Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 39 od 39

Tema: Harry Potter filmovi

  1. #31
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Harry Potter filmovi

    sign uz to... od svih tih fantasy filmova kojih je jako malo, ugl. se djele na lotr za svakog osim djece, jer im se ne sviđa :S a opet harry poter koi se sviđa djeci, a meni je glupost da veča nemre bit... onaj zatvorenik azkabana, več neš al ovo ostalo... dosadno da boli, kladim se da je spisateljica pročitala lotr odigrala koi fantasy rpg i onda to sve išla prepričavat djeci na dječji način...

    što se tiče ono, da su u lotr planirali snimit fajt aragorn vs sauron... i jesu ga snimili, ali su onda animirali onog trolla prek saurona, troll se zove nekak na R, zaboravih, ima ga u lotr bfme2 rotwk... a također nisu htjeli stat na vilenjacima, več uz njih i arwen poslat... sve u svemu je dobro ispalo... jedva čekam hobita

  2. #32
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Harry Potter filmovi

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    sign uz to... od svih tih fantasy filmova kojih je jako malo, ugl. se djele na lotr za svakog osim djece, jer im se ne sviđa :S a opet harry poter koi se sviđa djeci, a meni je glupost da veča nemre bit... onaj zatvorenik azkabana, več neš al ovo ostalo... dosadno da boli, kladim se da je spisateljica pročitala lotr odigrala koi fantasy rpg i onda to sve išla prepričavat djeci na dječji način...

    što se tiče ono, da su u lotr planirali snimit fajt aragorn vs sauron... i jesu ga snimili, ali su onda animirali onog trolla prek saurona, troll se zove nekak na R, zaboravih, ima ga u lotr bfme2 rotwk... a također nisu htjeli stat na vilenjacima, več uz njih i arwen poslat... sve u svemu je dobro ispalo... jedva čekam hobita
    lotr i harry potter nema apsolutno nikakve veze jedan s drugim. Meni osobno su harry potter knjige zanimljive, ali film je najveće smeće. S druge strane lotr film mi je predobar, a pročitao sam samo 1. knjigu. Vjerujem da mi film nebi bio tako dobar da sam prvo sve knjige pričito....
    Svaka usporedba između lotr-a i harry pottera je u najmanju ruku besmislena. I da, spisateljica je te priče pričala svojoj djeci u vlaku i sumnjam da je tada imala baš novaca za kompjuter

  3. #33
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Harry Potter filmovi

    Harry Potter je možda više prilagođen djeci, dok je LOTR malo ozbiljniji. Osim toga, LOTR je WWII ispričan u fantasy settingu. Dakle, HP ne deklarira cijeli fantasy žanr kao dječje štivo.

  4. #34
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Harry Potter filmovi

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Harry Potter je možda više prilagođen djeci, dok je LOTR malo ozbiljniji. Osim toga, LOTR je WWII ispričan u fantasy settingu. Dakle, HP ne deklarira cijeli fantasy žanr kao dječje štivo.
    potpis, iako zadnji Harry Potter film je vec dosta ozbiljniji ako ga usporedimo s primjerice prva 2 nastavka
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  5. #35

    Re: Harry Potter filmovi

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Osim toga, LOTR je WWII ispričan u fantasy settingu. Dakle, HP ne deklarira cijeli fantasy žanr kao dječje štivo.
    Sam Tolkien je uvijek demantirao to mišljenje da je LotR interpretacija WW2, a valjda čovjek koji je napisao djelo zna najbolje o čemu je. HP je možda dječji u početku, ali kasnije postaje dosta ozbiljan i dotiče se ozbiljnijih tema, ali u globalu barata sa univerzalnim temama (snaga prijateljstva, pobjeda dobra nad zlim, itd) i baš zbog toga je popularan.

  6. #36
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Harry Potter filmovi

    Potpis, HP su više prilagođeni djeci dok je LOTR više ozbiljniji. Meni su i jedan i drugi odlični, no vjerojatno bi promijenio mišljenje da pročitam knjige.

  7. #37
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    4.594

    Re: Harry Potter filmovi

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Knjige nisam čitao , niti budem .Filmove nisam imao strpljenja odgledati do kraja , čak ni kao društvo kćeri.Meni su dosadni su do bola dok je mala od 9-10 g. uživala .Također , mogu zaključiti da su to definitivno filmovi za djecu i one koji se tako osjećaju .
    potpis na sve rečeno
    AMD ATHLON X2 7750BE @3.2GHz ZALMAN 9500LED
    GIGABYTE MA770-DS3 REV. 2.0
    2X1GB G.SKILL PK PC8500 1066 MHz
    POWERCOLOR HD4850 PLAY
    2X500GB SAMSUNG F1
    SEASONIC S12II 430W

  8. #38
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Harry Potter filmovi

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Osim toga, LOTR je WWII ispričan u fantasy settingu. Dakle, HP ne deklarira cijeli fantasy žanr kao dječje štivo.
    Sam Tolkien je uvijek demantirao to mišljenje da je LotR interpretacija WW2, a valjda čovjek koji je napisao djelo zna najbolje o čemu je. HP je možda dječji u početku, ali kasnije postaje dosta ozbiljan i dotiče se ozbiljnijih tema, ali u globalu barata sa univerzalnim temama (snaga prijateljstva, pobjeda dobra nad zlim, itd) i baš zbog toga je popularan.

    Potpis na ovo. Harry Potter je u prvih par nastavaka pisam dosta djetinjasto, ali sa svakim novim nastavkom se vidi kako J.K. sazrijeva kao spisateljica. Zadnjih nekoliko knjiga, koje su ujedno i najbolje i najzanimljivije, sigurno nisu pisane dječji, naprotiv, meni se čini da nisu prilagođeni djeci, nego malo starijem uzrastu.

  9. #39
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: Harry Potter filmovi

    ha, svojevremeno sam i ja citao harryja pottera. gledao sam samo prva cetiri filma. danas me to vise nista ne zanima.
    ali mi i lotr postaje malo bezveze
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

Slične teme

  1. Harry Potter IGRE
    By THUNDER_DINIX in forum Gaming općenito
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 07-08-2009, 16:01
  2. Harry Potter
    By Armachus in forum Multimedia
    Odgovora: 816
    Posljednji post: 20-05-2009, 20:35
  3. Harry Potter??
    By Sgt. Bull in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 192
    Posljednji post: 27-10-2008, 22:08
  4. Harry Potter
    By Voldemort in forum Gaming općenito
    Odgovora: 109
    Posljednji post: 04-03-2006, 10:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •