Stranica 13 od 15 PrvaPrva ... 31112131415 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 361 do 390 od 423

Tema: Mortal Online

  1. #361
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    169

    Re: Mortal Online

    i jos jedna stvar, moj avatar je celav. Stoga, tvoj post nema smisla.

  2. #362

    Re: Mortal Online

    Nah, neda mi se.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  3. #363
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Mortal Online

    čudo da još niko nije došo i reko da je zizzy fanboi >.>

    to je očito najjači argument kad neko argumentirano dokazuje da je jedna igra bolja od druge

  4. #364
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    169

    Re: Mortal Online

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    čudo da još niko nije došo i reko da je zizzy fanboi >.>

    to je očito najjači argument kad neko argumentirano dokazuje da je jedna igra bolja od druge
    nisam fanboy XD

    samo sam objektivan i imam zdrav razum. Inace, i ja sam u pocetku pljuvao po star vaultu kad sam vidio leakove od prvih dana u beti (kad si u igri mogao samo trcat i napadat druge, bilo je gore neg alpha)

    al star vault se definitivno dokazao

  5. #365
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Mortal Online

    = Citat = Izvorno postao SirZizzy
    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    čudo da još niko nije došo i reko da je zizzy fanboi >.>

    to je očito najjači argument kad neko argumentirano dokazuje da je jedna igra bolja od druge
    nisam fanboy XD

    samo sam objektivan i imam zdrav razum. Inace, i ja sam u pocetku pljuvao po star vaultu kad sam vidio leakove od prvih dana u beti (kad si u igri mogao samo trcat i napadat druge, bilo je gore neg alpha)

    al star vault se definitivno dokazao
    nisam te ni nazvao fanbojem, samo samo izrazio svoje čuđenje da to neko drugi nije to reko

  6. #366
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    169

    Re: Mortal Online

    ok ljudi, SUUUPER vijest!

    ravno iz usta sefa


    Dear community,

    As you know we have been working on fixing the lag we have been experiencing during the latest open beta phase. We've successfully pinpointed the main reasons for his and are currently solving them as fast as we can.

    We have also had some problems with our patcher, both in the terms of a huge amount of new players trying to connect to the game, and that we had too few servers hosting the data. We have now updated this and it should work a lot better now. As already announced the (by now) outdated client on the Mortal Online DVDs will now properly update itself.

    We will have a small patch on Monday 15th of February, containing a combat overhaul which will improve the overall feeling and flow of the combat. This includes updated hit boxes, real weapon arcs (to hit your target more accurately not relying on where your “crosshair” is but where the actual blade is), some bug fixes and some small features. We are looking forward to hearing your response on these important changes.

    On 22th of February we will release a huge content patch including even more combat changes, changes to the magic system, new weapons, obviously new content as in new areas, pickables/resources, npcs and mobs, new player buildings and some other stuff you may find very interesting.

    We are looking forward to release these patches as they affect the core of the combat in the game and we think the result is very good so far. This is of course something we will continuously improve and polish since it’s an important factor of the game.



    jedva cekam 22., tad ce napokon ubacit sve one stvari koje su dugo cekali za release

    btw: svi koji govorite da mortal sucka, sad krenite igrat (il sutra), nemate vise nikakvog laga.

  7. #367
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Mortal Online

    Niko nije reko da sucka zbog laga

  8. #368
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    169

    Re: Mortal Online

    = Citat = Izvorno postao Worthaur
    Niko nije reko da sucka zbog laga
    heads shall roll.

  9. #369
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Mortal Online

    kako mortal napreduje čini mi se da bi mogo izač u kasno proljeće možda u ljeto, sumnjam da će da proljeća izač, a neki su govorili da je u prosincu trebo izač, kak je situacija prekrasna itd itd.

  10. #370
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Mortal Online

    Sav SPAM izbrisan iz teme.
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  11. #371
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Mortal Online

    Evo fail izlazi ovaj mjesec

    = Citat = Izvorno postao Empe Tri
    i da igra mora izbacit jos jedan veliki patch i male popravke poslje toga a sljedeci veliki patch izlazi za 2 tjedna poslje toga ide izlazak igre tako da ocekujte da igra bude gotova u 12. mj datum nikom nije poznat cak ni devsima tak da nagadjanja kad ce izac igra niko ne zna te gluposti sto ljudi pisu da ce igra izac za 1-2-3 mj. su ne tocna.
    Sta sam ja reko DDDDD

  12. #372
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180

    Re: Mortal Online



    ups.. maj bed
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  13. #373
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    169

    Re: Mortal Online

    = Citat = Izvorno postao Worthaur
    Evo fail izlazi ovaj mjesec
    -_-

    kao sto sam vec tisucu puta ponovio, ti uopce nisi znao sto ocekivat od igre

    evo tocan popis sto je star vault rekao da ce bit na release-u. I te informacije su iz usta henrika nystroma (CEO).

    - The full Myrland continent
    - At least 9 races, male and female
    - Blood mix and character customization
    - Main features of the skill system
    - Full PvP, full loot
    - Full melee and ranged combat
    - Basic magic combat
    - Mounts and mounted combat
    - Basic GUI for the crafting system
    - Resource gathering
    - Basic Guild mechanics
    - Basic player housing
    - Basic NPC mobs and wildlife

    kao sto odma mozes zakljucit dobili smo PUNO vise nego sto je obecano, prva stvar koja mi pada na pamet je full skill system, thievery, hitboxovi, nova rasa i jos puno tog.

  14. #374

    Re: Mortal Online

    na prvi pogled igra je jako slicna darkfallu zar ne?

  15. #375
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    169

    Re: Mortal Online

    = Citat = Izvorno postao VCOnaab
    na prvi pogled igra je jako slicna darkfallu zar ne?
    i da i ne. Obadvije igre su sandbox, iako darkfall dosta faila po pitanju slobode, a kako nema puno drugih sandbox igara na danasnjem trzistu onda naravno sve igre tog tipa izgledaju slicno.

    ako se dvoumis izmedju darkfalla i mortala reci pa cu objasnit glavne razlike

  16. #376
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Mortal Online

    Dvoumim se

  17. #377
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Mortal Online



    igra ima super ideju, stvarno bi želio da uspije al neče, jednostavno nema taj neki štih uspjeha...

    da se razumijemo, nisam reko da će igra bit loša, nemam sumnje da će bit super, al to uopče nije igra koja može bit mainstream i da ima populaciju veču od milijun korisnika(s druge strane ovo i nije tak loše )

  18. #378

    Re: Mortal Online

    Code:
    Minimum configuration (1024x768, detail reduced)
    OS: Windows XP Service Pack 2 or Windows Vista
    Processor: Intel Pentium 4 3Ghz or equivalent
    RAM: 1GB
    Video card: ATI Radeon 9800/nVidia GeForce 6600
    Video memory 256MB
    Hard drive space: 5-25GB
    
    Recommended configuration (1680x1050)
    OS: Windows XP Service Pack 2 or Windows Vista Service Pack 1
    Processor: Intel Core 2 Duo 2.4GHz or equivalent
    RAM: 2048MB Dual Channel DDR2
    Video card: NVIDIA GeForce 8800 GT or equivalent
    Video memory: 512MB
    Hard drive space: 30GB
    ako je shader 3.0 mogu se oprostiti od igre,loše je to što ovakve igre zahtjevaju malo bolje kompjutere da vidis pravu grafiku

  19. #379
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    169

    Re: Mortal Online

    = Citat = Izvorno postao Rang€r


    igra ima super ideju, stvarno bi želio da uspije al neče, jednostavno nema taj neki štih uspjeha...

    da se razumijemo, nisam reko da će igra bit loša, nemam sumnje da će bit super, al to uopče nije igra koja može bit mainstream i da ima populaciju veču od milijun korisnika(s druge strane ovo i nije tak loše )
    lol pa naravno, navedi mi bar jedan p2p MMO osim wow-a koji ima preko milijun korisnika

    a to su jos i mainstream MMO-i

    pa developeri su ciljali na populaciju od 50-60k korisnika, eve - najveci hardcore sandbox mmo ima samo 300k ljudi

    85% MMO gamera su razmazena derista koja obozavaju grind i.. sve sto wow ima. Pa takvi ljudi nebi ni primirisali igri koja ima FFA PVP i FULL LOOT, gdje se moze dogodit da nesto sto si radio mjesecima nestane u trenu. (al bas zbog toga je i super atmosfera i napetost )

    mortal ce imat oko 40-50k korisnika na release-u, a kasnije mozda predje i eve, vidjet cemo

  20. #380
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Mortal Online

    FFA PVP je kul ako ne igra hrpa debila koji vole iz čista mira napadat kao što je to bilo u AoC-u.
    A taj "FULL LOOT" je za skoro svakog normalnog igrača pretjeran. Oprosti što nismo svi hardkor šmokljani
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  21. #381
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    169

    Re: Mortal Online

    = Citat = Izvorno postao Kostolomac
    FFA PVP je kul ako ne igra hrpa debila koji vole iz čista mira napadatSkao što je to bilo u AoC-u.
    to je jos samo jedan od razloga zasto je mortal bolji od darkfalla. U darkfallu kao sto si i sam rekao, ljudi iz cista mira napadaju. Cim vide nekog lika kako hoda odma udju u borbu. A u mortalu imas posljedica za ubijanje ljudi iz cistog mira (10% stat loss kad crknes i JOS ti uz to mogu uzet sve stvari ak te srede -full loot)

    tako da ti se u mortalu ne isplati PKat neke random ljude bez razloga. Bas zato je u mortalu i razvijena ta politika izmedju guildova, mozes se PKat bez posljedica samo protiv membera guilda sa kojima si u ratu. A ako zelis ubijat random ljude onda ti je bolje da imas guild iza sebe koji te stiti, il da budes jedan od (naj)boljih igraca na serveru.

  22. #382
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Mortal Online

    = Citat = Izvorno postao SirZizzy
    = Citat = Izvorno postao Kostolomac
    FFA PVP je kul ako ne igra hrpa debila koji vole iz čista mira napadatSkao što je to bilo u AoC-u.
    to je jos samo jedan od razloga zasto je mortal bolji od darkfalla. U darkfallu kao sto si i sam rekao, ljudi iz cista mira napadaju. Cim vide nekog lika kako hoda odma udju u borbu. A u mortalu imas posljedica za ubijanje ljudi iz cistog mira (10% stat loss kad crknes i JOS ti uz to mogu uzet sve stvari ak te srede -full loot)

    tako da ti se u mortalu ne isplati PKat neke random ljude bez razloga. Bas zato je u mortalu i razvijena ta politika izmedju guildova, mozes se PKat bez posljedica samo protiv membera guilda sa kojima si u ratu.SA ako zelis ubijat random ljude onda ti je bolje da imas guild iza sebe koji te stiti, il da budes jedan od (naj)boljih igraca na serveru.
    dakle bit će random pkanja :>

  23. #383
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    169

    Re: Mortal Online

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    dakle bit će random pkanja :>
    jedino ako si JAKOSdobar ili suicidalan

  24. #384

    Re: Mortal Online

    planiro sam ju zaigrat, ali maloprije sam gledao forum i vidio da se dosta ljudi zali na banku (storage) da ima jako jako malo mjesta.
    Sad jeli se u kuci koju napravite sami povecava ta banka?
    Eto za ove koji je igraju u beti da mi kazu, jer vidim na forumu dosta se ljudi buni na taj limited storage.

  25. #385
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Mortal Online

    = Citat = Izvorno postao SirZizzy
    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    dakle bit će random pkanja :>
    jedino ako si JAKOSdobar ili suicidalan
    uvjek če bit neko jako dobar, koji će bit najbolji na serveru, uvjek će bit nolifera, uvjek će bit najjača guilda, dakle bit če pkanja, oni će svršavat po drugima i niko im niš neče moč, za godinu dana igra propadne... naravno ak to ne promjene

  26. #386
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    169

    Re: Mortal Online

    mortal je hardcore igra, ako ti smeta malo PKanja vrati se u wow, jedi cvijetice i seri dugu.

  27. #387

    Re: Mortal Online

    zizzy jeli istina da je storage limitiran???

  28. #388
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    169

    Re: Mortal Online

    = Citat = Izvorno postao zWerR
    zizzy jeli istina da je storage limitiran???
    nah, vjeruj mi, ne treba ti veci storage za sada. A i zaboravaljas da mortal nema onaj globalni storage sto znaci da u jednoj banci mozes stavit armor, u drugoj mac, a u trecoj koji cvijetic koji uberes putem, nema sanse da ti fali mjesta

    samo je "problem" u tome da onda moras sa jednog mjesta uzet mac, a sa drugog armor pa onda dugo putovat

    ali kasnije ce doc karavane tako da ces moci sve stvari nosit odjednom od grada do grada

    ee ljudi dal je netko za to da napravimo ex-yu guild, release je odma iza ugla pa onda ako mi mozete rec vase ime na forumu, ja i jos jedan tip skupljamo popis za guild

  29. #389

    Re: Mortal Online

    O, hai thar.
    Mortal Online odgođen

  30. #390
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Mortal Online

    hmmm, baš bi mogo sad OB isprobat da vidim kakva je igra, mada ne očekujem puno...

Slične teme

  1. Mortal Kombat
    By MarkaN in forum Gaming općenito
    Odgovora: 200
    Posljednji post: 02-10-2013, 12:48
  2. Mortal Kombat 9
    By Rally in forum Gaming općenito
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 16-04-2013, 18:39
  3. Mortal Kombat
    By Silent boy in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 17-10-2010, 11:42
  4. Mortal Kombat
    By Samael in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 21-10-2009, 18:11
  5. Mortal Kombat
    By mrs.croft in forum Gaming općenito
    Odgovora: 59
    Posljednji post: 21-08-2006, 15:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •