Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 64

Tema: PS3 vs Xbox 360

  1. #31

    Re: PS3 vs Xbox 360

    = Citat = Izvorno postao Ixy
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Pusti ti tipke, gledaj da imaš garanciju i radi li uopće konzola da te ne bi dočekao Red Ring of DeathSkad dođeš kući.
    Ukoliko kupi novu konzolu iz trgovine, ne mora imati strah od RROD-a. Bar ne u početku.
    U velikom broju slučajeva problem se javi nakon više od godine dana upotrebe. Na novijim modelima konzole događa se mnogo rjeđe, no ni oni nisu potpuno imuni na problem. Želim reći da, ukoliko kupujete Xbox 360, morate se suočiti s činjenicom da vam se taj problem može (a vjerojatno i hoće - pitanje je vremena) dogoditi.
    Pa da, na to i mislim i neka se informira, ako ikako može, koji model konzole ima (datum izrade ili nešto slično) budući da su rani modeli imali puno veće šanse za prsten. Razlog više da ne kupuje iz neke "žnj" trgovine koja možda neće uopće slati konzolu na popravak/zamjenu nego će tko zna što ići raditi s njom (igrati se kućnih majstora, npr), posebno kad se uzme u obzir da on vjerojatno misli.. khm, "modirati", konzolu.

  2. #32
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    291

    Re: PS3 vs Xbox 360

    pozdrav ekipo, evo malo da osvježimo temu, interesira me nekoliko vaših mišljenja što je bolje uzeti. Interesira me samo igrivost i grafika! Ako se ne varam, samo ps3 ima fullhd, koliko je to bitno i vidljivo naspram xboxa koji nema fullhd?! Molim vas za koji savjet.
    / q6600 3.0 GHz / DFI LAN PARTY JR P45-T2RS / 2 x 2 gb kingmax ddr2 / hdd hitachi 300gb & hdd wd segate 320gb / ati hd5870 / LG flatron 22" / chieftec 550w /

  3. #33
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PS3 vs Xbox 360

    PS3 ima više raznovrsnijih i boljih ekskluzivnih igara. I igre dolaze na Blu-Rayu. I možeš gledat filmove. I multiplayer je besplatan.

    Što se grafike i performansa tiče, tu su negdje. Nema nikakve vidljive grafičke razlike u 90% igara koje su na obje platforme.
    Ima nekih igara koje mrvicu bolje izgledaju na jednoj i nekih koje bolje izgledaju na drugoj konzoli. No ništa važno.

    Moja preporuka je PS3. Uncharted, God of War, Killzone, Resistance, Infamous, Heavy Rain, Gran Turismo, itd.

    X360 ima samo Halo i Gears of War. Ako si fan tih serijala, možeš X360 uzeti u obzir. Inače ga PS3 naveliko šiša.

  4. #34
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: PS3 vs Xbox 360

    PS3 bez sumnje - više ekskluziva, bolje korisničko iskustvo, odličan media centar, PS Plus i da ne nabrajam dalje. Imam X360 konzolu isto, no uglavnom skuplja prašinu.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  5. #35
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Jel se i na PS3 placa multiplayer kao sto je slucaj s Xboxom (live usluga)?
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  6. #36
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Ne.

  7. #37
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Onda PS3
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  8. #38
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: PS3 vs Xbox 360

    I kako bi onda ocjenili Wii po tim vašim kriterijima? Zanima me.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  9. #39
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Wii ima razne Super Mario igre, Donkey Kong Country Returns te Resident Evil Remake i Zero.
    Po ekskluzivama već dosta šiša X360.

    Grafički je slabiji od PS3 i X360, no to za gore navedene igre ne predstavlja neki problem. Ali predstavlja za zajedničke igre, iako Wii rijetko može pokrenuti novije vrhunske naslove.

    Najveći problem su mu po meni glupi kontroleri, koji služe samo za neke shooter-on-rails ili sportske igre (ako ikoga zanimaju).

    Ima i fora classic controller, ali taj baš iz principa nije podržan za novog Maria i DK. Ali je za RE.

    Čak sam ozbiljno razmišljao o Wii zbog tih par igara. No glavni motion controller mi se ne sviđa, a oni RE naslovi će baš doći na PS3 kad ja odlučim kupiti Wii.

  10. #40
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Ne znam, zanimaju me njegove eksluzive daleko najviše, a Nintendo mi se uvijek činio superioran. Ne mislim skoro nabaviti, ali ono jednog dana uzeti i odigrati zanimljive stvari. Uz spomenutog Super Maria (najviše Galaxy) i Donkey Konga, sviđaju mi se Mega Man 9&10, Sonic Colors, Skyward Sword i ovi rimejkovi ostalih Zelda. Svašta ima.
    E da, i Kirby igre.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  11. #41
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Zelde nisam baš pratio (igrao sam samo jednu staru), ali sve ih hvale.
    A i ovi ostali naslovi su vjerojatno na standardnoj Nintendo razini.

    Mislim da ti je Wii 1300kn i još dobiješ Mario Kart.
    Uzeo bi, ali imam još puno PS3 igara za odigrati.
    A i PS3 bi mi mogo krepat svaki čas, pa si čuvam za novi.

  12. #42

    Re: PS3 vs Xbox 360

    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    I kako bi onda ocjenili Wii po tim vašim kriterijima? Zanima me.
    Wii je odličan ako si Nintendova ciljana publika, a to većinom nisu "ozbiljni gameri", pod uvjetom da sad nisam složio oksimoron. Ima tonu ekskluziva koje su redom mužnja Nintendovih starih franšiza, gomilu [produkcijski]Sjeftinih škart igara te tu i tamo koju inferiornu verziju/spin-off malo razvikanijih naslova sa druge dvije konzole (Call of Duty, Dead Space, itd). Nije loš, ali ciljan je na casual publiku, nešto što Nintendo planira ispraviti sa WiiU koji će uz to biti backwards compatible sa Wii-om. I može se emulirati lagano tako da, ono.

  13. #43
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Meni se čini da je ta casual spika kod Nintenda malo preuveličana, vidim lijep broj igara koje nikako ne spadaju pod te gimmicky sportske i dancing igre.
    A i ono, imaju najviše muda napraviti dobar klasični 2D platformer, što iznimno cijenim.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  14. #44
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: PS3 vs Xbox 360

    = Citat = Izvorno postao Windwalker
    Mislim da ti je Wii 1300kn i još dobiješ Mario Kart.
    Tak sam i ja mislio da košta, ali...
    Uz Wii se dobije Scart govno, pa moraš kupiti službeni kompozitni kabel jer konzola nema HDMI. 300 kuna
    Ako želiš igrat multiplayer na netu ili skinut igre s njihovog servisa kao npr. Mario 64, treba ti službeni Lan adapter. 300 kuna
    Ako ne igraš samo Nintendov drek, treba ti Gamepad Pro. 250 kuna
    I na kraju, Wii je kao društvena konzola. Uz nju se dobije jedan Remote+nunchuk. Svaki dodatni te košta 700 kuna.

    Marš

  15. #45
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Gore od Xboxa.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  16. #46
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Plejstejšn najbolji.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  17. #47
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PS3 vs Xbox 360

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao Windwalker
    Mislim da ti je Wii 1300kn i još dobiješ Mario Kart.
    Tak sam i ja mislio da košta, ali...
    Uz Wii se dobije Scart govno, pa moraš kupiti službeni kompozitni kabel jer konzola nema HDMI. 300 kuna
    Ako želiš igrat multiplayer na netu ili skinut igre s njihovog servisa kao npr. Mario 64, treba ti službeni Lan adapter. 300 kuna
    Ako ne igraš samo Nintendov drek, treba ti Gamepad Pro. 250 kuna
    I na kraju, Wii je kao društvena konzola. Uz nju se dobije jedan Remote+nunchuk. Svaki dodatni te košta 700 kuna.

    Marš
    E, to stvarno je marš.

    Hvala na infu.

  18. #48
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Jer ono, za 1300 kuna da baš odigram samo Maria i Zeldu, pljunuo bi to. Al nisam kupovao impulzivno nek sam ovako išao računati troškove. Bokte, na kraju bi me 3000 koštala trula konzola.
    A Wii U će biti još bolji s dodatnim gamepadom od soma i po kuna.

  19. #49
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Gledam da si popiknem konzolicu, no, što mi se trenutno više isplati, exbox360 il ps3?
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  20. #50
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Ps3 je Sony dijeli hrpu igri besplatno.

  21. #51
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: PS3 vs Xbox 360

    I na x kutiji moraš plaćati online igranje.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  22. #52
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Mhm.

    Jedino što me buni na PS3 su te aktivacije za igrati multiplayer, dakle, ako se odlučim prodati igru nekome, ta osoba neće moći igrati MP jerbo je MP aktiviran na mom acc..tako sam ja to shvatio.

    dat right?
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  23. #53
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Yup, jer u protivnom gube milijune s tim
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  24. #54
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Oki, no, kod exboxa nije tako?

    dat right too?
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  25. #55
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PS3 vs Xbox 360

    = Citat = Izvorno postao DJ Not Nice
    Gledam da si popiknem konzolicu, no, što mi se trenutno više isplati, exbox360 il ps3?
    = Citat = Izvorno postao Windwalker
    PS3 ima više raznovrsnijih i boljih ekskluzivnih igara. I igre dolaze na Blu-Rayu. I možeš gledat filmove. I multiplayer je besplatan.

    Što se grafike i performansa tiče, tu su negdje. Nema nikakve vidljive grafičke razlike u 90% igara koje su na obje platforme.
    Ima nekih igara koje mrvicu bolje izgledaju na jednoj i nekih koje bolje izgledaju na drugoj konzoli. No ništa važno.

    Moja preporuka je PS3. Uncharted, God of War, Killzone, Resistance, Infamous, Heavy Rain, Gran Turismo, itd.

    X360 ima samo Halo i Gears of War. Ako si fan tih serijala, možeš X360 uzeti u obzir. Inače ga PS3 naveliko šiša.

    Što se tiče multiplayer aktivacije. Osoba koja kupi igru od tebe može uvijek kupiti novi key za MP s PSN-a i igrati MP uz tvoju igru.
    Starije igre nisu imale aktivaciju. Samo nove.

    No, kad razmisliš, to nije ni izblizu loše kao zaključavanje retail verzije igre na Steamu (koju onde ne možeš prodat niti poklonit) ili konstantno plaćanje pretplate samo da bi igrao MP (X360).

  26. #56
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: PS3 vs Xbox 360

    = Citat = Izvorno postao Windwalker
    No, kad razmisliš, to nije ni izblizu loše kao zaključavanje retail verzije igre na Steamu (koju onde ne možeš prodat niti poklonit)
    lol zasto bih poklanjao nekom svoju igru, nek si kupi sam

    Zapravo logicnije mi je da mu ja kupim i giftam nego da dajem svoje rabljeno (sto je i poenta gifta opcenito)
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  27. #57
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Oko koliko se kreće cijena tih kijeva za MP?
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  28. #58
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Nekad kupiš sranje, a imaš frenda kome je ta igra ok. On je još nema originalnu pa mu pokloniš.
    Mislim, u čemu je problem?

    Ako već nećeš poklanjat, onda prodaš. Možda ti se čini glupo, no ako kupiš PS3 igru iz Engleske za 150-200kn i otkriješ da ti se ne sviđa, možeš je još uvijek prodati nekome kod nas za kojih 100kn bez problema.

    Tako sam kupio smeće SH Homecoming u kutiji, aktivirao na Steamu i sad se mogu jebat.
    Da sam ga kupio za PS3, mogao bih ga se riješit i još dobiti nešto novaca da si kupim nešto bolje.


    = Citat = Izvorno postao DJ Not Nice
    Oko koliko se kreće cijena tih kijeva za MP?
    Ne znam točno. Ne vjerujem da su više od 100kn.
    No ima i ljudi koji ne igraju MP i kupili bi igru i bez aktivacijskog online ključa.

  29. #59
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: PS3 vs Xbox 360

    = Citat = Izvorno postao Windwalker
    Možda ti se čini glupo, no ako kupiš PS3 igru iz Engleske za 150-200kn i otkriješ da ti se ne sviđa, možeš je još uvijek prodati nekome kod nas za kojih 100kn bez problema
    Ne mozes porediti overpriced PS3 igre i one za PC. Vecinu svojih igara kupujem na Steam akcijama od 75-80% tak da ako se i ispostavi da nije nesto opet mi nije zao jer sam je platio koliko i jednu kafu
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  30. #60
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Mk, PS3 it is.

    Na što da pripazim prilikom kupnje? ..na onu naljepnicu, dunno, koju verziju da gledam i tako to?
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

Slične teme

  1. Microsoft gasi Xbox Live za originalni Xbox
    By serijski samoubojica in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 11-02-2010, 17:37
  2. Xbox
    By Assasin`s in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 22-07-2009, 15:05
  3. PC vs PS3 vs Xbox 360
    By HELIX.D in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 19-11-2006, 13:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •