Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 170

Tema: Rep i faktor kulnosti

  1. #1
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Rep i faktor kulnosti

    ooooooo da...wannabe reperi su krieg...ekipa kretena sa čarapama na glavama (zar vas mame nisu učile kako se nose čarape), sjede na betonu oko spomenika u lokalnom parku, pred njima boca coca-cole umotana u škarnicl (da, vidio sam da je cola a ne alkohol kreteni jedni...) i ofc neki od njih mora biti glavna faca sa prekul nebo plavim očalama na vrhu nosa i maše rukama kad prođe osoba koja barem izgleda ko žensko...a većina to nisu...i da, što se tiče Slipknot tardova, takve obožavam...znao sam tipa koji je nosio Slipknot majicu, furao se na njihovu wannabe glazbu i općenito glumio tr00 metalca dok ga nismo uhvatili kako sam sa sobom pjeva neku cajku...asstard

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    In my fucked up dream...
    Postova
    1.176

    Re: Rep i faktor kulnosti

    ma da,i ja ih mrzim,onda spuštaju gače i prave se kul,nabijaju nekakve kape i nose odjeću sa potpisom,onda govore kako nisu šminkeri,gade mi se,od repera mi je kul samo eminem kojeg sam nekad slušao ali eto,ne ču ulaziti u muziku dublje, al stvarno,likovi izgledaju presmješno
    I’ve walked amongst the living dead
    And I’m sick of the voices that are in my head
    I’ve taken the ride and I’ve danced with death

  3. #3
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Rep i faktor kulnosti

    lol da...prevelike hlače spuštene toliko da im je remen oko koljena, gegaju se ko pijane guske, bacaju neke fo shizzle fore i all in all izgledaju kao da su im mama i tata u bliskom rodu...

  4. #4
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Rep i faktor kulnosti

    yo dawg, we heard you don't like rap, so we made 92% of your schoolmates a rappers. D:
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  5. #5
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Šta to nije izašlo iz mode?lol

  6. #6
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao TeraBajt
    yo dawg, we heard you don't like rap, so we made 92% of your schoolmates a rappers. D:

  7. #7
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Meni ti reperi ne smetaju niti me živciraju,ako se ne tuku i ne maltretiraju druge ljude onda su ok,samo da se netko od njih ne popikne i ne nastrada zbog spuštenih hlača

  8. #8
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Pa ovi domaći reperi koje viđam po gradu su pristojni i mirni .To što zgledaju ko bedaki je manje važno .

  9. #9

    Re: Rep i faktor kulnosti

    najbolji su oni koji se furaju isključivo na 50 centa... koji je vjerovatno najgori reper
    @hellboy
    kola u škartocu

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Rep i faktor kulnosti

    E vidiš, to pitanje wiggera je jedno od onih ultimativnih pitanja na koji odgovor vjerojatno ne postoji. Što potakne mladog bijelca, ajmo reći u hrvatskoj, koji živi u normalnoj obitelji srednje klase, apsolutno ništa mu ne fali, da počne emulirati stil odijevanja i ponašanje siromašnog crnca iz američkog geta, kojemu je mama crac´k whore, a stari je napravio još 20 komada djece s drugim ženama, i vjerojatno leži u zatvoru zbog ubojstva ili krađe. Ne znam, možda je to zato što to dijete nema prijatelja ( vjerojatno zato što je i prije bio imbecil ), pa jedini izlaz vidi u pridruživanju nekoj "alternativnoj" grupaciji, a pošto je Rap pristupačniji od Metala i Punka, bira nju. I onda dolazi do daljne degeneracije pod utjecajem takvog društva, i dobiš još jednog beskorisnog i iritantnog izroda društva na ovoj planeti, koja je ionako već prenapučena njima.

    Evo, otišao sam upravo na trosjed, upisao gangsta rap u tražilicu i izvukao random izrod društva. Za one koje nisu upoznati, Cripsi su jedna od najpoznatijih crnačkih bandi nastalih 70.-tih u SAD-u, i bave se krađama, ubijanjem, dilanjem, uglavnom tipičnim zanimanjima besperspektivnog siromašnog crnca kojemu roditelji nisu poklonili dovoljno pažnje, i jedini izlaz vidi u priključivanju bandi i tako to ide u veliki začarani krug, ali to sad uopće nije bitno. Mene zanima na koju se jebenu foru taj mali kreten kojemu su heroji "Ante Gotovina,Ante Pavelic,Jure i Boban i sve sto ima veze sa NDH!", poistovjetio s nečim takvim, da slučajno dođe pred pravog člana te bande kao bijelac obučen kao oni, vjerojatno bi završio s metkom u čelu, ili bi bio brutalno pretučen. Koji se bog događa u glavama tih ljudi, ja odgovorno tvrdim da su slučajevi kao ovaj momak posljedica teškog psihičkog poremećaja, a ne samo "faza" u teen godinama.

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Liberalizam, prijatelji moji, narod je preglup da razmislja za sebe, pa ga par izuzetnih ljudi mora voditi, a ne kod nas, poluidioti vode vladu, narod radi sta oce, i jos se cude sto je svjetska kriza

  12. #12
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Rep i faktor kulnosti

    I am a soulja!

    ime:
    Tomislav Vidaković
    spol:
    muško
    status:
    zaručen
    ovdje zbog:
    prijateljstva, umrežavanja
    rođendan:
    4. prosinac 1991.

    knjige:
    sta je to to nesto za jest?...nisam nikad procitao knjigu! oooooo pa jesam prirucnik za snajperiste!...
    heroji:
    Ante Gotovina,Ante Pavelic,Jure i Boban i sve sto ima veze sa NDH!...Tupac,The Game,Bun B,Snoop Dogg,Eazy E i sve sa WEST COAST....
    filmovi:
    Friday,scary movie,don't be menace to south central while drinking juice in hood,all about benjamins, day after friday,cradle to the grave
    glazba:
    hip hop,rap,gangsta rap,west coast rap!
    tv emisije:
    represent,rappack,pimp my ride
    izreke:
    Only God Can Judge Me
    Live by the gun Die buy the gun
    Ride or die
    Guns don't kill people,people kill people!
    Live for everything die for nothing
    guns don't kill people,crazy guys with guns kill people!
    You show me your gun and I show you mine vest!
    My only fear of death is reincarnation!
    N.I.G.G.A -Never Ignorant Getting Goals Accomplished
    A coward dies a thousand deaths A soldier dies but once



    Bože dragi, ponizno te molim da izbrišeš ljudski rod i sve tragove njegova postojanja. Jer umjesto naprednijih i boljih generacija koje dolaze, dobijamo stvorenja ravna vjevericama koje bivahu analno napastovane motornim pilama...kroz njušku.

  13. #13

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    I am a soulja!

    ime:
    Tomislav Vidaković
    spol:
    muško
    status:
    zaručen
    ovdje zbog:
    prijateljstva, umrežavanja
    rođendan:
    4. prosinac 1991.

    knjige:
    sta je to to nesto za jest?...nisam nikad procitao knjigu! oooooo pa jesam prirucnik za snajperiste!...
    heroji:
    Ante Gotovina,Ante Pavelic,Jure i Boban i sve sto ima veze sa NDH!...Tupac,The Game,Bun B,Snoop Dogg,Eazy E i sve sa WEST COAST....
    filmovi:
    Friday,scary movie,don't be menace to south central while drinking juice in hood,all about benjamins, day after friday,cradle to the grave
    glazba:
    hip hop,rap,gangsta rap,west coast rap!
    tv emisije:
    represent,rappack,pimp my ride
    izreke:
    Only God Can Judge Me
    Live by the gun Die buy the gun
    Ride or die
    Guns don't kill people,people kill people!
    Live for everything die for nothing
    guns don't kill people,crazy guys with guns kill people!
    You show me your gun and I show you mine vest!
    My only fear of death is reincarnation!
    N.I.G.G.A -Never Ignorant Getting Goals Accomplished
    A coward dies a thousand deaths A soldier dies but once



    Bože dragi, ponizno te molim da izbrišeš ljudski rod i sve tragove njegova postojanja. Jer umjesto naprednijih i boljih generacija koje dolaze, dobijamo stvorenja ravna vjevericama koje bivahu analno napastovane motornim pilama...kroz njušku.
    ovo znači bit retard

  14. #14

    Re: Rep i faktor kulnosti

    I onda se pitaju zašto normalni ljudi uzimaju sjekire i lete po školama mašeći lijevo desno tijekom odmora?

  15. #15

    Re: Rep i faktor kulnosti

    ovog retarda s trosjeda moš usporedit s harkor emačem

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Hellboy vise nije moj idol

    NDH, sto je to?
    Pa vi niste ni bili zivi tada u pm, to nitko nezna, jedino neki pojedinci, ja samo znam reci da su oni definitivno mrlja u hrvatskoj povijesti.Sve do treceg svjetskog rata, kad ce se dogoditi neki jos gori zlocini, tad ce NDH ici u zaborav, a dotad, braco hrvati mlatnite kamenom svakog ko vam kaze da ste ustasa i uz to pjevajte onu dobru staru: "Od vardara pa do triglava..."

    I nekontam kakve veze imaju reperi s NDH?

  17. #17

    Re: Rep i faktor kulnosti

    rođendan 1991

  18. #18
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao sabbath32
    rođendan 1991
    wtf?

    pocetak rata, kakve ovo veze ima?

  19. #19

    Re: Rep i faktor kulnosti

    jebote pa rođendan je svake godine

  20. #20
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Rep i faktor kulnosti

    zapravo je jako lako povući poveznicu između NDH i gengsta kulture:
    dobar dio vodstva NDH je utekao u Južnu Ameriku, zatim kako znamo da su Južna I Srednja Amerika povezane, što geografski, što kulturološki, možemo zaključiti da su imali potomke negdje u Meksiku, a kako je dosta Cesara, Hombrea i ostalih mačo latinosa otišlo u Našu Damu od Malih Anđela te postalo dio gengsta kulture i samim time došli u doticaj sa lokalnom afroameričkom kulturom kojoj su prenijeli dio svoje baštine, možemo zaključiti da su gengsta likovi izravni potomci NDH vodstva...
    dedukcija dragi Watsone, dedukcija...

  21. #21

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao eddie2142
    Hellboy vise nije moj idol

    NDH, sto je to?
    Pa vi niste ni bili zivi tada u pm, to nitko nezna, jedino neki pojedinci, ja samo znam reci da su oni definitivno mrlja u hrvatskoj povijesti.Sve do treceg svjetskog rata, kad ce se dogoditi neki jos gori zlocini, tad ce NDH ici u zaborav, a dotad, braco hrvati mlatnite kamenom svakog ko vam kaze da ste ustasa i uz to pjevajte onu dobru staru: "Od vardara pa do triglava..."

    I nekontam kakve veze imaju reperi s NDH?


    Ti nisi shvatio
    Failao si
    Heilboy je citirao trosjed jednog idiota,koji je obožavatelj NDHa i WEST COAST REPEERS!11
    NIGGERS!!
    neka se on to zaleti derati u harlemu to
    -1 idiot na svijetu

  22. #22
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Heilboy?

  23. #23

    Re: Rep i faktor kulnosti

    Ya.

  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao Nodakim



    Ti nisi shvatio
    Failao si
    Heilboy je citirao trosjed jednog idiota,koji je obožavatelj NDHa i WEST COAST REPEERS!11
    NIGGERS!!
    neka se on to zaleti derati u harlemu to
    -1 idiot na svijetu
    Joj, failao sam u ocima nodakima...
    Sta cu sad majko, pomagaj!!!1

    I sta ima veze, ako imas imalo pameti nebi ti padale tako glupe ideje da se deres "NIGGAZZ!!" usred harlema, nego bi razmisljao o necem normalnom, npr o skoli ili sta ces dati nekoj curi za valentinovo, previse ti gledas manga crtica

  25. #25

    Re: Rep i faktor kulnosti

    nazi jedan
    heilhitlerboy

  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Rep i faktor kulnosti

    sabbath, dosadan si više.

  27. #27

    Re: Rep i faktor kulnosti

    dosadno mi je
    evo prestajem

  28. #28
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Rep i faktor kulnosti

    that's Herr Heilboy, little one...I am zi leader of zi local neopenguins...we shall rule zi world...

  29. #29

    Re: Rep i faktor kulnosti

    = Citat = Izvorno postao eddie2142
    = Citat = Izvorno postao Nodakim



    Ti nisi shvatio
    Failao si
    Heilboy je citirao trosjed jednog idiota,koji je obožavatelj NDHa i WEST COAST REPEERS!11
    NIGGERS!!
    neka se on to zaleti derati u harlemu to
    -1 idiot na svijetu
    Joj, failao sam u ocima nodakima...
    Sta cu sad majko, pomagaj!!!1

    I sta ima veze, ako imas imalo pameti nebi ti padale tako glupe ideje da se deres "NIGGAZZ!!" usred harlema, nego bi razmisljao o necem normalnom, npr o skoli ili sta ces dati nekoj curi za valentinovo, previse ti gledas manga crtica

    Nisi shvatio...Ne bi se ja derao,nego oni idioti s trosjeda,ne obožava Heilboy NDH,obožavaju oni idioti s trosjeda...to je sve što sam rekao


    Manga crtići
    oksimoron
    čak i dupli

  30. #30
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Rep i faktor kulnosti

    skontao sam nakon drugog posta... -.-'

    ali slozili smo se:

    Sve sto ima veze s NDH vjerovatno ima veze s reperima, sto je u jednakoj mjeri stetno za mozak i takvi ljudi trebaju dobiti isti tretman ko narkomani: metak u glavu, ali za taj zakon je doduse potreban totalitarizam(danasnje liberalne pice to nemogu napraviti), sto bi opet rezultiralo nekom marionetskom vladom u Hrvatskoj(NDH u WWII) i onda bi se zacarani krug vrtio i vrtio...

    pitanje:

    Jeli poslije WWII svijet polagano ide u propast?

Slične teme

  1. Definicija kulnosti? (u potrazi za izgubljenim vremenom)
    By Niko Bellic in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 28-09-2009, 20:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •