Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 64 od 64

Tema: Aditivi u hrani

  1. #61
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Aditivi u hrani

    Ne jedem ja soju i sejtan , baš zato što su GMO smeća. Dobro, soja je normalna namirnica ali oni odresci od soje i komadići baš nisu sasvim prirodni, ali inače soja sadrže mnogo esencijalnih i neesecijalnih aminokiselina, ali je ja ipak ne jedem.

  2. #62
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Aditivi u hrani

    Mislim da sam negdje pročitao da je 86% (bar mislim) soje genetski modificirano.
    Ono 14% je normalno.

  3. #63
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707

    Re: Aditivi u hrani

    = Citat = Izvorno postao Bara
    Stvar je u tome da se baš ja ne ograničavam na " travu ". A meso u prehrani uspješno zamjenjuje mahunasto povrće zvano "soja" ili čak "sejtan" isto. Bez mesa se ne može zamisliti život u hrvatskoj, ali ako u Americi dođeš na Hot Dog štand i ako pitaš integralnu kiflu sa sojinom kobasicom nitko te neće krivo pogledati, dok je u hrvatskoj pak odabir ograničen na dužu i kraću kiflu sa purećim ili pilećim mesom. A inače siguran sam da se ti ne koristiš mnogim začinima koje ja koristim svakodnevno u prehrani, a i namirnicama također. Nije sva " trava " bezukusna, štoviše, postoji mnogo povrća koje svojim ukusom daleko nadmašuje meso ako je lijepo pripremljeno. Evo recimo dok ti običavaš za ručak pojesti " leću sa kobasicama ili hrenovkama " ja ću pojesti " crvenu leću sa kurkumomSi korabicom ", kužiš .
    di si nabavio kurkumin?
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  4. #64
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Aditivi u hrani

    Kurkumu imaš kupiti u svakom većem dućanu. Tommy, Konzum, Studenac, Kerum... Imaš je kupiti svugdje...

Slične teme

  1. Odgovora: 5
    Posljednji post: 16-08-2011, 21:04
  2. Odgovora: 19
    Posljednji post: 18-12-2010, 19:23
  3. ...i reci kako ustedjeti na hrani?
    By Niko Bellic in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 27-08-2009, 23:01

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •