Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 76 od 76

Tema: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

  1. #61
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Mianus, CT
    Postova
    1.825

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Jedna rečenica ohrabrenja....U Hrvatskoj nikada ništa nije uspjelo pa tako neće ni kriza .
    Ivo Sanader: Naša zemlja je na rubu ponora, ali uz određene mjere mi ćemo napraviti korak naprijed.


    Bolje prozor u ruci, nego ruka u prozoru.

  2. #62

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Za dva tjedna bi i njemu dosadilo među ovim specijalcima, pa bi počeo primat mito, pit rakiju i navijat za Hajduk.

    Osim toga, čovjek je tek došao na vlast, nismo još vidjeli koliko će ublažiti utjecaj recesije u USA.


    Iskreno ne može puno ni napraviti,prekasno je...

  3. #63
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    Problem je u nama. Postali smo takvi da bi svi da se onaj drugi neceg odrekne i samo cekamo da se nesto dogodi, a ni sami ne znamo sto...

    Ja sam za drasticnu metodu. Neka se politike prima samo onaj tko zeli unijeti poboljsanja i boriti se kao lav za dobrobit naroda koji ga placa, a ako zajebe slucajno ili namjerno treba ga muciti i odrzavati pomocu aparata na zivotu i opet muciti do beskonacnosti te to imitirati na televiziji da svi vide sto se dogadja sa onima koji rade protiv svoje drzave radi osobne koristi...

    Kriminalce treba poslati van granica da kradu druge, jer kradja "od sebe" nije nista nego veleizdaja i nek drugi pune svoje zatvore...

    Ljudski zivot je postao precijenjen i tolerancija postaje prevelika. Dok sustav koji radi red i kaznjava ne profunkcionira treba smanjiti prag tolerancije. Sto danas ceka jednog politicara lopova nakon mandata punog zajeba i krivih odluka? Oprost i tolerancija naravno! Mislim da se previse igramo Boga i prastanja, a u isto vrijeme Vrag je uzeo bolovanje i zato nema ravnoteze...

    Bez zrtvi i odricanja nema nicega i strah je najbolja motivacija, a mislim da je on u Hrvatskoj kakva je danas polako isceznuo u glavama onih koji rade protiv nas. Onaj dio ljudi svjestan toga nazalost je odabrao laksi put u nedostatku motivacije i nade, a ostatak koji mozda i moze nesto napraviti ne zna kako...

    Sami smo im dali krila, a sad su nam izvan dometa...

    Jeb'o vladu! Papci masni kruh iz usta nekom od nas svakodnevno kradu...

    Ubili su nadu...


  4. #64
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Mianus, CT
    Postova
    1.825

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    = Citat = Izvorno postao h3@dhunt3r
    Kriminalce treba poslati van granica da kradu druge, jer kradja "od sebe" nije nista nego veleizdaja i nek drugi pune svoje zatvore...
    Ma jednostavno ih pošaljemo u Mercatora pa nek kradu od slovenaca. Njima ionako ne treba toliko.


    Bolje prozor u ruci, nego ruka u prozoru.

  5. #65
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    @headhunter:

    Sad sam donekle sretan šta je hadeze i Sanader na vlasti (nisam mislio da ću ovo ikad reć), jer što bi tek bilo da je headhunter premijer...

    O čemu ti pričaš? Nađi mi jednog čovjeka koji se bavi politikom u Hrvatskoj i mnogo, mnogo šire koji će raditi za dobrobit države, a ne vlastitog profita. Ne živimo u utopiji. Političari ne rade za badava, iako se naši precjenjuju. A mučenje do iznemoglosti je zaista poticajno za političare u usponu.

    Ljudski život je postao PRECIJENJEN... šta? Otkad? Gdje to? Kod nas sigurno ne. Od sitnih ubojstava do onih tipa Ivo Pukanić, ne bih rekao da je ljudski život nešto jako cijenjen kod nas. Dapače, ni na vlastiti život se baš ne pazi, kad pogledaš koliko ljudi pogiba na našim cestama. A ni rješenje sa slanjem kriminalaca van zemlje ti nije ni najmanje pametno.
    Ugl, to je plan reformi sličan onome koji sam ja osmislio kad sam imao 5 g.

    P.S. Vrag nikad nije na dopustu.

  6. #66
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    @headhunter:

    Sad sam donekle sretan šta je hadeze i Sanader na vlasti (nisam mislio da ću ovo ikad reć), jer što bi tek bilo da je headhunter premijer...

    O čemu ti pričaš? Nađi mi jednog čovjeka koji se bavi politikom u Hrvatskoj i mnogo, mnogo šire koji će raditi za dobrobit države, a ne vlastitog profita. Ne živimo u utopiji. Političari ne rade za badava, iako se naši precjenjuju. A mučenje do iznemoglosti je zaista poticajno za političare u usponu.

    Ljudski život je postao PRECIJENJEN... šta? Otkad? Gdje to? Kod nas sigurno ne. Od sitnih ubojstava do onih tipa Ivo Pukanić, ne bih rekao da je ljudski život nešto jako cijenjen kod nas. Dapače, ni na vlastiti život se baš ne pazi, kad pogledaš koliko ljudi pogiba na našim cestama. A ni rješenje sa slanjem kriminalaca van zemlje ti nije ni najmanje pametno.
    Ugl, to je plan reformi sličan onome koji sam ja osmislio kad sam imao 5 g.

    P.S. Vrag nikad nije na dopustu.
    OMFG! Ti se dotices pojedinaca i manjih skupina koji su velikim dijelom sami krivi za svoju sudbinu i sto je najgore niti ne citas ono na sto odgovaras...

    Daj malo razmisli zasto se kriminalci bave kriminalom? Treba lijepo preci na princip treca pizdarija i fino ostanes bez drzavljanstva pa se ti onda vucaraj uokolo po svijetu di ce te svi odbacivat i zivi bez privilegija. Prilagodba ili odjeb, jednostavnije nemere. Inace, zao mi te sto me ispravljas, jer ocito ne shvacas metafore kao ni kada si imao 5 g.

    Stvarno nam trebaju takvi poput tebe koji ce misliti i probavati i na kraju zakljuciti da eto ipak nema nacina da svi budu zadovoljni. Zbog mira i blagostanja netko mora patiti i zato nek pati ona "zlatna telad" koja kuha zobene kase za gladne ovce poput tebe decko...

    Jeb'o vladu (aktualnu)!


  7. #67
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    Ajde razmisli, kad bi svakog čovjeka koji je napravio prekršaj izbacio iz zemlje, pa kad bi tako svaka zemlja radila, gdje bi ti silni ljudi išli? I zamisli situaciju da te policija zaustavi zbog prebrze vožnje i potjeraju te iz države? O_o

    Vjerovao ili ne, postojao je jedan sustav koji je trebao biti takav, gdje bi vlast dobili "mali ljudi", gdje je vlast oduzeta "onim bogatim koji nas samo kradu" i koji je trebao ostvariti ideju da "svi budu zadovoljni", kako bi ti rekao. Taj sistem je neslavno propao i posrao se.

    Ne znam kakve veze metafore imaju s onim šta si napisao. Ako si imao koji pokušaj da povučeš metaforu, daj mi ga označi da vidim, jer ga ne mogu detektirati.

    Jebo aktualnu vladu? A koja je to onda vlada koja nas može spasiti i dovesti u savršenu državu prema tebi?

  8. #68
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    uhh... kakvih sam sad svakakvih stvari pročito...
    ovak, prvo pekari(sry svima)
    nisu oni krivi što cijene kruva nisu pale. nisu krivi ni velki proizvođači brašna. a zašto? zato što su oni kupili žito po staroj cijeni, ne kupuju oni svaki dan 2 vagona i onda prave brašno nego nakon žetve sve poberi u prave brašno, ako je pšenica sad pojeftinila, cijene kruhas će past kad se stare zalihe potroše. dalje, državni proračun: državni proračun se mora napunit,ali ne od uzimanja sirotiinji nego od uzimanja sebi. dakle, država bi svim državnim službenicima trebala srezat radno vrijreme, za nekih sat dva dnevno. eto ti hrpe para. potom bi trebali osnovat neku komisju u svakom gradu koja će provajravat efikasnost tih silnih zaposlenika. to će u početku koštat al kasnije će se isplatit(ak ne bude korupcije) treba sufinancirat banke, ukinut sve državne projekte(gradnja cesta, mostova i sličnih pizdarija na koje se trši puno novca), smanjit cijenu energenata i sl.
    i što se tiče nečijeg prijeedloga sa protjerivanjem iz države...
    a ko će to određivat kog se treba protjerat? i mislim da kad već svašta pišem0(ova tema će brzo dobit ban zbog politike al nvm) trebali bi davat neke konstruktivne prijedloge
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  9. #69
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    ja bi sad počeo o svom viđenju političkog programa...al bi me svi popljuvali jer je plan previše komunjarski...al kog zanima napisal bum
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  10. #70
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    čim ti vidim avatar jasno mi je o čemu pričaš
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  11. #71
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    218

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    = Citat = Izvorno postao Svinjoguz
    ja bi sad počeo o svom viđenju političkog programa...al bi me svi popljuvali jer je plan previše komunjarski...al kog zanima napisal bum
    Mene zanima.
    = Citat = Izvorno postao Ogg The Dogg
    čim ti vidim avatar jasno mi je o čemu pričaš
    Druže Ogg the dogg mi ti se kunemo..........
    Bilo bi cool da to pjevaju kad odapnes,ne?

  12. #72
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    čuj, ja ti nisam... taki
    al ak baš oćeš, moš mi to pjevat na sprovodu, ja ti neću sigurno prigovarat
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  13. #73
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    4.594

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    kriza .. kriza .. glavno da po opatiji već sad skoro ima vise golf-ova 6 nego petica
    AMD ATHLON X2 7750BE @3.2GHz ZALMAN 9500LED
    GIGABYTE MA770-DS3 REV. 2.0
    2X1GB G.SKILL PK PC8500 1066 MHz
    POWERCOLOR HD4850 PLAY
    2X500GB SAMSUNG F1
    SEASONIC S12II 430W

  14. #74
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    Iskreno govoreći, nisam ni osjetio krizu. Ni najmanje. Računi su jednaki kao i prije, stiže više love u kuću nego prije. S moje točke gledišta, apsolutno se ništa nije promjenilo.

  15. #75
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    Ja sam osjetio krizu

    Novci? Sta je to? Se to jede? Se to steka u struju? Se to maze na kruh? Se to dobije pod bor ?

  16. #76
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    Pa mislim da ćemo mi krizu osjetit daleko manje nego ove bolje razvijene zemlje. Prvenstveno zato što mi niti nemamo prave ekonomije. Onih nekoliko tvrtki koje su držale cijeli kapital u dionicama su sigurno na gubitku, dok se na državne firme kriza neće nešto odraziti. Mediji naravno govore suprotno i non stop propovijedaju o strašnoj krizi, a i država će rado nastaviti s tim mišljenjem kad im je to isprika za manje penzije, poticaje i veće poreze, te ukidanje nekih projekata koji im nisu po volji, dok će face iz vlade nastaviti investirati u projekte koje oni žele (npr. Pelješki most).

Slične teme

  1. Rusija pravi teleskop 30 puta veći od Zemlje
    By Chupacabra in forum SCIENCE!
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 20-07-2011, 08:27
  2. Odgovora: 32
    Posljednji post: 22-05-2011, 13:57
  3. Batman: Arkham City biti će pet puta veći od Arkham Asyluma
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 02-02-2011, 10:29
  4. Novo gorivo ili izvor energije
    By Chupacabra in forum SCIENCE!
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 26-08-2010, 10:14
  5. Odgovora: 6
    Posljednji post: 25-06-2009, 20:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •