Stranica 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 170

Tema: Rep i faktor kulnosti

  1. #61
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Ti ćeš me natjerati da šutim? Šta tebe briga jesam li ja intelektualac ili ne? Šta je tebi?
    Kakav Ante Pavelić o čemu ti pričaš?

    Sarkazam ti je glup i totano neopravdan, kakve veze imaju Pavelić i Hitler s ovom temom i gdje sam ja to spominjao? No dobro, s ljudima poput tebe se namemam namjeru raspravljati jer padate na svim ispitima inteligencije i logičkog razuma.

    Ja sve što tvrdim je pročitano a ne zato jer ja tako "mislim" kakvi su ti to zaključci? Ako hoćeš, javi mi se na PM pa ću ti navest knjigu po knjigu koju navodim kao referenciju na moje zaključke i tvrdnje.

    Al ovo kad si naveo da se "pravim" da sam žrtva i intelektualac.

    Pa ok, jesam intelektualac sam i ponosan sam na to. E sad, neznam zašto je to tvoja briga.
    Ali bih volio čuti gdje sam ja to sebe nazvao žrtvom ? ... dobra.


    Seljak? Ajde još malo vrijeđaj i ide ti report sigurno, ne samo jer neznaš raspravljati, nego me i počinješ vrijeđati bez razloga a ti ako ne zelis slusati moje spike mozes slobodno ne čitati iste.

    Netrebaju meni nikakve lekcije priatelju, ja navodim ono što je realno a ti pričaš u prazno, opet ti kazem ako ne zeliš čitati, tko te sili? Ali volio bih čuti tvoje daljnje odgovore, nadam se da ćeš se suspregnuti od vrijeđanja jer neće u protivnom dobro završiti.
    Ako misliš da su uvrede i pričanje bez nekakvih evidentnih referencija dobra stvar, onda ćeš sigurno gorko proći em zbog toga jer se ne bazira na niti jednoj jednioj činjenici (pa makar to bila knjiga,spis ili nešto treće) nego si i nekulturan kad nekog tko ima drukčije stajalište od tebe vrijeđati zato jer ima drukčije stajalište...

    Šta ti znaš koliko ja znam o rasizmu? Znam sigurno puno više i spreman sam to dokazati a i uostalom dokazao sam no prema tvojem ponašanju vidim da nema potrebe jer to tebe i tako nebi zanimalo...

    Si čitao barem neke knjige na temu rasizma? Recimo Gobineouv esej o nejednakosti ljudskih rasa? Si čitao o povezanosti filozofije darwinizma i rasizma putem te filozofije? Znaš tko je Madison Grant ? Jel znaš kakvo je stanje bilo za doba renesanse što se tiče rasizma koji je tada počeo dobivati moderne oblike i zapravo je tada postao jedan "mainstream" i nije više akt nego je prešao kao definicija za ugnjetavanje samo *jedne* rase a ne pojam koji bi trebao obuhvaćati ugnjetavanje *svake* rase? Znaš tko je Hannah Arendt i neku od zavjera koje je možebitno kroz svoje bullshit tvrdnje prosljedila i rasplamsala neke nepotrebne stvari? Znaš tko su crne pantere i znaš li da su rasisti koliko i KKK? Znaš li koliko je La Raza ugnjetavala azijate u Americi?

    Znaš vraga...tako da nema potrebe za daljnjom raspravom na tom levelu.

  2. #62
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Rep i faktor kulnosti

    ReiKo brate, de smiri se i nauci ignorirati potrosace tvog slobodnog vremena. Blizi rod mi je bio uzduz i poprijeko po SAD-u, ali kao sto vidis ne raspravljam tu o rasizmu, jer mi se ne da trositi vrijeme na borbe s vjetrenjacama i osedlavanje magaraca. Ovaj forum nije mjesto za takve rasprave, jer osim 10-ak posto ljudi ostali su premladi i prebalavi da bi znali nesto o tome o cemu ti pricas...

    Subota je. Odmori se malo i uzivaj u vikendu...

    Btw. Kako router, jel ga gasis ili ipak radi cijelo vrijeme? Moj Thomson je mila majka...


  3. #63
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao h3@dhunt3r
    ReiKo brate, de smiri se i nauci ignorirati potrosace tvog slobodnog vremena. Blizi rod mi je bio uzduz i poprijeko po SAD-u, ali kao sto vidis ne raspravljam tu o rasizmu, jer mi se ne da trositi vrijeme na borbe s vjetrenjacama i osedlavanje magaraca. Ovaj forum nije mjesto za takve rasprave, jer osim 10-ak posto ljudi ostali su premladi i prebalavi da bi znali nesto o tome o cemu ti pricas...

    Subota je. Odmori se malo i uzivaj u vikendu...

    Btw. Kako router, jel ga gasis ili ipak radi cijelo vrijeme? Moj Thomson je mila majka...

    Radi , zasad
    Radi cjelo vrijeme ali eto zeza malo s ip konfliktima mislim da cu ugrabit jednog US roboticsa uskoro...

    Imas pravo u vezi s članovima koji su premladi i neke stvari ne shvacaju, slazem se. Ali su mi isto i fascinantni toliko da se nemogu suzdrzat da im ne odgovorim

    Ah subota, isto se mora raditi

  4. #64
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Hip Hop i cjela ta kultura = nema veze s "gangsterima" , to je samo način promoviranja da se zaradi para kroz "kul gangsta spike". Nažalost, cjela Hip Hop kultura je nastala na temeljima bullshita ( penn & teller (c) ) da su crnci stalno ugnjetavani i slične gluposti. Trebalo bi većinu Američkog stanovištva poslati da se malo načitaju knjiga i obrazuju pošto je prvi rob - ironično - bio prodan od strane crnacaSkoji su svoje zemljake i pripadnike slabijih plemena porobljavali i prodavali svima, pa tako i bjelcima iz novog kontinenta.


    Drugo, gangsteri su samo i jedino društvance koje je ojačalo poslje prohibicije, a na to se misli na organizirani kriminal u vidu La cosa nostre, Cammorae,'Ndranghetae,Sacra Corona Unita i nekih manjih mafijaških klanova. Gangsteri kao pojam nemaju veze s crncima, hip hopom i glupostima koji oni rade konstantnim kreveljenjem i držanjem pištolja kao da grabe banane a ne kao da se radi o sredstvu za ubijanje.


    Ja nemam ništa protiv da netko sluša neki određeni tip muzike, ili da se razvija neka subkultura pa koliko god ona unazadila naše društvo - imaju pravo na to, žito će se odvajati uvjek od kukolja. Ali bullshitovi koji jednostavno nemaju veze s vezom i tu su samo zato jer neki ljudi nisu pročitali u životu ništa osim zadnje stranice na CD-u od "50 centa" me pomalo frustrira.

    U stvari bio je jedan crni gangster kod koga su navedeni bijelci dolazili po savjet ili dozvolu za daljnje bavljenje zanatom...zvao se Frank Lucas (drug lord)


  5. #65
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Rep i faktor kulnosti

    @ReiKo: Super se pozivati na literaturu koja paše tvojim pogledima.

    Recimo sva literatura koju sam ja morao pročitati vezana uz sociologiju u najmanju ruku oponira velikom broju tvojih tvrdnji.

  6. #66
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    @ReiKo: Super se pozivati na literaturu koja paše tvojim pogledima.
    Ne paše mojim pogledima, ja svačemu pristupam otvorenog razmišljanja. Literaturu sam uzeo čisto zato jer me je zanimalo to pordučje, a za tvoju informaciju - te knjige su neutralnog stajališta koja se povode činjenicama i dokazanim stvarima i nisu pod političkim ili bilokakvim drugim utjecajem.

    No super je što kazes da literatura "paše" mojim pogledima a nisi pročitao niti jednu od njih . Ako jesi, ispravi me. Moje tvrdnje ostaju : rasizma ima među svim rasama a ne samo prema crncima. Dapače.


    @ bezimeni

    Navodio sam se na ove "Moderne" gangstere koji furaju tu "spiku" a neznaju niti tko je bio Al Capone.

  7. #67
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Al Capone koji je tako razvikan je bio mala beba za Frank Lucas-a , koji je desetak godina opskrbljivao kompletnu zemlju najjeftinijim heroinom i gotovo pomeo kopletnu konkurenciju.Capone je pored njega obični pijanec ali je eto talijanskog podrijetla pa su od njega napravili ikonu .

  8. #68
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Zato što me ono što sam kod tebe u postovima pročitao jako podsjeća na ono što tvrde na raznim konzervativnim desničarskim američkim stranicama, koji najčešće koriste vrlo pristrane izvore, i najčešće izvrću podatke u svoju korist, vade stvari iz konteksta i donosi naopake logičke zaključke tj. krivo povezuju uzrok i posljedice.

    I normalno da rasizma ima u svim rasama, ali je bijela u nadmoćnoj poziciji te je (pogotovo kroz povijest) koristila tu svoju nadmoć i crnci su itekako bili ugnjetavani tijekom prošlosti.

  9. #69
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Moram se složiti s Nevenom što se tiče ove rasprave.
    Dakako da je bilo rasizma i s jedne i s druge strane, ali kako čovjek reče, bijela rasa je bila u nadmoćnijoj poziciji, i to je itekako iskorištavala i što se tiče crnaca i Azteka, Inka i drugih.

  10. #70
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Al Capone koji je tako razvikan je bio mala beba za Frank Lucas-a , koji je desetak godina opskrbljivao kompletnu zemlju najjeftinijim heroinom i gotovo pomeo kopletnu konkurenciju.Capone je pored njega obični pijanec ali je eto talijanskog podrijetla pa su od njega napravili ikonu .
    Ma bzvz sam naveo Caponea, mogao sam navesti Provenzanoa , Vizzinia ili nekog trećeg. Da, slazem se za ikonu.


    @ Neven

    Pa upravo to, uvjerenje da postoji samo "bjela nadmoć" je pristranost - a ne moja tvrdnja da su svugdje postojala ugnjetavanja i rasizam prema svim rasama. Nažalost, ljudi su toliko zatupljeni rasizmom protiv isključivo crnaca, tako da nisu niti uvidjeli druge probleme. To je pristranost.

    Desničari, ljevičari... sve je to bullshit, realnost nije bullshit. Ja nisam pripadnik niti jednog bloka, pripadnik sam samo bloka znanosti,mozga i činjenica. I da, magičarskih trikova jer tako dobro razotkrivaju bullshit.

    @ dal3 ignorirat ću te po preporuci


    @ LL21

    1. Jesu ali ono ... neovisno o tome dali da ti idem dokazivati jesu ili nisu, ti to nećeš prihvatiti(naveo sam ti 3 prijmjera, a još ih ima 650 najmanje no kao da ih nisi pročitao)

    2. Ma odkud je sad nacizam to došao... kakve to veze ima s biločime? Ja sam tip koji će zastupati istinu, neće se povoditi kolektivnim mislima kao što su Hitler ovakav, Staljin ovakav, Tito ovakav onakav... ja sjednem za stol i proučavam izvore, a to što netko drugi ili TV kazu su bullshitovi za mene sve dok ne dokazu drugcije.

    Znači, nemoraš mi spominjati niti Pavelića niti nekog drugog pošto ja nemam "svoje" mišljenje o njima, ja stvaram mišljenja kroz činjenice koje su dokazane. Nemam političko stajalište u tom smislu da bi krojio po njemu svoju sliku u osobi.

    To ti je recimo kad ti neka osoba kaze da u Auswitchzu nije ubijeno 20 000 ljudi nego puno manje i da ti neke izvore i ti ga optužiš da je nacist. Ono bullshit.
    Ista stvar kad ti netko kaze da Lenjin nije imao namjeru raditi masovne egzekucije i da ti izvore a ti ga optužiš da je komunist.
    Ono, nevažno u ovoj temi ali pokazuje ti kako apsurdni ljudi mogu biti.

    3. Pa ono, ti kažeš to , a ja se navodim na izvore koji Stvrde Sa ne da kazu, nego znači izvori tvrde kroz činjenice da su rase svih naroda bile ugnjetavane a ne više ti crnci. Stvarno mi je dosta tih crnaca za danas.


    Pa ono, da se navodim kao neki od vas rekao bih :

    Da, ima pravo taj i taj, crnci su stvarno bili u nadmoćnoj poziciju u Sjevernoj Africi te su itekako iskorištavali bjelce i ostale rase.

    Ono, bullshit man. Ako je svaka rasa jednaka, onda za svaku rasu postoje ista pravila. No nažalost, nitko se ne povodi znanosti i nečim dokazanim nego se povode TV-om, Glorijom, Oprah showom i ostalim glupostima koji nemaju veze s vezom.

    Zdrav razum..zdrav razum... 100 ljudi 100 ćudi, možemo i ja i ti imati "zdrav razum" no možda je nekom drugom "zdrav razum" njegov razum što nas dovodi do zaključka :

    činjenica je sve, mišljenja su bullshit. Kao što je i masovni mediji kojeg drže ili :

    Zionisti
    Desničari
    Ljevičari

    ili neki treći šarlatan.

    Nema podsjećanja, nema "mišljenja", nema špekulacija. Ni mojih, ni Mirkovih ni Ivanovih. Postoje istraživanja i stvari koje su se dogodile.
    A dogodila se i ugnjetavanja crnaca, i bjelaca i azijata. Bezbroj puta, i u svim oblicima - kako to nikom nije jasno?

    Suma sumarum :

    Crnci najviše ugnjetavani = bullshit.

    Sve rase , narodnosti i nacionalnosti su proživjeli neki oblik patnje,ugnjetavanja ili rasizma = točno.

    Barem po meni i prema onome što sam čuo i pročitao.

  11. #71
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Penn & Teller su bullshit.

    Oni definitivno nemaju veze za znanošću i racionalnim razmišljanjem već sa magičarskim trikovima, oni su jako dobro naučili trikove i korištenje konteksta, stvaranje iluzija o nečemu, navođenja na krive zaključke itd.

  12. #72
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao ###DK###
    Moram se složiti s Nevenom što se tiče ove rasprave.
    Dakako da je bilo rasizma i s jedne i s druge strane, ali kako čovjek reče, bijela rasa je bila u nadmoćnijoj poziciji, i to je itekako iskorištavala i što se tiče crnaca i Azteka, Inka i drugih.
    Nebih rekao da su Azteci i Inke bili "ugnjetavani" koliko napadnuti od strane konkvistadora. Stvar je u tome što je to bio rat za zemlju i prevlast na djelu kontinenta.

    A poslje, svi ti ljudi čiji su Azteci i Inke bili preci su bili ugnjetavani kao i sve druge rase.

    Inače, bez spominanja bjelačkih dostignuća na području znanosti, rase Azteka, Inki i zapravo tih naroda iz predjela Južne Amerike skupa s rasom Azijata - jako puno cjenim jer su napravili velike napredke na području izuma,kuhinje,kartografije,oružja i matematike.

  13. #73
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Penn & Teller su bullshit.
    Ma nisu, stvarno sam i sam skeptično prišao tom showu jer sam mislio da je još jedan Američki nusprodukt - ali kad pogledaš svaki , ali svaki put imaju pravo.

    Pogledaj svih 6 sezona ... jednostavno te prosvjetle, i naravno za sve pokazu crno na bijelo činjenicu i dokaz, no bullshit

  14. #74
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Nope, kao što sam rekao, oni su uspješni u tome da te uvjere da je ono što oni prezentiraju činjenica i istina, ali se najčešće koriste već rečenim vađenjem iz konteksta, vađenjem neafirmativnih činjenica iz intervjua itd. Ipak su oni magičari i zanju stvoriti iluziju, pa tako i iluziju da je ono što oni tvrde istina. IMO oni su essential bullshit.

    Ali to nije tema pa bih molio da se vratioma na istu, a to je preseravanje gengsta kulture.

  15. #75

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Ja se slažem s ReIkom donekle,Lukon s početnom idejom topica i stavom headhuntera da ima puno budala,kakve li ironije ....

  16. #76
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Nope, kao što sam rekao, oni su uspješni u tome da te uvjere da je ono što oni prezentiraju činjenica i istina, ali se najčešće koriste već rečenim vađenjem iz konteksta, vađenjem neafirmativnih činjenica iz intervjua itd. Ipak su oni magičari i zanju stvoriti iluziju, pa tako i iluziju da je ono što oni tvrde istina. IMO oni su essential bullshit.

    Ali to nije tema pa bih molio da se vratioma na istu, a to je preseravanje gengsta kulture.

    Pa ako tako misliš OK, ali mi moraš navesti na koju točno epizodu misliš i na koju točnu temu jer je ovo pucanje u prazno.

    IMHO sve dokažu čisto kao suza.

  17. #77
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338

    Re: Rep i faktor kulnosti

    rep NISUSdebilne rime ala soulja boy i kurčenje o autima, lovi i lancima. tako da su svi ti likovi jebeni pozeri i nisu vrijedni da se o njima uopće govori.

    slipknot je ionako početna faza koju neko prolazi kad počinje slušati metal (bar novi klinci). i ako shvati metal, brzo zapali majicu. jer slipknot nije metal.

    burzum. jest da je glazba benda super, stari uradci su bogovi, no blek metal je postao jebeni trend s svim onim simfonijskim orkestralnim kurcima koji su se prodali i nisu uspjeli ostvariti ciljeve blek metala. jer su danas blek metal "fanovi" ionako jebena emo dječurlija, neozbiljno likovi u spavaćim sobama i ultra awesome "Goddess of Northern Darkness-" ili Mistress LuciferiaSdrolje. Žalosno.

    nije to kulnost i nikada neće biti. mrzim jebene ljude kojima je jedini cilj u životu povaliti neku žensku, slušati 50 centa i cruisati ulicom u low rideru, napušiti se i izdrogirati do besvijesti i razgovarati u jebenom broken englishu. i još navaliti jebenu zlatnu križinu na prsa. nominalni vjernici
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  18. #78
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Znate vi da je rap nastao u 18. st samo sto su to crnci napravili popularnim?
    Znate vi da je to ista stvar kao s ljiljanom koji je bio znak hrvatske a sad je znak muslimana?

    mmmmmm....

    Dakle, zakljucak je:

    Valjalo nesto ili ne valjalo, danasnja mladjarija ce usrati to garant

    kad ce i od mozarta ruglo napraviti?

  19. #79
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Dosta mi je riječi "crnac" i "bullshit" za cijeli tjedan

  20. #80
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao eddie2142
    Znate vi da je rap nastao u 18. st samo sto su to crnci napravili popularnim?
    Pa da 1748. je izmišljen turntable, a i elektronika je napredovala pa se moglo samplirati bez problema.

  21. #81
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    Dosta mi je riječi "crnac" i "bullshit" za cijeli tjedan

  22. #82
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao LL21
    E,druze,ako ti slusas muziku zbog skrivenog cilja/Satane/kurca,ja i ti nemamo sto radit u istoj temi.Hvala ti sto si dosao i napravio nam primjer.
    I da,nije tema o tome,ali morao sam napisat.


    Dobro sam se nasmijao dok sam ovo citao. Prebrutalan skur...



  23. #83
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Meni 2pac ima super muziku mada pola toga što kaže ne razumijem

  24. #84
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Nebih puno o temi,sam rap nevolim osim izuzetaka Edo Maajka,ili Marchello,ali ozbiljne pjesme kao Sveti Bes itd..
    samo me nesto samaelovo pogodilo:''orkestralni kurci'' su nesto rijetko tko moze svirati,i ako mislis da je simfonijski orkestar nekakava sprdnja,stari moj u krivu si.puno je lakse imati punk/rock/metal band nego sastaviti simfonijski orkestar koji ce ti kvalitetno svirati.Pogledaj samo sta je Manowar napravio(dokumentarac o Earthshakeru) sa zborom od 100 ljudi i orkestrom isto tolikim.Nikad ne podcjenjuj klasicnu glazbu.hvala.

    Da se vratim,sto se kurcenja tice,bit ce ga uvijek u svim podzanrovima i reperi mi nisu opce problem cak su mi smjesni dok se pate drzati hlace deset brojeva vece na sebi i hodati sa majicom pod đonovima.A za slipknot,oni su oduvijek bili ogranak metala i tako ce i ostati voljeli mi to ili ne.Ja svoju majicu nisam spalio
    Won't Bow Don't Know How.

  25. #85
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao LL21
    Takodje sam primjetio da je kul nosit i Slipknot/Burzum majicu

  26. #86
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Ah...

    Gdje su nestala ona vremena kad je bilo cool imati metallica/iron maiden majcu

  27. #87
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Mnogo prije nego je bilo gikovski imat msn i znat što je forum.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  28. #88
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Na stolici
    Postova
    451

    Re: Rep i faktor kulnosti

    oba tema je postala smiješna....... mislim ovaj popljuje repere, onda ovaj popljuje njega, sto ce napravit i meni zbog ovog posta garant
    druga stvarne vidim razloga zasto bi se neki budale oblacili kao "gangsteri" jer su ti "gangsteri" vecinom slucaja vrlo siromasni
    treca stvar je ta da ima budala na ovom svijetu koji pljuju po reperima samo zato sto su crnci, tojest jer su rasisti, ne odnosi se na nikoga sa foruma(barem se nadam)

  29. #89
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao hvedran
    Meni 2pac ima super muziku mada pola toga što kaže ne razumijem

  30. #90
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao eddie2142
    Znate vi da je rap nastao u 18. st samo sto su to crnci napravili popularnim?
    Znate vi da je to ista stvar kao s ljiljanom koji je bio znak hrvatske a sad je znak muslimana?
    Ljiljan su prvi počeli koristit Francuzi (čak im se i grad na sjeveru zove Ljiljan (Lile)), a onda su ga još posudili i kržari.

    Kao da je bitno, jesi ti znao da je Marko faking Polo donio špagete u Italiju iz Kine? I da su francusku salatu napravili Rusi? I da je torpedo napravio Hrvat?
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

Slične teme

  1. Definicija kulnosti? (u potrazi za izgubljenim vremenom)
    By Niko Bellic in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 28-09-2009, 20:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •