Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 64

Tema: PS3 vs Xbox 360

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    PS3 vs Xbox 360

    Evo odlučio sam da nešto uzmem ali koju Xbox 360 m ije ljepši i malo bolji a PS ima iskustva pa sad šta da uzmem

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Mogao si to pitat u vs topiku ispod.

    A uzmi onaj koji više odgovara tvojim preferencama. Ne znam jesi li isprobao oba. Usput bi bilo dobro da pogledaš koje igre ima za koju konzolu i koje dolaze pa da znaš kaj bi. I ne znam kolko ti je to odlučujuć faktor, no xbox se da krekat, ps3 ne da.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    Re: PS3 vs Xbox 360

    a da zbog te p***** bi i uzeo i jeftiniji je PS3 je malo preskup

  4. #4

    Re: PS3 vs Xbox 360

    čip za xbox 360 je jebeno skup

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Zato je isplativije kupovat originale po 450kn. Aj nemojmo o ilegali više, zabranjeno je to ovdje, smao sam spomenuo to. PM-ajte se za detalje ako treba.

    Uglavnom, kao što sam reko, guglaj koje igre ima koji i tak. Pogle kaj ti bolje paše. I ako si u stanju, isprobaj obje konzole negdje.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    Re: PS3 vs Xbox 360

    skup ja gledma 500kn je ali ja uzimam u slo tamo je dosta jeftinije

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Sutra idem po Xbox 360 Arcade to je sasvim dovoljno za mene hard disk mi nije potreban zapravo ima več 256mb

  8. #8
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Tako ću i ja jednog dana. Btw, kolko košta?
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    Re: PS3 vs Xbox 360

    ja uzimam u slo prodo sam PSP za 150€ a ovo ću kupit za 178€ i odkodirat za 20€ i party
    http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziT ... ra=4710247Sevo u vemil stvarno dobra stvar i napravim si na netu silver membership i ma nemrem dočekat

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Ček, gdje to za 178 eura ima? Daj link il nešto. I ja bi tamo.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    Re: PS3 vs Xbox 360

    http://www.bigbang.si/igrice-in-konzole ... ore-arcadeS bio sam u tom dućanu i uvjerio se ali to je samo yostick i bez HDD al nema veze

  12. #12
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: PS3 vs Xbox 360

    = Citat = Izvorno postao Assasin`s
    http://www.bigbang.si/igrice-in-konzole/igralne-konzole/microsoft-igralne-konzole/437135-xbox-konzola-xbox-360-core-arcade bio sam u tom dućanu i uvjerio se ali to je samo yostick i bez HDD al nema veze
    JBT odma idem sa caletom popricati oko ovoga.A dal se ispati uzeti to da nece mozda za koji dan riknuti.
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    Re: PS3 vs Xbox 360

    ma neče to je među najboljim trgovinama u slo kao vemil...provjereno ima u ljubljani toga puno

  14. #14
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: PS3 vs Xbox 360

    kada robu kupujem npr. Game pad od xbox 360,dali ga ja mogu odma na mjestu isprobati da vidim jel sve ide kako treba.Nije ono da se bojim da ce doci sjeban,jer zelim da provjerim dali tipke pucketaju kad ih pritisnem ne zelim jos neki sranje gamepad u kojim tipke pucketaju pa mi ide na zivce .
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  15. #15

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Pusti ti tipke, gledaj da imaš garanciju i radi li uopće konzola da te ne bi dočekao Red Ring of DeathSkad dođeš kući.

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    Re: PS3 vs Xbox 360

    ja sam bio u big bang tamo ima jedan stol i Xbox 360 i FIFA 09 i možeš ti probat ak oš sve nije slab dučan

  17. #17
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Dobio sam xbox 360 konzola je pre pre dobra uživam več satima na njoj

  18. #18
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: PS3 vs Xbox 360

    = Citat = Izvorno postao Assasin`s
    Dobio sam xbox 360 konzola je pre pre dobra uživam več satima na njoj
    Jbt kupujem je odma,je,je,je.Kolika je cijena,jel ista ili je porasla.Jesil imao problema,jesul ti dali da isprobas prije kupnje,i kakve si igrre kupio mozda ija iste kupim.Dal igre stekaju jer ne zelim da mi sere konzola.

    Edit: Koliko smije minimalno sati raditi Xbox 360.I jesili ti kupio ovu od 174,90 €.
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Meni ništa ne šteka nisu mi dali da probam ali nisam ni pito,sa konzolom sve ok,flasho sam je pa sada imam zatrpan hard disk na kompu
    EDIT: Jel bi neko znao di imaju za kupit oni DVD od 8gb?
    EDIT 2:Cijena je ista 174€ i jako sam zadovoljan i kupio sam si još HD od 20gb,to mi je sasvim dovoljno,i još jedan yostick.

  20. #20

    Re: PS3 vs Xbox 360

    u svakom boljem dućanu s infor. opremom

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Eo pošto mi tata sutra ide nešto u slo jesi li ovi dobri http://www.ceneje.si/CX000A5DC1_-_verba ... ake-25-kos

  22. #22

    Re: PS3 vs Xbox 360

    ako imaš love za to... kupi

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Pa to mogu imat dugo

  24. #24
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Jel se ne bojis da ce ti konzola doziviti Krug smrti.
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Ak doživi razbit ču je

  26. #26
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: PS3 vs Xbox 360

    Ipak ja nevjerujem toj konzoli,jer ne zelim danas se ono napalim na halo 3 i kad sutra dodzem ope napaljen palim konzolu i ona nece ide.E jebiga onda .

    Edit: Jadino ako ima nacin da se taj Krug Smrti moze brzo popraviti,al ne da nosim nekim liku.
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    Re: PS3 vs Xbox 360

    hjjinHmEossSeo kako popraviti Red Ring of Death

  28. #28
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862

    Re: PS3 vs Xbox 360

    = Citat = Izvorno postao Assasin`s
    hjjinHmEoss eo kako popraviti Red Ring of Death
    meni to izgleda preriskantno (i malo blesavo)

    ako imaš garanciju lakše ga je odnijeti da ga poprave

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    1.275

    Re: PS3 vs Xbox 360

    a ima par videa sa tim i u svim proradi i vidio sam na netu malo svi kažu da im proradi nakon šta to naprave.
    Eo tu da vas pitam Moj frend sad hoće Xbox 360 naravno zato šta sam ja uzeo,a mjenja ga za PSP sa jednim tipom ali Xbox nema garanciju sad dali da mjenja ili ne?

  30. #30
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    118

    Re: PS3 vs Xbox 360

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Pusti ti tipke, gledaj da imaš garanciju i radi li uopće konzola da te ne bi dočekao Red Ring of DeathSkad dođeš kući.
    Ukoliko kupi novu konzolu iz trgovine, ne mora imati strah od RROD-a. Bar ne u početku.
    U velikom broju slučajeva problem se javi nakon više od godine dana upotrebe. Na novijim modelima konzole događa se mnogo rjeđe, no ni oni nisu potpuno imuni na problem. Želim reći da, ukoliko kupujete Xbox 360, morate se suočiti s činjenicom da vam se taj problem može (a vjerojatno i hoće - pitanje je vremena) dogoditi.

    A kad se dogodi, imate nekoliko opcija:
    1. Ako je još pod garancijom, šaljite ga nazad u trgovinu. Nikako se nemojte igrati majstora. Osim što otvaranjem konzole gubite garanciju, slanjem konzole na popravak može rezultirati time da dobijete potpuno novu konzolu. Naravno, ako će trgovina slati konzolu Microsoftu. Ako je konzola modana, neće je slati, pa je vjerojatnost da dobijete novu konzolu vrlo mala.

    2. Nemate garanciju.
    Opet imate dvije opcije:
    a) Slanje na popravak. No popravak ćete platiti. U svakom slučaju, nećete se znojiti, a vjerojatno ćete dobiti i novu (kraću, naravno) garanciju. Ako ste kupili konzolu u Sophosu (ili bilo gdje drugdje u Hrvatskoj), a modali su je, onda morate znati da je neće slati Microsoftu, već će je oni popravljati. Nažalost, po raznim forumima se javljaju ljudi izrazito nezadovoljni kako su im sophosovci popravili xbox.

    b) Sami ćete ga pokušati popraviti.
    Na ovo se definitivno odlučite jedinoSako vam je garancija istekla. Također, poželjno je da imate iskustva u rastavljanju elektroničkih naprava.
    I da, ako krenete sami popravljati Xbox, radite to jako polako i pažljivo.
    E sad, postoji prilično velik broj metoda kojima možete popraviti RROD, a towel trick koji je linkan u ovoj temi NIJESdobar način za popravak. Da, Xbox će vam proraditi... ali očekujte povratak problema kroz nekoliko dana.
    Potrebno je također napomenuti da niti jedna dosada poznata metoda popravljanja nije potvrdila stopostotni učinak.
    Ja sam u dvije godine dva puta dobio RROD (prvi put mjesec dana nakon isteka garancije, drugi put točno 1. 1. 2009.). I oba puta sam ga popravio sam doma.
    Za detaljne informacije i pomoć pri popravku boxa definitivno preporučujem ovaj forum, budući da tamo stvarno ima puno ljudi koji su spremni pomoći i napisati detaljan tutorial popraćen kvalitetnim slikama ili videom. I još nešto, prije popravaka, prošvrljajte forumom i zapamtite neke savjete o tome što treba, a što ne treba napraviti.
    Ja sam prvi put Xbox popravljao slijedeći ovaj tutorial, X Clamp metodom (trajalo je skoro godinu dana), a drugi put pomoću ovog tutoriala, heat gun metodom (prije nešto više od mjesec dana sam to napravio, zasad radi).

    A možete i ovdje pitati ako vas nešto zanima. Nisam stručnjak, ali radio sam to dva puta pa ono... imam nekakvo "iskustvo", a i mi u Hrvatskoj nemamo iste trgovine kao Amerikanci i ostali, pa možda zapnete kod nalaženja dijelova.

Slične teme

  1. Microsoft gasi Xbox Live za originalni Xbox
    By serijski samoubojica in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 11-02-2010, 17:37
  2. Xbox
    By Assasin`s in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 22-07-2009, 15:05
  3. PC vs PS3 vs Xbox 360
    By HELIX.D in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 19-11-2006, 13:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •