Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 91 do 110 od 110

Tema: Thief Guild

  1. #91
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    Zasto ne pratis strelicu ? imas je na minimapi i tocno ti pokazuje put do njezine sobe.
    Unutra spavaju ona i count, naravno kad je mrak, odi u akciju oko 1am.

    Soba ti je inace kod sklopa svih onih prostorija na manjem uzvisenju ljevo kad izadjes iz podruma (skrivenog puta)

    Za dodatnu pomoc vidi ovdije http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Ahdarji%27s_Heirloom

  2. #92
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    I kolko se sjecam poluga se nalazi u bacvi ( kolko me pamcenje sluzi )
    tarmi rićmi

  3. #93
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Umag
    Postova
    12
    Ljudi upomoć!! Imam problem,na quest-u gdje se mora zamijeniti ona preporuka za kapetana garde ne mogu pronaći onog Strangera!!Bojim se da sam ga prije iz dosade ubio,kad sam bio još na početku!!Da li ima neko drugo riješeje???Ili mogu samo plakat???

  4. #94
    Senior Member Lord of The Fleas ran6er's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    353
    = Citat = Izvorno postao MIKIKI
    Ljudi upomoć!! Imam problem,na quest-u gdje se mora zamijeniti ona preporuka za kapetana garde ne mogu pronaći onog Strangera!!Bojim se da sam ga prije iz dosade ubio,kad sam bio još na početku!!Da li ima neko drugo riješeje???Ili mogu samo plakat???
    Njega nemožeš ubiti jer je besmrtan(barem ne dok ne obaviš sve questove za thives guild).Lijepo stavi quest da ti je aktivan i strelica će ti pokazati gdje se nalazi stranger.

  5. #95
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Umag
    Postova
    12
    Ma pretpostavio sam,strelica mi pokazuje na njegovu kuću pored magic guild-a u anvilu.Uđem u kuću i njega nema,ostavio sam lika tri dana da ga čeka ali nema mu ni traga!!!

  6. #96
    = Citat = Izvorno postao MIKIKI
    Ma pretpostavio sam,strelica mi pokazuje na njegovu kuću pored magic guild-a u anvilu.Uđem u kuću i njega nema,ostavio sam lika tri dana da ga čeka ali nema mu ni traga!!!
    meni je bio tamo gore u sobi jesi pogledao?

  7. #97
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Umag
    Postova
    12
    pa tamo sam ga i čekao!!!Baš mi se čini da je bio neki spoooredni lik pa mi je zbog toga krepao....Šteta....

  8. #98
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Pogledaj u dvorcu.
    tarmi rićmi

  9. #99
    Senior Member Lord of The Fleas ran6er's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    353
    = Citat = Izvorno postao MIKIKI
    pa tamo sam ga i čekao!!!Baš mi se čini da je bio neki spoooredni lik pa mi je zbog toga krepao....Šteta....
    Već sam ti napisal da on nije sporeda lik.Njega nemožeš ubiti.
    Vidim da je King Tiger več napisal da potražiš u dvorcu.On ti je uvijek blizu upraviteljice grada.

  10. #100
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Umag
    Postova
    12
    nadam se,pogledam pa javim...

  11. #101
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Umag
    Postova
    12
    Ne mogu vjerovat,nema ga i nema!!Tražio sam ga po cijelom anvilu i ništa!!!Kao da ga je igra progutala!!!Tko zna gdje je on završio,tko ga j..e,mozda se pojavi jednog dana....Hvala vam...

  12. #102
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    Stranger ti je zapravo Gray Fox..
    xD

  13. #103
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Umag
    Postova
    12
    Ma nemoj,pa da on mi je negdje drugdje.Dao mi je neki zadatak da!Onda to je to,moram završiti taj drugi quest da bi mi dosao na prvi...

  14. #104
    ja sam zapeo kada moram ukrasti onu neku strijelu od carobnajaka.nasao sam tajni prolaz,ubio deadru i nasao sam veliku ribu na dnu onog bazena ali nemam kljuca za onda vrata da bi mogao proci...gdje nadjem kljuc? da nije u ribi?!

  15. #105
    Senior Member Lord of The Fleas ran6er's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    353
    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    ja sam zapeo kada moram ukrasti onu neku strijelu od carobnajaka.nasao sam tajni prolaz,ubio deadru i nasao sam veliku ribu na dnu onog bazena ali nemam kljuca za onda vrata da bi mogao proci...gdje nadjem kljuc? da nije u ribi?!
    Jenostavnije biti bilo da si samo ubil ribu i pogledal.

  16. #106
    = Citat = Izvorno postao ran6er
    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    ja sam zapeo kada moram ukrasti onu neku strijelu od carobnajaka.nasao sam tajni prolaz,ubio deadru i nasao sam veliku ribu na dnu onog bazena ali nemam kljuca za onda vrata da bi mogao proci...gdje nadjem kljuc? da nije u ribi?!
    Jenostavnije biti bilo da si samo ubil ribu i pogledal.
    problem je u tome sto ne mogu ubiti ribu jer je prejaka pa me zanima da ako moram je vec ubiti onda cu je ubiti ukolike ne moram onda necu...ccc

  17. #107
    Senior Member Lord of The Fleas ran6er's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    353
    [quote=Sgt. Bull]
    = Citat = Izvorno postao ran6er
    = Citat = Izvorno postao "Sgt. Bull":3lwplxc9
    ja sam zapeo kada moram ukrasti onu neku strijelu od carobnajaka.nasao sam tajni prolaz,ubio deadru i nasao sam veliku ribu na dnu onog bazena ali nemam kljuca za onda vrata da bi mogao proci...gdje nadjem kljuc? da nije u ribi?!
    Jenostavnije biti bilo da si samo ubil ribu i pogledal.
    problem je u tome sto ne mogu ubiti ribu jer je prejaka pa me zanima da ako moram je vec ubiti onda cu je ubiti ukolike ne moram onda necu...ccc[/quote:3lwplxc9]
    Mislim da je ključ u ribi.

  18. #108
    Senior Member Lock'n'Load gray_fox's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    udes u hrvatsku ides 100 metara desno pa 10 ljevo pa nazad pa probaj ponovno
    Postova
    145
    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    ja sam zapeo kada moram ukrasti onu neku strijelu od carobnajaka.nasao sam tajni prolaz,ubio deadru i nasao sam veliku ribu na dnu onog bazena ali nemam kljuca za onda vrata da bi mogao proci...gdje nadjem kljuc? da nije u ribi?!
    e prati onog covjeka kojem pripada soba i on ce ic u jedan fot pa ga onda ubij i uzmi mu kljuceve!!!

  19. #109
    Senior Member Lord of The Fleas ran6er's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    353
    [quote=gray_fox]
    = Citat = Izvorno postao "Sgt. Bull":wszl2qm9
    ja sam zapeo kada moram ukrasti onu neku strijelu od carobnajaka.nasao sam tajni prolaz,ubio deadru i nasao sam veliku ribu na dnu onog bazena ali nemam kljuca za onda vrata da bi mogao proci...gdje nadjem kljuc? da nije u ribi?!
    e prati onog covjeka kojem pripada soba i on ce ic u jedan fot pa ga onda ubij i uzmi mu kljuceve!!! [/quote:wszl2qm9]
    Možeš biti izbačen i mages guilda ako si učlanjeni!

  20. #110
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701
    = Citat = Izvorno postao Reaper
    Nasao sam onoga lika,a sada trebam naci neki dnevnik.Dosao sam u zrtvinu kucu ali nemogu naci dnevnik i suparnica dode prije mene.Znate li gdje je taj dnevnik?
    neznam kolko je stara ova tema, a neda mi se listati sve stranice, pa neznam ni jeste li otkrili odgovor na ovo pitanje, ali evo:
    trči za onom suparnicom uđi u kuću kad i ona pa sejvaj gledaj di će ga ona uzet, pa kad ga uzme, loadaj i ti ga uzmi prije nje, imat češ dovoljno vremena.

Slične teme

  1. Thief
    By W3DR4N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 292
    Posljednji post: 28-02-2014, 02:44
  2. Thief serijal
    By Hellraiser in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 08-10-2012, 16:52
  3. Thief 3
    By CrazySmurf in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 23-10-2010, 06:49
  4. Thief Gold
    By InfernoCRO in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 11-03-2008, 20:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •