Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 76

Tema: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

  1. #31
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    Još jedan balkanski mentalitet.....a mi smo kao sposobniji i pametniji .

  2. #32
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    Očito da nismo kad se povodimo za njima. Zapravo balkanski mentalitet se manifestira u tome da se kopira ono što drugi čine, tako imamo njemački pravni sustav, francuski sustav glasovanja pa zašto onda ne bismo kopirali i Slovence, jer ipak je puno teže i kompleksnije da smislimo nešto sami. Ovako sve super funkcionira, stvarno sam ja balkanac jer sam protiv toga da kopiramo druge.

  3. #33
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    Stednja?

    Policija ove godine kupuje 800 vozila u vrijednosti od preko 160 milijuna kuna...

  4. #34
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    Malo s obzirom na broj poginulih na našim cestama...i tu trebaju drastične mjere. + zbog globalne recesije automobili nisu nikada bili jeftiniji , ako se MORA kupiti sada je trenutak.

  5. #35
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    Da, ali koliko god novih vozila nabavili, policija ostaje ista. Veliko je pitanje koliko će ih nova vozila učiniti pouzdanijima i pedantnijima.

  6. #36
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Malo sobzirom na broj poginulih na našim cestama...i tu trebaju drastične mjere.
    Alo bezimeni, pricamo o recesiji. Znaci obican covjek bi trebao stisnuti jer je drzava u govnima, a drzava netreba stisnuti vec mora kupiti automobile vrijedne 160 milja ili 200 000kn po komadu? Frajeri se ne bi vozili u recimo Seat Cordobi za 87 somova...treba kupiti land rovere...

  7. #37
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    Nemam pojma , to neka struka odluči što je isplativije .Ali da treba policija nešto poduzeti , treba. A kako će ako mora na biciklu hvatati pijane vozaće i osiguravati stadione na rolama....

    Edit: i nije država u govnima nego smo svi mi u govnima i ne treba mali čovjek stisnuti zbog tamo neke države nego mora stisnuti zbog samoga sebe....tu smo gdje jesmo i iz ove kože ne možemo .Osim pojedinaca koji odu trbuhom za kruhom.

  8. #38
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Nemam pojma , to neka struka odluči što je isplativije .Ali da treba policija nešto poduzeti , treba. A kako će ako mora na biciklu hvatati pijane vozaće i osiguravati stadione na rolama....
    Pa pusti onda struki da odluci da li treba poskupiti gorivo i povecati racun za mobitel...

  9. #39
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Nemam pojma , to neka struka odluči što je isplativije .Ali da treba policija nešto poduzeti , treba. A kako će ako mora na biciklu hvatati pijane vozaće i osiguravati stadione na rolama....

    Edit: i nije država u govnima nego smo svi mi u govnima i ne treba mali čovjek stisnuti zbog tamo neke države nego mora stisnuti zbog samoga sebe....tu smo gdje jesmo i iz ove kože ne možemo .Osim pojedinaca koji odu trbuhom za kruhom.
    Pa mislim da policija danas ima zaista adekvatan vozni park sastavljen većinom od novih Octavia.

    Što se tiče stadiona, mislim da su i za to dovoljno opremljeni, samo loše organizirani. Sad bi ja cijeli jedan esej napisao ovdje o stadionima, ali glavna tema je recesija, pa bolje da ne oftopičarim.

  10. #40
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Nemam pojma , to neka struka odluči što je isplativije .Ali da treba policija nešto poduzeti , treba. A kako će ako mora na biciklu hvatati pijane vozaće i osiguravati stadione na rolama....
    Pa pusti onda struki da odluci da li treba poskupiti gorivo i povecati racun za mobitel...
    isus ti, ovo je...

    Inace, procitao sam cijelu jucerasnju raspravu i kolko vidim opet se raspravljalo o tome da li treba jos trpit narod ili ne. Neznam, s mojeg stajalista mislim da fakat vise nema smisla povecavat nekakve trosarine jer je vec sada situacija blizu kaoticne(ajda, možda cijena goriva da se poveca, to bi zasigurno napunilo blagajnu). Dnevno na burzi zavrsi oko 200 ljudi skoro i fakat, ako se jos povecaju trosarine, sta, možemo pustit ljude da krepaju!? Kriza nije jos dosla do svog vrhunca i nitko nezna kad ce tak da možemo ocekivati jos i goru situaciju. Kao sto svi znate u najvecim problemima je građevina i ova vrazja brodogradnja koju bi prema meni trebalo ukinuti ili privatizirati po hitnom postupku. Naime, citam prosli tjedan da je prodaja stanova pala za 80% naspram prosle godine sto znaci da je taj segment ekonomije gotovo i mrtav. Stari mi dela u građevinskoj tvrtki i reko mi da je firma neki dan otpustila 350 ljudi. Jednostavno, nema se posla. I sada, ostanes bez posla, a naći novi posao u ovoj krizi je gotovo nemoguce. Banke kane povecati kamate(a vecina Hrvata zivi na kreditima) pa nek povecaju jos ostale trosarine, stvarno, po tome narod može slobodno krepat dok si ovi na vlasti povecavaju place i a sranja koje izvode ce uskoro pocet krivit i narod.(zapravo vec jesu, sad je vlada najavila stroze kontrole za one koji su na bolovanju. Ono, ona pohlepna kretencina Hebrang je rekao da bi trebalo uvest da su prva 3 dana bolovanja neplacena. Isus ti, upravo stara mi je bila bolesna prosli tjedan i lezala je doma u komi par dana. Sada po njemu stara mi doma, neznam, ljencarila?! ) Osim toga, ove godine su uveli u zdravstvu tzv. "socijalno placanje participacije" gdje za jednog posjeta ljecniku moras ostaviti 50 cuna, a nedaj Boga da zavrsis u bolnici. Mislim, uvjeti zivota u drzavi su nam postali "prekrasni". I sada jos Polancec prica o povecanju PDV-a tak da jos oteza situaciju i odbije i ono malo kapitala sta nam stize u drzavu...Mislim da ima ipak bolji mjera od daljneg izrabljivanja naroda...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  11. #41
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    ne biste vjerovali kako ljudi inače iskorištavaju bolovanje. Pogotovo u državnim firmama gdje svih boli qrac. Ima ljudi koji si komotno spoje bolovanje s godišnjim, a kad su i u službi ništa ne rade.

    Šta se tiče brodogradilišta, ne mislim baš da bi dobro ispalo da ih se već privatiziralo. Pogledaj, sva brodogradilišta osim Uljanika posluju slabo, narudžbi je malo, a sad će ih vjerojatno biti još manje, i uglavnom rade s gubicima. Bolje da ih država drži na životu dok može, ipak je to velik broj radnika koji bi ostali bez posla.

  12. #42
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    da, ali tako ispastaju oni koji su fakat na bolovanju...Uostalom, sad su u vladi dosli do fenomenalnog zakljucka da su bolovanja ogroman minus i da to treba sankcionirat, umjesto da se bavim pametnijim stvarima a ne da zabavljaju s glupostima novinare...
    A glede brodogradilista, znam, velik je broj ljudi u pitanju al jednostavno to su rupe bez dna koje godinama rade u velikim gubicima. Neznam, možda da ih drzava odrzava na zivotu ovu kriznu godinu, al treba ih privatizirat cim prije...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  13. #43
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    Deadwalker

    Gradevina je jedna od djelatnosti koja ce uvijek donesti kruh na stol. Uvijek se nesto gradi/popravlja...

    Ocito da je situacija u Varazdinu puno losija nego u Bjelovaru. Stari mi radi u gradevinskoj firmi koja broji cca 20 ljudi. Zgradu koju bi trebali zavrsiti za 2 mjeseca sa svojim koperantima prodana je cijela prije nego sto se pocela raditi. Mislim da je u pitanu 26 stanova. Kvadrat je 1300 eura (Inace kvadrat u Bjelovaru je oko 1000 eura). Poslje te zgrade rade jos dvije koje su u potpunosti rezervirane. Znas zasto? Zato sto su zgrade kvalitetne. Za razliku od jednog Profectusa koji napravi u ZG zgradu od 600 stanova za manje od 6 mjeseci i naplacuje stanove po 2200 eura kvadrat. Dobro jasno mi je da je to ZG, ali kvaliteta tih stanova se nemoze usporediti sa ovom kvalitetom jer je sve nabrzinu napravljeno. Bio sam na Perfectusovoj zgradi na laništu (prekoputa nove rukometne dvorane). i ono katastrofa. Ljudi kao da nemaju vaservagu, ma ko da nemaju ni ravnu dasku. Pa nisu ljudi glupi. Nekupuje se stan svaki dan....

  14. #44

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    Beznimeni da si ti premijer,već bi na tebi bio izvršen coup d etat...
    Ono što ti predlažeš je samubojstvo...
    Gle ja ne shvaćam jednu stvar,ako su sve te tvrke privatne,kako će država povećati cijenu??
    Ako povećaš cijenu nafte s jedne strane,povćeao s cijenu svega,ali ako smanjiš cijenu nafte,nisi smanjio cijenu ničega...

  15. #45
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Deadwalker

    Gradevina je jedna od djelatnosti koja ce uvijek donesti kruh na stol. Uvijek se nesto gradi/popravlja...

    Ocito da je situacija u Varazdinu puno losija nego u Bjelovaru. Stari mi radi u gradevinskoj firmi koja broji cca 20 ljudi. Zgradu koju bi trebali zavrsiti za 2 mjeseca sa svojim koperantima prodana je cijela prije nego sto se pocela raditi. Mislim da je u pitanu 26 stanova. Kvadrat je 1300 eura (Inace kvadrat u Bjelovaru je oko 1000 eura). Poslje te zgrade rade jos dvije koje su u potpunosti rezervirane. Znas zasto? Zato sto su zgrade kvalitetne. Za razliku od jednog Profectusa koji napravi u ZG zgradu od 600 stanova za manje od 6 mjeseci i naplacuje stanove po 2200 eura kvadrat. Dobro jasno mi je da je to ZG, ali kvaliteta tih stanova se nemoze usporediti sa ovom kvalitetom jer je sve nabrzinu napravljeno. Bio sam na Perfectusovoj zgradi na laništu (prekoputa nove rukometne dvorane). i ono katastrofa. Ljudi kao da nemaju vaservagu, ma ko da nemaju ni ravnu dasku. Pa nisu ljudi glupi. Nekupuje se stan svaki dan....
    stari mi radi u ZG-u, ne u vž-u ...ustalom, ti pricas o maloj firmi koje je radila za određenog koperanta koji je valjda vec imao rezervirane kupce za tu određenu lokaciju i 26 stanova u jednoj zgradi nije puno i kolko sam shvatio ovdje je rijec o malo luksuznijim stanovima vece kvadrature. Ja ovdje govorim o opcenitoj stvari, tj. o globalu. U ZG-u nicu zgrade ko gljive sa 600-700 stanova svaka, a kvadratura je tako skupa jer je ipak u pitanju ZG. Firma u kojoj tvoj stari radi zaposljava niti 30 radnika dok ona u kojoj moj stari dela zaposljava nekoliko tisuca, ipak, nije to isto...Cinjenica je da je građevina totalno otisla kvragu, samo pogledaj kretanje dionica IGH-a npr, vec tu možeš vidjeti kako nesto ne stima, a ove brojke o prodaji stanova samo jos bolje prikazuju realnu situaciju...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  16. #46
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    Meni je super kako se ne odustaje od gradnje pelješkog mosta, barem privremeno. Ipak je korisnije da građani plaćaju više benzin i telefonske troškove nego da država ne ulaže u uzaludne i bespotrebne projekte na kojima će samo skupiti političke bodove.

  17. #47
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    Da usporedba mi je glupa...to stoji

    Ali ono sto sam htio reci jest da je upravo u tome problem. Sto svaki dan nice Zgrada od 600 stanova. Pa normalno da ce se zasititi grad u jednom trenutku. A da svaki drugi dan nice 600 stanova ti stanovi bi bili kvalitetniji. Vjerovatno skuplji za 200 eura po kvadratu, ali fuckas na 50 kvadrata 10k eura kad vec moras dati 120k eura, a ono siguran si da ti je zgrada kvalitetna, zidovi ravni, dimit fasada kvalitetna, barem 10 cm, sto osigurava manju potrosnju energije.

    Inace i u Bjelovaru je bila jedna ogromna gradevinska firma, drzavna, koja je propala prije jedno 10-15 godina, a onda nije bilo problema sa zasicenosti novih objekata. Vec je glavna krivica bila u par ljudi kojima nije bilo dovoljno ukrasti malo vec se moralo krasti puno. A upravo stednjom na zgradama mozes ukrasti jako puno. Zamisli samo na vanjskoj dimit fasadi na zgradi od 600 stanova umjesto stiropola od 8cm, staviti 6cm. Vec je to golema usteda koja ce nekome otici u dzep )). Takvih je primjera mnogo, ako se malo kuzis u gradevinu i gradevinski materijal.

    I da, ta firmica gdje mi stari radi nije nikakav koperant, vec ta firmica ima koperante. Glavni ulagac u stanove je privatna osoba. Al necemo o tome jer zaista nema smisla to usporedivati. Neznam ni sam zasto sam radio takvu usporedbu

  18. #48
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Meni je super kako se ne odustaje od gradnje pelješkog mosta, barem privremeno. Ipak je korisnije da građani plaćaju više benzin i telefonske troškove nego da država ne ulaže u uzaludne i bespotrebne projekte na kojima će samo skupiti političke bodove.
    E taj Pelješki most je stvarno megalomanija stoljeća. Isplativost je stvarno upitna kad se uzme u obzir ionako ogromna prezaduženost RH trenutno, i recesija koja se približava.

    Ali to je baš ono o čemu sam govorio jednom: Vlada je prepuna dalmatinaca (Kalmeta, Sanader,...) i oni naravno grade u Dalmaciji, dok zapostavljaju neke važnije stvari. U Zadar se kudikamo više ulaže nego u Šibenik (koji je u blizini) zato jer je Kalmeta iz Zadra. Još su sad dobili i rukometnu dvoranu, naravno. Tako se nekome iz Vlade (vjerojatno Sanaderu) činilo kul da sagradi taj most. Mislim da se nešto raspravljalo o tome kako bi to bilo dobro što se tiče zaobilaženja granice sa BiH kod Neuma, ali sad su opet problemi oko teritorijalnih voda.

  19. #49
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    @ bezimeni

    Logika ti je besprijekorna, dignimo cijenu goriva tako da se ljudi voze skupa na posao, jer je opće poznato da se gorivo koristi samo za to, a brodovi, građevnski i pojoprivredni strojevi idu na solarnu energiju.
    Kada ti oni propadnu da vidim gdje ćeš živjeti i što ćeš jesti.
    Udaranje po malome čovjeku da državni aparat prelijevanja iz šupljeg u prazno može kratkoročno održati birokraciju (i samo nju) no pokreće lančanu reakciju koja neizbježno vodi u propast.

    = Citat = Izvorno postao LL21
    jer svi misle da je Zapad preko noci napravio mocnu privredu,ap hej,zasto nebi i mi.Tako se ne ide nigdje,jer niko ne razmislja dugorocno,svi gledaju da se prezivi dan,mjesec,godina,a pitanje je koliko ce ici tako.
    Moćna privreda zapada i umjetna ekonomija je ono što je uzrokovalo krizu.

  20. #50
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    Postoji plavi dizel...on nije ni predložen za poskupljenje .

  21. #51
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    Koliko dugo, svi znamo koliko vrijede obećanja naše vlade vezana uz gorivo.

  22. #52
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    O tom , potom...pusti špekuliranje. Treba pokrpati rupe u proračunu koje su ogromne...kako? Prodalo se što se imalo za prodati .Uništilo se sve što se moglo uništiti. Ne proizvodi se ništa .Krediti su poskupili.Za penzije i plaće treba imati...od kuda? Kako dalje a da država ne bankrotira u roku od nekoliko mjeseci , treba li otpustiti nekoliko tisuća razno raznih službenika + radnike u brodogradilištu ? Ili nešto teče?...Ako nam dođe MMF i da lovu diktirati će visinu plaća za koje odavno tvrde da su prevelike...pa da onda vidiš belaja!

  23. #53
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    Špekuliranje bi bilo da identične stvari nismo vidjeli već jedno 100 puta, po toj logici je i špekuliranje ako kažeš da će zmija ugristi ako staneš na nju.
    A zar bi sada građani trebali ispaštati jer je gotovo svaki imbecil sa imalo vlasti u našoj državi krao gdje je god stigao?
    U našoj državi nema svrhe prikupljati novac za krpanje proračuna dok se nesredi to da svako malo nestane par milijuna kuna u nekoj sumnjivo transakciji.
    A kao što sam rekao prije, poskupljivanje donosi propast tvrtki tj. otkaze, a kako naša država smanjuje nezaposlenost?
    Digne kredit i opet si u istim govnima kao i prije.

  24. #54
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    ova država će bit normalna kad se digne čovek sa mog avatara
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  25. #55
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    fala bogu,nikad
    pregledao sve i slazem se sa arbiterovim postom jos na prvoj stranici.Osobno me nece bolit da dignu cijenu mobitela za 5545 posto jer ne zovem ali ima ljudi koji zovu.Isto tako nismo svi iz Zg i nemamo svi javni prijevoz u svojim gradovima(selima).ja mjesecno trosim oko 1000-1200kn na gorivo da bi dosao na posao,to je gotovo pola moje place.Tu mene boli.znaci svakoga negdje.I sad bi mi trebali financirat njihovog cryslera da se imaju za vozat?e nebude.
    Won't Bow Don't Know How.

  26. #56
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb-Lanište/ Šibenik
    Postova
    1.665

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Meni je super kako se ne odustaje od gradnje pelješkog mosta, barem privremeno. Ipak je korisnije da građani plaćaju više benzin i telefonske troškove nego da država ne ulaže u uzaludne i bespotrebne projekte na kojima će samo skupiti političke bodove.
    E taj Pelješki most je stvarno megalomanija stoljeća. Isplativost je stvarno upitna kad se uzme u obzir ionako ogromna prezaduženost RH trenutno, i recesija koja se približava.

    Ali to je baš ono o čemu sam govorio jednom: Vlada je prepuna dalmatinaca (Kalmeta, Sanader,...) i oni naravno grade u Dalmaciji, dok zapostavljaju neke važnije stvari. U Zadar se kudikamo više ulaže nego u Šibenik (koji je u blizini) zato jer je Kalmeta iz Zadra. Još su sad dobili i rukometnu dvoranu, naravno. Tako se nekome iz Vlade (vjerojatno Sanaderu) činilo kul da sagradi taj most. Mislim da se nešto raspravljalo o tome kako bi to bilo dobro što se tiče zaobilaženja granice sa BiH kod Neuma, ali sad su opet problemi oko teritorijalnih voda.
    u šibeniku je tempo javnih radova krpanje 1 ulice godišnje
    i to je to
    vaik ludlo

  27. #57
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    Ohrabrujuće vijesti su da je trenutno hrvatski izvoz agronomskih proizvoda gotovo izjednačen sa uvozom istih. Još je uvoz veći, ali to je napredak...

    Kako smo jadni...

  28. #58
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    Trebali bi i mi jednog Obamu,da prizna da nam država ide dolje i da pokuša to popravit,ali dok imamo ove idiote na vlasti....

  29. #59
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    Za dva tjedna bi i njemu dosadilo među ovim specijalcima, pa bi počeo primat mito, pit rakiju i navijat za Hajduk.

    Osim toga, čovjek je tek došao na vlast, nismo još vidjeli koliko će ublažiti utjecaj recesije u USA.

  30. #60
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Skuplje gorivo, veći računi za mobitel...

    Jedna rečenica ohrabrenja....U Hrvatskoj nikada ništa nije uspjelo pa tako neće ni kriza .

Slične teme

  1. Rusija pravi teleskop 30 puta veći od Zemlje
    By Chupacabra in forum SCIENCE!
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 20-07-2011, 08:27
  2. Odgovora: 32
    Posljednji post: 22-05-2011, 13:57
  3. Batman: Arkham City biti će pet puta veći od Arkham Asyluma
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 02-02-2011, 10:29
  4. Novo gorivo ili izvor energije
    By Chupacabra in forum SCIENCE!
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 26-08-2010, 10:14
  5. Odgovora: 6
    Posljednji post: 25-06-2009, 20:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •