Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 76

Tema: Watchmen

  1. #1
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Watchmen

    Strip je vani već jedno 20-25 godina. Kako to da je evo baš sad najbolji superhero strip, a nitko ga nije spomenuo zadnjih, saj it, od kad je napravljen?
    Općenito mi smeta trend holywoodske instantne popularnosti starih predložaka, a watchmen je zlatni primjer toga.

  2. #2
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Watchmen

    Pa svi hvale film. E da BTW fil je trebao biti sniman tamo negdje sredinom ili krajem osandesetih ali se glavnom crtaču nije svidio koncept i nedostatak tehnologije i tadašnji redatelj pa je holivud taj film ostavio na layaway dok se ne podigne standard tehnologije...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  3. #3
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Watchmen

    U ovom mi je slučaju drago što je Hollywood napravio ovaj potez jer inače vjerojatno nebi saznao za strip i pročitao to remek djelo.

  4. #4
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Watchmen

    Ja sam znao za taj strip prije nego sto je film najavljen. Ustvari svatko drugi tko voli stripove vjerovatno je cuo za taj. Ne mozes usporedivati Watchmen sa jednim Spidermanom ili Supermenom ili ostalim prozvakanim junacima koji imaju izmeduostalog i svoje pahuljice, a da nepricam o tenisicama, torbama itd.

    Ista stvar bi se desila i da sad neznam najave film Transmetropolitan...onak pun kofer ljudi bi bilo zbunjeno a ja bi bio very happy....

    Makar se to nece desiti ^^

  5. #5
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Watchmen

    Snobovi uvijek žele biti drukčiji.

  6. #6
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Watchmen

    Watchmen je uvijek bio "najbolji strip ikada". Samo su nekada rasprave o "najboljem stripu ikada" bile ograničene na razne stripovske komune, i nisu se prelijevale baš toliko. Welcome to mainstream.
    Tvoj rant je logičan kao da kažem "Zašto sada svi seru o LHCu a prije dvajst godina nisu srali o Fermilabu?"
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  7. #7
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Watchmen

    Da nije pokrenuta tema na forumu vjerojatno se nikada ne bi ni zainteresirao za taj strip. HVALA TI PCPLAY FORUM!

  8. #8
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Watchmen

    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  9. #9
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Watchmen

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Watchmen je uvijek bio "najbolji strip ikada". Samo su nekada rasprave o "najboljem stripu ikada" bile ograničene na razne stripovske komune, i nisu se prelijevale baš toliko. Welcome to mainstream.
    Tvoj rant je logičan kao da kažem "Zašto sada svi seru o LHCu a prije dvajst godina nisu srali o Fermilabu?"
    Watchmen je prosječan strip. Za godinu-dvije opet nitko neće pričati o njima.

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Watchmen

    Zato jer je, kako je Boz reko, za strip gikčuge, ne za mainstream strip debile ko mi?
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  11. #11
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    118

    Re: Watchmen

    Zapravo, koga i boli briga?

    A što se tiče Watchmena, čuo sam davno za strip, al nisam ga nikad čitao.
    Ne bih se složio da ga nitko nikad nije spominjao jer sam masu puta vidio po forumima razne Watchmen avatare, sigove i slično, a znam i dosta ljudi ovako koji su čitali strip davno prije nego je film najavljen.

    Uostalom, bolje reciklirati prastari strip i napravit dobar film (a Watchmen je dobar film) nego po sedamstoti put cijediti jednu te istu novu franšizu.

    Tebe stvarno više živcira sad Watchmen nego inače svi ti Spidermani, Batmani, Fantastične četvorke, Daredevili i slično?

  12. #12
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Watchmen

    Da. Jer su zabavni.

    Watchmen iz jeftine kostimirane zabave pravi nauku. A čitatelji/gledatelji te gluposti puše.

  13. #13
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Watchmen

    Da, ili hult iz 2004 pa rimejk 2008, ili daredevil iz 200x i ove godine izlazi rimejk...ono wtf?
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  14. #14
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Watchmen

    Dakle nauka sama po sebi nemre bit zabavna?!
    W3DR4N. I am disappoint.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  15. #15
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Watchmen

    Slažem se s Ixy-om. Bolje napraviti dobar remake Watchmena nego po stoti puta remake daredevila ili nekog drugog superhero filma.

  16. #16
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Watchmen

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Dakle nauka sama po sebi nemre bit zabavna?!
    W3DR4N. I am disappoint.
    Znaš što sam htio reći. Nemoj izvraćati riječi.

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    2.250

    Re: Watchmen

    Vedrane, ponekad si mi stvarno loš.
    It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

  18. #18
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Watchmen

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Strip je vani već jedno 20-25 godina. Kako to da je evo baš sad najbolji superhero strip, a nitko ga nije spomenuo zadnjih, saj it, od kad je napravljen?
    Općenito mi smeta trend holywoodske instantne popularnosti starih predložaka, a watchmen je zlatni primjer toga.
    kao šta su rekli, strip je popularan svih dvadeset godina koliko postoji, samo šta kod nas takva "kultura" nije dostupljena i nitko ne želi plaćati 300 kuna za neki strip koji je na engleski jezik. O filmu ne želim raspravljati jer ga još nisam pogledao. Kao šta su rekli, film, se trebao snimiti krajem 80-ih godina, pa negdje sredinom devedesetih, pa početkom ovog stoljeća ( trebao ga je režirati Aranofsky, pa je sada došlo u ruke Snydera. Čak mi je draže da je došao u ruke Snydera jer je lik geek za stripove, a cjenjeni aranofsky bi sjebao cjelu priču ( Silki Specter bi imala super moći, izbacili bi neke likove iz priče itd. )

  19. #19
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Watchmen

    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  20. #20
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Watchmen

    120kn je u algoritmu, stigao mi je jučer.

  21. #21
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Watchmen

    120 ?
    prije je bilo oko 300 kn :S

  22. #22
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Watchmen

    120 za prvi broj, a ne za cijelu knjigu, rajt?
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  23. #23
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Watchmen

    Svih 12....
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  24. #24
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: Watchmen

    ja sam na amazonu našao za tih 120 kuna "Watchmen" sa drugim coverom i izdavačem, te V for Vendetta ;D. S time, da je neka akcija danas da ne plaćaš poštarine. Heh, sad roditelje nagovoriti...
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  25. #25
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381

    Re: Watchmen

    Nego,nije mi jasno,kažu najslavniji strip svih vremena...Što je onda Batmanom,Spidermanom,Supermanom,Alanom Fordom,Conanom...?I kako da ja tek sad čujem za njega?

  26. #26
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Watchmen

    = Citat = Izvorno postao Dreamer Deceiver
    [kao šta su rekli, strip je popularan svih dvadeset godina koliko postoji, samo šta kod nas takva "kultura" nije dostupljena i nitko ne želi plaćati 300 kuna za neki strip koji je na engleski jezik. O filmu ne želim raspravljati jer ga još nisam pogledao. Kao šta su rekli, film, se trebao snimiti krajem 80-ih godina, pa negdje sredinom devedesetih, pa početkom ovog stoljeća ( trebao ga je režirati Aranofsky, pa je sada došlo u ruke Snydera. Čak mi je draže da je došao u ruke Snydera jer je lik geek za stripove, a cjenjeni aranofsky bi sjebao cjelu priču ( Silki Specter bi imala super moći, izbacili bi neke likove iz priče itd. )
    Neko je čito novi playboy, baš kao i ja xD(koji sam prvi reko da se trebo film snimat pocetkom 80-tih)...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  27. #27
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Watchmen

    zapravo nisam čitao plejboj, već sam to negdje na netu pronašao, te sam također pročitao da je redatelj trebao biti terry gilliam ( bivši monty pythonovac )

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Watchmen

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Da. Jer su zabavni.

    Watchmen iz jeftine kostimirane zabave pravi nauku. A čitatelji/gledatelji te gluposti puše.
    Nakon što sam pogledao film moram se složiti sa ovim postom.

  29. #29
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Watchmen

    Morat ću čim prije pogledati Watchmen pa nije valjda toliko podbacio . Na IMDb je dobio 8/10 što je jako solidna ocjena.

  30. #30
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Watchmen

    = Citat = Izvorno postao Raz1
    Morat ću čim prije pogledati Watchmen pa nije valjda toliko podbacio . Na IMDb je dobio 8/10 što je jako solidna ocjena.
    I više nego solidna. Odlična ocjena.
    Malo je filmova koji su dobili preko 8.

Slične teme

  1. Watchmen
    By Dreamer Deceiver in forum Multimedia
    Odgovora: 147
    Posljednji post: 07-07-2009, 14:17
  2. Watchmen: The End is Nigh
    By GODSKILLER in forum Gaming općenito
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 21-04-2009, 23:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •