Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 98

Tema: WoW propaganda

  1. #31
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: WoW propaganda

    Meni nesmeta ni sama igra ni propaganda, ali mi zato smeta jedan tip igrača kojeg WoW očito privlači daleko više nego bilo koji drugi MMO naslov.
    To su ljudi kojima MMO (a nekima i RPG) svijet počinje i završava sa World of Warcraft, za njih je Blizzard nepogriješiv, a WoW oličje originalnosti i savršenstva.
    Tako Warhammer lore i stil počinje biti kopija Warcraft lorea i stila, knjige o Warcraftu su izdane prije Lord of the Rings knjiga, EverQuest je ukrao gameplay od WoW-a, svaka klasa koja koristi luk i strijelu nije Scout ili Ranger već Hunter...itd.
    Zatim niti jedan drugi MMO lore i svijet nemože biti razrađen kao WoW lore i svijet, klase su nešto najoriginalnije što je svijet gaminga ikad vidio, questovi su tako dobri da ljudi svršavaju kad ih završe i slični biseri kojima razni WoW debili obrazuju nas "heretike" o MMO svijetu.

  2. #32
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: WoW propaganda

    Slažem se s tobom,imam jednoga frenda koji kad mu spomenem neki drugi MMO,odma počinje srati:"WoW-->jedan i jedini."

  3. #33
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: WoW propaganda

    Meni ide na kurac preseravanje o ovisnosti o igri. Čak i non-gameri onako dramatično govore kako oni to ne bi nikad ni počinjali jer znaju da bi ih "uzelo".

    Isuse mrtvi. Ta sva propaganda oko ovisnosti i savršenstva je tako retardirana da gubim nadu u gamere kao takve.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  4. #34
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: WoW propaganda

    = Citat = Izvorno postao bornathepicek
    Po meni, WoW je tolko poznat i ima tolko igrača upravo zbog Warcrafta zbog jedne stvari... Koji warcraft igrač nebi htio uskočiti u sav taj svijet koji je prošetao gledajući odozgora. Onak čim je izišao ljudi(dobro bar ekipa i ja koja je rokala po Warcraftu) su prvenstveno ošli vidit dal je WoW zadržao onaj poseban osjećaj Warcrafta I,II,III. Neznam za vas meni je svakako zadržao...
    Nije zadrzao bas puno toga..

    Warcraft I, II i III nemaju nikakvih slicnosti.. Osim u samom WARCRAFTU ne..

    Warcaft > WoW (IMO)
    #paperplatoongoonz

  5. #35
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: WoW propaganda

    meh ta ovisnost nema veze sa igrom...igra je igra i gotovo...istina, lijepo ju je igrati, no i sam Blizzard je u hintove stavio da sve stvari trebaju biti umjerene pa tako i WoW...to što je nekoliko no life idiota pričalo na Ehteelu i sličnim nusproizvodima o tome kako ih je WoW uzeo jer stvara ovisnost (wth, nisam igrao već tjedan dana...nemam vremena, igrao bih, ali onak, nije da sam pao u apstinencijsku krizu zbog toga) je čista glupost...svatko sa 2 žive moždane stanice zna kad treba prestati igrati...
    što se tiče savršenosti, ne, wow nipošto nije savršen...izvrstan jest, kvalitetan i iznimno ugodan, no nije savršen...cijelu jednu fakciju treba izbaciti (pa-pa krave, hulkovi, rastamanovi, zombiji i gejevi)...

  6. #36
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: WoW propaganda

    O tome i govorim. Nekoliklo disfunkcionalnih idiota ne zna prestati i igra je odmah uvršena u porok.

    Savršena igra ne postoji, no naravno da ima onih debila koji drugu igru nisu vidjeli, al bitno da je WoW definicija gamerskog savršenstva. Pola WoW-aša nisu ni gameri.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  7. #37
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: WoW propaganda

    ono, nikada nisam igrao WoW tak da nemrem nesto pametno reci. Samo se slazem s kolegama da savrsena igra ne postoji niti ce ikada postojati, to je utopija, nista vise...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  8. #38

    Re: WoW propaganda

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    meh ta ovisnost nema veze sa igrom...igra je igra i gotovo...istina, lijepo ju je igrati, no i sam Blizzard je u hintove stavio da sve stvari trebaju biti umjerene pa tako i WoW...to što je nekoliko no life idiota pričalo na Ehteelu i sličnim nusproizvodima o tome kako ih je WoW uzeo jer stvara ovisnost (wth, nisam igrao već tjedan dana...nemam vremena, igrao bih, ali onak, nije da sam pao u apstinencijsku krizu zbog toga) je čista glupost...svatko sa 2 žive moždane stanice zna kad treba prestati igrati...
    što se tiče savršenosti, ne, wow nipošto nije savršen...izvrstan jest, kvalitetan i iznimno ugodan, no nije savršen...cijelu jednu fakciju treba izbaciti (pa-pa krave, hulkovi, rastamanovi, zombiji i gejevi)...
    Ajde ćuti Hell, ti si najgori ovdje po tom pitanju - kad igraš WoW samo pričaš o njemu kao da je Mesija sišao na zemlju, a sad kad si se malo ohladio zbog tjedan dana pauze zdrav razum se upalio i gledaš objektivnije na stvari.

  9. #39
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: WoW propaganda




    meh, to što volim neku igru ne znači da sam zaluđen njome...onak, već sam prestao igrati na nekih 6 mjeseci pa mi je nedostajala ekipa...a i tu je novi sadržaj, a sam bog zna koliko volim istraživati...

  10. #40
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    331

    Re: WoW propaganda

    WOW-u zamjeram jer je postao uzor devolperima,izdavacima i kriticarima ... ako neki mmorpg ne dostigne milijunski broj pretplatnika odmah ga proglasavaju promasajem.

  11. #41
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: WoW propaganda

    Neproglašavaju ga developeri, izdavači i kritičari (pretpostavljam da ovdje misliš na recezente) promašajem, već neinformirani igrači.
    Zbog WoW-a određeni dio igrača misli da MMO morati imati milijunski broj igrača da bi preživio i donosio profit svome proizviđaču, dok u stvarnosti 90% MMO igara odlično zarađuje unatoč tome što ih je broj igrača daleko ispod milijuna.

  12. #42

    Re: WoW propaganda

    Više manje, da.

    Ljudi koji igraju WoW, a ne zavaravajmo se sada - većini igrača je WoW prvi MMO koji si ikad ozbiljno igrali, ne shvaća što je on napravio za MMO industriju: koliko ju je popularizirao i učinio pristupačnom. Naravno, to je za zgodnu posljedicu imalo to da je WoW dobio astronomsku brojku pretplatnika. E sad, kako se to veže uz igrače koje sam spomenuo? Tako da oni ne shvaćaju koliko je ZAPRAVO brojka WoW-ih pretplatnika (neću sada u to jesu li Blizzardove informacija istinite ili ne, bitno je da je brojka svejedno ogromna u usporedbi sa konkurencijom) veća od svih ostalih, čak u tolikoj mjeri da je gotovo nemoguće za povjerovati.

    I dalje sam mišljenja da je WoW gigant, titan, div; kako god želite i da ga niti jedan drugi MMO neće prestići, u daleko dogledno vrijeme, po pitanju službeno objavljenog broja pretplatnika. Jednostavno rečeno, WoW je po tom pitanju nedostižan fenomen, tj. iznimka od pravila, koji svoju popularnost aka. broj pretplatnika, duguje činjenici da je IP (Warcraft) već prije vidio svoje inkarnacije u gaming industriji/populaciji te je time privukao nove igrače koje možda MMO ne zanima, ali su jednostavno željeli vidjeti svijet Warcrafta iz druge perspektive i biti njegov dio.

    @Sybelius:
    Možeš se kladiti da je WoW uzor svim novim MMO naslovima, pa makar oni (developeri) odbijali to javno priznati. Pogledaj UI novih MMO naslova i usporedbi ih sa Blizzardovima pa će ti sve biti jasno. Ali to je dobra stvar jer zašto mijenjati ili ne koristiti nešto što izvrsno funkcionira u prvotnom obliku? Jedino što treba raditi je poboljšati to nekako.

  13. #43
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: WoW propaganda

    Neam nista protiv ikakvog kurcenja. Ako imaju cim, nek se kurce !!!!

  14. #44

    Re: WoW propaganda

    Stvar je u tome da se nemaju čime kurčiti osim brojke...koji su dobili kurčenjem o kvaliteti,koja je "nestala" ili bolje rečeno izbljedila u uspredbi s drugim MMOima
    WoW je super igra,ali za današnje standarde kvalitete MMOa je previše grind heavy.Jedini cilj igre je power levelat,ono quest helper mod to dokazuje(mislim da se tako zove)

  15. #45
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: WoW propaganda

    grind heavy? ne bih rekao...svaki MMO (osim nekoliko iznimki poput EVE-a) ima grindanja...grind questovi u WoW-u su među nazabavnijim grind questovima koje sam imao prilike probati...skupi se vesela ekipa i počistite cijelo jedno područje od mobova (kojih nikad ne treba puno) i usput pobijete nekoliko igrača koji misle kvestati u toj zoni... kvaliteta je od izlaska igre na visokoj razini i jedino je WAR došao dovoljno blizu da ga ugrozi ali im je zajednica pretiha...i qust helper ne dokazuje apsolutno ništa osim da postoji netko tko je sažeo tisuće questova u jedan addon koji pomaže novim igračima...zar je i atlas loot dokaz da je WoW nekvalitetna igra ako mogu vidjeti koji boss dropa što ili što netko može napraviti nekom od profesija?

  16. #46
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Lokacija
    Postova
    2.105

    Re: WoW propaganda

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    skupi se vesela ekipa i počistite cijelo jedno područje od mobova
    i tako 56435437865423876523786 puta do lvla 80.
    jebiga hell, grindfest je

    pancakes are my business...and business is good

  17. #47
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: WoW propaganda

    onak, molio bih te da mi navedeš 5 MMO igara fantasy tematike na toj razini kvalitete koje nemaju grindanja ili ga imaju manje od WoW-a jbg, do lvl-a 80 stigneš za nekakva 2 tjedna pametnog igranja i planiranja i to bez pretjeranog buljenja u toona koji trčkara okolo i biva genkan od strane gejelfova, krava i ostalih spodoba...

  18. #48

    Re: WoW propaganda

    WoW da je teški grindfest? WoW je ništaSpo tom pitanju u usporedbi sa starim Everquestom i Lineage 2 (čitaj, 99% Azijskih MMO naslova), naprotiv, WoW uopće ne zahtjeva da grajndaš u nekoj mjeri jer ima gomilu questova u kojima leži EXP. Ako niste znali, upravo je taj EXP grind do WoW-a i bio jedan od značajnih faktora koji je odbijao ljude od žanra - igra ti je praktički morala postati POSAO da bi samo levelao lika, da ne spominjem EXP kazne ako bi poginuo.

  19. #49
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: WoW propaganda

    uh...gadan flashback na silkroad...ubiješ 320 milijuna i 2 milijarde mobova i dobiješ nekakva 2% EXP-a da bi slučajno izginuo jer si se našao na krivom mjestu u krivo vrijeme i izgubiš nekih 6% -_-

  20. #50
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: WoW propaganda

    = Citat = Izvorno postao Norther
    ne razumijem cemu toliki hype oko wowa...
    igrao sam GW (2400h) i onda prestao, potom ajde, dize se toliki hype oko tog wowa ajd da probam i ja to..
    igra je meni uzasno dosadna nakon gwa, igra je grindfest, mjenja se jedino izgled monstera.

    jednostavno ne kuzim taj hype

    wow mi saka.

    totalni sign... sve je to jebena iluzija...

    e da što se tiče igara koje nemaju il imaju manje grinda od WoWa su definitvno WAR i sad AoC vjerojatno jer se on bazira na pvp i imam par frendova koji su ga igrali/igraju...

    ima još par onak postova koji su bolna istina o WoWu, što je sslag napiso i još nekih, žao mi što prije nisam vidio temu...

    ugl... WAR ima svojih negdje 100-200k igrača nije ni bitno, al bitno je da ima servera koji nisu prazni, onak da je to jedan server nezanima me sve dok igram na njemu... a kad bi se i WAR tak reklamiro naokolo to bi privuklo te PGeve iz WoWa i sl. igara, dobroj igri ne treba reklama... jedini put da sam vidio WAR reklamu bila na IGNu i bila je fenomenalna... i onda sam dost puta refresho stranicu, al sam se vrtilo FEAR2/WoW/Fallout 3 i sl..

  21. #51

    Re: WoW propaganda

    300k igrača,300k igrača....

  22. #52
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: WoW propaganda

    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    300k igrača,300k igrača....
    lol, vise igraca ima ogame

  23. #53
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: WoW propaganda

    ogame je sranje isto ko i wow.. al to je ot..(makar imaju neš što ih povezuje)

  24. #54
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: WoW propaganda

    eto vidiš, i ti imaš poveznicu sa ogameom - jednostavni ste...jako...

  25. #55
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: WoW propaganda

    imaš i ti... dosadni ste, još više..

  26. #56
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: WoW propaganda

    da, igra koja godinama kupi najbolje ocjene i najpopularniji je mmo se zbilja može mjeriti sa bmmo igrom poput ogamea.
    Ali ej, renđer zna najbolje, iako vjerojatno nije nikad ni igrao wow.

    I ne, ne favoriziram wow, već samo ističem očito.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  27. #57

    Re: WoW propaganda

    FFS,vi stvarno ne shvaćate zašto sam otvorio temu?
    Ne govorimo o kvaliteti MMOa,nego o tome kako je ta kvaliteta koja se propagira da postoji zapravo ne postoji,nego je ČISTA LAŽ.
    Realno da se ide po kvaliteti igre,ostalo MMOi bi imali više igrača nego sada,a WoW dosta manja
    Pljujem po tome što ljudi igraju igru jer igra 11 miljiuna ljudi,a ne kvalitete.Ocjene u časopisima i sitovima odmah 80+ jer je to WoW


    Hellboy,sorry što vadim iz konteksta,ali ne mislim ništa loše reći...

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    no WoW je već nekoliko godina na sceni, prve igrače je pokupio na temelju Blizzardove slave...



    E upravo to želim reći,prvi igrači su više gledali Blizardovu slavu,a zatim su ljudi gledali kako puno ljudi igra i oni krenuli...naravno da je igra izrazito nekvalitetna to nikako ne bi stajalo,ali igra je kvalitetna,ALI nije toliko kvalitetna da uništava fanbase drugih MMOa samo zato što dolazi novi update na WoW,to je čista propaganda,to i činjenica s ljudima koji glasaju za WoW jer je to WoW

  28. #58
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: WoW propaganda

    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    FFS,vi stvarno ne shvaćate zašto sam otvorio temu?
    Ne govorimo o kvaliteti MMOa,nego o tome kako je ta kvaliteta koja se propagira da postoji zapravo ne postoji,nego je ČISTA LAŽ.
    Realno da se ide po kvaliteti igre,ostalo MMOi bi imali više igrača nego sada,a WoW dosta manja
    Pljujem po tome što ljudi igraju igru jer igra 11 miljiuna ljudi,a ne kvalitete.Ocjene u časopisima i sitovima odmah 80+ jer je to WoW


    Hellboy,sorry što vadim iz konteksta,ali ne mislim ništa loše reći...

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    no WoW je već nekoliko godina na sceni, prve igrače je pokupio na temelju Blizzardove slave...



    E upravo to želim reći,prvi igrači su više gledali Blizardovu slavu,a zatim su ljudi gledali kako puno ljudi igra i oni krenuli...naravno da je igra izrazito nekvalitetna to nikako ne bi stajalo,ali igra je kvalitetna,ALI nije toliko kvalitetna da uništava fanbase drugih MMOa samo zato što dolazi novi update na WoW,to je čista propaganda,to i činjenica s ljudima koji glasaju za WoW jer je to WoW
    nije to vađenje iz konteksta...to sam rekao i pri tome stojim...glavni razlog zbog kojeg sam ja osobno počeo igrati WoW je duboko poštovanje prema Blizzardu i obožavanje Warcraft lorea...ljudi koji glasaju za WoW jer je to WoW a nikad nisu ni probali MMO treba oduzeti pristup internetima, ali ništa ne sprječava druge MMO igre da pokušaju smanjiti WoW fanbase...samo što su i zajednice tih igara tihe a i njihovi devsi...besides, kao fan Warhammera, rado bih zaigrao WAR kad bi se odvijao u 40k svemiru...koliko god obožavao Warcraft lore, Warhammer 40k je daleko dublji i stariji i to bi mi bio sasvim dovoljan razlog da pauziram sa WoW-om na neko neodređeno vrijeme, bez obzira na tehničku stranu igre...but then again, I'm just a single mage rolling player koji želi imati lore i ekipu više nego nekoliko šarenih pixela...

  29. #59
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: WoW propaganda

    = Citat = Izvorno postao TeraBajt
    da, igra koja godinama kupi najbolje ocjene i najpopularniji je mmo se zbilja može mjeriti sa bmmo igrom poput ogamea.
    Ali ej, renđer zna najbolje, iako vjerojatno nije nikad ni igrao wow.

    I ne, ne favoriziram wow, već samo ističem očito.
    de bokte reci mi gdje sam sad uspoređivo ogame i wow?

    i da reko sam več xy puta da sam igro taj glupi wow, da ga nisam igro nebi ga tolko mrzio... ono prvih tjedan dana je bilo fenomenalno, kasnije sam počeo več skuživat to sve, a još kasnije sam počeo skuživat kolko suxa to sam več reko... jedino dobro u tom svemu je ko šta kaže hellboy sav taj lore, al to je onak prema čemu je nastalo ne sjebivo..

  30. #60
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: WoW propaganda

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    = Citat = Izvorno postao TeraBajt
    da, igra koja godinama kupi najbolje ocjene i najpopularniji je mmo se zbilja može mjeriti sa bmmo igrom poput ogamea.
    Ali ej, renđer zna najbolje, iako vjerojatno nije nikad ni igrao wow.

    I ne, ne favoriziram wow, već samo ističem očito.
    de bokte reci mi gdje sam sad uspoređivo ogame i wow?
    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    ogame je sranje isto ko i wow.. al to je ot..(makar imaju neš što ih povezuje)
    amnezija much? nisi kvalificiran da nakon "2 tjedna" igranja svima nabijaš na nos svoje mišljenje kao čvrstu činjenicu...u mjesec dana igre možda vidiš većinu igre, ali u 2 tjedna ne vidiš ništa...i stvar je tim gora što uopće nemaš argumenata...nikakvih argumenata kojim bi potpomogao svoje u potpunosti bezrazložno pljuvanje po igri koja je jedini MMO na tržištu koji uspješno zadržava razinu kvalitete od izlaska...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •