druge dvije nisu daleko. Aplikacije za mobitele bazirane na Javi su odreda sakate i mutave. Za razliku od iPhone i Symbian aplikacija koje u velikom broju slučajeva odišu kvalitetom, Java aplikacije su redovno, well, loše. Mobitel jest zgodan, no ne ako misliš dodati neku aplikaciju na njega koja neće sakati više od Vivaxovih usisivača.

  16. #76
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Mobiteli...

    Da, Java jednostavno nije dobar izbor za TouchScreen mobitele. Još je OK za obične DumbPhone uređaje ali za TS mobitel mora biti na razini ostalih SmartPhone uređaja, a za to nema čanse.

  17. #77
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Mobiteli...

    Java mobitele treba u potpunosti prestati proizvoditi. Symbian je od nedavno potpuno open source nakon što je Nokia otkupila sva prava i dala ih svijetu (još jedan od razloga zbog kojih se Nokiji klanjam kao mom bogu) da sustav razvija kako mu odgovara. A kako je Symbian daleko moćniji i svestraniji sustav od Javom pogonjenih izlika za mobitele, ne vidim razloga zbog kojeg bi itko više proizveo i jedan Java mobitel.

  18. #78
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    2.250

    Re: Mobiteli...

    Koje su to točno aplikacije?
    It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

  19. #79
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Mobiteli...

    http://www.mylgcookie.com/

    Ostale Java aplikacije nisu baš prijateljski raspoložene prema Java baziranom touchscreen uređaju,

  20. #80
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Mobiteli...

    Hellboy, da li je tebi "Mreža" pod postavkama (Postavke - Telefon - Mreža) postavljena na "Rad na 2 frekvencije" ili GSM?

    Trenutno mi ispod signala piše 3G, ako stavim na GSM, ne piše mi ništa... Da li štogod gubim ako ga stavim na GSM mod rada odnosno što dobivam ako ga ostavim na 3G? Da li se taj 3G extra plača ili...?


    Da nebi opet dobio račun ko prošli mjesec

  21. #81
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Mobiteli...

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Hellboy, da li je tebi "Mreža" pod postavkama (Postavke - Telefon - Mreža) postavljena na "Rad na 2 frekvencije" ili GSM?

    Trenutno mi ispod signala piše 3G, ako stavim na GSM, ne piše mi ništa... Da li štogod gubim ako ga stavim na GSM mod rada odnosno što dobivam ako ga ostavim na 3G? Da li se taj 3G extra plača ili...?


    Da nebi opet dobio račun ko prošli mjesec
    Meni stalno piše 3G ispod oznake signala. Nisam siguran kako mi je postavljeno u postavkama mreže zbog one sitnice sa PUKNUTIM EKRANOM!
    (Usput, hvala ReiKu na pomoći oko PayPal računa)

    I iskreno, nisam primjetio nekakve razlike jer mi već jako dugo stoji taj 3G ispod jačine signala tako da i ne znam kako radi bez toga, no hej, 3G sigurno ne može škoditi kad se spajaš preko standardne pristupne točke uzevši u obzir njegove prednosti nad GPRS prijenosom podataka u 2G modu:

    In the 2G systems, GPRS provides data rates of 56-114 kbit/s.
    Dok kod HSPA (HSDPA i HSUPA) to ide do
    14.4 Mbit/s on the downlink and 5.8 Mbit/s on the uplink.

  22. #82
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Mobiteli...

    Ea, ali ja ne koristim GPRS, samo WLAN, tako da mi je sve jedno!?


    No uglavno, znam što mi je još moglo nabiti račun... Google Maps. Program je besplatan, ali lociranje se može vršiti i bez GPS-a, samo preko interneta Čak sam pročitao da Google Maps niti NE radi bez interneta, tako da ne sumnjam da me GPS navodio, a Google skidao mape u pozadini putem GPRS-a

  23. #83
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Mobiteli...

    Google Maps ne pruža pozicioniranje koliko ja znam. Program je identičan GM-u sa računala. Znači samo ti pruža satelitske slike i karte područja. No možda se i varam, osobno koristim Nokia Maps za sve potrebe tog tipa. Ionako imam mapu cijelog svijeta koja mi ujedno sadrži i ogroman telefonski imenik većine restorana, muzeja, kafića i svih ostalih stvari iz cijelog svijeta. I svaki put mora biti spojen na net ili ćeš vidjeti samo Google Maps tekst umjesto mape.

  24. #84
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Mobiteli...

    Evo decki sta se dogadja kad vam mobitel radi na dvije frekvencije. Ako je dostupan 3G (ili EDGE) on ima prioritet i mobitel ga automatski koristi, dok npr. GSM stedi bateriju i ako ne koristite prijenos podataka (GPRS/EDGE/HSDPA) slobodno si stavite na GSM. Moguce je (Bartuc) pomocu koda od operatera ponistiti GPRS i ostalo (a mozes i sam zbrisati postavke) da izbjegnes velike racune...


  25. #85
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Mobiteli...

    Obrisao sam Broadband i sve postavke koje imaju veze sa GPRS-om, tako da me sada programi automatski traže da potvrdim na koju mrežu da se spajaju i sve ide lijepo preko WLAN-a.


    A za ovaj info ti hvala, i mislio sam si da je takva neka fora da taj 3G nema nikakvog smisla ako koristim WLAN i njegovu brzinu. Tako da je fora dobra za uštedu baterije. Tnx.

  26. #86
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Mobiteli...

    Lol, cinestar ima full blizu hotspot od iskona. Cekam curu i surfam, pre genijalno. Bog blagoslovio symbian i nokiu, sada mi je jasan hellboyev hype u vezi n95

  27. #87
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Mobiteli...

    Glavno je da su mene prozvali ludim kad sam rekao da ću prvorođenog klinca poslati šefovima Nokie kao dar.

  28. #88
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Mobiteli...

    Haha


    Dobra fora xD

  29. #89
    Senior Member Ninja hurdle grizli's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    daruvar
    Postova
    894

    Re: Mobiteli...

    yup n95 je stvarno mob i po al koliko mrzim iphone malo sam ljubomoran sto se svi vise trude oko njega a i nokia kao da je odustala od nagage-a, jos niti jedna igra nije graficki presla One a i na bounce-u ne radi accelometar a i zadnjih par igra koje su izasle samo su konvertirane iz jave u ngage nema nikakve razlike

    btw. wlan je presavrsena stvar sad kak ga imam ne mogu zamislit zivot bez wlan-a na mobu :S

  30. #90
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Mobiteli...

    Uključi se i reci nam što imaš na toj zvjerki - viewtopic.php?f=18&t=31709S


    Ja si baš razmišljam da i kada potrošim ovu N82, vjerojatno ću uzeti novu xD Pre genijalan je mobitel. N97 mi izgleda ludo baš zato što nije čisti touch screen, ali nema neku kameru... Nokia odbija napraviti jedan mob koji ima SVE, valjda zato što bi tada svi ostali uređaji bili zapostavljeni.

Slične teme

  1. Mobiteli ubijaju pčele
    By W1k1n6 in forum SCIENCE!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 03-06-2011, 18:35
  2. Mobiteli, podforum
    By RA7R in forum PC Play Web Portal
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •