Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 98

Tema: WoW propaganda

  1. #61
    Guest

    Re: WoW propaganda

    = Citat = Izvorno postao dal3
    A vidi, donekle se slažem s tobom. Mislim da je masovno puno ljudi počelo igrat WoW, a da nikad prije nisu ništa ni zaigrali. No ja sam osobno probao nekoliko mmorpgova poput AoC, Warhammer i LOTR ću uskoro probat, ali je meni WoW od njih najzabavniji.
    Slažem se s ovim maximalno. Jednostavno je zabavno. Nakon izgubljena 4 sata putovanja, fighta u EVE i na kraju jamer ne padne nego dodju dva krkana i DD-aju flotu čovjek popi***. I onda dodjes u wow odradiš par kvestića, probazaš kroz mapu i ćak mi ne padne tako teško koji genk tu ili tamo naspram 3 usrana papaka koji moraju dovesti još 3 prijatelja pošto ne mogu dirnuti moj scorp. Pre lame.

  2. #62
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: WoW propaganda

    [quote=Hellboy v2.0]
    = Citat = Izvorno postao "Rang€r":29jsligb
    = Citat = Izvorno postao TeraBajt
    da, igra koja godinama kupi najbolje ocjene i najpopularniji je mmo se zbilja može mjeriti sa bmmo igrom poput ogamea.
    Ali ej, renđer zna najbolje, iako vjerojatno nije nikad ni igrao wow.

    I ne, ne favoriziram wow, već samo ističem očito.
    de bokte reci mi gdje sam sad uspoređivo ogame i wow?
    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    ogame je sranje isto ko i wow.. al to je ot..(makar imaju neš što ih povezuje)
    amnezija much? nisi kvalificiran da nakon "2 tjedna" igranja svima nabijaš na nos svoje mišljenje kao čvrstu činjenicu...u mjesec dana igre možda vidiš većinu igre, ali u 2 tjedna ne vidiš ništa...i stvar je tim gora što uopće nemaš argumenata...nikakvih argumenata kojim bi potpomogao svoje u potpunosti bezrazložno pljuvanje po igri koja je jedini MMO na tržištu koji uspješno zadržava razinu kvalitete od izlaska...[/quote:29jsligb]

    igro sam više od 2 tjedna......

    i sad evo več po neznam koi put moji argumenti...

    igra je čisti gridnfest od 1-80 lvl, onak imaš zonu 1-10lvl tamo obaviš questove, pa odeš u 11-21 tamo obaviš questove i tako do 80, osim što na lvl 40 onak moš i u BG uč odmorit se od silnog grinda... ti questovi su ko da se i nisu dogodili(velika večina njih, ima par zanimljivih u CoT)... klase su sve skoro pa iste, imaju DoT, dmg spell, onda ak si healer imaš koi heal spell i koi buff i sl. gluposti, ak si dps imaš još koji dmg spell i tako... onda dolazi onaj massive dio igro, što je zapravo 3 lika na jednom quest području čekaju budalo koja če naletit... ali!!! ja znam da ti imaš odgovor na to, pa to je zanimljivo chatat s ekipom i ubit neku budalu dok ne popizdi pa vas sve sjebe jednog po jednog il jednostavno ugasi igru... dosadni raidevi, ja fakat neznam šta je sad tu zanimljivo, onak malo teži grindfest s još par tardova koi se onak okupe jer neznaju pametnije gubit vrijeme... al! i to je zanimljivo chatat s ekipom, dok char lema tamo nekog bossa koi će možd umrjet za sat 2, al ko zna možd i neče... ljudi imate msn, gejbuk, xfire, skype i sl. sranja koja su besplatna! nevjerojatno, ali ako nazovete odmah, možete si naći free mmo koi su isti grindfest kao i wow samo u drukčijem obliku...

  3. #63
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: WoW propaganda

    nevidim nijedan valjani argument tude, mislim oprosti ali nisi nista pametna reka, igra od 1-80 je pa 5% igre ako i toliko, i mislim da posto ocu dignit drugu klasu na 80 lvl da imam pravo izgubiti svaki smisao igranja i samo proc kroz to jer sam sve vidio, al da je dosadno i glupo, pa nije, zanimljivih questova ima, cak i dosta ako se potrudis malo vise citat sta pise , mislim ako si upoznat s loreom, obic sve te lokacije i likove sigurno nije dosadno, zajebancija s ekipom dok ides neku istancu je predobra, sigurno bolje neg prek msna...

    pa eto da zakljucim posto si prakticki strpa 90% rpg i mmorpg igara u isti kos u prvoj recenici neznam sta reci, ocito trazis nesto posebno, sto vrlo vjerovatno ne postoji, rekao bih cak da imas nekakve predrasude naspram wow igracima, neznam zasto, mozda si u svom okusavanju igra skuzia da si los pa najlakse okrivit sve ostale, znam takve slucajeve.
    Well, as long as it's interesting.

  4. #64
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: WoW propaganda

    argumenti su ti žešći fail...svaki (osim možda WAR-a, ali za njega se ne čuje ni približno koliko bi trebalo što bi mu moglo donijeti sudbinu AoC-a) MMO ima grindanja...i u svaom napreduješ kroz lvle i svaki ima progresivno postavljena područja i mobove da ti olakšaju napredak...grindfest? varaš se i sumnjam da si igrao toliko koliko kažeš, jer veći dio EXP-a dobijaš iz kvestova koji u velikom broju nemaju blage veze sa ubijanjem mobova...raidovi su sve samo ne dosadni i jedina mana igri je što je world pvp malo zamro no opet to ovisi o realmu, Stormscale recimo ima iznimnu pvp komunu koju zaboli gdje će se klati...besides, ako si već "igrao više od 2 tjedna", nisi li mogao ocijeniti igru nakon prvih nekoliko dana? mda...

  5. #65

    Re: WoW propaganda

    = Citat = Izvorno postao Wizard

    pa eto da zakljucim posto si prakticki strpa 90% rpg i mmorpg igara u isti kos u prvoj recenici neznam sta reci, ocito trazis nesto posebno, sto vrlo vjerovatno ne postoji, rekao bih cak da imas nekakve predrasude naspram wow igracima, neznam zasto, mozda si u svom okusavanju igra skuzia da si los pa najlakse okrivit sve ostale, znam takve slucajeve.


    90% RPGeva i MMORPGeva i je sranje...on traži nešto posebno...ali čuj ako igra ima 12 miljiuna igrača i bolje da je posebna
    To nisu predrasude ni stereotipi,jer je uglavnom istinito...čim je više od 50% populacije takvo...

  6. #66
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: WoW propaganda

    neznam zaš uopče pokušavam objasnit neke stvari... te sve posebne questove mi može pružit i tolko mrženi oblivion(to je užasna igra zar ne hell?), a gle njega nemoram plačat nekih 100kn na mjesec... a da ne govorim o witcheru il nečem drugom...

    savršenstvno u neku ruku sad i ne postoji, al najbliže tomu je defintivno WAR, onak igro sam ga vrlo vrlo intenzivno, probo sve archetype bar do t2, igri nijednu manu nisam našo, a grindat uopče nemoraš, moš se onak stvorit, otič do rvr zone, u normalno vrijeme uvjek ima par ljudi za rvr i tako možeš do lvl 40 bez da vidiš pvea, osim naravno ne branjeni BOovi i keepovi... pa onda scenariji, koi su vrlo slični BGeima, al se u njimda dobiva jako jako puno xpa i renowna, u jednom scenariju kroz 15 min, moš doč s rank 1 na r3 il 4... ono, WoW je odličan dok ne skužiš igru il probaš neš bolje...

  7. #67
    Guest

    Re: WoW propaganda

    Pa ni je mi war nešto leet naspram wow-a. Imam ga pa nisam nešto oduševljen da mogu reči da je kilometrima ispred wow-a. U nekim dijelovima me na GW posjeća. Osim fighta za keepove koji mi je totalno zakon dio. Ruku na srce može se grindati u svakom mmo-u

  8. #68
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    320

    Re: WoW propaganda

    No offense ali ako si igrao wow samo dva tjedna nisi vidio wow jos...
    Igra tek pocinje na lvl 80...pvp,pve itd...
    nemozes pljuvat po raidanju kad nisi nikad probao sa svojim lvl 80 charom proci cijeli Naxx s ekipom dok pricate i zajebavate se na TSu...
    i tbh napisao si da se tek na lvl 40 moze u BG sto je isto dokaz da nemas pojma o WoWu..

  9. #69
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: WoW propaganda

    Meni mmo-i dođu na isto kao i kad mi stara pripravi ribu za ručak.

    Pošto sam šeprtljav i blentav, čišćenje ribe mi je ravno isusovoj muci. Potrgam se dok izvadim onu kosturinu, onako, treba mi 15 min minimum, da bi onda, probao, i ako bih imao sreće, pa da mi ne ostanu one male iritantne košćice koje ti sjebu grlo, shvatio bih da glupa riba zapravo jebeno saka.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  10. #70
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: WoW propaganda

    = Citat = Izvorno postao Madox
    No offense ali ako si igrao wow samo dva tjedna nisi vidio wow jos...
    Igra tek pocinje na lvl 80...pvp,pve itd...
    nemozes pljuvat po raidanju kad nisi nikad probao sa svojim lvl 80 charom proci cijeli Naxx s ekipom dok pricate i zajebavate se na TSu...
    i tbh napisao si da se tek na lvl 40 moze u BG sto je isto dokaz da nemas pojma o WoWu..

    onda ti neznaš čitat, jer sam ja napiso da sam igro više od tjedan dana... i onda kad sam završio to opet sam ga počinjo jedno 5x i siguran sam da sam ga igro mnogo više od 200h... nažalost također sam reko da sam igro prije wotlka, a to prolazit opet instancu iz orig. WoWa mi ne pada napamet, jer je to isfurano, dosadno, jednolično i šta sve ne... onak žao mi vas što več 4-5 godina pušite istu foru...

    @tralala ja nisam reko da se nemože grindat u WARu, ja sam reko da NEMORAŠ grindat u WARu... i da mi molim te objasni šta ti to znači više leet od WoWa?

  11. #71
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: WoW propaganda

    E, ovaj, da ja dosegnem max lvl na wowu, ja bi ga prestao igrat.

    Kad prekine napredak lika i sve se svede samo na raidanje, gej mi je.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  12. #72

    Re: WoW propaganda

    = Citat = Izvorno postao TeraBajt
    Meni mmo-i dođu na isto kao i kad mi stara pripravi ribu za ručak.

    Pošto sam šeprtljav i blentav, čišćenje ribe mi je ravno isusovoj muci. Potrgam se dok izvadim onu kosturinu, onako, treba mi 15 min minimum, da bi onda, probao, i ako bih imao sreće, pa da mi ne ostanu one male iritantne košćice koje ti sjebu grlo, shvatio bih da glupa riba zapravo jebeno saka.



    Ja isto,ono svaki put kada jedemo ribu ja je moram "uništiti"


  13. #73
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: WoW propaganda

    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    E, ovaj, da ja dosegnem max lvl na wowu, ja bi ga prestao igrat.

    Kad prekine napredak lika i sve se svede samo na raidanje, gej mi je.
    Slažem se. Igrao sam jedan veseli besplatni MMO Starport. Bio mi je baš kul dok nisam počeo graditi vlastite kolonije. Onda se sve počelo svoditi na bjesomučno skupljanje resursa za razvoj istih i postalo mi je strašno dosadno...

  14. #74
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: WoW propaganda

    e pa na istu fintu ti u biti i WoW radi...

  15. #75
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707

    Re: WoW propaganda

    e pa na tu fintu rade svi mmoevi...
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  16. #76
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: WoW propaganda

    = Citat = Izvorno postao TeraBajt
    Meni mmo-i dođu na isto kao i kad mi stara pripravi ribu za ručak.

    Pošto sam šeprtljav i blentav, čišćenje ribe mi je ravno isusovoj muci. Potrgam se dok izvadim onu kosturinu, onako, treba mi 15 min minimum, da bi onda, probao, i ako bih imao sreće, pa da mi ne ostanu one male iritantne košćice koje ti sjebu grlo, shvatio bih da glupa riba zapravo jebeno saka.
    lol
    Tek za tvoju informaciju, ta kost (kralježnica) se ne vadi dok se riba čisti...nego kad se ispeče samo ju lijepo izvadiš van...kolko ja znam cijeli svijet tak radi, za ovaj sistem nikad nisam čuo. A u vezi malih koščica, njih isto izvadiš dok jedeš. Nemožeš ribu jest ko...neznam, svinjetinu, nego malo pažljivije

    OnT: WoW rulez. Tko voli nek izvoli. Ali da ste IKAD igrali WoW, barem nakratko, znali bi da je to najbolji MMO ikad...
    A ovako niste ga nikad vidjeli, nemate pojma kakav je to gušt igrati ni ništa i još pljujete po njemu.
    Drugi developeri super rade svoj posao. Ali velika je razlika što se WoW plaća. Zato Blizz ima para i može ljude bolje platiti, pa one bolje rade svoj posao, pa je zato igra 17,8x bolja od free (jel, nema pretplate) MMO-a.

    Ja sam prvenstveno igrao WoW zbog društva, ali su mi frendovi odustali (nema se para, jel) pa sam i ja. Ali razmišljamo o povratku.

    Tko hoće igrati druge MMO-e, niko vam ne brani. Ali nemojte pljuvati po WoW-u jer je bolji. Zvuči djetinjasto.

  17. #77

    Re: WoW propaganda

    = Citat = Izvorno postao Svinjoguz
    e pa na tu fintu rade svi mmoevi...

    Ne.

  18. #78
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: WoW propaganda

    = Citat = Izvorno postao LinkEX

    OnT: WoW rulez. Tko voli nek izvoli. Ali da ste IKAD igrali WoW, barem nakratko, znali bi da je to najbolji MMO ikad...
    Igrao sam WoW cijelu godinu i to jedino zbog društva. Ali više ne mogu. Više ne mogu milijunti put ići u istu instancu, više ne mogu milijunti put ubiti nekoga ili biti ubijen na istu foru. Dosadan je i repetitivan.

    = Citat = Izvorno postao LinkEX
    Drugi developeri super rade svoj posao. Ali velika je razlika što se WoW plaća. Zato Blizz ima para i može ljude bolje platiti, pa one bolje rade svoj posao, pa je zato igra 17,8x bolja od free (jel, nema pretplate) MMO-a.
    Tako je, developeri WoWa su bolje plaćeni, pa su mogli napraviti i bolji posao, jer već sada WoW polako zaostaje.

    = Citat = Izvorno postao LinkEX
    Tko hoće igrati druge MMO-e, niko vam ne brani. Ali nemojte pljuvati po WoW-u jer je bolji. Zvuči djetinjasto.
    S

    Zašto da ne pljujemo po WoWu? Pa nismo svi fanatiki koji mislimo da je WoW svetinja, a da nema takvih fanatika, WoW bi bio nitko i ništa.

  19. #79
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: WoW propaganda

    Rekoh "Nemojte pljuvati po wow-u JER JE BOLJI" - a ne "Nemojte pljuvati po wow-u". Nauči čitati. Nisam ja kriv što svi igraju wow.
    WoW je možda nekome dosadan i repetativan, iritantan, glup, štaveć. A drugih 12 milijuna ljudi plaća wow 100kn/mj. Njima je očito dobar.
    EDIT: evo, i sam kažeš, WoW ti je DOSADIO. Pa niti jednu igru nemožeš igrati vječno. I ti sad pljuješ po WoW-u samo zato što si se naigrao i dosadio ti je.

  20. #80

    Re: WoW propaganda

    wow je stvarno ok igra na koju sam bio navučen jedno dugo vrijeme, ali ova ekspanzija im stvarno nije trebala, a ako im je i trebala onda su je mogli bolje ubaciti i to je jedan od glavnih razloga zašto se nikada neću vratiti wowu.
    Drugs Bunny
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    Uključit ću i roditelje te ekipe ako bude trebalo, jer sam siguran da će biti ponosni kad saznaju da im sinovi maltretiraju ljude okolo na internetu kad i gdje stignu te će sigurno biti oduševljeni kad čuju što planiram poduzeti u vezi toga.

  21. #81
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: WoW propaganda

    = Citat = Izvorno postao LinkEX
    Rekoh "Nemojte pljuvati po wow-u JER JE BOLJI" - a ne "Nemojte pljuvati po wow-u". Nauči čitati. Nisam ja kriv što svi igraju wow.
    WoW je možda nekome dosadan i repetativan, iritantan, glup, štaveć. A drugih 12 milijuna ljudi plaća wow 100kn/mj. Njima je očito dobar.
    EDIT: evo, i sam kažeš, WoW ti je DOSADIO. Pa niti jednu igru nemožeš igrati vječno. I ti sad pljuješ po WoW-u samo zato što si se naigrao i dosadio ti je.

    Pa da, najbolje je po nekoj igri pljuvati kad si se je naigrao, jer onda imaš najobjektivnije mišljenje. Pred par godina sam se naigrao RTW-a i mislim da je odlična igra, štoviše, jučer sam je opet instalirao, dok sa za wow prilično siguran da ga više neću igrati osim ako ne popustim pred nagovaranjima ekipe.

  22. #82
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: WoW propaganda

    I ja sam se naigrao WoW-a. I mislim da je super.
    Ovako možemo dovijeka. Ja odustajem od rasprave

  23. #83
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: WoW propaganda

    Slažem se, o ukusima se ne raspravlja.

  24. #84
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514

    Re: WoW propaganda

    kako ne, da se o ukusima ne raspravlja ja bi na sebe navuko ronilacko odijelo.. Uvijek se raspravlja o ukusima i oni nas diktiraju.
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  25. #85

    Re: WoW propaganda

    = Citat = Izvorno postao keko
    Slažem se, o ukusima se ne raspravlja.
    kak volim kad to netko napiše na forumu, mjesto na koje dolaziš raspravljat o ukusima
    Drugs Bunny
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    Uključit ću i roditelje te ekipe ako bude trebalo, jer sam siguran da će biti ponosni kad saznaju da im sinovi maltretiraju ljude okolo na internetu kad i gdje stignu te će sigurno biti oduševljeni kad čuju što planiram poduzeti u vezi toga.

  26. #86
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: WoW propaganda

    Ofc da se o ukusima raspravlja. Ali ta rasprava obično nema smisla.

  27. #87
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    ...
    Postova
    120

    Re: WoW propaganda

    WoW se ne igra,WoW se zivi.Nemozes se neceg naziviti.

    gg no re tnx bai.
    I don't mind....

  28. #88

    Re: WoW propaganda

    WoW je zakon

  29. #89
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: WoW propaganda

    = Citat = Izvorno postao dal3
    = Citat = Izvorno postao Feral Tribune
    WoW je zakon
    Ne. TI si zakon.
    dal3 is back...

  30. #90

    Re: WoW propaganda

    Netko je napisao to je sve isto samo drugacije zapakirano ...

    Da , igram wow od prvog dana , u neku ruku je tako , oke ..
    Al kad gledas to pakiranje , bolje , kvalitetnije jel nije poanta svake ekspanzije,
    svake druge igre, ista shema drugacije zapakirano.
    Bio sam hard core raider i u vanilla wowu i u tbcu , sada i u wotlku , vodim svoj guild
    ekipa kvalitetna , odlican pvp , na neki nacin odlican pve content bez obzira na pre 3.x.x ez mode.

    Probao sam i par drugih mmo-a , wow je zgazio sve ostale upravo u tom , mmou ne trea real time , to ce ga samo unistit , a wow ima ono nesto , za onog koji igra 5 godina , i onog koji ce tek pocet igrat, danas neki igraju wow da bi pecali kuhali , sjebali neki achieve , znam dosta takvih , neki igraju upravo zbog IM-a xD , kontakta sa dragim ljudima..

    Al ipak ,brijem da 70% wow populacije je hard core raid , ili hard core pvp , ja sam oboje , jednostavno igra nudi nesto sto se u drugim igrama nece naci , bez obzira na cijenu , pretplatu itd, ako se wow ikad "ugasi" , definitivno taj koji ce to napravit bit ce sam blizzard svojim "drugim" proizvodom , ili jednostavno server shutdown ^^

    Sto se brijem nece dogodit.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •