Stranica 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 170

Tema: Rep i faktor kulnosti

  1. #31
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Rep i faktor kulnosti

    nope...ljudska rasa najveća tehnička dostignuća u povijesti dostiže tek nakon WWII...od jezivo brzog razvoja tehnologije do najbolje medicinske njege koju možeš zamisliti...sama činjenica da si već danas možeš produljiti život, uživati u filmu na ogromnom tankom zaslonu i pritom imati udobnost svog doma i dostupnost informacija za koje bi prije 50 godina morao ubiti, govori ti dovoljno koliko smo napredovali...no tu je i tamna strana medalje - kreteni...naime, kreteni su ljudi sa, kako sam to slikovito rekao jednom prilikom, "IQ-om manjim od broja HRT-ovih programa"...kreteni su ti zbog kojih sva ova prekrasna dostignuća ulaze u sjenu...ukloni kretene iz jednadžbe i eto raja...predlažem sebe za globalnog selektora...

  2. #32
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Jbt, koliko stvar ima dobrih stvari toliko ima i losih, jel...
    znate onu matematicku

    +(tehnologija) XS-(kreteni) = -
    -(jad) XS-(kreteni) = +

    u ovih nekoliko dana primjecujem kako zivot ima veze s matkom

  3. #33
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Dobro...
    reperi?

    Ima ljudi kojima je taj rap i te spike zivot, tim ljudima dugujem metak u glavu

    a ima ljudi koji samo slusaju to, oni su ni bolji ni gori od normale, jer sve dok ta spika ostaje u slusama njihovih mp4 ja neam nista protiv njih, a ni nitko drugi nebi trebao imati

  4. #34
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Rep i faktor kulnosti

    da, mislim, nista u zivotu nije 100 %, ima mozda samo 97% u najboljem slucaju, pa eto je tako i s rap muzikom

  5. #35

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Kretena je uvijek bilo,samo što ih ovom tehnologijom možemo bolje upoznati,vidjeti,čuti,zabiti nož kroz srce...(internet-facebook,trosjed i slične stvari)





    Edi pis ar warr?

  6. #36
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Rep i faktor kulnosti

    pis

    neznam, ovisi kako definiras kreten, trosjed je definitivno za samoubojstvo, hrpa pristavih kretena nesto seru po forumima i postaju slike...
    Perspektiva je mocna stvar, a zasad perspektiva govori da te stranice treba deklarirati kao spamerske/viruske/blabla...

  7. #37
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao LL21
    Gle,ima dobrog rapa,samo sto ja i ti nemamo zelje otkriti ga.Nikad ne ocjenjuj muziku po zanru/
    Evo bas citam ovu temu i ovo je prvi post koji nije pristran i pun mrznje prema necemu sto se pojedincima ne svidja...

    LL21

    Svugdje u skoro svim zanrovima ima dobre i lose mjuze, a to sto je dobro ili nije ovisi o ukusima pojedinaca i tako bi trebalo i ostati. Slusam svasta, ali crnacku glazbu (i Rap izmedju ostalog) preferiram vise od ostalih glazbenih pravaca. Volim dobar ritam i dobre vokale, a crnacka glazba njima obiluje.

    Ova tema je normalna kao i izjava da su svi Srbi cetnici, a svi Hrvati ustase. Generalizirate bespotrebno. Opet dolazi do izrazaja moja teza da su ljudi koji slusaju metal i sl. glazbu skloniji pljuvanju po drugim vrstama glazbe nego ostali slusatelji, jer takva je glazba depresivnijeg karaktera i da sad ne pocinjem raspravu kao 1 protiv 100...

    Za vasu informaciju Rap je vrsta glazbe, a Hip-Hop kultura u kojoj se takva glazba razvijala i oblikovala jos od vremena kad su aktivno djelovali Afrika Bambaataa, Grandmaster Flash, Mantronix i ekipa. DJ-ing je danas tu takav kakvog ga poznajemo bas zahvaljujuci Rap glazbi i Hip-Hop kulturi, kao i Graffiti Art i ostale popratne stvari...

    Ako trebate jos pojasnjenja tu sam vam na raspolaganju...

    Povezivati Rap i klince koji isfuravaju nesto o cemu nemaju pojma zbog vlastite neinformiranosti i neznanja vrlo je retajno...

    Za takvu djecurliju postoji pojam "fejker" koji poblize opisuje to sto rade...

    Evo informirajte se malo pa onda trpajte sve u isti kos...
    http://en.wikipedia.org/wiki/Hip_hop_culture

    Ovoliko negative zbog zatucanosti i neinformiranosti jos nisam dozivio, a pogotovo onaj glupi primjer tipa s trosjeda koji je odabran kao ogledni primjerak, jer je taj tren udovoljavao kao prikladni materijal za pljuvanje...



  8. #38
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao LL21
    Ja i pljujem po "fejkerima",ne povezujem sa njima osobe koje slusaju normalan rap.Da,umijem razlikovat kulturu i vrstu muzike.
    Takodje smatram da onaj ko ozbiljno slusa neku muziku ne mora oponasat izvodjace i ne mora se uklapat u stereotipe,ali to sam samo ja.


    Ocito su ti ostali rasturili temu sa svojim ukorijenjenim stereotipima uz koje odrastaju danasnji mladi copy/paste balkanci...


  9. #39
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Hej hej, rep je megakul.

    Naravno, 50 centa i okolna gunit govna ne smatram ni izbliza repom, niti bi itko trebao.

    O ovim pozerima sam i ja pričao u onoj kolumni koju sam nedavno linkao. Ima ih i kod nas i idu mi na jetru te dovode cijeli žanr na stup srama.

    Sad, nisam čitao topik ejr mi se ne da, no svatko tko sere po repu i hip hop kulturi kao takvoj je
    a) neobrazovan
    b) retardiran

    Ne, ne govorim o osobnim preferencama već jednostavnom pljuvanju, generalizaciji i poistovjećivanju cijelog žanra s ovim pozerima i fejkerima.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  10. #40
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Rep i faktor kulnosti

    u bosni jedino edo majka nesto zna repat, a i on se ispalio u hrvatsku...

    jedno je Hrvatska, drugo BiH

  11. #41
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Ne kužim ovu poveznicu ni s čime, no dobro.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  12. #42
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Rep i faktor kulnosti

    u Bosni cajka ftw... Edo je utekao od njih... Vikler Skaj ftw...


  13. #43
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Ajs Nigrutin > svi.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  14. #44
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Rep i faktor kulnosti


  15. #45

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao h3@dhunt3r
    u Bosni cajka ftw... Edo je utekao od njih... Vikler Skaj ftw...
    Jebla te cajka smotana takva, okreni se po komšiluku i vidjet ćeš cajkaša kao i ovde, to što se drma i baca na seke u obližnjim selima u kojima si ti očito bio (ako si ikada bio ovdje) ne znači da je 100% omladine retardirano. Najbolji primjer je koncert Napalma od prije par dana kada je bila puna dvorana. Još jedan dokaz napretka, kolikog tolikog u ovom jadnom društvu...inače
    um jea aaa uu jejeje niggga uu je je je a a a beeeeee

  16. #46
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Voliš MTV, jelda.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  17. #47
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    Ajs Nigrutin > svi.
    Sad si me sjetio na stare dane i na to kako su svi kada sam prvi put Ajzaka i "Nigrutinski Receno" dofurao u kvart (pocetkom ovog tisucljeca) gledali u cudu i mislili si sta je ovo "krakato, cupato i bahato...

    Pogledajte si na jubitou klipove iz BB kuce...


  18. #48
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Na stolici
    Postova
    451

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao eddie2142
    u bosni jedino edo majka nesto zna repat, a i on se ispalio u hrvatsku...

    jedno je Hrvatska, drugo BiH
    od kada je gospodin curtis 50grams jackson posjetio hrvatsku jednostavno smo........ popularni XD

  19. #49
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    In my fucked up dream...
    Postova
    1.176

    Re: Rep i faktor kulnosti

    kako mrzim te gengsta fore za zbljuvat,sabbat stvarno si naporan
    I’ve walked amongst the living dead
    And I’m sick of the voices that are in my head
    I’ve taken the ride and I’ve danced with death

  20. #50
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Hip Hop i cjela ta kultura = nema veze s "gangsterima" , to je samo način promoviranja da se zaradi para kroz "kul gangsta spike". Nažalost, cjela Hip Hop kultura je nastala na temeljima bullshita ( penn & teller (c) ) da su crnci stalno ugnjetavani i slične gluposti. Trebalo bi većinu Američkog stanovištva poslati da se malo načitaju knjiga i obrazuju pošto je prvi rob - ironično - bio prodan od strane crnacaSkoji su svoje zemljake i pripadnike slabijih plemena porobljavali i prodavali svima, pa tako i bjelcima iz novog kontinenta.


    Drugo, gangsteri su samo i jedino društvance koje je ojačalo poslje prohibicije, a na to se misli na organizirani kriminal u vidu La cosa nostre, Cammorae,'Ndranghetae,Sacra Corona Unita i nekih manjih mafijaških klanova. Gangsteri kao pojam nemaju veze s crncima, hip hopom i glupostima koji oni rade konstantnim kreveljenjem i držanjem pištolja kao da grabe banane a ne kao da se radi o sredstvu za ubijanje.


    Ja nemam ništa protiv da netko sluša neki određeni tip muzike, ili da se razvija neka subkultura pa koliko god ona unazadila naše društvo - imaju pravo na to, žito će se odvajati uvjek od kukolja. Ali bullshitovi koji jednostavno nemaju veze s vezom i tu su samo zato jer neki ljudi nisu pročitali u životu ništa osim zadnje stranice na CD-u od "50 centa" me pomalo frustrira.

  21. #51
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Aha, crnci kao nisu bili ugnjetavani i još uvijek nisu. Kul.
    I hip hop kultura se svodi samo na to. Kul.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  22. #52

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Hip Hop i cjela ta kultura = nema veze s "gangsterima" , to je samo način promoviranja da se zaradi para kroz "kul gangsta spike". Nažalost, cjela Hip Hop kultura je nastala na temeljima bullshita ( penn & teller (c) ) da su crnci stalno ugnjetavani i slične gluposti. Trebalo bi većinu Američkog stanovištva poslati da se malo načitaju knjiga i obrazuju pošto je prvi rob - ironično - bio prodan od strane crnacaSkoji su svoje zemljake i pripadnike slabijih plemena porobljavali i prodavali svima, pa tako i bjelcima iz novog kontinenta.


    Drugo, gangsteri su samo i jedino društvance koje je ojačalo poslje prohibicije, a na to se misli na organizirani kriminal u vidu La cosa nostre, Cammorae,'Ndranghetae,Sacra Corona Unita i nekih manjih mafijaških klanova. Gangsteri kao pojam nemaju veze s crncima, hip hopom i glupostima koji oni rade konstantnim kreveljenjem i držanjem pištolja kao da grabe banane a ne kao da se radi o sredstvu za ubijanje.


    Ja nemam ništa protiv da netko sluša neki određeni tip muzike, ili da se razvija neka subkultura pa koliko god ona unazadila naše društvo - imaju pravo na to, žito će se odvajati uvjek od kukolja. Ali bullshitovi koji jednostavno nemaju veze s vezom i tu su samo zato jer neki ljudi nisu pročitali u životu ništa osim zadnje stranice na CD-u od "5
    0 centa" me pomalo frustrira.


    I da dodam,prvi robovi u Americi su bili Indijanska plemena...nakon što ih je dosta pomrlo zbog toga,doveli su crnce...
    Kojih nije baš pomrlo puno zbog gladi,bolesti i iznemoglosti....

  23. #53
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao dal3
    pa da..kak ne kuiš-dok su bijelci imali crnce za robove koji su im sve radili,i još su (smo) ih vrijeđali i smatrali ih životinjama, zapravo smo mi bili robovi.. makes perfect sense
    Prokleti nigeri, kako su se samo usudili raditi nam to. :@
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  24. #54
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    Aha, crnci kao nisu bili ugnjetavani i još uvijek nisu. Kul.
    I hip hop kultura se svodi samo na to. Kul.
    Nauči se izražavati. S ovime si rekao jedno veliko ništa. Nemaš 10 godina.

    Shvati da je svaka rasa na svijetu bila ugnjetavana. No priča koju crncačko društvo vrti i vrti stalno već smrdi kilometrima. Drugo je prodavati priču (jednu te istu) iz razloga da dobiješ benificije, a drugo je kad to napraviš da ukazes na neke nepravde.
    Osim toga, toliko informacija je netočno a kod takvih osjetljivih tema, bullshit informacija može puno toga izmjeniti i napraviti onakvim kakvim nije.

    Opeta naglašavam, crnci nisu bili "ugnjetavani" ništa više nego žuta i bjela rasa, te ostale minorne rase kao npr tkz. "crvena" pod koje mislim pretežno na Indijance i Azteke.

    Tako da ono, bullshit all the way. Drugo je bit realist a drugo je krojti priču kako nekom paše.


    @ Nodakim nisam siguran za Indijance no siguran sam 100% da je prvi rob doveden na Američki kontinent a da je bio crnačke rase - bio prvo porobljen od svojeg naroda, a zatim prodan robovlasniku semtiskog porijekla. To su činjenice, a za ovo drugo nisam siguran pa neću tvrditi ništa.

  25. #55
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Pa i bijelci su prije porobljavali bijelce.

    A crnci su trpjeli nepravdu i dugo nakon oslobođenja. Da ne govorim o raznim segregacijama od bijelaca. Ovaj NBA koji je sad pun crnaca je prije bio samo za bijelce. Naravno, uz godine su se stvari poboljšale, no i dalje vrvi sve rasistima, ekstremistima i idiotima s juga.
    Nisu crnački kvartovi nastali samo tako, nastali su zato jer nisu smjeli biti kraj bijelaca.

    Rap je nastao kao takav kao pričanje o društvenom stanju u getu i teškom odrastanju tamo jer su bili prisiljeni biti u bandi i dilati. Nešto kao Zabranjeno Pušenje i slični bendovi koji su pjevali o društvenim i financijskim prilikama i problemima u svom kraju.

    Danas je situacija mnogo bolja nego prije, no mnogi su crnci formirali vlastite rasističke stavove i ne žele drukčije živjeti nego dilati i ubijati se bezveze, a i mlađe prisiljavaju na to, a neki su jednostavno preglupi da probaju drukčije živjet. Kako je tupac rekao "they say it's the white man whe should fear, but all i see is my kind doing all the killin' here".
    Na koncu, nećeš nikad moći znat kako je to biti crn i odrastat u crnačkom kvartu, kao ni ja.

    Druga stvar je kad jedan Game repa o tome koji je bio striper i gotovo profesionalni košarkaš. =\
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  26. #56
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Rep i faktor kulnosti

    @dal3
    Pa reko je da nemam 10 godina, tj. htio je hintat da se trebam počet ponašat u skladu svojih godina.

    I htio sam reć kako su crnci i dalje predmet kojekakvog rasizma, dok bijelci više NISU.
    S druge strane, ide mi užasno na kurac kad ne moš reć crncu da je glup a da ne ispadneš rasist. Taj rasizam ide na prevelike razmjere i sve se smatra rasističkim.

    Svejedno, prema rasizmu ne smije biti nikakva tolerancija. "Dešavalo se prije, pa i sad" je loš argument kao izlika za toleriranje ugnjetavanja nekog.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  27. #57
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Rep i faktor kulnosti

    @dal3
    Ne, nisam.
    Mislio sam da si možda preko kurca pročito njegov post pa nisi vidio dobro. ;D
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  28. #58
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao h3@dhunt3r
    = Citat = Izvorno postao LL21
    Gle,ima dobrog rapa,samo sto ja i ti nemamo zelje otkriti ga.Nikad ne ocjenjuj muziku po zanru/
    Evo bas citam ovu temu i ovo je prvi post koji nije pristran i pun mrznje prema necemu sto se pojedincima ne svidja...
    Ovaj.. neznam jesi li primjetio, moj prvi post pun "mržnje" nikako nije bio usmjeren prema Rapu kao glazbi i kulturi, barem onoj starijoj, nego prema wiggerima. Osobno i sam slušam gomilu starijih i underground Rap izvođača i to mi je jako drag žanr, barem njegovi kvalitetniji izdanci.

  29. #59
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao LL21
    Ko je ugnjetavao bjelu rasu?Nisam znao da su crnci porobljavali bjelce.
    Cinjenice govore da su crnci eksploatisani kao stoka.Od bjelaca.Takodje je cinjenica da negdje do 80'ih crnac je tesko imao sta napravit bez da bude osudjivan i ponizavan zbog boje koze u SADu.
    Doduse,slazem se da je dobar dio preseravanje,ali ti Reiko ides u drugu krajnost.
    I da,tema je blago skrenula sa kursa.
    Prestigla me obojica
    Vidim da nisi upoznat s pojmom Apartheida niti krizama u Južnoj Africi. Vidim da nisi upoznat s kršenjem prava bjelaca unazad par godina koji nisu smjeli izražavati svoja mišljenja u državama Alabami,Sjevernoj Dakoti,Oregonu i Nevadi zato jer su pravi crni rasisti poput Malcoma X izigravali nevinašca dok su svjesno ugnjetavali mišljenja svih ostalih rasa koje sebe nazvivaju slobodnim narodom u slobodnoj državi (svih 50). Nisi upoznat na svakodnevnim kriminalnim aktovima svih rasa a pogotovo crnaca koji siliju i kradu, i mnogo puta zbog toga prođu nekažnjeno jer su eto, crni. Nažalost, to je rasizam tu je pred nama no žalosno je što je rasizam postao sinonim samo za akt protiv crnaca.


    Rasizma ima prema svim rasama, i da, mislim da ga ima prema bjeloj i žutoj rasi. Ma ruku na srce, u zadnjih 30 godina , ma zapravo odkad je Jimmy Carter otišao s predjsedničkog mjesta - rasizam prema bjelcima raste.

    Hoćeš da ti još nastavim? Mogu ti navest isto toliko primjera i za rase azijatskog porijekla.

    Sjedni jedan, knjiga u ruke. Ne idem u krajnost, mene ne zanima jeli netko crn, bjel ili žut - mene zanima rasizam i činjenica. A činjenica je navedeno, a iskorištavanje je dovedeno do maximuma od strane crnaca koji su tkz. "rasizam" koji je odavno prestao postojati za njih u obliku kakvom je bio prisutan. Evo, dobili su Obamu, nadam se da će sad biti zadovoljni da je crnac predsjednik iako znam da će sad svaki put kad neki crnac izgubi posao biti : "To je zato jer sam crn" i slične gluposti. Neka se uhvate posla, azijati u Americi su prošli puno teži put od njih i korisniji su za zajednicu jedno 20000 tisuća puta.

    btw. nemoj ovo shvaćat napad na nikog nego samo kao demistifikaciju bullshita koji neće skoro otići.

  30. #60
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Evo, dobili su Obamu, nadam se da će sad biti zadovoljni da je crnac predsjednik iako znam da će sad svaki put kad neki crnac izgubi posao biti : "To je zato jer sam crn" i slične gluposti. Neka se uhvate posla, azijati u Americi su prošli puno teži put od njih i korisniji su za zajednicu jedno 20000 tisuća puta.
    S ovim se moram složit. Nikog od njih nije bilo briga za kampanju ili išta, već samo za Obaminu boju kože. A na rasizam će se uvijek izvlačiti i opravdavati neuspjeh neki njime.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

Slične teme

  1. Definicija kulnosti? (u potrazi za izgubljenim vremenom)
    By Niko Bellic in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 28-09-2009, 20:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •