Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 64

Tema: gamerski miš

  1. #31
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: gamerski miš

    pixel je pixel

  2. #32
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    varaždin
    Postova
    150

    Re: gamerski miš

    = Citat = Izvorno postao Wishmaster
    e ma to te pitam uopće sam zaboravio da u vž imamo eurotrade odna se ipak odlučujem za ergo 525 ,thx


  3. #33
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: gamerski miš

    Loša odluka.
    No tvoj je novac , radi što hoćeš.

  4. #34
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: gamerski miš

    = Citat = Izvorno postao zombi00
    e ma to te pitam uopće sam zaboravio da u vž imamo eurotrade odna se ipak odlučujem za ergo 525 ,thx
    Samo pazi, to ipak nije N335 kojeg smo nahvalili

  5. #35
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    varaždin
    Postova
    150

    Re: gamerski miš

    = Citat = Izvorno postao vex
    Loša odluka.
    No tvoj je novac , radi što hoćeš.
    zašto loša?
    za mx518 nemam niti ču tako brzo imat,a kasnije ak se skupi možda ga i kupim(a pprvi je na redu monitor a ne prof. miš )
    rx100 je po bugu bil nešto lošiji od erga,a navigator 335 se čini dosta sličan ergu tak da mislim da je ergo najbolji izbor mada nebi imao ništ ni protiv navigatora


  6. #36
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.709

    Re: gamerski miš

    Štedi za neki dobar gamerski miš, a ne kupit neku ološ koja će se pri odpakiravanju raspast
    F.T.I - Fuck The Industry

  7. #37
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: gamerski miš

    Čovječe ušparaj si još 50Kn (dakle da imaš 150Kn) i uzmi si ili OCZ Equalizer, Canyon Gaming Laser mouse ili A4Tech x7 750.
    To je definitivno best buy miš u kategoriji do 300Kn. Pere čak i Razer Copperheada, jeftinije Razere, Logiteche itd...
    Mislim, nisu ni Genius ni Trust loši i nepoznati, ali ovaj stvarno...

    Pročitaj moj review tih miševa (Ocz Equalizer i Canyon MSL7) na:
    http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic...=17343&start=0

    a ako si dobar s engleskim možeš baciti oko i na:
    http://www.esreality.com/?a=longpost&id=1265679&page=1
    Tamo prethodnik OCZ Equalizera, Canyona Gaming Laser mouse ili A4Tech x7 750 (to je u biti isti miš),
    model A4tech X7 X-710BF postiže bolje rezultate nego bilo koji logitech serije G.

    Testirani su:
    # MS Wheel Mouse Optical 1.1a
    # MS Intellimouse Explorer 3.0
    # MS Intellimouse Explorer 4.0
    # MS Laser Mouse 6000
    # MS Habu Gaming Mouse
    # Razer Krait
    # Razer Diamondback
    # Razer Copperhead
    # Logitech MX300
    # Logitech MX500
    # Logitech MX518
    # Logitech G1
    # Logitech G3
    # Logitech G5
    # Creative Fatal1ty 1010
    # Creative Fatal1ty 2020
    # A4tech X7 X-710BF

    A4tech je tamo peti. Da PETI.
    A noviji A4Tech X7 X-750BF (OCZ Equalizer, Canyon MSL7) su laserski s 800 do 2500dpi dok je taj 1000dpi.
    Uz to Canyon radi na 500Hz USB po defaultu. I još je i prekrasan.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  8. #38
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Sesvete
    Postova
    1.111

    Re: gamerski miš

    = Citat = Izvorno postao zombi00
    = Citat = Izvorno postao vex
    Loša odluka.
    No tvoj je novac , radi što hoćeš.
    zašto loša?
    za mx518 nemam niti ču tako brzo imat,a kasnije ak se skupi možda ga i kupim(a pprvi je na redu monitor a ne prof. miš )
    rx100 je po bugu bil nešto lošiji od erga,a navigator 335 se čini dosta sličan ergu tak da mislim da je ergo najbolji izbor mada nebi imao ništ ni protiv navigatora

    Gledaj, rađe koristi taj svoj miš neko vrijeme, i probaj uzet taj mx518, ili barem ono šta je marijanovic preporučio.

  9. #39
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: gamerski miš

    Nemoj gledati puke testove, oznake i forsirano visoke rezolucije.

    Ono što niti jedan test ne može izračunati jest postojanost miša.
    I dok će jedan Genius, A4 i Trust trajati 3 do 6 mjeseci, do godine dana ako imaš zbilja dobar primjerak, Logitech će trajati godinama i godinama. Zato se isplati jednom dati dvostruko, jer imaš osiguran miš do daljnjeg.
    MX518 nije tehnički ne znam kakav miš, niti je iznimno ergonomski, niti vizualno preatraktivan, no zato je najrobusniji i najkvalitetnije izrađen komad širokopotrošačke periferije.
    U više godina koliko je na tržištu, još nisam naišao na primjerak koji se pokvario sam od sebe, ukoliko korisnik nije njime testirao kvalitetu žbuke na zidu.

    U naredne dvije godine, promijeniti ćeš barem tri geniusa/ocz-a/a4/trusta i drugih, a Logitech će biti isti kao i prvi dan.
    Iako sam kupio novije i naprednije miševe, moj MX518 je nadživio tri računala, i sad ga koristim tu na poslu.

  10. #40
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: gamerski miš

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Nemoj gledati puke testove, oznake i forsirano visoke rezolucije.

    Ono što niti jedan test ne može izračunati jest postojanost miša.
    I dok će jedan Genius, A4 i Trust trajati 3 do 6 mjeseci, do godine dana ako imaš zbilja dobar primjerak, Logitech će trajati godinama i godinama. Zato se isplati jednom dati dvostruko, jer imaš osiguran miš do daljnjeg.
    MX518 nije tehnički ne znam kakav miš, niti je iznimno ergonomski, niti vizualno preatraktivan, no zato je najrobusniji i najkvalitetnije izrađen komad širokopotrošačke periferije.
    U više godina koliko je na tržištu, još nisam naišao na primjerak koji se pokvario sam od sebe, ukoliko korisnik nije njime testirao kvalitetu žbuke na zidu.

    U naredne dvije godine, promijeniti ćeš barem tri geniusa/ocz-a/a4/trusta i drugih, a Logitech će biti isti kao i prvi dan.
    Iako sam kupio novije i naprednije miševe, moj MX518 je nadživio tri računala, i sad ga koristim tu na poslu.
    Zanimljivo; ja mora da sam iz nekog paralelnog svemira u kojem su fizika i materijali drugačiji ili se na ovom forumu reklamiraju određeni brandovi

    Nikako mi nije jasno šta "mišouništivači" rade sa svojim miševima?
    Ne perete ruke pa vam u miš uđu nečistoće i izazovu kratke spojeve?
    Obavite "ručni posao" na miša da bude "fluidniji"?
    Štemate zid njime? Isfrustrira vas igranje pa ga onda tresnete o pod? Probajte vašu šaku umjesto njega.

    Mislim, pravilo koliko para toliko muzike naravno da vrijedi.
    Zato se MS i ostale jeftinjare uzimaju recimo za uredski posao gdje se neće prekoristiti.
    Ali pljuvati po stvarima jer nisu marke koja diže cjenu 50% samo zbog imena nikako se ne doliči.
    Jedva čekam Usporedni test miševaSu VIDI ili PCPlay.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  11. #41
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: gamerski miš

    = Citat = Izvorno postao marijanovic
    Čovječe ušparaj si još 50Kn (dakle da imaš 150Kn) i uzmi si ili OCZ Equalizer, Canyon Gaming Laser mouse ili A4Tech x7 750.
    To je definitivno best buy miš u kategoriji do 300Kn. Pere čak i Razer Copperheada, jeftinije Razere, Logiteche itd...
    Mislim, nisu ni Genius ni Trust loši i nepoznati, ali ovaj stvarno...
    Jel si ti nakraju pogledao te testove, jer tvrdis da pere jeftinije Razere a najjeftiniji Razer je visoko na listi i po tom testu bolji od Canyona....

    A reci da je Canyon bolji od Copperheada je zaista tuzno....

    I btw bestbuy do 300kn je vec dosta dugo MX518.

  12. #42

    Re: gamerski miš



    da sam ja na tvojem mjestu zombi i da razmisljam poput tebe ne bih uzeo niti laserski niti opticki.

    uzeo bih microsftov mis najobicniji na kuglicu. malo se slideri zmazu, otvoris podnicu, izvuces kuglicu, pocistis sa sredstvom za ciscenje, vratis kuglicu i to je to.

    imao sam ovakav mis 6 godina. nikad problema imao nisam osim sto sam ga morao redovito cistiti. no mojih 5 minuta ciscenja nasprem kojekakvih udara gromova i problematike vezane uz laserske i opticke miseve - neprocjenjivo.

    samo da nadodam - periferija ne cini igraca.

  13. #43
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: gamerski miš

    = Citat = Izvorno postao FireFaith[CLF
    ]periferija ne cini igraca.

    Da, baš je isto igrati na tom mišu koji si ti preporučio ili sa mišem od 2k dpi i nekom kvalitetnom podlogom?


    Ono.. preciznost je tu negdje jelda?

  14. #44
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: gamerski miš

    = Citat = Izvorno postao FireFaith[CLF
    ]

    da sam ja na tvojem mjestu zombi i da razmisljam poput tebe ne bih uzeo niti laserski niti opticki.

    uzeo bih microsftov mis najobicniji na kuglicu. malo se slideri zmazu, otvoris podnicu, izvuces kuglicu, pocistis sa sredstvom za ciscenje, vratis kuglicu i to je to.

    imao sam ovakav mis 6 godina. nikad problema imao nisam osim sto sam ga morao redovito cistiti. no mojih 5 minuta ciscenja nasprem kojekakvih udara gromova i problematike vezane uz laserske i opticke miseve - neprocjenjivo.

    samo da nadodam - periferija ne cini igraca.
    niti pimpek ne cini jeb***

    ...ali tesko je bez njega
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  15. #45
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    33

    Re: gamerski miš

    kako ti zombi volis srat kazes da imas razer daimond back??? a sad kazes da imas mis 6 god neku krntiju sta je to ?????????ciji je onda daimond back sa kojim si se hvalio ccc

  16. #46

    Re: gamerski miš

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ono što niti jedan test ne može izračunati jest postojanost miša.
    I dok će jedan Genius, A4 i Trust trajati 3 do 6 mjeseci, do godine dana ako imaš zbilja dobar primjerak, Logitech će trajati godinama i godinama. Zato se isplati jednom dati dvostruko, jer imaš osiguran miš do daljnjeg.
    MX518 nije tehnički ne znam kakav miš, niti je iznimno ergonomski, niti vizualno preatraktivan, no zato je najrobusniji i najkvalitetnije izrađen komad širokopotrošačke periferije.
    Zanimljivo...Meni vjerojatno uvalili nekog Razera ili Logiteka umjesto MS-a pa je držal nekoliko godina...
    Mislim... 3 - 6 mjeseci? Ne poznam nikoga kome se pa i največi kramp tak brzo rastepel.
    Veliš Genius nije od kvalitenog materijala?
    Evo imam Navigator 335 i površina je izrađena od nekvih karbonskih vlakana koje budu držale vjerojatno nekoliko životnih vjekova plastike s tog Logiteka. A da ne govorim kak miš djeluje čvrsto i nabijeno jer je plus to sastrane i ispod obložen tvrdom plastikom/gumom te nema nikakve šanse da rikne za nekoliko mjeseci.

    Stvarno neznam zakaj takvo pljuvanje po malo jeftinijim markama. Znači ako nije iznad 300 kn onda nije dobro?
    150 kn za tak malu stvarčicu je velika cifra i za tu cifru se dobije itekak kvalitetan proizvod.
    CLICK OR DIE!
    Sharing is caring!

  17. #47
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: gamerski miš

    To na Geniusu je teksturirana plastika. Tko bude ti dao karbonska vlakna za manje od 200 kuna?
    Sličnu teksturu ima i Silverstoneov Raven, koji je vizualno preatraktivan miš, no zbilja teška i robusna beštija.



    Sam MX518 ne djeluje toliko robusno koliko su to pokazale godine prakse.
    Miš za kojeg vjerujem da bi svašta preživio je Ikari, jer je već u startu tenkčina.
    A svakako da je SteelSeries kvalitetnija firma od jednog Geniusa.
    Ovisno radi li se o optičkoj ili laserskoj izvedbi, cijena je 380 ili 600 kuna.

  18. #48
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: gamerski miš

    Mogu samo potvrditi za MX-518.Imam ga preko tri godine .Još je kao nov .Tipke su i dalje savršene.Prije njega riknuo mi je Trust-ov miš par dana nakon isteka garancije koja je iznosila godinu dana.I nije bio neki jeftinjak za 50 kn , bio je naskuplji Trust miš u ponudi kod nas.Ne samo da je skroz riknuo nego su se nakon nekoliko mjeseci upotrebe odljepljivale gumne obloge ...ma katastrofa .Ovaj MX-518 je toliko robustan da mi je vremenom i dosadio .U tih skoro četri godine koliko ga koristim vrijedi svaku od 370 uloženih kuna.

  19. #49
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: gamerski miš

    Bome, ja ne znam koliko munjen moraš biti da potrgaš mx518

    Samo što je meni dosadio, ja bi Logitech Revolution Ali da vrijedi svake kune, to da, fenomenalan komad periferije, bez zamjerki sa moje strane. Čak mi je i dizajn odličan, one fleke na njemu izgledaju kao da imaju svoju dubinu, kao da je preživio rat, a zapravo je full glatki. Tipke perfektno raspoređene, meni ergonomija odgovara iako mi je Revolution za par klasa bolji po tom pitanju, preciznost i odaziv je također odlična. Kada radim neku precizniju obradu u PS-u tek tada vidim koliko mnogo znači tako perfektan miš, a kada odeš sa mx518 na generički miš bilo kojega proizvođača, onda fakat počneš svog ljubimca štovati i uzdizati ga u nebeske visine

  20. #50
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: gamerski miš

    isto predlažem mx518..naručen je,dolazi sutra jedva čekam..trenutno sam na nekom logyu od 40 kn..iz vemila onaj crni standard,prije tog sam imo ovog genius erga za 150 kn..to je miš ak jedino nemaš više para,i nemoš nikak nagrecat...probo sam mx518,osto sam onak,"paf",i odma mi se svidio i naručio sam...,svaka čast logxyu zna napravit miš,jedva čekam sutra

  21. #51
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: gamerski miš

    Za robusan miš uvijek možeš kupiti kolekcijski Boomslang, limitirano Razerovo izdanje izrađeno od titana.

  22. #52

    Re: gamerski miš

    = Citat = Izvorno postao vex
    = Citat = Izvorno postao FireFaith[CLF
    ]periferija ne cini igraca.

    Da, baš je isto igrati na tom mišu koji si ti preporučio ili sa mišem od 2k dpi i nekom kvalitetnom podlogom?


    Ono.. preciznost je tu negdje jelda?
    u ovom slucaju on ne zeli preciznost. koliko sam razumio...

  23. #53
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Sesvete
    Postova
    1.111

    Re: gamerski miš

    [quote=FireFaith[CLF]]
    = Citat = Izvorno postao vex
    = Citat = Izvorno postao "FireFaith[CLF
    ":1hsjr53y]periferija ne cini igraca.

    Da, baš je isto igrati na tom mišu koji si ti preporučio ili sa mišem od 2k dpi i nekom kvalitetnom podlogom?


    Ono.. preciznost je tu negdje jelda?
    u ovom slucaju on ne zeli preciznost. koliko sam razumio...[/quote:1hsjr53y]



    Traži miš za igranje, a ti mu preporučiš miš na kuglicu


    Ja sam svog mx518 uzeo kad je bio 199 kuna, iskreno mogu reći da je to najisplativija investicija što se kompa tiče(uz podlogu i tipkovnicu )

  24. #54
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: gamerski miš

    eo stigo mx518,igram već 4 sata,driveri odlinči,sens super...nego imam pitanje,desna tipka mi je nekak malo više "udubljena" od lijeve,tj lijeva je iznad toga,a desna je udubljena malo..jel to tak normalno ili da reklamiram već sada u startu ?

  25. #55
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: gamerski miš

    Slikaj pa da vidimo kaj je udubljeno.

  26. #56
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: gamerski miš

    a nez vidili se to na slikama,kak da ti objasnim,imaju 2 clicka ta,desni je malo vise unutar kejsa,dok je ovaj normalno "izvan" kejsa malo..

    pričo sam s jednim likom,reko ej da je to kod svih tako ..

  27. #57
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: gamerski miš

    To mi izgleda kao neispravno po onome što opisuješ...reklamiraj.

  28. #58
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Sesvete
    Postova
    1.111

    Re: gamerski miš

    = Citat = Izvorno postao Jerry
    a nez vidili se to na slikama,kak da ti objasnim,imaju 2 clicka ta,desni je malo vise unutar kejsa,dok je ovaj normalno "izvan" kejsa malo..

    pričo sam s jednim likom,reko ej da je to kod svih tako ..

    Ako sam dobro skužio desna tipka ide vise prema unutra(dakle sredini miša)
    Ako si na to mislio, to je u redu, takav je i moj

    gl sa novim štakorom

  29. #59
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: gamerski miš

    ma ne..gledajući "visinu" tipki,desna je više unutri,znaći unutršanjem dijelu,dok je lijeva više iznad..ak smo se dobro raumjeli

  30. #60
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: gamerski miš

    Pa to se mora vidjeti na slici...slikaj pa da vidimo ili odi reklamirati.

Slične teme

  1. Odgovora: 11
    Posljednji post: 21-01-2012, 15:31
  2. najbolji gamerski forum
    By MESA in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 12-08-2010, 16:47
  3. gamerski stolac!
    By Slayer in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 17-01-2010, 22:26
  4. gamerski komp do 7 soma kuna
    By ica in forum Konfiguracije
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 22-12-2009, 12:30
  5. Vaš gamerski kutak!?
    By goGAMERo in forum Gaming općenito
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 24-07-2006, 22:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •