Stranica 4 od 15 PrvaPrva ... 2345614 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 423

Tema: Mortal Online

  1. #91
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Mortal Online

    E ovako to izgleda ingame


    Druga slika je ista kao prvo, samo što je kamera povišena i vidi se spolovilo mladog momka!
    [Izmjenio Cherry D Mod]

  2. #92
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Mortal Online

    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  3. #93
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Mortal Online

    Prosta slika ^^
    ..moram ju uklonit..

    No ostavit ću kratak opis što se nalazilo na slici : )
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  4. #94

    Re: Mortal Online

    Ajde ćuti, svi znamo da si bio zavidan na njegovog pitona.

    Inače:


  5. #95
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180

    Re: Mortal Online

    grafika je trenutno u beti ogranicena kao i mnoge druge stvari i s vremenom se dodavaju nove....
    e da i jeste li znali da svak rasa donosi svoje bonuse i da se mogu pojmesat 2 rase (cak mozda i vise nisam siguran) i napravis nes novo, nesto divjee
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  6. #96
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Mortal Online

    S obzirom da ce postojati toliko vrsta maceva, i moci ce se radit kuce... pretpostavljam da onda mozes biti kovac.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  7. #97
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180

    Re: Mortal Online

    woohoo evo ga napokon potvrdjeno koristit ce speedtree 5 :
    i video pa se sami ujerite :
    EhwZ7Sb0 ... L&index=23

    eo i link =)
    http://www.mortalonline.com/feature/nex ... n-graphics
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  8. #98
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180

    Re: Mortal Online

    bem ti edit... kako fixat ovaj editSproblem ??

    znaci ako zelite u betu bolje vam je pozurit i kupit igru dok jos ima kopija za uzet koliko sam cuo jos ih ima oko 2500, znaci 500 za blok D a ostalo spada u blok E koji je 2 tjedna poslje bloka D

    There will be total of 10.000 copies.

    All 10.000 copies are available to preorder, but only the 1st 2000 will get into the beta block A.
    (This 1st 2000 is counted as 999 LE versions (1 life time box) and 1000 others (i.e. box/dd))
    The next 2000 will get in 2 weeks later and then again 2000 in 2 weeks later and so on...

    Here are the dates (estimated according to 2 weeks arrangement):

    Monday July 20 2009 - Block A Beta invites.

    Monday August 3 2009 - Block B Beta invites.

    Monday August 17 2009 - Block C Beta invites.

    Monday August 31 2009 - Block D Beta invites.

    Monday September 14 2009 - Block E Beta invites.
    edit:
    pitanje :
    Will there be any form of ships or naval combat?
    = Citat = Izvorno postao Lachrymose Community Moderator
    not on release, but they want to implement them sometime after release.
    sad se zamisljam negdje oko otoka u svom brodu sa 20-ak ljudi kako cekamo neki trejd/noob brod i kupimo im sve sto imaju, i 2 dana poslje po gradu na posterima WENTED: CrazyCrew 5k zlatnika
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  9. #99
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Mortal Online

    O Mahmda Gandi, jednostavno se isplati ovo uzeti.
    Ponajviše zbog CC[a], ej, al šta mi nismo bili uvijek dobrice ^^
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  10. #100
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180

    Re: Mortal Online

    hehehe.... bili je proslo vrijeme

    neznam stvarno svaki dan sam sve ludji sto nisam kupio ranije igru barem da sam u bloku B ili C al nema veze isplati se cekat

    nego cherry i ti kupujes igru ili ?
    ako da mogli smo napravit ex-yu (international) guild ?
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  11. #101

    Re: Mortal Online

    Napravite, bar znam koga ću stalkati onda.

  12. #102

    Re: Mortal Online

    Ja ću 99.9% kupit igru za E slot, onaj 0.01% je za D slot
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  13. #103
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180

    Re: Mortal Online

    hehe super... vidimo se ingame


    @Arbiter..
    ma ja sam trenutno stavio app u www.hybridguild.co.ukSsvidja mi se organizacija i svega ostalog jedan od ozbiljnijih guildova
    iako su me pozvali u The Audacian Republic koji ima ljepu povjest u mmoima... al sam otisao u hybrid jer primaju sve rase, manje su zahtjevni. itd.. itd...
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  14. #104
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Mortal Online

    Wait, wait, wait, pomorska borba? Mhm, ako Vuk bude igrao, može se kladiti da ću rentati čamac i rammati mu brod da mu se osvetim za ono potapanje u VC-u.

    Inače, u vezi onog drveća, jel to uopće legalno? Nešto tako kulno mora biti ilegalno.



    Ah, već se vidim kako plaćam nekom kapetanu da me povede na put oko svijeta kako bih crtao karte koje čem potom prodavati običnom puku... Beš mi sve ako ovo nije naslov za kojim trenutno najviše izgaram (uz Mass Effect 2).

  15. #105
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Mortal Online

    Mislim da ću odgoditi kupnju PS 3-a zbog ovoga i modern warfarea 2. Ovo definitivno kupujem. Hoće li se trebati plaćati mjesečno ovo?

  16. #106
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180

    Re: Mortal Online

    @Hans u tvom avataru bore se PS 3-a na ljevoj strani, modern warfarea 2 na desnoj, a na kraju dobio MO hahaha

    @Hellboy brijem da ce i kanabis bitu medju toliko drveca (materijala) odma ovakav armor radim :
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  17. #107
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Mortal Online

    = Citat = Izvorno postao Hansi Kürsch
    Mislim da ću odgoditi kupnju PS 3-a zbog ovoga i modern warfarea 2. Ovo definitivno kupujem. Hoće li se trebati plaćati mjesečno ovo?
    Naravno

  18. #108

    Re: Mortal Online

    @Empe Tri:
    Yup, onaj tzv. Bloodlines sistem koji ti u biti omogućuje da realno i u postotcima odlučiš s kojom si rasom sve u krvnom srodstvu (kao što si rekao, svaka ima prednosti tako da ne znam baš koliko se isplati da u sebi imaš malo od svake rase u tamo 5. koljenu). Ja još nisam odlučio hoću li uzeti igru (like I reko, do sada mi nije bila na radaru toliko) tako da ću vjerojatno čekati neke recenzije prvo... gadovi, imati ćete prednost u odnosu na mene.

    Edit traje 45 minuta od postanja, mislim (Hellboy...) tako da hebiga.

    @Hellboy:
    Čitao samo malo po forumu i brodovi ti neće biti prisutni u verziji igre kad tek izađe, ali navodno će biti dodani (uglavnom, dosta toga će biti u igri pri izlasku, ali to će biti core stvari na koje će nadograđivati kasnije i koje će proširivati). Btw, jel' skontao tko na forumu tamo zašto je neki lik opsjednut dupinima?

  19. #109
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180

    Re: Mortal Online

    da jesam ja jos prije hahaha.. umro od smijeha coek zeli dupine lovit hahaha
    a sto se tice dodavanja stvari, rekli su da ne zele ubacit masu stvari koja nece kako treba radit nego ce ih postepeno usavrsavati i dodavati u igru to su addonovi koji ce bit naravno besplatni i rekli su s vremenom napravit ono sto su planirali ne zele da bude odma na pocetku masu zbuganih stvari
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  20. #110
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Mortal Online

    Nema veze, uzevši u obzir količinu sadržaja koju igra treba sadržavati po izlasku, mogu čekati brodove. Možda nam jednog dana daju i vozala (ne aute i avione, više nešto poput kočija i sličnih, fantasy orjentiranih stvari) što bi olakšalo kretanje i...heh...švercanje tone stvari u kočiji.

    I da, u vezi siege opreme, opsada, ratovanja i player housinga. Znam da će ih implementirati (ne znam jel po izlasku igre ili kasnije ali nije ni bitno) no nigdje ne mogu naći spada li player housing pod zgrade koje je moguće uništiti. Twould be EFFING awesome kad bi netko primjerice boravio u svojoj maloj kućici, pripremao potione i slične stvari od bilja koje je nakupio u obližnjoj šumi dok mu ne uleti kamenčina u kuću i razvali ju. Kamenčinu je naravno ispalio katapult parkiran izvan grada jer je upravo počela opsada istog.

    Sjediš kraj kotla dok se nešto kuha i zadnja stvar koju čuješ je urušavanje krova i potom vidiš kamenčinu koja prolazi kroz isti.

    Još ako je kamen u plamenu...

  21. #111
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180

    Re: Mortal Online

    nisam siguran za to da ces moci srusit kucu ali negdje sam citao da ce se moci vrata razvalit kad budes ulazio u nju... po 1 covjek ispod prozora 2 na vratima.... i "boom!!" tras!!!... odose vrata u neko Primorsko Mjesto.. FBI dizemo ti kucu u zrak (pokrades sve naravno i odes do susjede na kavu haha)
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  22. #112
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Mortal Online

    Mislim da previse ocekujete od MO... al vidjet cemo

  23. #113
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Mortal Online

    Ali ja hoću vidjeti gradove u ruševinama. Rat je dobar za posao. A rušenje kuća je dio rata. Onda mogu nacrtati novu kartu neke zone kad više ne bude nekog grada i to prodavati prije nego se konkurencija sjeti napraviti isto.

    Besides, nakon takvog sranja obavezno ostane tona stvari u ruševinama. To sve vrijedi pokupiti (zato očem kočije. ) i prodati.

  24. #114

    Re: Mortal Online

    Daj na tu svu kartografiju i ostalo, su rekli da će se moći udruživati u saveze i ostlao a sa dovoljno saveznika će se moći vladati nad cjelom nacijom, sad sigurno će izrasti novi gradovi. Odmah sam se sjetio, kad već ima i kartografija, pa bit će i urbano planiranje, zar ne?
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  25. #115

    Re: Mortal Online

    @Worthaur:
    Ne baš, sve ovo (osim kočija kojih vjerojatno neće biti jer će biti karavana koje će trebati štititi) je uglavnom spomenuto od strane devsa.

    @Hellboy:
    PC kuće će se moći rušiti, ali to će biti uglavnom rezervirano za guilde, a ne za pojedince. Prvenstveno jer će svi željeti sagraditi kuću (koja će biti sama po sebi uspjeh, ako je vjerovati devsima) na dobrim lokacijama... lokacijama koje žele i jače guilde na serveru. E sad, zamisli da ti se uvali neki mulac sa svojom straćarom, a guildi treba to mjesto da bi im se skupina kuća tretirala kao naselje? Zato postoji siege oprema i ultimatumi. Naravno, mehanika nije još definirana.

    Naravno, ja bi bio pametan i sagradio baš straćaru ali u vukojebini nekoj... ono, skrivena baza operacija kad zagusti.

  26. #116
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Mortal Online

    Hej, guild kuće su još zabavnije. Uz malo sreće demoliraš pola gilda jednim potezom.


    I phat lewt koji ostaje je daleko ljepši nego ako rušiš straćare u predgrađu dok ideš prema utvrdi.


    Što se skrivenih baza tiče, hell, sigurno će biti špilja.

  27. #117
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180

    Re: Mortal Online

    vidis ja bas necu spilju svi ce tamo ulazit i uvjek se pitat sta ima u ovoj spilji... negdje na vrhu neke planine napravim kucu do koje bi trebalo dosta vremena za doc i da bude komplicirano ono gdje nema zive duse ma gdje nebi ni sokol maric se usudio doc hehe...

    uglavnom to me u pocetku nece bas ni zanimat ta gradnja jer cu bit u guildu pa ce vjerovatno oni to radit a ja sam im rekao da cu ja radit kartografiju, istrazivat podrucja, biti nesto kao scout ulazit u tudja podrucja i assassin... a u slobodno vrijeme thief (sto naravno nitko nece znat ni iz guilda ni nitko koga znam pa cak ni vi hahaha ]Sovo zadnje sto sam napisao ce te zaboravit za 3...2...1... sta sam ono rekao ?
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  28. #118
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Mortal Online

    Mhm...sad si mi dao za razmišljati. Osim kartografije, bilo bi zabavno infiltrirati se tamo gdje ne bi smio biti. To sam uvijek volio raditi. Adrenaline rush and shit like that.

    Pitam se hoće li biti katapulta i hoće li me moći ispaliti preko zidina po mraku.

  29. #119
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Mortal Online

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    @Worthaur:
    Ne baš, sve ovo (osim kočija kojih vjerojatno neće biti jer će biti karavana koje će trebati štititi) je uglavnom spomenuto od strane devsa.
    Riječ developera i izdavača nisu baš nešto na što se čovjek može osloniti, pogotovo u svijetu MMO-a.

  30. #120
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180

    Re: Mortal Online

    vjerovatno pri padu bi se zaljepio u neko drvo ili bi pogodio neki kolac sto je slucajno uperen prema tebi... ne nece moc barem ja tako mislim po meni nebi bilo realno da neko moze letit 15m u zrak i sletit na sigurno osim ako ogodi stalu sa sijenom onda da

    inace volim bost khm.. nos di mi nije mjesto, zato obozavam suljanje i ulazenje u nedozvoljeno a i daje mi vece sanse da me nitko ne vidi tj da mogu sam prezivit

    @ ssalG koliko citam ovdje su dosta toga napravili i ljudi ih hvale kako svakim danom sve vise napreduju... a koliko i ja vidim javljaju se pojedinci dosta na forumu sto nije bas cest slucaj u ostalim mmo-ima
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

Slične teme

  1. Mortal Kombat
    By MarkaN in forum Gaming općenito
    Odgovora: 200
    Posljednji post: 02-10-2013, 12:48
  2. Mortal Kombat 9
    By Rally in forum Gaming općenito
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 16-04-2013, 18:39
  3. Mortal Kombat
    By Silent boy in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 17-10-2010, 11:42
  4. Mortal Kombat
    By Samael in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 21-10-2009, 18:11
  5. Mortal Kombat
    By mrs.croft in forum Gaming općenito
    Odgovora: 59
    Posljednji post: 21-08-2006, 15:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •