Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 102

Tema: Nasilje

  1. #31
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Osoba /država /savez koja se nije pripremila na nasilje je naivna , glupa i vjerovatno gladna. Sit gladnome ne vjeruje.Sve ostalo su ideali i utopije a ne prošlost , sadašnjost i budućnost.
    Mnogi ljudi su tako govorili za mnoge stvari pa ih je vrijeme pregazilo (žene i glasovanje npr.). Duboko se nadam za budućnost čovječanstva da ćeš i ti biti među njima.

    Ženska emancipacija još nije pokazala svoj konačni učinak .Ne , nisam zadrt ( po uvjerenju sam ljevičar makar to nije garancija liberalnog razmišljanja) nego vidim neke stvari koje se današnjim ženama sve manje sviđaju...ali što su tražile to su i dobile.

  2. #32
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Nasilje

    Sgt. Bull bespotrebno si pisao sve to i adresiraš krive stvari. Samo zato što je ljudska povijest prožeta nasiljem, ne znači da je to nasilje uzrokovalo tehnološki napredak. Dapače zbog nasilja su se mnoga znanja i gubila, a dobar primjer za to su baš antičke civilizacije koje rado spominješ.

    @Bezimeni: Misli što želiš, ali činjenica je da je prije 100-njak godina većinsko razmišljanje bilo da su žene inferiorne muškarcima i da po prirodi nisu sposobne za mnoge stvari za koje su se danas pokazale itekako sposobnima. Svi razlozi za neravnopravnost su bili objašnjeni na taj način na koji ti danas opravdavaš nasilje - to je ljudska priroda, to je jednostavno tako i uvijek će biti. Ah ta ljudska priroda, prevrtljiva je to stvar.

  3. #33

    Re: Nasilje

    SAD je tijekom drugog svjetskog rata gospodarski jako napredovala...

  4. #34
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Nasilje

    Ne, nego prije i nakon. Zapravo prije bi se moglo reći da je Europa nazadovala, nego što je SAD napredovao.

    Napredak ljudske rase omogućuju trgovina i razmjena informacija/razmišljanja, a ne neki centralni autoritet koji vlada uz pomoć nasilja. Nasilje samo ometa baš ta dva faktora koja su najvažnija za razvoj i napredak.

  5. #35

    Re: Nasilje

    Pogrešno si shvatio. Pokušavam da ti pokažem kako je upravo taj (tehnološki i bilo kakav drugi) napredak glavni krivac za pojavu nasilja jer je upravo on bio presudan faktor za poticanje naroda na rat. Želja za napretkom vodi do sukoba koji neizbježno vodi do rata.

  6. #36
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Nasilje

    Ne bih se složio s tobom, nedostatak resursa je taj koji tjera na okrupnjavanje i napad na druge. Napredak čini baš suprotno - omogućuje resurse većem broju ljudi. jedini problem je u tome da nitko nikada nema dovoljno resursa, jer svi uvijek žele više i to je gorivo koje uzrokuje ratove, a ne napredak.

  7. #37
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Nasilje

    Ako ne vjerujemo u promjene, one se neće niti desiti. A vjera u nešto može preći preko svega i promjeniti ljude na svakakve načine, tako mi svih religija na svijetu.

  8. #38
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Nasilje

    Čovjek je predator, kroz cijelu svoju povijest to bio i s obzirom na to kako "njegujemo" te instinkte to će uvijek i ostati.
    Jedina razlika između čovjeka i npr. lava je ta što je inteligencijom čovjek pobjedio svoje prirodne neprijatelje i u nedostaku istih skužio da mu ono što želi sada može oteti samo čovjek ili viša sila, a budući da još uvijek nismo naučili kako objaviti rat višim silama pogodite kome smo se okrenuli.

  9. #39
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Nasilje

    Srećom pa nisi glup ko k.urac i shvaćaš da vojnici, lovci, kriminalci, sekualni prijestupnici...itd. također koriste jednu vrstu predatorskog instinkta.
    Također srećom znaš da većina ljudi ne živi cementnim džunglama već u manje-više ruralnim područjima.

  10. #40
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Ako ćemo tako, svaki sukob uopće jest proizvod čovječje retardiranosti, kako bi ti reko.

    Rat i sukob je čovjeku svojstven, nikome se ne sviđa, jasno, ali neka prvi baci kamen onaj koji nikad nije sudjelovao u sukobu. U getu se niggazi bore za veće pravo da šire svoje kriminalne aktivnosti. Zašto kriminal? Zato jer je to jedino šta im ostaje u tako siromašnoj zajednici. Da vi živite tamo, i vi biste pljačkali trgovine i benzinske jer mlađi buraz nema šta jest ni obuć.


    Barak Obama
    Say, what?!


    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Ako ćemo tako, svaki sukob uopće jest proizvod čovječje retardiranosti, kako bi ti reko.

    Rat i sukob je čovjeku svojstven, nikome se ne sviđa, jasno, ali neka prvi baci kamen onaj koji nikad nije sudjelovao u sukobu. U getu se niggazi bore za veće pravo da šire svoje kriminalne aktivnosti. Zašto kriminal? Zato jer je to jedino šta im ostaje u tako siromašnoj zajednici. Da vi živite tamo, i vi biste pljačkali trgovine i benzinske jer mlađi buraz nema šta jest ni obuć.

    Ne bi...samo su ljudi retardirani i misle da je to najlakši put(iskreno u getu to je i najlakši put ako ubijanje i dobivanje metaka u tijelo nazivate lakim)




    Crncima u getu Barak Obama je donio više lošeg nego dobrog,sada nemaju ispriku IT IS BECAUSE I AM BLACK.... sada je očito da se to ne koristi kao isprika nego kao dodatni motiv za zaposlenje
    Da mi je vidjet kako bi ti pošteno zarađivao u jednoj takvoj selendri od naselja. Nasilje i kriminal ponovo rađa nasilje i kriminal. Nije baš da su svi na ovom svijetu retardirani, a jedini ti pametan, niti su neke stvari tako jednostavne. Kako će mali crnjo (oprostite, nemam rasističkih mišljenja, to je samo od milja ^^) postat normalan čovjek i ić studirat pravo kad mu je i otac i brat (ono što su djetetu često najveći uzori) gangbanger koji se tuče i možda ubija kako ne bi bio ubijen?

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    Pogrešno si shvatio. Pokušavam da ti pokažem kako je upravo taj (tehnološki i bilo kakav drugi) napredak glavni krivac za pojavu nasilja jer je upravo on bio presudan faktor za poticanje naroda na rat. Želja za napretkom vodi do sukoba koji neizbježno vodi do rata.
    S

    Možda, ali rat je postojao i kad napredak u tehnološkom smislu. Da staviš petoro ljudi u jedan poveći kavez, potući će se, možda i poubijat prije ili kasnije, dao im ti kalašnjikove ili žlice.


    U svakom slučaju, utopiju možete čekati do vijeke vjekova, ona jeste neostvariva, i takvom je ostala nakon komunizma koji je trebao ostvariti takvu državu. I pogledajte šta se dogodilo.

    Općenito mi je zanimljivo kako nitko živ ne želi ići po onoj "okreni drugi obraz" metodi, već je svi obilno popljuju, skupa s njom Crkvu ili bilo koga tko ju predloži, a nakon toga se prave pacifisti koji bi "zabranili ratove" (da, vjerovali ili ne, imao sam kolegu iz razreda u srednjoj koji je izjavio da želi zabraniti ratove - epic fail). Bilo to vama mrsko ili ne (priznajem, i meni je, i prirodno je da je okretanje drugog obraza mrsko čovjeku uopće), činjenica je da onda tek ne bi bilo nikakvog nasilja ni ratova.

  11. #41
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Nasilje

    Dakako da sam protiv nasilja, ali postoje situacije u kojima je jedini odgovor nasilje, i to se ne može poreći.
    Uvijek će biti ljudi koji će prije pribjeći rješavanju problema nasiljem, nego nekim razumnim putem.
    Ti ljudi su inače dosta retardiraniji od drugih, pa se baš i ne može s njima pregovarati na neki normalan način.
    Dakako da se treba pokušati, ali ako ne uspiješ, nemaš drugog izbora nego uzvratit nasiljem.
    Ili dakako, okrenuti drugi obraz, ali čisto sumnjam da bi to netko bio spreman napraviti.
    To okretanje drugog obraza je sigurno plemenito, ali nećeš ništa time postići.
    Samo ćeš osobi koja te maltretira ili slično dati još dodatni povod da krene na tebe.
    Okretanje drugog obraza bi bilo idealno kada bi mogao te maloumne osobe uvjeriti kako nasilje nije u redu, ali to je skoro pa nemoguće.
    Imaš se pravo braniti ako te netko napadne, ali bitno je da nikada prvi ne započinješ, jer tek si onda retard.

  12. #42

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Možda, ali rat je postojao i kad napredak u tehnološkom smislu. Da staviš petoro ljudi u jedan poveći kavez, potući će se, možda i poubijat prije ili kasnije, dao im ti kalašnjikove ili žlice.


    U svakom slučaju, utopiju možete čekati do vijeke vjekova, ona jeste neostvariva, i takvom je ostala nakon komunizma koji je trebao ostvariti takvu državu. I pogledajte šta se dogodilo.

    Općenito mi je zanimljivo kako nitko živ ne želi ići po onoj "okreni drugi obraz" metodi, već je svi obilno popljuju, skupa s njom Crkvu ili bilo koga tko ju predloži, a nakon toga se prave pacifisti koji bi "zabranili ratove" (da, vjerovali ili ne, imao sam kolegu iz razreda u srednjoj koji je izjavio da želi zabraniti ratove - epic fail). Bilo to vama mrsko ili ne (priznajem, i meni je, i prirodno je da je okretanje drugog obraza mrsko čovjeku uopće), činjenica je da onda tek ne bi bilo nikakvog nasilja ni ratova.
    Onoga trenutka kada je Judeja sa Jeruzalemom kao centrom, postala Rimska provincija išla je po obrazcu "drugi obraz" , dobili su isto i po desnom i po lijevom obrazu. Rezultat njihovog bježanja od tadašnje stvarnosti doveo je do onoga što nam je danas poznato kao ostatak (drugog) hrama, Zid plača. Nastali su kao Rimska provincija čisto za uzajamnu dobrobit sa Rimljanima, a zbog svoje slabe politike i općenito slabog vojnog vladanja, Judejci su završili kao što je završavao najgori rimski neprijatelj, u vlastitoj krvi do koljena.
    Još jedan povijesni primjer kako ljudska zaluđenost i vjera u mir nije dovela ni do čega drugog doli do tlačenja, koje je dovelo do ustanka što je eventualno dovelo do razaranja svetog mjesta i skoro pa nestajanja pripadnika jedne vjere. Sve jer su okrenuli "drugi obraz". Ja sam gore samo rekao kako je svaki oblik napredka, pa čak i bilo kakav oblik širenja ljudskog staništa i stanovništva doveo do sukoba.

  13. #43
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    In my fucked up dream...
    Postova
    1.176

    Re: Nasilje

    = Citat = Izvorno postao ###DK###
    Imaš se pravo braniti ako te netko napadne, ali bitno je da nikada prvi ne započinješ, jer tek si onda retard.
    neke osobe to nikako da shvate ,ima jedan lik u razredu,s njim sam dobar a ne s onim drugim debilima koji ga svaki dan maltretiraju i tako ,on nikako da uzvrati pa naravno da ga onda svaki dan udaraju,iz iskustva znam da ako nasilje kod nekih slučajeva rješava nasiljem ali DK je pametno rekao,nikad ne započinjati prvi naravno,kad netko lječi svoje frustracije na tebi odgovori istom mjerom,i slažem se s činjenicom da nam je ubijanje u prirodi (nažalost)
    I’ve walked amongst the living dead
    And I’m sick of the voices that are in my head
    I’ve taken the ride and I’ve danced with death

  14. #44
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Nasilje

    Da barem ima nasilja u mom razredu... malo da se razbije monotonija...

  15. #45
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Nasilje

    = Citat = Izvorno postao dal3

    http://startswithabang.com/wp-content/u ... of_man.jpgS

    Ja sam pričao o modernom čovjeku, ali da, siguran sam da se u selima u Slavoniji il Baranji npr. svaki dan izlazi iz pećina i ide lovit hrana. Ili jel to oni idu u Konzum?
    Ti jednostavno neshvaćaš ono što sam ja napisao.
    Ja nisam govorio o lovu na hranu, već o korištenju predatorskih instinkta u druge svrhe.

  16. #46
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ne budi naivan .Tko to danas bilo što rješava mirnim putem? Osoba /država /savez koja se nije pripremila na nasilje je naivna , glupa i vjerovatno gladna. Sit gladnome ne vjeruje.Sve ostalo su ideali i utopije a ne prošlost , sadašnjost i budućnost.
    Rekao sam da će POKUŠATI to riješiti bez nasilja, naravno da to uvjek ne ide tako, ali je opet ta osoba civiliziranija jer je sukob pokušala riješiti kulturno.
    Uzmimo ovaj primjer - civilizirana osoba IRL je na forumu osoba koja daje valjane argumente, a nasilna osoba je ona koja doleti sa "TO JE TAKVO TEŠKO SRANJE, MOŽETE MI CUCLATI PENIS". Tko je od njih inteligentniji?


    Hmm, jel ovaj moj primjer ima ikakve veze s ičim?

  17. #47
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Nasilje

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ne budi naivan .Tko to danas bilo što rješava mirnim putem? Osoba /država /savez koja se nije pripremila na nasilje je naivna , glupa i vjerovatno gladna. Sit gladnome ne vjeruje.Sve ostalo su ideali i utopije a ne prošlost , sadašnjost i budućnost.
    Rekao sam da će POKUŠATI to riješiti bez nasilja, naravno da to uvjek ne ide tako, ali je opet ta osoba civiliziranija jer je sukob pokušala riješiti kulturno.
    Uzmimo ovaj primjer - civilizirana osoba IRL je na forumu osoba koja daje valjane argumente, a nasilna osoba je ona koja doleti sa "TO JE TAKVO TEŠKO SRANJE, MOŽETE MI CUCLATI PENIS". Tko je od njih inteligentniji?


    Hmm, jel ovaj moj primjer ima ikakve veze s ičim?S
    neizravno, da

  18. #48
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Nasilje

    Nasilje je dio ljudske prirode, kao što je i mir. Potreban je balans...
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  19. #49
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Nasilje

    meh...nasiljem se najbolje rješavaju problemi...puno efikasnije nego molbom

  20. #50

    Re: Nasilje

    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Nasilje je dio ljudske prirode, kao što je i mir. Potreban je balans...
    Messa disagrees - agresivnostSje dio ljudske prirode, agresivnost koja se na kraju manifestira kroz nasilje kod ljudi koji je nisu u stanju usmjeriti u nešto drugo.

  21. #51
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Nasilje

    ... a nasilje je posljedica nemogućnosti kontroliranja agresivnosti. Što znači da nasilni ljudi nemaju kontrole nad sobom.

  22. #52
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Nasilje

    ljutnju smatram vlastitim failom....

  23. #53
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707

    Re: Nasilje

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    ... a nasilje je posljedica nemogućnosti kontroliranja agresivnosti. Što znači da nasilni ljudi nemaju kontrole nad sobom.
    nek upišu boks
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  24. #54
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    In my fucked up dream...
    Postova
    1.176

    Re: Nasilje

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    meh...nasiljem se najbolje rješavaju problemi...puno efikasnije nego molbom
    a i to što kažeš
    I’ve walked amongst the living dead
    And I’m sick of the voices that are in my head
    I’ve taken the ride and I’ve danced with death

  25. #55
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Nasilje

    Npr. U mene covjek uperi pistolj s namjerom da me ubije. Pokazuje nasilje, tj. kak bi neki rekli retardaciju. Ja uzvracam istom mjerom, tj. branim se i povucem pistolj i ubijem ga prije nego on mene. Ja sam retardiran jer nisam sukob rijesio sa rijecima

    Glupo...

  26. #56
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Nasilje

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Npr. U mene covjek uperi pistolj s namjerom da me ubije. Pokazuje nasilje, tj. kak bi neki rekli retardaciju. Ja uzvracam istom mjerom, tj. branim se i povucem pistolj i ubijem ga prije nego on mene. Ja sam retardiran jer nisam sukob rijesio sa rijecima

    Glupo...

    Upravo o tome pričam...konkretne situacije a ne utopijski pogledi na svijet . Kada dođe biti ili ne biti sva logilka i moždana masturbacija pada u vodu , ili se obraniš ili si retard i čekaš svoj red ...nikada neću shvatiti bezbrojne letargične žrtve iz naci logora smrti ...

  27. #57
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Nasilje

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Npr. U mene covjek uperi pistolj s namjerom da me ubije. Pokazuje nasilje, tj. kak bi neki rekli retardaciju. Ja uzvracam istom mjerom, tj. branim se i povucem pistolj i ubijem ga prije nego on mene. Ja sam retardiran jer nisam sukob rijesio sa rijecima
    Ali shvaćaš, netko je morao biti retardiran da uperi pištolj u tebe i to sam napisao na početku rasprave, ali izgleda da nitko nije shvatio već svi tupe svoje. Znači: onaj tko je uperio pištolj u tebe zbog nekog razloga = retardiran, uzrok sukoba = njegova retardacija. Shvaćaš?

    I smješni se s tim utopijskim pogedom bla bla bla, nitko ne tvrdi da će nasilje nestati i bit samo cvijeće. Individualnih luđaka i nasilnika će uvijek biti, ubojica, silovatelja, you name it. Ali kolektivno nasilje, nasilje u koje se upuštaju tisuće ljudi nad drugim tisućama ljudi je uvijek apsolutno bespotrebno i produkt retardacije tj. debila koji misle da će time nešto postići, najčešće su izmanipulirani od strane onih koji zaista i nešto dobiju pa onda dalje šire svoju filozofiju da je to ljudska priroda itd.

    @Bezimeni: Kao netko čiji su članovi obitelji bili ubijeni u logorima smrti (pri itekakvim otporom, osim djece naravno), mogu samo izraziti svoje duboko gađenje prema tome što si napisao i preporučio bi ti da se malo obrazuješ prije nego što ideš takve gluposti pisati.

  28. #58
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Nasilje

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Npr. U mene covjek uperi pistolj s namjerom da me ubije. Pokazuje nasilje, tj. kak bi neki rekli retardaciju. Ja uzvracam istom mjerom, tj. branim se i povucem pistolj i ubijem ga prije nego on mene. Ja sam retardiran jer nisam sukob rijesio sa rijecima
    Ali shvaćaš, netko je morao biti retardiran da uperi pištolj u tebe i to sam napisao na početku rasprave, ali izgleda da nitko nije shvatio već svi tupe svoje. Znači: onaj tko je uperio pištolj u tebe zbog nekog razloga = retardiran, uzrok sukoba = njegova retardacija. Shvaćaš?
    Ma shvacam, nisam glup ^^

    Al ono ja nasiljem moram rijesiti tu situaciju, znaci nasiljem na nasilje, nema druge, ako je i ima, jaka je rijetkost, sto je tuzno...

    A ako je nasilje = retardiranost, onda jebiga ispada da sam ja retardiran....i zato sam rekao NESkao odgovor na prvi post.

    Takoder nasiljem se moze sprijeciti vece nasilje. Pa zato pobogu postoje zatvori. Pa jel nije nasilno drzati covjeka zatocenim protiv njegove volje <_>

  29. #59
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Nasilje

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Takoder nasiljem se moze sprijeciti vece nasilje.
    Može, ali se može stvoriti i novo, ključna riječ - osveta.

  30. #60
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Nasilje

    = Citat = Izvorno postao LL21
    .Ko zna,mozda se covjecanstvo ujedini u neku vecu cjelinu od nacionalnih drzava,ali za to jos nema dobre podloge.
    Do mišljenja sam da se zemlja, nikad neće ujediniti, iako sve to idilično izgleda u star treku ;D
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

Slične teme

  1. Nasilje vs Pornografija
    By Niko Bellic in forum Alt-F4
    Odgovora: 89
    Posljednji post: 02-10-2010, 14:30
  2. Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?
    By KI KI in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 111
    Posljednji post: 02-01-2010, 15:36
  3. Nasilje na stadionima i oko njih
    By W1k1n6 in forum Alt-F4
    Odgovora: 54
    Posljednji post: 07-07-2007, 10:59

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •