Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 45 od 45

Tema: Turnir(i)

  1. #31
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Turnir(i)

    Ma shvaćam. Ja ih sam dvojicu dobijem u LAN-u, znam ja da to nije ništa. U zadnje vrijeme ja i Max mixamo iteme, pa dobiješ neki uber item, i tako ih otkrivamo i to sve.
    Ali ovako u LAN-u ih volim zezati s tim Doom Guardom.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  2. #32
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    461

    Re: Turnir(i)

    dosta puta ljudi zbog boljeg apm(i ofc imat ono dobar efficency ili kako se to vec pise govori) dobiju game ali ofc nije sve apm ali nemos ti igrat rts i imat los apm.uglavnom u rtsu je jako vazno imat jako dobar apm ako zelis biti "pro"

  3. #33
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Turnir(i)

    Po meni, ako imaš mali broj APM-a, zaostaješ, ako imaš srednji broj APM-a, onda si OK, a ako imaš velik APM broj, onda radiš bespotrebne stvari, ili spammaš gubeći vrijeme. Tako da pobijam tvoju rečenicu da je važno imati dobar APM, ako ciljaš na visinu. Treba imati solidan. Kao što sam već naveo primjere, netko mjenja point-ove 10 puta u 5 minuta za svaku građevinu, netko move klikće 3 puta za redom na jedno područje, netko tako klikće 5 puta za napad na jednog te istog protivnika, netko glavnu građevinu na drveća klikne 10 puta u shootu na jedan red drva, netko radnika tako klikne redom na drva po 10 puta, netko 20 metara s vojskom prođe sa 20 klikova, a netko to sve uradi samo s jednim klikom, svaku tu operaciju. I tako se to nakuplja, i na kraju dolaziš do toga da ovaj što klikće sa nekim avarage APM-om je mudriji i bolji, nego onaj koji ima Max. APM, jer baš taj radi uzaludne klikove koji nikome ništa ne pomažu, osim njemu u nabijanju APM-a i gubljenju vremena.
    Kao i za one koji grade i sve rade preko tastature. Svaku magiju, od svakog heroja, znaju već na pamet koje je slovo na tastaturi te magije, i njima se računa duplo manji APM, a u principu su takvi najbrži klikeri. Razmišljaj samo kada si u fajtu i nemaš vremena kliknuti na neku magiju, pa na nekoga, on automatsi stisne neko slovo i klik s mišem gdje je već bio i ciljao, gotov. Dok nekome za tu radnju treba jedna sekunda, njemu za to isto treba menje od 0.5 sekundi.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  4. #34
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Turnir(i)

    = Citat = Izvorno postao AVGstar
    dosta puta ljudi zbog boljeg apm(i ofc imat ono dobar efficency ili kako se to vec pise govori) dobiju game ali ofc nije sve apm ali nemos ti igrat rts i imat los apm.uglavnom u rtsu je jako vazno imat jako dobar apm ako zelis biti "pro"



    Ljudi, par postova prije sam vam napisao sve što trebate znati o APM-u.

    Ostavite se theorycraftinga i bacite se na igranje, zanemarite APM, on ce se podizati s brojem sati koliko igrate pošto će tehnika ruku kao i predodžba strategije/učinjenog/što treba učiniti u mozgu brze stvarati zbog učestalog ponavljanja jednog te istog. Znači, APM pogledajte s vremena na vrijeme ali ga nemojte uzimati k srcu. Gledajte replaye,gledajte VOD-ove profesionalaca(i pokoji replay ako procuri), čitajte postove pametnih ljudi koji objašnjavaju teoriju igre i što je najvažnije samo igrajte. Puno.

  5. #35
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Ivanić grad/Zagreb
    Postova
    1.215

    Re: Turnir(i)

    ali niko ne sluša reika
    AMD Athlon X2 6000+ 3,0GHz/HDD Seagate 320 GB/Saphire X800/Unknown 400W/Kingmax 2GB DDR2/MB GIGABYTE GA-MA770 DS3/Miš Speedlink za 40kn/Samsung 2223NW

  6. #36
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Turnir(i)

    = Citat = Izvorno postao thonchek
    ali niko ne sluša reika
    Netreba mene nitko slušati, ja samo dajem savjet. Bolje igrat i tako bildat skill (ako ti je vec do njega) nego se zamarati teorijom. Većina igrača griješi što previše čita a premalo igra, pa pokušava fore koje vidi od profesionalaca pa tek onda skuži da nema mehaniku za izvođenje istih.

  7. #37
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Turnir(i)

    ye sign... također ima pun qrc ljudi koi imaju oke apm 70-100, dobar last hit/deny, mehaniku, ali ne misle... prije tjedan dana sam igro na midu, ja venge protiv sylvanne, onak ima dobar last hit i sve, al glup je lik ko qrc... 3 puta sam ga na istu foru sjebo, odem kod svog towera, swap, stun gg sylvanna dead... jučer igram s frendom ja techie on tiny, pa ak ih nismo ubili na 25 načina... bacanje na mine, bacanje na mene, bacat mene na njih, odvlačenje....... najjači mi još onaj trik, kad uzmeš branch, postaviš mine u krug i metneš branch u središte pa dođe neka budala po branch

    i da C, probaj malo online dotu ja sam jučer bio u hlr, igram dotu godinu i po, pa mi tamo dota izgleda ko nova igra... taj teamplay..

  8. #38
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Turnir(i)

    Evo, danas sam igrao DOTA-u, protiv jednog lika koji ju igra već godinu dana i dobio sam ga, s time da ni on meni, a ni ja njemu nisam ubio ni jednom heroja. No u glanvom, on je slagao item-e, pa ne bi mogao protiv njega ništa. Dok ih je on stigao služiti tri, ja sam složio jedan mizeran.
    A i imam piratski W3, pa ne znam kako bi mogao play-ati online.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  9. #39
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Turnir(i)

    Nikad nisi igrao online?

    Onda neznas koliko si zapravo daleko od "jedva dobrog igrača".

    Sorry no to je tako. LAN i Internet igranje na Battle.Netu su zemlja zrak. Zamisli to kao da netko tko igra vs svojeg brata nogoment "na dva mala" i svaki put pobjeđuje i govori da je najači i onda ode igrati protiv svakog na svijetu. Pogodi što se dogodi

  10. #40
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Turnir(i)

    Prije sam igrao online, u igraonici.
    I ReiKo, počinješ biti glup, jer mene držiš za budalu.
    Ako sam rekao "A i imam intergalaktički W3, pa ne znam kako bi mogao play-ati online.", ti iz "između redaka" toga zaključuješ da online nisam ni vidio, ni čuo, a da ne goovrimo da sam to i probao.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  11. #41
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Turnir(i)

    = Citat = Izvorno postao C
    Prije sam igrao online, u igraonici.
    I ReiKo, počinješ biti glup, jer mene držiš za budalu.
    Ako sam rekao "A i imam intergalaktički W3, pa ne znam kako bi mogao play-ati online.", ti iz "između redaka" toga zaključuješ da online nisam ni vidio, ni čuo, a da ne goovrimo da sam to i probao.

    Ne drzim te za budalu, samo sam na osnovi toga što uopce niti nemaš original igru zaključio da imaš Smalo Siskustva s online igranjem.

    To što si nekad probao je kolega, jako malo i nista ti ne znaci.

    Dapače, primjer su ti ja i mnogi ljudi koji igraju godinama online ( da ne govorim one koji igraju od 98') i još uvijek nisu niti "d" od neke "dobre" klase.


    Tako da ono, niti sam ja glup niti si ti budala ali moras znati da ti je online sve što se tiče skilla jer si povezan s cijelim svijetom. Na razini lokale je teško napredovati, vjeruj mi.

  12. #42
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Turnir(i)

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    ali moras znati da ti je online sve što se tiče skilla jer si povezan s cijelim svijetom. Na razini lokale je teško napredovati, vjeruj mi.
    da..
    #paperplatoongoonz

  13. #43
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Turnir(i)

    Jer stalno se vrte jedne te iste strategije, skill je stalno isti...što je više ljudi više naučiš i napreduješ i evoluiraš skillom. Susrećeš se sa svakakvim tipovima, agresivnim,pasivnim, vole trikove, vole macro igru,vole micro igru itd. itd. to te ojača kao igrača.

    Kad ti imaš Mirka i Marka iz susjedstva koji znaju jednu fintu i 2-3 strategije teško se razviješ i ako ih redovno dobivaš, car si samo u svojem malom djelu svemira.

  14. #44
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Turnir(i)

    pa intergalaktickim wc3 mozes igrati online, sve sto ti je potrebno je garena (ako vrtis 1.23 verziju) ili eurobattle.net (ako vrtis 1.22a)

    evo sta pise na eurobattle.net stranici
    Eurobattle.net currently uses patch 1.22a

    Blizzard just released patch 1.23 however we will still use 1.22 version until we are 100% sure 1.23 is safe and latest from the 1.23 series.
    We will notify everyone at least 1 week before we launch our official 1.23 installer.
    Continue using your 1.22 version on our server and remember :
    If you update to 1.23 you wont be able to play here.

    tako da ako imas 1.23 verziju jedina opcija ti je garena/te kupiti zemljanu verziju igre

  15. #45
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Turnir(i)

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Jer stalno se vrte jedne te iste strategije, skill je stalno isti...što je više ljudi više naučiš i napreduješ i evoluiraš skillom. Susrećeš se sa svakakvim tipovima, agresivnim,pasivnim, vole trikove, vole macro igru,vole micro igru itd. itd. to te ojača kao igrača.

    Kad ti imaš Mirka i Marka iz susjedstva koji znaju jednu fintu i 2-3 strategije teško se razviješ i ako ih redovno dobivaš, car si samo u svojem malom djelu svemira.
    istina... meni sad več postaje dosadno igrat i u normalnim eu roomovima, ak imam jednog sposobnog u teamu to je gg, s miranom gađat nevidljive uopče nije neki problem, jer kad likovi bježe totalno ne misle i idu pravac najkračim putem u bazu i samo ga jednostavno skinem ko da je i vidljiv... sad planiram igrat hlr only i odjebat frendove iz škole, jedno vrijeme sam igro samo s njima, onda sam došo u cro room i bio ko ostali...

Slične teme

  1. Najava za PES2010 Turnir
    By Debelii in forum Gaming općenito
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 01-09-2010, 15:00
  2. CoD 2 Turnir TDM 2 vs 2
    By Đeri in forum Call of Duty
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 08-08-2007, 13:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •