Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 133

Tema: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

  1. #1
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    KONAČNO !!!

    Samo da strikno provode takav zakon.Ono , po centru grada moraš dobro paziti kuda hodaš da ne ugaziš u govno.Neka govna su pozamašne hrpe pošto mnogi imaju pse veličine omanjeg konja. I onda ga još ni nemaju na uzici pa kada ti gurne njušku među jaja njihov vlasnik samo oholo dobaci ; "Ma nebu vam niš" .Da sam ja neka vlast uveo bih i premlačivanje takvih vlasnika .Ono , pas ti se isere na nogostup , ti ne počistiš a ja fino štap i 25 preko leđa + 1000 kn kazne.Pas mater . A bogami trebali bi imati i neke kantice za pišanje , jer nema čoška ili stupa koji nisu zapišali .Pa fino neka im prime pimpeka ili podmetnu pod čuću i pišanje u kanticu . Što ih ne odgoje tako da im doma seru i pišaju nego da to rade po cesti.Da doma u stanu bi im to smetalo , smrdilo...Samo čekam da mi se ovdje jave branitelji prava životinja.Podcrtavam , nije problem u životinji nego u njihovim vlasnicima , ljudima . Kako bi to izgledalo da i ljudi , kada ih stisne skinu gaće i iseru se uz nogostup. Ili da zapišaju prvi rasvjetni stup.

  2. #2
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    slažem se, ali stvar je u tome da je danas postalo krajnje "IN" i popularno imat džukelu... kud god se okrenem svi šeću pse, od onih trendy sponzoruša po cvjetnom trgu sa pudlicama obučenim u skuplje krpice nego nose normalni ljudi, do uber-cool frajera s naučalama koji šeću rotvajlere veličine "omanjeg konja", kao što ti kažeš... ljudima je valjda dosadno u životu pa uzmu psa ili kaj? ne kuzim stvarno...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    Ja imam psa i nikad ne sere nasred puta nego u travicu.Inace ja setam psa kud neko rijetko ide.Samo ja nekuzim ako je psu sila di ce ic srat ili pisat?Sebi doma u pijesak?Naravno da ce se posrat negdje ali to bi trebo vlasnik pokupit

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    kratko i jednostavno: psi nisu za ljude sa stanom il sa malenim dvorišćem...
    doma imam 6 basseta (da ŠEST džukela) i imam 2 vrta di ih svaki dan puštam 3-4 sata da se šeću itd. i tam seru, poberem govna i mirna bosna... smatram da bi trebalo oduzet đukce teže od 10kg ljudima koji žive zgradi
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    Ja niti nebi zelio imat psa u gradu,jadni nemaju slobodu.Inace oko kuce su mi sve vrtovi te nema ceste blizu tako da mi pas cijeli dan trčkara okolo

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    = Citat = Izvorno postao LL21
    Ovdje u zgradi jedan gej ima ogromnog cuka koji balavi po mojim cipelama kad smo u liftu.Jednom sam ga zamolio da ga makne,na to se ovaj retaj nasmijao i rekao da me nece ujest
    odi stepenicama
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  7. #7
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    Ja oću bernardinca

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    Ja oću bernardinca
    ja isto
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    A jesi siguran da nebi radije jednu finu ovcu

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    A zašto bi ga poštivali kada: a)nitko ga ne provodi b)oni koji bi ga trebali provoditi neznaju ni da postoji

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    Pa mislim da govna od pasa više koriste okolišu nego npr. plastika,pa govna se bar mogu razgraditi u zemlji.

  12. #12
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    = Citat = Izvorno postao keko
    Pa mislim da govna od pasa više koriste okolišu nego npr. plastika,pa govna se bar mogu razgraditi u zemlji.
    pogotovo na asfaltu...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    ima i ljudi koji ne izgledaju lijepo i zaudaraju...

    pas mora piskit i kakit...
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  14. #14
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    Nije problem ni u zakonu ni provođenju istog, koliko u samim ljudima.
    Kad frajer nasred ulice pusti psa da se isere, on pogleda jel gotov, i idemo dalje. Tako ga jako zaboli ona stvar pa makar se u tuđem dvorištu pokenjao.

    Ljudi su inače kod nas jako neodgovorni. Spazim neki dan na autobusnom ugibalištu kombi parkiran NASRED samog ugibališta i to okrenut u krivom smjeru. Ili lik stane nasred trake, upali sva 4 i mirne duše ode u kafić...

  15. #15
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    Naravno da je problem u zakonu i provođenju istoga. Pa ljudi su stoka , bili i ostali i jedino kada nekoga odereš po džepu nauči se pameti .Kada bi zaposlili jedno dvadesetak inspektora , mislim da bi se mogli financirati isključivo od naplaćenih kazni a imali bi daleko kulturniju sliku centra grada ...i periferije .Ima hrpa parkova na kojima je jasno označeno da na njima psi nemaju što raditi jer su predviđeni za djecu , ali naravno , ljudska stoka to ne poštuje.
    1000 kn za ne čišćenje nakon sranja i recimo 200 za zapišavanje rasvjetnih stupova...koji od toga trunu te ih je potrebno dodatno održavati.A to plaćaju svi...i vlasnici i oni bez pasa.

  16. #16
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    Istina, to bi dobro došlo, jer policija svoj posao ne radi. Općenito se većina državnih službenika zajebava na poslu. Ne znam kako je bilo u Jugi, ali kako ljudi pričaju, barem se imalo malo respekta za svoju državu.

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    Potpuno se slazem da su ljudi stoka...

    Pa recimo korisnici ovoga foruma...

    Kladim se da 90% njih koristi torrente za ilegalne sadrzaje... naravno, ima i legalnih sadrzaja na torrentima...

    Sto rec nego stoko jedna!

    I takvi ljudi koji koriste torrente za ilegalu imaju pse i isto se tako ponasaju s njima kao da su iznad zakona: pas baci kakicu nasred ceste al njega to ne dira, on je iznad zakona!
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  18. #18
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    Ne bih želio da ode tema u krivom smjeru .

    Nije jednako nemoralno ako sa svojim omanjim konjem bez brnjice ugrožavaš nečiji život , zdravlje ili jednostavno prljaš na najgori način ili ako nikome ne smetaš koristeći torrente osim možda , kompanijama koje se i onako kupaju u lovi ....ako već o moralu pričamo i uspoređeujemo koja je stoka sitnijeg zuba.

  19. #19
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    Kakvo licemjerje, zato što mrziš pse odmah preuveličavaš njihov "zločin", dok svoj (a i moj, vjerojatno i svačiji sa foruma da se razumijemo) umanjuješ.

  20. #20
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    Od kuda ti to da mrzim pse ? Volim svoje dijete više od sebe pa joj ne dozvoljavam de sere po nogostupu.

  21. #21
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    OK imaš fetiš na vlasnike pasa, to ne mijenja činjenicu da si licemjeran kada jedne ljude zoveš stokom kada krše propise, a ti to s druge strane činiš svaki dan kao i svi drugi. Ako su oni stoka zato što čine nešto što tebe smeta, ti si itekako stoka jer činiš nešto što smeta tisuće zaposlenih u informatičkoj industriji i siguran sam da se ne koprcaju svi u novcima te mi je smješno kako omalovažavaš sve koji su oštećeni tvojim i mojim ilegalnim aktivnostima.

    Zato se nemoj čuditi kada vlasnici pasa dođu i kažu, hej pa to je samo drekec i razgradit će se. Jer su isti kao ti koji govoriš, hej pa ja štetim samo bogatunima koji se koprcaju u novcu.

  22. #22
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    bobu treba reci bob a popu pop... a kulamasti da je car...

    no dobro...

    zlocin je, jasno, ako se neduzan psic malo pokaki i na taj nacin obogati zemlju da bolje rastu plodovi njeni... to je bar jasno...

    i to treba strogo kaznjavat! ...a ne one jadne korisnike ilegalnog softvera... pa tko je kriv programeru sto se skolovo 16 godina da programira i sada mu nitko to ne placa a svi koriste? mogo je bit baustelac lijepo... svaki mjesec kapne 6000 kn na crno i mirna bosna....

    malo se salim, jasno...

    ali kada govorimo o stoci medju ljudima... bilo bi posteno da prvo sebe nazovemo stokom (cast izuzecima) pa onda nekog drugog jer mu se pas popiso pored stupa
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  23. #23
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    Baš želite izokrenuti temu naglavačke .

    Ajde neka mi netko kaže kako ja to kradem AKO skidam ilegalan softver .Kako ja to oštećujem jadne zaposlenike i zašto sam ja stoka AKO to radim ?

    TKO KAŽE DA BIH JA STVARNO IKADA KUPIO TAKAV SOFTVER AKO GA NE BI SKINUO ILEGALNO.

    Drugim riječima od mene njima nikakve koristi ovako ili onako...eventulno čak i imaju koristi jer im radim besplatnu reklamu ako pohvalim okolini ili na forumu takav softver .

    S druge strane ako neki omanji konj ili poludivlji borbeni pas , koji nije na uzici rastrga neko dijete ili "samo" ugrize nekoga njegovom vlasniku možeš samo staviti soli na rep .

    U stvari zahvalan sam na postovima nekih jer samo dokazuju i potvrđuju kako je ovakav zakon nužan te da ga treba rigorozno provoditi .Jer neki ne razumiju drugačije nego da ga opališ po džepu , nažalost.

  24. #24
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    Koristis nesto sto ne placas a inace se placa...

    Jel bi ti to i inace koristio ili ne, potpuno je irelevanto i nebitno...

    Znas da se nesto ne smije al ipak, svjesno to radis... Tu nema opravdanja...

    ...a mali psic... digne nozicu... baci pi-pi... zar to nije dražesno?
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  25. #25
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    Pa možda i je dražesno nekom tko uživa u reniflerstvo-u , meni nije ni najmanje.

  26. #26
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    Ne shvaćaš, normalno da se slažem da vlasnike treba opaliti po džepu is sve to. Ali zvati takve ljude ljudskom stoku i usredotočiti toliku energiju i mržnju prema njima je previše. Jer kladim se da ima jako jako puno ljudi koji bacaju smeće po ulici pa ih ne prozivaš, da ne pričam o tisućama drugih stvari za koje se kladim da ih i ti činiš.

    I opet pokazuješ licemjerje, zapravo sam sebi proturječiš. S jedne strane sebe opravdavaš svoje piratiziranje s time što ne bi kupio softver koji si piratizirao zapravo uvjeren si u to, po toj logici mi možemo opravdavati sve ljude koji puštaju pse s uzice jer su oni uvjereni da njihov pas ne grize.

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim



    Zar nije presladak?

    a gle ovog kriminalca, lokalnog pirata&crackera iz Babine Grede:



    i zato:

    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    Potpuno je nebitno da li sam licimjeran ili ne i koliko sam licimjeran. Bitno je da se nešto pokrenulo po pitanju kažnjavanja...na žalost bio je to "samo" spektakal za novinare i mrtvo slovo na papiru.

  29. #29
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    odmah mi je bila sumnjiva ova tvoja macka sto bilda u tvom avataru
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  30. #30
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Puštanje psa s uzice i nečišćenje izmeta za njim

    Hm...ljubitelj životinja ? Osobno sam ravnodušan prema životinjama , niti im koristim niti im štetim ( osim što ih jedem) za razliku od hrpe ljubitelja čije rezultate vidimo svakodnevno po gradu u vidu hrpe napuštenih i otjeranih "ljubimaca" koji životare po gradu. Ne bih se obazirao da ne trgaju vrećice od smeća , da ne seru di stignu i da ne predstavljaju potencijalnu opasnost .I ponovno to moraju plaćati oni koji sa time nemaju nikakve veze. Na žalost takve je malo teže otkriti i debelo kazniti.

Slične teme

  1. ACT format?kako s njim?
    By dabl eM in forum Software
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 24-06-2009, 17:54
  2. Puštanje pjesama unatrag
    By The Great Duck in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 09-05-2009, 17:31
  3. Vodjenje psa na uzici i cisenje izmeta za njim
    By kulamasta in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 20-02-2009, 11:49

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •