Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Neke knjige za pocetnike...

  1. #1

    Neke knjige za pocetnike...

    Dakle, kao sto naslov kaze, lurkao sam malo po ovom pdfu i zaintrigirao me ovaj setting, pa ako mi netko od vas iskusnika moze preporuciti neku knjigu/e kroz koje mogu nadopuniti svoje znanje . Na hrvatskom po mogucnosti, jer ne volim citat knjige na eng, svako tolko moram po rjecnik
    A vi... Kako te?

  2. #2

    Re: Neke knjige za pocetnike...

    Nazalost na hrvatskom nemas niti jednu knjigu, a sto se tice pocetnicke knjige tu nema revise mudrovanja, samo odberes jednu.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  3. #3
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Neke knjige za pocetnike...

    Predlažem Horus Heresy serijal jer svi pisci koji pišu za univerzum su napisali barem jednu knjigu, a slijedi se jedna naracija. Odlično mjesto za početak.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  4. #4

    Re: Neke knjige za pocetnike...

    Ok zahvaljujem , pokusat cu onda na engleskom nesto nac, valda ce gradska knjiznica imat nesto...
    A vi... Kako te?

  5. #5

    Re: Neke knjige za pocetnike...

    Aye, Horus Heresy.

    Also, Warhammer ti nije samo 40k, već imaš njegovog starijeg brata Warhammera. Dakle, imaš Warhammer i Warhammer 40k. Smatram da te knjige nećeš naći u gradskoj knjižnici, tj. sumnjam da to tamo drže, odi u Algoritam ili naruči s Amazona/E-Baya, tamo ćeš ih definitivno naći. Ako bi prvo htio započeti nešto proučavati u audio formatu, javi mi se na PP pa da te dodadno uputim.

    Osim toga, dobro bi ti bilo posjetiti Lexicanum i proučiti nešto, izbjegavajući spoilere koji su jasno označeni. Ako i dalje ne razumiješ nešto od Lore-a javi se da ti objasnimo.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  6. #6
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Neke knjige za pocetnike...

    Ak se cita warhammer fantasy stvarno bih preporucio Time of Legends,radnja se odvija u pocecima warhammer fantasy svijeta i ima trilogija o Nagashu,Sigmaru i Malekithu.Tek sam procito prve dvije o Sigmaru i jednu o Malekithu i stvarno su mi se svidjeli. Još su i knjige relativno male i lako se u tjedan dana procitaju ili manje ako se uživiš =)

  7. #7

    Re: Neke knjige za pocetnike...

    Algoritam je pun Omnibusa, 40k i Fantasy.

    Inače.
    viewtopic.php?f=85&t=34735

  8. #8
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Neke knjige za pocetnike...

    Pito je covjek sta bi bilo za pocetnika...a omnibus je veliko stivo za pocetnike =/

  9. #9

    Re: Neke knjige za pocetnike...

    Zašto? Zbog MANY WORDS?

  10. #10
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Neke knjige za pocetnike...

    Za pocetak,a i Time of Legends je kao povijest svega toga pa bi tako pocetnik sazno neke stvari brze,kao zasto su dark elfovi i elfovi u ratu,tko je Sigmar i zasto je bog,tko je Nagash,kako su vampiri nastali itd itd

Slične teme

  1. Python za pocetnike?
    By MasaKrisT in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 02-04-2010, 14:35
  2. CS za pocetnike
    By Hamti Damti in forum Counter Strike
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 14-03-2008, 11:29

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •