Stranica 12 od 15 PrvaPrva ... 21011121314 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 331 do 360 od 423

Tema: Mortal Online

  1. #331
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2009
    Postova
    203

    Re: Mortal Online

    Ja sam se rego i vidim da mogu trial kod ubacit, a di da ga nađem?

  2. #332
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180

    Re: Mortal Online

    neko ti mora dat budy key ja nemam inace bi ti dao
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  3. #333
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2009
    Postova
    203

    Re: Mortal Online

    Ajmo ko ima, znam da imate...

  4. #334
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    169

    Re: Mortal Online

    VAŽNE VIJESTI LJUDOVI

    Before we move on to the open beta and then release shortly after, we need your help with a massive initial stress test early next week.
    We will be releasing a new patch shortly before that - the stress test will run with that new version.

    EVERYBODY will be able to participate in that test.

    Not only current beta testers. During the test, which will last for about 1-2 hours, everybody who set up an account using the shop page (completing step 1) will be able to participate.


    dakle ljudi TRCITE na stranicu i napravite account da mozete uc u open beta. Samo napravite account, kliknite na ono di pise "digital download- version available here" i dalje cete znat napravit

    znaci ne morate narucit igru, samo napravit account i sa accountom se onda log-innate i.. rekao bih testirate al ne morate nista testirat niti radit, samo trebate bit log in-nani ! yay!

    Details about the exact date and time will be posted here early next week.

    inace imajte na umu da to nije open beta, nego zadnji i najveci stress test za server. Trajat ce sat-dva.

  5. #335
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    169

    Re: Mortal Online

    i jos jedna stvar, mislim da je daniel il netko drugi bio rekao da ce doc cijeli ostatak myrlanda (znaci tindrem, i sve ostalo) prije open bete, znaci u tom patchu prije stress testa! woo woo woo

    evo jos nekaj, iz matsovih usta za gamerske usi

    But this is not a test of game play mechanics, or AI, or Extraction/Crafting etc. It's simply a test where our goal is to crash the server, hopefully several times, so that we can see when it crashes and why. For people that haven't tried the game at all but want to see how it looks, this may be a good opportunity. But they shouldn't count on getting in, and if they do, there will probably be lots and lots of lag. And crashes. Still, we need you to help us make a better game!

    cilj je stvorit sto veci lag i srusit server sto vise puta moguce!

    mislim da je najbolji nacin da se to ucini da napravimo borbe od ono par tisuca vs par tisuca ljudi, u svakom slucaju bit ce EPIIICC!

  6. #336
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064

    Re: Mortal Online

    treba se buddy key

  7. #337
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Mortal Online

    Također.

  8. #338
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    169

    Re: Mortal Online

    dal vi idete na create account sto sam opisao il na nesto drugo? XD

    evo vam link seksonje moji (https://account.mortalonline.com/account/new.php)

    e, i sa iducim patchem nam NAPOKON dolazi.. dun dun dun... *tema iz good, bad and the ugly*... dun DUUN!... *jos dramaticne glazbe*... TRAVA!!!

    svijet napokon vise ne izgleda prazno sa samo onom glupom teksturom zelenom!

    evo slikice kak ce izgledat nakon patcha!



  9. #339
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064

    Re: Mortal Online

    pa sizzy mi ocemo igrat odmah sada niko ne zeli na stress test na koji neces moc ni uc kolko ce se kreshat, ak imas acc za betu aj se javi na msn: nova370@hotmail.com

  10. #340
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Mortal Online

    hmm i ja napravio acc, al nigdje ni rječi o OB, jedino me pita ono za neki trial key ko i ostale, al to će valjd tek kasnije uvest trial u igru, koji češ aktivirat tako da ti neko ko je kupio igru da trial key koji se dobio(ko sa WoWom)

  11. #341
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    169

    Re: Mortal Online

    = Citat = Izvorno postao Slayer
    pa sizzy mi ocemo igrat odmah sada niko ne zeli na stress test na koji neces moc ni uc kolko ce se kreshat, ak imas acc za betu aj se javi na msn: nova370@hotmail.com
    nemam MSN, izbrisao sam ga davno, al se mozemo nac u fabernumu kad god ocete

    in game name: zizzy i seawolf (kad sam vidio onu awesome kapetansku bradu, jednostavno sam se morao tako nazvat )

    al ustvari kad bolje razmislim bum instalirao msn danas, do 4 sata sam vani, pa kad se vratim doma cu to napravit prije onog eventa u 6. (evo link ak niste culi za njega : http://www.mortalonline.com/forums/3026 ... post667004)

  12. #342
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    169

    Re: Mortal Online

    svi vi koji ste u beti pozivam vas na moj event (http://www.mortalonline.com/forums/3039 ... post667286)

    evo copy paste

    alright, so I lost at the GM tournament but I at least got the armor!

    so I invite everyone to the armor contest, seeing as I don't need it at all because I don't even play the beta

    only FEMALE characters can participate! And NO CLOTHES are allowed!

    You'll basically have to show me your boobs, and give me some compliments!

    The event will be held on wednesday, at 18 pm CET/ GMT+1 (CET - central european time.).

    The armor will be held in my bank until the winner is decided, so killing me will only flag you .

    note that the ugly characters are automatically disqualified!

  13. #343
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Mortal Online

    Ako tko ima koji Trial code viška, bio bih zahvalan da mi ga da.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  14. #344
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    169

    Re: Mortal Online

    grim ne treba ti nikakav trial code, samo napravi acc kako sam spomenuo par postova iznad. Radit ce vam za open betu, i onda kad igra izadje samo nadoplatite.

    evo slika NAJBOLJEG sela u mortal online-u, dosao je u igru zajedno sa glavnim gradom u jucerasnjem patchu! woo woo!

    http://www.imagesforme.com/show.php/...1816563917.jpg

    i evo glavni grad iz daljine, lik koji je to slikao ima grafiku na najnize tak da nemojte vristat.

    pogledajte kako su awesome ovi OGROMNI kipovi i palaca urezana u planini.




    imajte na umu da se grad jos nastavlja na drugom kraju planine.

    ulazna vrata:

    http://www.imagesforme.com/show.php/928 ... 224475.jpg[/url]

    tako je epic da bi mogao napravit *cin ljubavi* sa ovcom!

  15. #345
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180

    Re: Mortal Online

    da prejeben je ovaj novi grad
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  16. #346
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    169

    Re: Mortal Online


  17. #347
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Mortal Online

    Pa dobro je pocela ova open beta
    rofl

  18. #348
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Mortal Online

    opa, idem instalat igru pa da vidim, mada mi ne izgleda baš super, pošto piše tamo u onom prvom postu da postoje određeni spikeovi jer se data nemože catch upat il neki qrc

  19. #349
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    169

    Re: Mortal Online

    ma doslo je vise ljudi neg sto se ocekivalo pa zato. Al doci ce content patch sa novim sadrzajem, fixovima i svacim za par dana.

  20. #350
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Mortal Online

    Probao sam malo igrat i ono, nevidim sta je tu dobro
    Texture preocajno izgledaju, combat je katastrofa, udjem u combat mode i micem se 50% sporije i protivnik sam pobjegne kad vidi da gubi... Neznam jel se mozes ubrzat ak dignes dexterity il sta vec, jer ak nemos... rofl
    Znam da ima mounted combat al opet...
    O laggu da ni ne pricam, skoro kao fortovi u WARu a ni nije bilo tolko ljudi oko mene
    I da, skocim s planine, padam 10s i prezivim pad, nastavim normalno hodat, jel to lagg kriv il je tako napravljeno lol
    I svijet izgleda pre prazno

    Animacije su isto katastrofa, svaka treca osoba lebdi u zraku lol

  21. #351
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    169

    Re: Mortal Online

    to ti je lag o kojem svi pricaju

    bude dosao patch za par dana kak sam rekao

    a ovo sto govoris da je svijet prazan, nije. Ti ides po myrland steppes, koji cine 30% game worlda. (mozda malo vise)

    a ovako ti izgledaju stepe u pravom zivotu




    tako da se meni cini da je myrland steppe fotorealistican XD

  22. #352
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Mortal Online

    došo sad iz škole, idem probat igru... taman kad sam odbacio PC, ovak neš se dogodi, sad ak ovo fejla nema me na PCju dok klase u WARu ne srede ^^

    P.S. skida mi sad neki hotfix od 3 i po mba, zapeo na 2.72 mb remaining i nemiče :/

    jelto možd zato što sam pokrenuo onaj client koji sam skinuo kad je stress test bio?

  23. #353
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064

    Re: Mortal Online

    mene je igra razocarala 4 puta u prvih 5min i onda jos jednom dan poslije
    ja bi okrivio neki evoluirani lag

    i da sizzy ne radi ti slika u predzadnjem spolieru par postova iznad

  24. #354
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    169

    Re: Mortal Online

    = Citat = Izvorno postao Slayer
    mene je igra razocarala 4 puta u prvih 5min i onda jos jednom dan poslije
    ja bi okrivio neki evoluirani lag

    i da sizzy ne radi ti slika u predzadnjem spolieru par postova iznad
    mortal te razocarao kao mene dragon age. Poludio sam kad sam skuzio da se nemogu nit slobodno kretat, nit skakat i da je combat system kao u wow-u. Drugima rijecima poceo si igrat igru o kojoj nista nisi znao i imao si druga ocekivanja

    sto se tice slike stepe nema se sta vidit, stepa je pustinja sa travom. A ako si pratio mortal duze vremena, i ako si znao sto ce bit u igri i sto su obecali onda nebi trebao bit razocaran, sve sto su obecali je unutra. Jedini problem je trenutno lag i noobovima smeta to sto su izgubljeni u igri, neznaju sto da rade. Moj jedini savjet njima je da procitaju nekakav guide i krenu u igru, to sam ja napravio i nisam imao nikakvih problema.

    Izmedju ostalog sto se laga tice dosao je patch i lag je popravljen. (u patchi su dosli i emote-ovi!!! ) I doci ce jos jedan content patch koji ce JOS vise popravit lag i dodat jos neke nove stvari.

    edit: i god damn it nisam nit sizzy, nit sissy (dobro, aj to priznajem) nit suzzy nit đuro! Ime mi je jednostavno manly Zizzy.

  25. #355
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Mortal Online

    evo nakon par dana napokon uhvatim vremena probat ovo čudo i nikako da počnem igrat, prije mi se bar htjelo ulogirat pa nisam mogao stisnut play(zašto? :S) a sad mi se neče ni ulogirat, cjelo vrijeme piše getting revision

  26. #356

    Re: Mortal Online

    previse bezveznih MMO-a izbacuju koji ne nude nista novo vec ponavljaju jedno te iste gluposti. Bas zelim da propadne svaki moguci MMO koji ne nude nisto inovativno il bar zabavno, jedino mi je zao developera koji se trude da naprave... nista.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  27. #357
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    169

    Re: Mortal Online

    = Citat = Izvorno postao Mr. Ante
    previse bezveznih MMO-a izbacuju koji ne nude nista novo vec ponavljaju jedno te iste gluposti. Bas zelim da propadne svaki moguci MMO koji ne nude nisto inovativno il bar zabavno, jedino mi je zao developera koji se trude da naprave... nista.
    oh no you didn't! *mean look*

    oprosti ali u proslih 10 godina se nije pojavio ni jedan mmo upola inovativan kao Mortal Online (ako izuzmemo failove kao darkfall, koji su dobri na papiru al losi u stvarnosti)

  28. #358
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Mortal Online

    Fanboy is fanboy
    Sumnjam da ce MO imati vise od 100k pretplatnika, ako i tolko

  29. #359

    Re: Mortal Online

    = Citat = Izvorno postao SirZizzy
    = Citat = Izvorno postao Mr. Ante
    previse bezveznih MMO-a izbacuju koji ne nude nista novo vec ponavljaju jedno te iste gluposti. Bas zelim da propadne svaki moguci MMO koji ne nude nisto inovativno il bar zabavno, jedino mi je zao developera koji se trude da naprave... nista.
    oh no you didn't! *mean look*

    oprosti ali u proslih 10 godina se nije pojavio ni jedan mmo upola inovativan kao Mortal Online (ako izuzmemo failove kao darkfall, koji su dobri na papiru al losi u stvarnosti)
    Inovativan? PWI ima mnogo dobrih stvari koje nemaju u drugim mmovima.
    I samo da bude jasno, ja nigdje nisam rekao da je PWI bolji od bilo koje druge igre, al meni kao individui je bolji.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  30. #360
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    169

    Re: Mortal Online

    uf, prosli su vec mjeseci od moje zadnje prepirke na internetu (vec 7 mjeseci cekam mortal online i nisam igrao ni jedan MMO toliko dugo), ali to je sve kao voznja bicikla

    nemre se usporedjivat taj f2p mmo sa "normalnim" mmo-ima, pa radije bi igrao dosadni Aion nego bilo koji f2p. (nemoj mislit da sam neki elitist screamo kid, igrao sam godinama f2p mmo-e dok nisam poceo igrat p2p ^^)

    po cemu je inovativan perfect world? ima novih nikad prije vidjenih mobova za grindanje XD? Ajde, neka ima nesto inovativno, al to se nemre usporedit sa mortalom.

    pogledaj mortal online my good sir. Sve, od combat systema, pa do cijelog sandbox sistema, craftinga, housinga, rasa, nema levela, nema klasa, etc. etc.

    SVE je novo i u dosta velikom postotku nikad prije vidjeno na MMO trzistu. (bar ne u ovom tisucljecu, jer svaki ce sandbox malo licit na ultima online, kao sto ce i svaki grinder licit na wow/everquest)

Slične teme

  1. Mortal Kombat
    By MarkaN in forum Gaming općenito
    Odgovora: 200
    Posljednji post: 02-10-2013, 12:48
  2. Mortal Kombat 9
    By Rally in forum Gaming općenito
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 16-04-2013, 18:39
  3. Mortal Kombat
    By Silent boy in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 17-10-2010, 11:42
  4. Mortal Kombat
    By Samael in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 21-10-2009, 18:11
  5. Mortal Kombat
    By mrs.croft in forum Gaming općenito
    Odgovora: 59
    Posljednji post: 21-08-2006, 15:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •