Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Fruity Loops 8

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Fruity Loops 8

    Imam jedan problem, pri komponovanju u Fruity Loopsu. Dakle, u onom prozoru sa patternima, glavnom prozoru, kad naprimer selektujem ton i odaberem piano roll i tu iskomponujem muziku, trajanje muzike ispadne mnogo duže nego trajanje ostalih tonova, pa muziku ne mogu da ispratim basevima, jer je muzika suviše dugačka, pa i ako popunim sva polja za bas, i dalje bi basevi trajali samo do sredine muzike (a muziku ne mogu da razdvojim na dva patterna). Moje pitanje je kako da produžim ta polja.

    ako niste shvatili evo slike kako bi to otprilike izgledalo:



    e, zamislite da na kraju svih ovih donova ja dodam još jedan (recimo soft piano) i sa njim komponujem muziku koja traje mnogo duže nego ostali tonovi iznad nje. Kad, na primer hoću da dodam baseve (recimo da je to ovaj prvi ton) Fb0205, ne znam kako bih podesio to što sam već ranije pitao. Zna li neko ovde sa Fruity Loopsom? Hv. Un.

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596

    Re: Fruity Loops 8

    evo ti slika




    Ali to ti se ne radi tako, zato imas patterne u playlisti, svaki pattern jedan zvuk, znaci bass jedan pattern, glavna melodija drugi, kick treci itd...kuzis a ako radis sa glasom onda glas ubacujes u wave ili mp3 formatu u playlistu dolje gdje ti idu autimation clipovi

    A ovo ti nisu paterni ovo ti je editor tu slazes tonove itd...patterni su ti u playlisti


    ako hoces mogu ti ja napravit jedan fl file..... imas u mom sigu my space pa posjeti
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Fruity Loops 8

    hvala ti puno, nisam ni znao da se tako koriste patterni, ono, tek sam počeo.

Slične teme

  1. JEl RADI KO U Fruity Loopsu?
    By Dyslexia in forum Software
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 26-02-2007, 19:43
  2. Fruity Loops
    By Dyslexia in forum Software
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 23-08-2006, 14:00
  3. Fruity Loops
    By Dyslexia in forum Alt-F4
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00
  4. JEl RADI KO U Fruity Loopsu?
    By Dyslexia in forum Alt-F4
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •